"

12 Li Kuru Boya

" araması için 1930 sonuç listeleniyor
Fatih Jumbo 12'li Kuru Boya

FatihJumbo 12'li Kuru Boya

(6)
119 TL
Sepete Git

Yumuşak Çizgiler İçin 12'li Kuru Boya Çeşitleri Trendyol'da!

Her yaş grubuna hitap eden kuru boya çeşitleri, kimi zaman küçük çocukların keyifli zaman geçirmesi için bir araç olurken, kimi zaman yetişkinlerin hobi malzemesi, kimi zaman ise profesyonellerin çizim aracı olarak kullanım alanı bulur. Kolay ve zahmetsiz bir kullanım sunan 12’li kuru boya çeşitleri, içerdikleri renk seçenekleri ile farklı ihtiyaçlara yanıt verir. 12’li kuru boya renkleri, çizim işlemlerinde ihtiyacınız olan birçok rengi karşılar. Çizim ve resimler için tercih edilen ahşap kaplamalı ürünleri, 12 ayrı renk seçeneği ile setler halinde satın alınabilir. 12’li setler, bütçelere uygun olmasının yanı sıra kullanım kolaylığıyla da tercih edilir. 2 yaş grubu çocuklardan başlayarak her yaş grubuna ve farklı ihtiyaçlara uygun olarak geliştirilmiş ürünler de bulunur. 12’li kuru kalemler, teknik çizim ve resim çalışmaları için profesyonel olarak kullanılabildiği gibi hobi amaçlı uygulamalar için de tercih edilebilir. Mandala adı verilen özel kitaplara kuru boyalar ile eşsiz uygulamalar yapmayı ve stres atmayı mümkün kılar. Farklı markaların sunduğu ürün çeşitliliği içinden, kullanım alanınıza ve amacınıza uygun ürün seçeneklerine Trendyol üzerinden kolaylıkla ulaşabilir ve rengarenk ürünlerle kusursuz işler ortaya çıkarabilirsiniz.

Geniş Kullanım Alanları ile 12’li Kuru Boya Çeşitleri

Geniş Kullanım Alanları ile 12’li Kuru Boya Çeşitleri

Rengarenk seçenekleriyle, çocukların eğlenceli saatler geçirmesini sağlayan ve resim sanatını öğrenmelerine yardımcı olan jumbo ürünleri, küçük yaş gruplarının el yapılarına uygun olarak tasarlanır. Ergonomik tasarımıyla kolay ve güçlü bir tutuş sağlayan 12’li ürün seçenekleri, doğa dostu özellikleri ve sağlığa zararlı madde içermeyen yapılarıyla öne çıkar. Kıymık oluşturmayan ve sağlam uç yapısıyla kolay kırılmayan ürünler arasında neon, pastel ya da metalik efekti içerenler de bulunabilir. Bazı setlerde kalemlerin iki tarafında farklı renk seçenekleri yer alabilir ve böylece daha çeşitli renk seçeneklerine ulaşılabilir. 12’li kalın kuru boya seçenekleri gibi farklı sertlik dereceleri sunan kalemleri, temel renkler ve ara tonların yanı sıra değişik kalınlık alternatifleri sağlar. Profesyonel kullanım için geliştirilen ürünler, grafik ve teknik çizimler ile sanatçıların eskiz çalışmalarında oldukça önemli roller üstlenir. Profesyonel kullanım ya da yetişkinlerin hobi amaçlı uygulamaları için tercih edilen kalemler arasında yağlı versiyonlar öne çıkar. Daha canlı renkler sunan ve detay çizimleri için daha uygun özellikler taşıyan bu modeller, tercihe bağlı olarak setler içinde yerini alır. Renkleri karıştırarak yeni renkler elde etmek mümkün olmasa da üst üste yapılan desenlerle alacalı ve desenli dokular elde edilebilir. 12’li setler içinde yer alan beyaz renkli ürün çeşitleri yansıma ve parlama etkisini kolayca sağlayabilirsiniz. İster eğitim amaçlı ister profesyonel kullanım için olsun, 12’li kuru boya satın almadan önce bazı noktalara dikkat edilmesi tavsiye edilir. Kalem uçlarının hatta gövdenin kırılması sık rastlanabilen bir durum olduğu için kaliteli ürünlerin seçilmesi gerekir. Ürünlerin sert ya da yumuşak olması da işlevi açısından önem taşır. Resim yapma amaçlı kalemler yumuşak yapıları ve canlı renkleri ile öne çıkarken, çizim ve eskiz için daha sert ve ince yapılı kalemler tercih edilir. 12’li kalın ürün seçenekleri ihtiyaç duyulan temel ve ara renkleri sağladığı için çocukların resim dersleri için uygun seçenekleri oluşturur. Trendyol’dan 12'li kuru boya yorum ve tavsiyeleri inceleyebilirsiniz. 12'li kuru boya tavsiye edenler, ürünlerin avantajlarını deneyimlemiş kişilerdir. 12'li kuru boya kullananlar sayesinde satın alma işlemini de kolaylaştırabilirsiniz.

Konforlu Tasarımıyla 12’li Kuru Boya Çeşitleri

Konforlu Tasarımıyla 12’li Kuru Boya Çeşitleri

Yapısı ve tasarımı itibarıyla kurşun kalemleri andıran ürünler, uçları köreldiğinde kalemtıraşlar yardımıyla kolayca açılabilir. İnce uçlu açıldığında ayrıntılı çizimler ve özel tasarımlar yapmak mümkün hale gelir. Silinebilir özellik taşıyan ürünler, gönül rahatlığıyla küçük yaş grubu çocuklara verilebilir. 12’li jumbo ürün seçenekleri, içerdikleri renk çeşitliliği yanında dikkat çekici tasarımlar sunan paket ve kutular ile de öne çıkar. Karton, ahşap ya da metal kutularda satın alınan setler kullanılmadıkları zamanlarda korumak ve güvenli biçimde taşımak kolaylaşır. 12'li üçgen kuru boya gövde yapısıyla tutuş konforu sağlar. Üçgen gövdeli bu ürünler, çizim sırasında kalemin daha sıkı kavranmasına olanak tanır. Bazı setlerde 12’li ürünlerin yanı sıra sulu ve pastel gibi eğitim amaçlı farklı ürünler de yer alır. Tüp, sulandırılabilen ve toz kuru boya gibi seçenekler de farklı resim çalışmaları için işlevsel sonuçlar elde edilmesini sağlar. Oldukça uygun fiyatlı olan çocuklara yönelik setler dışında teknik ressamlar, sanatçılar ve grafik tasarımcılar için yüksek kaliteli setler olarak karşınıza çıkar. Çizimler için ihtiyaç duyulan farklı sertlik derecelerini sunan bu özel setlerle, işlevsel çizimler yapmak mümkündür. 12’li kuru boya kalemi seçenekleri, renkleri ve canlılığı ile öne çıkarken, uzun süre bu canlılığın korunabilmesi için bazı işlemler yapmak gerekir. Resmin uzun yıllar saklanması isteniyorsa, özel sabitleyiciler ile koruma altına alınması faydalı olabilir. Aynı şekilde resmin istenen tonlarda ve uzun ömürlü olması için kağıt tercihinin de doğru yapılması büyük önem taşır. Sulandırılarak kullanılan, toz olarak uygulanan ya da pastel dokusu verebilen alternatifleri de bulunduğundan ihtiyaca en uygun türdeki ürünün seçilmesi önerilir. Trendyol sayesinde bu farklı formlardaki seçeneklere ulaşabilirsiniz.

Bütçe Dostu 12’li Kuru Boya Fiyatları

Bütçe Dostu 12’li Kuru Boya Fiyatları

12’li kuru boya fiyatları tercih edilen ürünün markasına, kalitesine, özelliklerine ve kutu yapısına göre değişir. Küçük çocuklar ve eğitim amaçlı üretilmiş standart 12’li jumbo seçenekleri ile profesyonel kullanıma uygun yüksek kaliteli modeller arasında fiyat farkı bulunabilir. 12’li kuru boya jumbo boy, standart boy, yarım boy gibi çeşitler sunduğundan fiyat düzeyleri de farklı olabilir. Özellikle de okul öncesi çağdaki çocuklar için alınan setlerde uluslararası standartlara uygun ürünlerin tercih edilmesi, sağlığa zararlı maddeler içermemesi gerekir. Kalemleri 12’li setler halinde almanız hem ana ve ara renkleri içermesi açısından avantaj sağlar hem de uygun fiyat seçenekleri elde edilmesini kolaylaştırır. Sık kullanılan renklerin kalemleri bittiğinde ise tek tek kalem satın almak ya da yeni bir 12’li set ile daha çok sayıda kaleme sahip olmak mümkün olabilir. Setler halinde satın almanın bir avantajı da pratik kutular olabilir. 12’li takımlar arasında ahşap ya da metal şık kutular içerenler bulunur. Taşıma ve koruma kolaylığı sağlayan bu özel kutu ve paketler, tasarımlarıyla çocukların da ilgisini çeken özellik taşır. Her yaş grubuna hitap eden, amatör ya da profesyonel kullanım için kusursuz alternatifler sunan 12’li setler içinde özel ihtiyaçlara yanıt verebilecek kalem seçenekleri de bulunur. Yağlı içerikli ve örtücü yapıdaki üst segment ürünlerde 12’li setler halinde makul fiyatlarla satın alınabilir. 12'li kuru boya online alışveriş imkanıyla sunulur. Trendyol’un kaçırılmayacak fırsatlar sunan özel kampanyaları ve 12’li kuru boya indirimleri, yüksek kaliteyi makul fiyatlarla satın almayı kolaylaştırır. Bilinen markaların yüksek kaliteli ürünlerine Trendyol aracılığıyla rahatça erişebilir, ihtiyacınıza uygun boyayı makul fiyatlarla kolayca satın alabilirsiniz.