placeholder
"

1 Top A4

" araması için 6233 sonuç listeleniyor

A4 Top Kağıt Çeşitleri Trendyol'da!

1 Top A4

Hayatın pek çok alanında yaygın olarak kullanılan A4 kağıtlar ofislerin vazgeçilmez sarf malzemeleri arasında yer alıyor. Fotokopi çekmekten baskı almaya, yazı yazmaktan not almaya hemen her alanda kullanılan bu işlevsel kağıtlar, çoğunlukla 1 top A4 ya da koli olarak satın alınıyor. İçinde çok sayıda top A4 paketi bulunan kolileri tercih etmek hem fonksiyonel hem ekonomik bir çözüm oluşturuyor. Farklı gramaj ve kalite düzeyleri bulunan A4 kağıdı seçenekleri, 21x29,7 cm ölçüleriyle bütün yazıcılarla uyumlu bir boyut sağlıyor.

Kırtasiye ve kağıt markalarının 1 top A4 kağıdı içeren paketleri ve birden fazla paket içeren A4 kağıt kolileri Trendyol güvencesiyle kolayca satın alınabiliyor. Trendyol’un özel indirim ve kampanya seçenekleri sayesinde 1 top A4 kağıdı fiyatı oldukça makul bir düzey sunuyor.

1 Top A4 Kağıdı Kaç Tane İçeriyor?

Çalışma hayatı içinde yaygın biçimde tüketilen ve eğitim kurumlarda da en yoğun kullanılan kırtasiye ürünlerinden olan A4 kağıdı modelleri, çoğunlukla beyaz renkte ve 80 gram olarak üretiliyor. Ders notlarından sınav kağıtlarına, ofislerin günlük yazışmalarından belge fotokopileri çekmeye sayısız işlev üstlenen bu özel kağıtlar, yoğun kullanılan yerler için koliler halinde satın alınabiliyor. Daha sınırlı kullanım için ise 1 top A4 kağıdı almak yeterli oluyor. 1 top A4 kağıdı kaç tane, diye merak edenlere her topta 500 adet kağıt olduğu bilgisi veriliyor. Kolilerde ise değişen sayılarda top A4 paketleri bulunabiliyor, ancak genellikle bir kolide 5 top A4 kağıdı yer alıyor.

Yüksek kaliteli malzeme kullanılarak, yoğun selüloz içerecek biçimde üretilen A4 kağıtları, baskılar için daha uygun ve nitelikli seçenek oluşturuyor. Markalara göre değişen kalite standartları yanında aynı markanın farklı kalite düzeylerinde olan A4 kağıt seçenekleri de bulunabiliyor. Düşük gramajlı kağıtlarda yıpranma ya da yırtılma gibi sorunları görülebildiğinden kağıtların işlevine uygun gramajlarda satın alınması önem taşıyor. İnce kağıtlarda yazıların ya da basıkların arka yüzden görünmesi ve çift taraflı baskı yapamama gibi sorunlar da yaşanabiliyor. İnce kağıtlara yapılan renkli baskılarda resimler çok daha fazla biçimde arka yüze yansıyor ve buradaki yazıları okunamaz hale getiriyor. Düşük kalitede üretilmiş ya da gerektiğinden ince olan kağıtlar yazıcılarda da sıkışma, buruşma ve parçalanma gibi sorunlara yol açabiliyor.

1 Top Renkli A4 Kağıdı Seçenekleri

A4 kağıtlarında kullanılan selülozun miktarı ve kalitesine bağlı olarak beyaz renk elde ediliyor. Yüksek kalitede ve miktarda selüloz kullanılan kağıtlar daha beyaz bir görüntü sunuyor. Kırık beyaz ya da saman rengi kağıtlar dışında renkli A4 kağıtları da yaygın olarak tercih ediliyor. Küçük yaştaki çocukların eğitim süreçlerinde renkli A4 kağıtları özel bir yer tutuyor. El işi çalışmalarından günlük ödevlere, okul ile ilgili projelerden süsleme aktivitelerine pek çok alanda renkli kağıtlar kullanılıyor. Eğlenceli bir aktivite olarak renkli A4 kağıtları ile özel defterler yapmak, şık tasarımlar oluşturmak da tercih edilebiliyor. Uygun meslek gruplarında ofis çalışmaları için de renkli kağıtlar kullanılabiliyor. Özellikle yaratıcı sektörlerde renkli 1 top renkli A4 kağıdı seçenekleri günlük ofis faaliyetinin vazgeçilmez parçası haline gelebiliyor.

1 top kağıt içinde 500 adet aynı renkten kağıt olabildiği gibi, 5 ayrı renkten 100’er adet kağıda da yer verilebiliyor. Birden fazla renk seçeneğinin yer aldığı top A4 paketleri oldukça işlevsel bir seçenek olarak öne çıkıyor. Fosforlu renkli A4’lerden siyah A4 seçeneklerine, canlı ve pastel tonlardan açık zemin rengine sahip olan seçenekleri birçok renkli A4 modeli arasından seçim yapılabiliyor. Renkli fotokopi kağıtları da öğrenciler tarafından sıklıkla değişik amaçlar için tercih ediliyor. Dikkat çekici bir görünüm sağlayan renkli kağıtlar ders notlarının yanı sıra görsel açıdan zengin proje ve ödevler hazırlamayı mümkün kılıyor. Okul öncesi yaş gruplarında ise el işi çalışmaları ve süslemeler için renkli kağıtlar tercih ediliyor.

A4 Fotokopi Kağıtları ve Özellikleri

Hemen her iş kolunda yaygın olarak kullanılan fotokopi kağıtlarına, resmi işlemlerde ve eğitim süreçlerinde de yoğun olarak başvuruluyor. Ofisler ve okullar dışında kişisel ev kullanıcıları da A4 kağıtları fotokopi çekmek ya da baskı almak için kullanıyor. Belgeleri, ders notlarını, herhangi bir yazıyı ya da tasarımı çoğaltmak için oldukça pratik çözümler sunan A4 kağıt seçenekleri, acil not almak gerektiğinde de kurtarıcı rol oynayabiliyor. Mektup yazmak ya da not göndermek için kullanılabilen fotokopi kağıtları genellikle içinde çok sayıda kağıt bulunan toplar halinde satılıyor. 1 top beyaz A4 fotokopi kağıdı içinde 500 adet kağıt bulunuyor. Fotokopi yoluyla çok fazla kopya oluşturacaklar için top A4 paketlerinden 5 adet içeren koliler doğru bir seçim oluşturuyor. Fotokopi ve baskı kağıdı olarak genelde beyaz renk tercih edilse de, bazı değişik ihtiyaçlar ve daha özel tasarımlar için renkli fotokopi kağıtları da bulunabiliyor.

500 kağıt içeren 1 top beyaz A4 fotokopi kağıdı seçenekleri dışında farklı adetler içeren özel paket alternatifleri de tercih edilebiliyor. Daha küçük koliler ya da az sayıda kağıt içeren paketler halinde A4 kağıt satın almak mümkün olsa da, ekonomik nedenlerle pek tercih edilmiyor.

Kırtasiye ve kağıt markalarının yanı sıra fotoğraf malzemeleri konusunda uzmanlaşmış markalar da A4 kağıt ürünleri geliştiriyor. Özel ambalajları ve yüksek kaliteli yapılarıyla öne çıkan bu modeller, fotoğraf baskılarında kusursuz sonuçlar veriyor. Fotokopi ya da baskı kağıdı olarak kullanılan 80 gramlık kağıtlar dışında daha kalın ve parlak fotoğraf kağıtları da A4 boyutunda satın alınabiliyor.

Top A4 Kağıdı Fiyat Avantajları

1 top A4 kağıdı fiyatı gramajından kalitesine, markasından satın alınan miktara pek çok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Kağıdın hamur kalitesi fiyatı belirleyen en temel öğelerden biri olarak öne çıkıyor. 1. hamur kağıtlar daha beyaz ve kaliteli bir görünüm sunarken, hamur sınıfı değiştikçe fiyatlar da farklılaşıyor. Hamur sınıfı ve kalitesi yüksek olan kağıtlarla fotokopi çekmek, baskı yapmak ve not alma çok daha kolay olduğundan 1. hamur kağıtlar tercih listelerinin ilk sıralarında yer alıyor. 1 top A4 kağıt ağırlığı ve gramajı, kağıt seçiminin önemli noktalarından birini oluşturuyor. Bir metrekare kağıdın ağırlığı olarak ifade edilen gramaj değeri çoğunlukla 80 gram oluyor. 60 ya da 70 gram kağıtlar daha ince bir yapı sunarken, gramaj arttıkça kağıdın kalınlığı da artıyor. 1 top A4 kağıt ağırlığı ve kalınlığı fotokopi makinesi, yazıcı gibi cihazların sağlıklı çalışması açısından da önem taşıyor.

Yüksek kaliteli, doğru gramaj değerine sahip 1 top A4 paketlerini tercih etmek uzun vadede ekonomik açıdan da fayda sağlıyor. Trendyol’un geniş ürün yelpazesi içinde dünyanın ve Türkiye’nin ünlü kırtasiye markalarının kaliteli kağıt seçeneklerini incelemek mümkün oluyor. İhtiyaç duyulan miktar ve çeşitlilikte A4 kağıt seçeneklerine ister bir top, ister 5 top içeren koliler halinde ulaşılabiliyor. Tercihe göre renkli ya da beyaz top A4 kağıt paketleri arasından seçim yapılabiliyor. Kalite düzeyine göre değişen fiyat seçenekleri arasından kaçırılmayacak fırsatlar sunan Trendyol, dönemsel indirimler ve özel kampanyalarla kullanıcı dostu bir çizgide bulunuyor.