Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Zımpara Kağıdı

" araması için 739 sonuç listeleniyor

Her Daim İşine Yarayacak Zımpara Kağıdı Modelleri

Özellikle marangozlar için büyük bir öneme sahip olan zımpara kağıtları, ürün yüzeyinde herhangi bir uygulama yapılmadan önce yüzeyin pürüzsüz bir hale getirilmesi hususunda büyük kolaylık sağlar. Mobilya yüzeyinde boya ve vernik yapılmasından önce kullanılması uygun olan bu ürünler, yüzey üzerindeki girintili çıkıntılı yerleri aşındırır ve pürüzsüz bir hale sokar. Ayrıca ahşap ve beton gibi yüzeylerin haricinde yumuşak yüzeylerde de bu ürünler tercih edilir. Marangozluk işleri için önemli bir yere sahip olan bu kağıtlar, tasarlanmak istenen modelin ham halini şekle sokmak ve derli toplu hale getirmek için sıkça başvurulan yöntemler arasında yer alır. Ortaya çıkması beklenen tasarımın tüm yüzeyinde göze batacak ve elle hissedilebilecek kötü görüntülerin ortadan kaldırılması hedeflenir. Mobilyaların şık ve pürüzsüz bir görünüme kavuşması bu gibi ürünler sayesinde mümkün olur. Geleneksel yöntemler ile de kullanılabileceği gibi elektronik cihazlar ile de uyumlu olan zımpara çeşitleri bulunmaktadır. Yeni nesil cihazlar ile uygulaması yapılan bu kağıtlar, aşındırılmak istenen yüzeyi çok daha kısa bir süre içerisinde ve pratik bir biçimde gözle görülebilir sonuçlar gösterir. Birbirinden farklı zımpara kağıdı ve ucu şeklinde üretilen tasarımlardan uygun olanları belirleyerek, işlerinizi kesintisiz olarak yerine getirebilirsiniz. Aynı zamanda yüzey alanına göre zımpara kağıdının ölçüsüne karar vermeniz ve bu şekilde etkili sonuçları elde etmeniz mümkün olur. Elinizde bulunan cihaz ile uyumlu olan başlıkları analiz ettikten sonra modelin yüzeyine karar vermeniz gerekir. Geniş bir alan da işlerinizi yapmanız gerekiyorsa bu doğrultuda materyal seçmeniz işlerinizi minimum seviyeye indirmede ve zamandan kazançlı çıkmanıza olanak tanır. Bu durum tersi hallerde de geçerlidir. Özel işçilik gereken ve hassas bir yüzeyde aşındırma işlemini yapmanız gerekiyorsa küçük ebatlarda üretilen modelleri tercih edebilirsiniz.

Zımpara Kağıdı Çeşitleri

Zımpara Kağıdı Çeşitleri

Zımpara kağıdı her türlü zemin yüzeyinde pürüzleri aşındırma ve düzgün bir forma kavuşturma amacıyla üretilir. “Zımpara kağıdı nedir?” sorusunun cevabını da bu şekilde tanımlayabiliriz. Sahip olduğunuz cihazın özelliklerine uygun ebatlardan aşındırma kağıdı seçebilirsiniz. Birbirinden farklı seçeneklerin yer aldığı ürünler arasından uygun olanı belirlemeniz doğru ve etkili bir kullanım açısından son derece önemlidir. Hemen her cihaz ile uyumlu olabilen aşındırma kağıdı çeşitleri mevcuttur. Her cihaza özgü şekillendirilen ve kolayca monte edilebilen seçenekleri bulabilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan akıllı filtreleme sistemini kullanarak, aşındırma kağıdı numaralara ve diğer seçeneklere kolayca ulaşabilirisiniz. Pek çok farklı zımpara kağıdı çeşitleri arasından size en uygun olan ürünü hızlı ve kolay yoldan bulmanız mümkündür. Siz de cam, duvar, su, metal, mermer, şerit, bant, disk, ütü, mouse zımpara kağıdı seçeneklerini kendinize göre değerlendirebilirsiniz. Farklı ebatlarda ve özelliklerde dizayn edilen ince, yuvarlak, delikli, spiral zımpara kağıdı seçeneklerine de hızlı bir biçimde ulaşabilirsiniz. Siz de yüzey üzerinde ürün çeşitlerinden birini kullanarak hassas çalışmaları yapabilirsiniz. İsterseniz elle dilerseniz de elektrikli makinelerin yardımıyla yüzeyleri pürüzsüz ve şık hale getirebilirsiniz. Elle yapılan aşındırma işlemleri biraz zaman alabilir. Bununla birlikte makine ile aşındırma işlemi hem zaman bakımından hem de performans bakımından gözle görülen sonuçlar gösterir. Bu nedenle makineler için gerekli olan modellere rahatlıkla ulaşmanız ve işinizi de tam gaz devam ettirmeniz hedeflenir. Siz de amatör ya da profesyonel fark etmeksizin herkes gibi bu ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca kendi bütçenize uygun olan tekli veya çoklu paketleri de satın alabilirsiniz.

Zımpara Kağıdı Uygulaması ve Numaraları

Zımpara Kağıdı Uygulaması ve Numaraları

Evinizin duvarlarını çatlaklardan arındırmak ve üstüne de beğendiğiniz renk ile boyama yapmak için küçük ama etkili olan aşındırma ürünlerinden destek alabilirsiniz. Bu sayede duvarınız önceki haline oranla çok daha pütürsüz ve şık bir görünüme kavuşmuş olur. Evinizin veya herhangi bir duvarın yenilenmesini istiyorsanız yapmanız gereken boya yapacağınız yüzeyi önceden kontrol etmek ve varsa çatlak kısımların onarılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun içinde zımpara kağıtlarına gereksinim duyulur. Duvardaki boyanın hoş görünmesi ve uzun süren bir performans sergilemesi için çatlak kısımlarının kapatılması önemlidir. Bu çatlakları hazır lahmacun veya alçı ile kapatmanız oldukça kolaydır. Ardından da zımpara kağıdı seti ile duvar yüzeyinin pürüzsüz olmasını sağlayabilirsiniz. Pürüzsüzleştirme işlemini elle ya da makine yardımıyla yapabilirsiniz. Sonuç olarak düz bir zemin üzerinde dilediğiniz boyayı yapabilir ve istediğiniz gibi evinizi dekore edebilirsiniz. Bununla birlikte mobilya gibi farklı sektörlerde de bu ürünler büyük ilgi görür. Ayrıca aşındırma işlemi yaparken dikkat etmeniz gereken detaylar da mevcuttur. Bunlar; yüzeyin sertliğine ve kalitesine göre değişkenlik gösterebilir. Bu konuda zımpara kağıdı özellikleri ve uygulama alanları da farklılık arz eder. Bu sebeple uygulayacağınız alana göre zımpara ölçüleri ve kalitesini göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca uygulayacağınız yüzey ağaç ise 80 numara, sert polyester ise 100- 150 numara, normal polyester, poliüretan ve astar yüzey üzerinde 180 a4 zımpara kağıdı kullanabilirsiniz. Yine asat veya dolgu vernikli yüzeyde 220, silme macun olan kısımda 600- 1200 numaraları tercih edebilirsiniz. 0, 1000, 1200, 1500, 2000, 3000 zımpara kağıtlarından herhangi birine kolayca ulaşabilirsiniz. Bununla beraber “zımpara kağıdı nerede satılır?” sorusu için de Trendyol sayfasına bir göz atmanız yeterli olur.

Her Bütçeye Hitap Eden Zımpara Kağıdı Modelleri

Her Bütçeye Hitap Eden Zımpara Kağıdı Modelleri

Yaşam alanlarını estetik bir görünüme kavuşturan ve hobi ürünleri arasında da yer alabilen eksantrik zımpara kağıdı gibi farklı seçenekler beğeniye sunulur. Bu ürünler, günlük olarak kullanabileceği gibi gerekli durumlarda da çıkarılıp tekrardan kullanılması mümkün olan fonksiyonel ürünlerdir. Evinizde, iş yerinizde ya da başka yerlerde çok yönlü bir kullanım alanı oluşturan bu tasarımlar, hemen her türlü yüzey üzerinde uygulanabilen ve oldukça da işe yarayan işlevsel ürünlerdir. Farklı ölçülerde ve kalınlıklarda üretilerek hayatın her alanında kullanılabilir özelliklere sahiptir. Bu bakımdan elle veya makine uçlarına takılabilen ürünler ile işlerinizi kesintisiz yerine getirebilirsiniz. Tercihe göre tekli ya da set halinde alım yapabilir ve dilediğiniz an çıkarıp kullanabilirisniz. Zımpara kağıdı kalınlıkları ve buna bağlı olarak da fiyatları değişebilen ürünlerden siz de satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlar üzerinden her ihtiyaca yönelik geniş çözümler sunan ürünleri kolayca bulabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Farklı markaların tasarladığı ve değişik fiyatlar üzerinden satışa çıkardığı ürünleri görseller yardımıyla da kolaylıkla bulabilirsiniz. Aynı zamanda filtreleme sisteminden de yararlanarak hem bütçenize uygun olan hem de beklentilerinizi karşılayan modellere kolay yoldan ulaşabilirsiniz. Yuvarlak, kare, a4, su, kum, tank, pıtraklı, disk, titreşim özellikli modelleri de inceleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan markanın ürünlerine de yine hızlı ve etkili bir biçimde erişmeniz kolaylaşır. Siz de zımpara kağıdı seçeneklerine ve çok daha fazla ürüne oturduğunuz yerden kolayca ulaşabilirsiniz. Görsellenen sayfa içerisinde elemeler yaparak, sizin için uygun olan modelin siparişini verebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Siz de online alışveriş sitesi Trendyol üzerinden ihtiyaç duyduğunuz zımpara kağıdı çeşitleri gibi binlerce farklı ürüne tek tıkla ulaşabilir, sepete ekleyebilir, keyifli ve kolay bir alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.