"

Zekare

" araması için 46 sonuç listeleniyor

Hafıza Geliştirici Zekare Trendyol’da!

Çocuklarda zekânın ortaya çıkması ve gelişmesi sürecinde dikkat yeteneği kazanması çok önemlidir. Dikkatli olmak zamanla gelişir ve küçüklükten itibaren öğretilerek oluşturulur. Zekare dikkat seti bu süreç için hazırlanmıştır. Çocukların problem çözme, konsantrasyon, alternatif düşünme gibi yetenekleri kazanmasını sağlar. Çoğunlukla farklı yaş gruplarına göre kategorilere ayrılan setler, çocukların becerilerini geliştirmelerinde etkilidir. Bu becerilerin geliştirilmesinde eğlenceyi de konuya dahil eden Zekare, eğitim araçları arasında sıklıkla tercih edilir. Görsel ve işitsel dikkat gelişimi açısından yardımcı aktiviteler içeren Zekare eğitim seti, çocukların temel becerilerinin güçlenmesinde rol oynar. Kolay anlaşılabilir, özgüveni artıran özelliklere sahip olan Zekare dikkat geliştirme seti ve zekare smart işitsel dikkat seti sayesinde çocuklar, kendilerini kontrol edebilecekleri bir çalışma ortamına sahip olurlar. Trendyol üzerinden kolayca edinebileceğiniz Zekare oyun seti, çocuğunuzu eğlendirirken öğrenimine de destek olur.

Zekare Dikkat Geliştirme Setlerinin Faydaları

Zekare Dikkat Geliştirme Setlerinin Faydaları

Çocukların algı gelişimlerini destekleyen Zekare smart, okullarda ve eğitim merkezlerinde de kullanılır. Sadece dikkat yoğunlaştırma sorunu yaşayan çocuklarla sınırlı kalmayan Zekare seti, bütün çocukların kullanımına uygundur. Çocukların farklılık ve benzerlikleri sıralama, ayırt etme ve analitik düşünme gibi becerilerini geliştirmek amacıyla hazırlanan Zekare görsel dikkat seti, aynı zamanda konsantrasyon gelişimini de etkiler. Zekare işitsel dikkat seti ise aktif dinleme, arka plan seslerini ayrıştırabilme gibi işitsel hafıza yeteneklerini geliştirirken görsel algıyı da pekiştirir. Zekare smart görsel dikkat seti sayesinde çocuğunuz, gördüğü önemli bilgileri hafızasına alır ve geri kalanları filtreleyerek algısını geliştirir. İnsan zekası, gelişiminin %70’ini 7 yaşına gelinceye kadar tamamlar. Bu sebeple okul öncesi eğitim oldukça önemlidir. Bu dönemde öğrenilen bilgiler kalıcı olur. Zekare 2 yaş ve üzerindeki gruplar için tasarlanan ürünler sayesinde çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Zekare 2-4 yaş görsel dikkat seti 10 adet kitaptan oluşur. Kitaplar, kolaydan zora doğru ilerleyen 960 egzersiz ve 120 soru içerir. Ürünlerin tamamına Trendyol’dan erişebilir ve içerikleriyle ilgili detaylı bilgileri görebilirsiniz.

Yaşlara Göre İşitsel ve Zekare Görsel Setler

Yaşlara Göre İşitsel ve Zekare Görsel Setler

Çocukların farklı alanlarda yeteneklerini geliştirebilecekleri Zekare 2-5 yaş grubu için olan setler, eşleştirme, bağlantı kurma, büyük küçük kavramı gibi becerilerin oluşumunda destekleyici olur. Zekare 4-6 yaş grubuna uygun setler görsel ve işitsel hafıza gelişimiyle beraber dikkat konularını içerir. Zekare 5 yaş görsel dikkat seti, çocukların resimler ve şekiller arasında bağ kurarak tablo okuma becerisini kazanmalarını ve görsel algı oyunları aracılığıyla temel matematik bilgisi edinmelerini sağlar. Zekare 6 yaş grubuna özel dikkat ve hafıza seti kodlama sistemi ile desteklenir. Bu sistemde bulunan hafıza egzersizleri, bilginin depolanmasını sağlar. Zekare 6-9 yaş için uygun olan ürünlerden biri olan işitsel dikkat seti sayesinde çocuklarınız tümden gelim, tüme varım, soyut ve bağlantısal düşünme becerileri kazanır. Bunların yanında Zekare 9-12 yaş grubuna uygun gelişmiş setlere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Zekare Trendyol’da!

Zekare Trendyol’da!

Her çocuğun yapabileceği ve yapamayacağı beceriler bulunur. Ayrıca çocuklarda dikkat ve zeka gelişimi de aynı olmak zorunda değildir. Örneğin 4 yaşındaki bir çocuğun zeka seviyesi geride veya ileride ise bu durumda Zekare 4 yaş dikkat seti kullanması uygun olmaz. Böyle durumlarda bir eğitimci tarafından çocuğun gözlemlenmesi önemlidir. Zekare 3 yaş dikkat ve hafıza seti, ince motor kasların güçlenmesini sağlar. Konsantrasyon süresi artar ve dil bilişsel alan etkili şekilde kullanılabilir. Zekare 3-4 yaş grubu için de kullanılabilir. Zekare 7 yaş grubu için dikkat ve hafıza seti 190 sorudan oluşur. Hafıza teknikleri kullanılarak hazırlanmış program sayesinde çocuğunuzun öğrenme sistemi aktif olarak çalışır. Zekare 8 yaş dikkat seti A ve B olarak 2 kitaptan oluşur. A kitabında 1074, B kitabında 1547 egzersiz ve Zekare oyunu çeşitleri yer alır. Zekare kullananlar tavsiyelerine göz atabilirsiniz. Herkese uygun Zekare fiyat çeşitlerine göz atabilirsiniz. Trendyol’da diğer müşterilerin paylaştığı Zekare yorum ve puanlarına bakarak ürünler hakkında genel bir fikir edinebilirsiniz