"

24 Lü Kuru Boya

" araması için 441 sonuç listeleniyor
Bic Tropicolor 24'lü Kuru Boya Kalemi

BicTropicolor 24'lü Kuru Boya Kalemi

(3)
99 TL
Sepete Git

Rengarenk 24 lü Kuru Boya Çeşitleri Trendyol'da!

Kuru boya kalemler deftere ya da tek sayfa kağıda çizim yaparken kullanılan araç gereçlerdir. Bu kalemler tekli, 12’li, 24’lü ya da 36’lı gibi çoklu sayıda satışa sunulur. Bu ürünlerin içerisinde bulunduğu setlerinden biri olan 24’lü kuru boya içerisinde siyah gibi birbirinden farklı ara ve ana renkler bulunur. Ana renklerin tamamının bulunduğu bu set içerisinde, farklı tonlar ile de karşılaşabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz boyamaları bu ürünler ile yapabilirsiniz. Ayrıca, bu kalemler ile yapabileceğiniz birçok çalışma bulunur. Mandala çizimleri yapıp bu ürünler ile içlerini boyayabilirsiniz. Bu aktiviteler farklılık gösterdiğinden her müşterinin ilgi alanlarına hitap edecek şekilde kullanılabilir. Dilerseniz kolay olan karikatür çalışmaları tarzında çizimler yaparak içini boyayabilirsiniz. Boş vakitlerinizi bu şekilde aktiviteler ile değerlendirme şansı elde ederek kendinizi mutlu edebilirsiniz. Kuru boyalarla çalışmak kolay ve pratik olduğu için resim ya da boyama işlerine ilk başlayanlardan profesyonel ressamlara kadar birçok kişi tarafından tercih edilir. Bu sebeple hem yetişkinlerin hem de çocukların aktivitelerini eğlenceli hale dönüştürmeyi başarır. 24’lü kuru boya satın almak için Trendyol’a göz atarak alışverişe başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, etrafa boya saçılmayacağı için pratik ve temiz bir şekilde bu malzemeler ile çalışabilirsiniz. Aynı zamanda Trendyol sayesinde 24’lü kuru boya kullananlar tarafından yapılan değerlendirmeleri de inceleyerek ihtiyacınıza uygun olan seçeneğe ulaşabilirsiniz.

Çizimleri Renklendiren 24’lü Kuru Boya Modelleri

Çizimleri Renklendiren 24’lü Kuru Boya Modelleri

24 lü kuru boya çeşitleri, amatör ya da profesyonel şekilde çizim yapan kişilerin kullandığı ürünler arasında yer alır. Birbirinden farklı renk tonlarını içerisinde barındıran bu ürünler, çizimlerinizi renklendirmenize yardımcı olur. Öğrencilerin de okulda ya da evdeki etkinliklerinde kullandığı bu ürünler keyifli zaman geçirmelerine katkı sağlar. Her yaştan müşteriye hitap eden bu malzemeler sayesinde birbirinden özel çizimlere imza atabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan bu malzemeler, resim derslerinin eğlenceli ve keyifli geçmesine yardımcı olur. Bu sebeple okul çağındaki tüm çocukları mutlu etmeyi başarır. Setler içerisindeki kalemlerin temiz kullanım imkanının yanı sıra elde tutuşunun kolay olması da 7’den 70’e herkes tarafından beğenilir. Karikatüristler tarafından da oldukça ilgi gören 24'lü jumbo kuru boya çeşitleri, çizimleri olduğundan canlı bir görünüme kavuşturur. Oldukça kaliteli içeriğe sahip olan kalemleri içerisinde barındıran bu ürün çeşitleri sayesinde kalıcılığı da yüksek oranda artırabilirsiniz. Yaptığınız her çizimin canlı, parlak ve kaliteli görünmesine yardımcı olan bu ürünler ile profesyonelliğinizi de konuşturabilirsiniz. Çizimleri renklendirirken, ellerinize boyaların bulaşmasını engelleyen kalem tasarımları sayesinde istediğiniz alanı rahatlıkla dilediğiniz görünüme getirebilirsiniz. Klasik çizimler ve mandala çalışmalarında da bu kalemlerden yararlanarak kendinize eğlenceli zamanlar kazandırabilirsiniz. Hem çocuklar için hem de yetişkinler için uygun olan bu malzemeler, sağlığa zararlı herhangi bir etken madde içermediğinden güvenle kullanılabilir. Aynı zamanda ciltle temas halinde bile olmaları alerjik reaksiyonların ortaya çıkmasını engeller. Bu da özellikle ebeveynlerin gönlünü rahatlatarak çocukları için güvenli bir alışveriş yapmalarını sağlar. 24’lü kuru boya kalemi çeşitlerinin geniş renk skalasına sahip olması, çizimleri özel bir hale dönüştürür. İstediğiniz tonları kullanarak çizimleri boyayabilir ve boş vakitlerinizi keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz. Set içerisindeki kalemler de kaliteli içeriğe sahip olduğu için kullanım ömrü de oldukça uzundur. Geniş avantajlar sunan bu ürünlerden satın almadan önce kararsızlık yaşamamak adına diğer müşterilerin yorumlarından yararlanabilirsiniz. Kullanım şekline ve sıklığına bağlı olarak birbirinden farklı şekilde ambalajlanan ürünler arasından seçim yapabilirsiniz.

Avantaj Sunan 24’lü Kuru Boya Setleri

Avantaj Sunan 24’lü Kuru Boya Setleri

Çocuklardan yetişkinlere kadar geniş bir kitlenin kullandığı malzemelerden olan kuru boyalar, kaliteli ve sağlıklı özelliklere sahiptir. Uzun süreli kullanım için ideal olan 24'lü kuru boya seti çeşitleri, geniş avantajlara sahip olmanızı sağlar. Tutuş kolaylığı sağlayan kalem tasarımları ellerinizin ağrımasının önüne geçer. Özellikle mandala ya da tablo renklendirmelerinde kişileri rahatsız hissettirmeyen özellikleri bulunur. Bu kalemler sayesinde projelerinizi hızla tamamlayabilirsiniz. Özellikle okul çağındaki çocukların resme olan ilgileri, bu ürünleri sürekli olarak kullanma isteğini ortaya çıkarır. Bu sebeple elde tutuş kolaylığı bulunan kalemler sayesinde saatlerce aktivite yapabilirler. Metal silindir, plastik çanta ya da karton kutu şeklinde tasarlanan ürün ambalajları da müşterilerin kullanım kolaylığı elde edebilmesine yardımcı olur. Metal dış tasarıma sahip olan çantalar, yerden tasarruf sağlar. Bunun yanı sıra oldukça dayanıklıdır. Bu sebeple çanta içerisine kalemlerin dökülme oranı minimuma iner. Aynı zamanda düzen sağlama konusunda kişilere yardımcı olur. Çanta içerisine kalemleri istediğiniz düzende yerleştirerek rahatlıkla kullanabilirsiniz. Karton kutu da düzen sağlama konusunda başarılıdır. Ayrıca kartonun sağlıklı bir hammadde olması, özellikle ebeveynler tarafından tercih edilmesi üzerinde büyük rol oynar. 24’lü kuru boya yorum ve değerlendirmelerinden yola çıkarak seçimlerinizi doğru şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Trendyol üzerinden 24’lü kuru boya tavsiye ve önerilerini inceleyerek hızlı, kolay, doğru bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca az bir miktarı bile çok işler yapabilmenize imkan tanıdığı için satın aldığınız ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kalemlerin ucunun kısaldığı durumlarda da açarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu konuda kalemtraşlardan destek alarak basit bir şekilde kullanıma hazır hale getirdiğiniz malzemeler ile kaliteli boyamalar yapabilirsiniz. Trendyol sayesinde aradığınız markaların ürünlerine ulaşabilir, 24’lü kuru boya online satın alma işlemlerini kolayca tamamlayabilirsiniz.

Her Cebe Uygun 24’lü Kuru Boya Fiyatları

Her Cebe Uygun 24’lü Kuru Boya Fiyatları

İstediğiniz çizim ve boyamalar ile vaktinizi kaliteli bir şekilde değerlendirebilir ya da resim sanatıyla ilgilenmeye başlayabilirsiniz. Bu aktiviteleri gerçekleştirmek için de belirli malzemelere ihtiyaç duyabilirsiniz. Yetişkinlerden çocuklara kadar geniş bir kitlenin kullandığı kuru boyalar, keyifli aktiviteler yapabilmenize imkan tanır. Birbirinden farklı renk tonunu içerisinde barındıran bu ürünler ile dilediğiniz görselliği keyifle ortaya çıkarabilirsiniz. Birbirinden farklı markalar tarafından tasarlanan bu ürünlerin özellikleri de değişkenlik gösterebilir. Hem boyama kalitesi hem de tasarımı bakımından farklılıkları bulunan kalemlere göz attığınızda ihtiyacınıza uygun olan 24’lü seti satın alabilirsiniz. İçerisinde geniş renk skalasını taşıyan bu setleri satın aldığınızda görsellerinizi dilediğiniz şekilde renklendirebilirsiniz. Bu sayede yeni hobiler edinebilir ya da boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz. Markaların müşteri sağlığını ve memnuniyetini ön planda tutan üretimleri sayesinde de geniş avantajlara sahip olabilirsiniz. Avantaj sağlayacağınız konulardan birisi de fiyat seçeneklerinin her bütçeye uygun olmasıdır. Bu sebeple alışverişinizi avantajlı bir hale dönüştürerek keyifli anlar yaşamaya hazır olabilirsiniz. 24’lü kuru boya fiyatları, kalemin markasına ve kabına göre değişkenlik gösterir. Metalden plastik kaplara, silindirden büyük kutulara kadar birçok 24’lü kuru boya çeşidi bulunur. Her markanın belirlediği fiyat spektrumu da birbirinden farklılık gösterebilir. Bunun sebebi ise kalemlerin hafif ya da kalın bir şekilde boyama yapmaya imkan tanımasından kaynaklanır. Bazı kalemler ile daha sert, bazılarıyla ise ince ve yumuşak boyamalar yapılabilir. Bu değişken unsurların yanı sıra modeller, avantajlı fiyatlarıyla Trendyol’dan satışa sunulur. Böylelikle her bütçeye uygun bir deneyim sunar. Hem kendiniz hem de çocuklarınız için bu ürünlerden satın alabilirsiniz. Ayrıca Trendyol üzerinden 24’lü kuru boya indirim günlerini de takip ederek avantajlı bir alışveriş süreci geçirebilirsiniz.