İlgili Kategoriler
Parça Sayısı
Fiyat
Materyal
Ürün Tipi
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Yuvarlak Borcam

" araması için 730 sonuç listeleniyor

Dayanıklı Yapısıyla Yuvarlak Borcamlar Trendyol’da!

Mutfakların vazgeçilmezi olan yuvarlak borcam, yüksek ısı dayanıklılığına sahiptir. Farklı boyutlarıyla günlük kullanım için uygundur. İçerisinde lezzetli yemekler yapabilirken, aynı zamanda ürünler saklama kabı olarak da kullanılabilir. Sağlıklı malzeme sınıfında yer alan büyük, küçük yuvarlak borcam, yüksek ısıya dayanıklıdır. Fırına girebilir yapıda tasarlanır. Temizlenmesi kolaydır. Elde ya da bulaşık makinesinde yıkanabilir. Ev hanımlarının sıklıkla tercih ettiği ürünün farklı çeşidi vardır. Borcam yuvarlak tepsi farklı modelleri ile görücüye çıkarılır. Farklı boyutlarsa üretilen ürünler tekli satıldığı gibi set olarak da satışa sunulur. 2’li, 3’lü yuvarlak borcam iç içe geçmiş ürünlerin birleşiminden oluşur. İstediğiniz büyüklükteki ürüne Trendyol'dan ulaşabilirsiniz.

Kullanışlı Yuvarlak Borcam Özellikleri

Kullanışlı Yuvarlak Borcam Özellikleri

Farklı boyutları ve modelleri ile geniş bir yelpazede onlarca çeşit, müşterilerin beğenisine sunulur. Kullanım rahatlığının yanı sıra kolaylıkla temizlenebilme avantajı da vardır. 20 cm, 22 cm, 24 cm, 26 cm, 30 cm yuvarlak borcam farklı boyutlarda üretilir. İstenilen ve ihtiyaç duyulan ölçüde satın alınabilir. Borik asitten yapılan ürünler, ısıya karşı yüksek dayanıklılığa sahiptir. Fırında kullanıma uygundur. Kapaklı yuvarlak borcamlar aynı zamanda saklama kabı olarak da kullanılabilir. Ağır bir kütlesi olmayan ürünler, şık bir tasarıma sahiptir. Farklı boyutlarda hazne genişliği vardır. Buzdolabına konulabilir. Aynı zamanda sağlam bir kapak özelliğine sahiptir. Akıtma yapmaz. Yuvarlak borcam saklama kabı sıcak ve soğuk tüm yemekleriniz için kullanıma uygundur. 2’li 3’lü setler şeklinde satılabilir. Çeşitli boyutları ile kullanım avantajı sağlar. Aynı zamanda sağlık için de iyi bir kullanım imkanı sunan yuvarlak borcam kase çeşitleri müşteri beğenisi ve tercihine sunulur. Mutfakların popüler ürünü olan yuvarlak borcam setini Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Dikkat Çeken Yuvarlak Borcam Modelleri

Dikkat Çeken Yuvarlak Borcam Modelleri

İşlevsel kullanım avantajına ve popülerliğe sahip olan kulplu yuvarlak borcam oldukça sık tercih ve tavsiye edilir. Isıya dayanıklı yapısı ile lezzetli fırın yemeklerini içerisinde pişirmenize imkan sağlar. Kullanım amacına göre farklı ebatlarda tasarımlar ortaya konur. Yüksek kalitede hazırlanan ürünler, oldukça dayanıklıdır. Derin yuvarlak borcam özellikle sulu yemekler için tercih edilir. Akıtma, taşma yapmaz. Yüksek ısı dayanıklılığı sayesinde fırına girmeye, ocakta kullanmaya uygundur. Büyük ve küçük tasarımlar ile müşteri hizmetine sunulan tasarımlar oldukça sık tercih edilir. 32 cm yuvarlak borcam özellikle börek yapımlarında kullanılır. Geniş taban yüzeyi rahat bir kullanım sağlar. Yapışma yapmaz. Derin yüzeye sahip ürünlerinin başında tencereler gelir. Yuvarlak borcam tencere kullanışlı yapısı sayesinde oldukça popülerdir. Genel itibariyle 2’li, 3’lü setler halinde satılır. Güvenilir yapıdaki tasarımları, Trendyol'dan uygun fiyata alabilirsiniz.

Uygun Fiyat Avantajlarıyla Yuvarlak Borcam

Uygun Fiyat Avantajlarıyla Yuvarlak Borcam

Mutfakların vazgeçilmezi yuvarlak borcam indirimli fiyat avantajları ile satışa sunulur. Oldukça popüler olan ürün, pek çok farklı amaç için kullanılır. Borik asitten üretilen modeller, ısıya dayanıklı yapıları ile fırında kullanıma uygunluk gösterir. Rahat bir kullanıma sahip oldukları gibi temizlikleri de oldukça kolaydır. Yuvarlak borcam online olarak Trendyol üzerinden de satılır. Ürünler hakkında araştırma ve inceleme yaparak alım yapılması tavsiye edilir. Farklı modellerin kullanımları ve özellikleri ile ilgili yuvarlak borcam yorumlarını inceleyerek daha detaylı bilgi edinilebilir. Alım yapmadan önce hangi amaçla kullanım yapılacağına da karar verilmesi önerilir. Uygun fiyat avantajları ile satışa sunulan tasarımlar, oldukça sık tercih edilir. Pek çok çeşidi ve kullanım amacı ile ortaya konulur. Yuvarlak borcam fiyatları ürünlerin boyutlarına göre değişiklik gösterebilir. Trendyol üzerinden uygun fiyata yuvarlak borcam satın alabilirsiniz.

Yuvarlak Borcam Kaç Cm?

Mutfakların temel yardımcılarından biri olan yuvarlak borcam modelleri; fırın yemekleri, tatlılar ve daha birçok lezzetli tarifin hazırlanmasında kullanılır. Ancak hangi boyutta bir ürün seçmeniz gerektiği bazen kafa karıştırıcı olabilir. Yuvarlak borcam, genel olarak seramik ya da cam gibi malzemeden üretilen bir fırın kabıdır. Bu tür bir kap, birçok farklı yemek tarifi için idealdir. Ürünün farklı boyutları vardır. Hangi boyutun seçileceği, yapılacak yemeğe bağlı olarak değişiklik gösterir. 20 ila 32 cm arasında değişen boyutlarıyla küçük aileler ve bireylerin çeşitli yemekler koymasına olanak sağlar. Bunlar; pasta, lazanya, büyük ölçekli yemekler ve gratenler olabilir. Genellikle cam veya seramik kaplar fırınla uyumludur. Ancak fazla büyük veya küçük bir kap kullanmak sorunlara yol açabilir. Farklı boy ve tasarıma sahip ürünlere göz atabilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda değerlendirebilirsiniz.

Yuvarlak Borcamdan Kek Nasıl Çıkarılır?

Yuvarlak borcamlar, lezzetli keklerin ve tatlıların pişirilmesinde sıkça kullanılan mutfak gerecidir. Kekinizi pişirdikten sonra en büyük soru işareti, onu nasıl sorunsuz bir şekilde borcamdan çıkartacağınız olabilir. Kekinizi fırından çıkardıktan sonra önce bir süre soğumaya bırakmanız gerekebilir. Kekin iç kısmının sertleşmesi ve camdan daha kolay ayrılabilmesi için yaklaşık 10-15 dakika beklemek iyi bir fikir olabilir. Soğuyan kekinizin kenarlarını borcamın iç yüzeyinden dikkatlice ayırabilirsiniz. Bu adım, kekin borcama yapışmasını önlemeye yardımcı olur. Keskin bir bıçak veya spatula kullanabilirsiniz. Temiz bir tezgah üzerine yerleştirdiğiniz tabak benzeri bir malzemenin üzerinde borcamı ters çevirip hafifçe vurarak kekin çıkmasını sağlayabilirsiniz. Eğer kek yapışmışsa ve çıkartmak zor oluyorsa bir spatula veya bıçak yardımıyla alt kısmını nazikçe kaldırabilirsiniz. Keki çıkardıktan sonra isterseniz üzerine pudra şekeri serpebilir veya dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.

Yuvarlak Borcam Fırına Koyulur Mu?

Yuvarlak borcamın fırına koyulup koyulamayacağı kullanılan malzemeye bağlıdır. Genellikle cam veya seramik ürünler, fırında kullanım için uygundur. Bu malzemeler, yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır ve genellikle güvenli bir şekilde fırında kullanılabilir. Yuvarlak borcamın altında veya iç yüzeyinde genellikle üretici tarafından sıcaklık toleransıyla ilgili bilgiler bulunur. Bu bilgiler, ürünün belirli bir sıcaklığa kadar dayanabileceğini gösterir. Modeller, genellikle 200°C ila 250°C arasındaki sıcaklıklara dayanıklıdır. Ancak her yuvarlak borcam aynı değildir, bu nedenle üretici tarafından verilen talimatları ve sıcaklık sınırlarını dikkate almak önemlidir. Kullandığınız yuvarlak borcamın bir kapağı varsa fırına konulmaması gerekir. Kapaklar genellikle plastik veya tahta malzemeden yapılır. Bu malzemeler yüksek sıcaklıklara dayanıklı olmayabilir. Bu nedenle keki veya yemeği fırına koymadan önce kapağın çıkarılması tavsiye edilir. Farklı ürünler arasından ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir seçim yapabilirsiniz.