İlgili Kategoriler
Cinsiyet
Fiyat
Koku Türü
Hacim
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Zara Femme

" araması için 14 sonuç listeleniyor

Zara Femme Parfüm Çeşitleri ile Kaliteli Esanslar

Giyim alanında ön plana çıktığı gibi parfüm kokuları alanında da Zara markası sıkça tercih edilir. Zara Femme 200 ml parfüm, giyim tarzı ve karakterine uygun kokular arayanlar için idealdir. İçeriğinde farklı aromalar ve notaları bulundurması sayesinde farklı zevklere hitap eder. Aynı zamanda kalıcı ve tazelik etkisi ile yoğun bir haz sunar. Eau de Parfum ve Eau de Toilette Zara Femme kadın parfüm seçeneklerini sunduğu için farklı cilt yapılarına da uygunluk gösterir. İçeriğinde herhangi bir kimyasal bulundurmaz; bu sayede cildi tahriş etmez veya kaşındırma yapmaz

Zara Femme Intense Parfüm Özellikleri

Zara Femme Intense Parfüm Özellikleri

Zengin aroma ve çeşitlilik arayanlar için Zara Femme yorumlarından anlaşıldığı üzere oldukça yoğun bir koku sunar. Farklı vücut ve ciltler için uygun olduğundan herkesin kullanabileceği bir özelliğe sahiptir. Cilt üzerinde uzun süre kaldığı için kadınların tarzlarını yansıtmalarına katkıda bulunur. Alt, orta ve üst notaların her birinde farklı aromaları barındırdığı için farklı karakteristikler için uygundur. Zara Femme aqua parfüm gün içinde farklılığı yakalayarak kendinizi daha dinamik hissetmenizi sağlar. Şişesinin şık tasarıma sahip olması sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanır. Kokusunda barındırdığı şıklık da kombinlerinizi tamamlamanızda yardımcı olur. Yoğun içeriği sayesinde daha uzun süre etkisini yitirmez.

Etkileyici Kokusuyla Beğeni Toplayan Zara Femme Parfüm Yorumları

Etkileyici Kokusuyla Beğeni Toplayan Zara Femme Parfüm Yorumları

Özellikle kokusuyla ön plana çıkmak isteyen kadınlar için Zara Femme EDP çeşitleri son derece uygundur. Eau de Parfume özelliğine sahip olduğu için daha yoğun aromalar içerir, bu da kalıcı etkisinin daha uzun sürmesini sağlar. Tamamen doğal bitki aromalarından elde edildiği için cildinize ve koku duyunuza zarar vermez. Üst notalarında çiçeksi ve canlı notalar bulundurur. Orta notalarında odunsu bir koku ve alt notalarında vanilya ve misk aromaları içerir. Birbirinden çeşitli aromaları içerdiği için Zara Femme kullananlar, yaklaşık 6-8 saat arası kalıcı kokuyu hisseder. Zara Femme EDT çeşidi ise daha az kalıcı ve hafif özelliğe sahiptir. Yoğun kokuya duyarlı olan kişiler uygundur. Cilt tazeleyici özelliğe sahiptir ve çoğu cilt yapısı için tercih edilebilir. Yapay veya kimyasal bileşenler içermediği gibi meyve ve bitki özlerinden gelen doğal aromalar sunar. Aynı zamanda yaz ayları için de Zara Femme Summer çeşidini tercih edebilirsiniz. Bu sayede iklime göre kendinizi daha rahat hissetme imkanına sahip olabilirsiniz. Yoğun kokuları sevenler de Zara Femme Intense şişesini tercih edebilir. Zara parfüm içeriği sayesinde hem uzun süre kalıcı hem de yoğun olduğu için gün içinde tekrar tekrar sıkmanıza gerek kalmaz.

Zara Femme Fiyatları

Zara Femme Fiyatları

Farklı çeşitlere sahip olan Zara Femme sayesinde kendinize uygun kokuyu bulabilirsiniz. İçeriğinde bulunan aromalara göre bu parfümlerin fiyatlarında değişiklikler görülür. EDP olanlar daha yoğun ve kalıcı olduğu için daha farklı fiyatlara sahip olabilir. Şişenin kaç ml olduğuna bağlı olarak farklı fiyatlar söz konusudur. Zara Femme 10 ml, Zara Femme 50 ml, Zara Femme EDT 30 ml şişe gibi farklı miktarları kullanım sıklığınıza göre tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda Zara Femme ikili paket ile daha avantajlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Farklı renklere sahip şişeleri özelliklerine göre kolayca ayırt edebilirsiniz. Kaliteli içeriğe sahip olduğu için uzun süre kalıcı etkisi ile ön plana çıkar. Eğer uzun süre kullanım yapacaksanız Zara Femme 100 ml şişesini tercih edebilirsiniz. Hem tek kullanımda daha yoğun etki gösterir hem de büyük şişesi ile uzun süre kullanım ömrüne sahiptir. Zara markasının fiyat politikasına bağlı olarak da her çeşit farklı fiyatlara sahiptir. Zara Femme 30 ml şişe fiyatları değişiklik gösterebilir. Kalıcılık ve yoğunluk bakımından EDT veya EDP seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Sayfamızda bulunan ürünleri inceleyerek tarzınıza uygun parfümler arasından seçim yapabilirsiniz.