Fiyat
Kullanma Amacı
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Yüz Temizleme Süngeri

" araması için 299 sonuç listeleniyor

Yüz Temizleme Süngeri ile Temiz Cilt Trendyol'da!

Yüz temizleme süngeri silikondan yapılmıştır, cildi derinlemesine temizlemeye ve masaj yapmaya yardımcı olarak günlük bakımı optimize eder. Süngerin yaptığı mikro, ciltte pul pul dökülme sunar. Bu sayede günlük yaşamda cilt üzerinde biriken ölü hücreleri ve kirleri ortadan kaldıran daha temiz ve yağsız bir dermis elde edilir. Yüz temizleme süngeri çeşitleri için Trendyol'u inceleyebilirsiniz.

Yüz Temizleme Süngeri Çeşitleri

"Yüz

Süngerde kullanılacak ürünün de nihai sonucu etkileyeceği unutulmamalıdır, bu nedenle cilt tipinize özel kaliteli ürünler kullanmak önemlidir. Silikon kılların yüze yaptığı masaj da kan dolaşımına yardımcı olur. Dermiste biriken kirleri ve ölü hücreleri temizlemek için en az on beş günde bir yüz temizleme süngeri veya aynı amaca yönelik herhangi bir ürün kullanılması önerilir. Zaman sıklığı da cilt tipinize göre değişebilir. Bu yüzden, ne zaman sertleştiğini hissederseniz, cildinizi temizlemenin zamanı gelmiştir. Yüz temizleme süngeri kullananlar tarafından yapılan yorumlara göre bu ürünü haftada 1-2 kez kullanmak idealdir. Ürünü birkaç farklı formatta bulabilirsiniz, bazılarında elektrikli masaj teknolojisi, bazılarında krem koyma yeri, bazılarında parmak desteği var ama hepsinin amacı aynı: cildi temizlemek. Dermise zarar verebilecek bakteri birikimi olmaması için kullanımdan sonra süngerin uygun şekilde sterilize edilmesi gerektiğini belirtmekte fayda var. Temizledikten sonra, iyi havalandırılmış bir yerde doğal olarak kurumasını bekleyin. Yüz temizleme süngeri özellikleri nedeniyle iyi bir şekilde kurumasına özen gösterin. Bu sayede ürünün kullanım ömrünü artırırsınız.

Yüz Temizleme Süngeri Seçenekleri

Yüz Temizleme Süngeri Seçenekleri

Yüz temizleme süngeri kullanımı son zamanlarda yaygınlaştı. Yüz temizleme süngeri, cildi kirlerden arındırmak için önemli bir güzellik ürünüdür. Farklı türleri vardır: konjac, kese, bambu, lif kabağı gibi. İyi bir yüz temizleme süngeri, birçok fayda sağlayan temel bir araç olduğu için güzellik rutinimizden eksik olamaz. Temel olarak cildin pul pul dökülmesine, birikmiş kirlerin giderilmesine ve gözeneklerin derinlemesine temizlenmesine yardımcı olurlar. Yani, cildin parlak ve sağlıklı görünmesini sağlamak için iyi bir araç. Sahip olduğunuz cilt tipine bağlı olarak, uygun bir sünger tipi kullanmanız gerekir. Ayrıca cildinizin özelliklerine göre kullanım sıklığı da değişmektedir. Yüz temizleme süngeri yorum detaylarına göre genellikle haftada 1-2 defa kullanılır. Tüm cilt tipleri için uygun olan konjac süngeri doğal liflerden yapılmıştır ve biyolojik olarak parçalanabilir. Bu yüz süngeri cildi derinlemesine temizlemenin yanı sıra masajı teşvik ederek hücresel cildin aktif olmasını sağlar. Konjac, Çin, Kore ve Japonya'da yüzyıllardır tıbbi ve estetik amaçlarla kullanılan eski bir bitkidir. Bu bitkinin %95'i sudur ve mineraller açısından da zengindir. Kökü, yüz konjak süngeri yapmak için kullanılan şeydir.

Yüz Temizleme Süngeri Modelleri

Yüz Temizleme Süngeri Modelleri

Yüz temizleme süngerleri arasında kömürlü modeller de var. Fazla yağı, bakterileri emmeye yardımcı olduğu ve ciltte birikmesini engelleyebildiği için yağlı akneye meyilli ciltler için mükemmeldir. Bu, gözenekleri ve dolayısıyla korkunç sivilcelerin görünümünü engeller. Bu temizlik cildin doğal ışıltısını temizler, pH'ı dengeler ve cildi temiz tutar. Ağaç lifinden elde edilen yüz temizleme süngerleri de oldukça popüler. Bunlar cildin uzun süre derinlemesine temizlenmesine, gün içerisinde oluşan makyaj ve biriken kirlerin giderilmesine yardımcı olur. Gözenekli bir görünüme sahiptir ve doğal ağaç lifi ile yapılmıştır. Suyu iyi emer ve tahriş etmez, bu nedenle özellikle geceleri her gün kullanılabilir. Temizleme gücüne ek olarak, bu yüz peeling süngeri cilde masaj yapmaya yardımcı olur, böylece ölü hücreleri yok eder. Doğal lif kabağı sünger bitkiseldir, %100 doğaldır ve biyolojik olarak parçalanabilir. Lif kabağı süngeri cildin pul pul dökülmesine ve dolaşımın uyarılmasına yardımcı olur. Nazik bir masajla kir ve yağın giderilmesine, gözeneklerin derinlemesine temizlenmesine yardımcı olur. Yüz temizleme süngeri fiyatları ürünlerin türüne göre değişir. Yüz temizleme süngeri satın al seçenekleri Trendyol'dan inceleyebilirsiniz.