"

15 metre hdmi kablo

" araması için 344 sonuç listeleniyor
sky Hdmı Kablo 1.5 Metre
skyHdmı Kablo 1.5 Metre
(23)
Hdmı Kablo 1.5 Metre
15 TL
Sepete Git

15 Metre HDMI Kablo Çeşitleri ile Kesintisiz Bağlantı Trendyol'da!

Görüntüleri bilgisayar, tablet, cep telefonu veya oyun konsolu aracılığıyla TV'nize aktarmak için HDMI arabirim kablosunun türünü seçebilirsiniz. Bu ürünler görüntülerin hızlı ve aynı zamanda da kaliteli bir şekilde aktarımını sağlar. Çıkış özelliklerine bağlı olarak farklı HDMI kablo tipi modelleri vardır. Bu modeller, TV'nizi diğer cihazlar için bir monitöre dönüştürür. Gelişmiş görüntü kalitesiyle izleme ve oyun deneyiminizi geliştirmek için modeller arasından sizler de seçim yapabilirsiniz. Bu kategori, farklı girişler için yapılmış çeşitli kablolara sahiptir. HDMI, Yüksek Çözünürlüklü Multimedya Arayüzü anlamına gelir ve cihazlar arasında ses ve video verilerinin sıkıştırılmamış aktarımına izin veren bir arayüz olarak tanımlanır. Bu ürünler sayesinde hem ses hem de görüntü yüksek bir kalitede iletilmektedir. Kullanıcılar için birçok seçenek sunan HDMI kablolar, özellikleri ve kullanımları açısından farklı modellere ayrılmaktadır. HDMI kablolar monitör, televizyon, bilgisayar, uydu alıcı, AV alıcı, çeşitli medya oynatıcı ve VCR gibi birçok cihazda video verici olarak kullanılmaktadır. Ayrıca, masaüstü bilgisayar monitörünüzü bağlamak için bir HDMI kablosu kullandığınızda, veri aktarımları bir VGA kablosu bağlantısından daha hızlıdır ve monitörünüzün daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlar. Bu nedenle yüksek kalitede veri aktarımı gerçekleştirebilmek için VGA kabloları yerine HDMI kabloları kullanmanızı öneririz. Kaliteli bir HDMI kablosu amaca uygundur ve görüntüleri ve sesleri bir cihazdan diğerine donma veya takılma olmadan kolayca aktarabilir. Öte yandan, yüksek hızlı iletim mümkündür, bu nedenle 3 boyutlu görüntülerin iletilmesi için de uygundur. HDMI teknolojisi üzerinden iletim yaparken ses ve video senkronizasyonu sorunu yoktur. Öte yandan bu yöntem iletilen görüntü veya sesin kalitesini düşürmez. İç kısımda %99,99 oksijensiz bakır ve dış kısımda nikel bulunan kablolar, çeşitli iç ve dış mekanlarda kullanıma uygundur. Isıya dayanıklı, paslanmaz ve çevreyi kirletmeyen bu kablolar, geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilir ve doğayı kirletmez. Kabloların çeşitli uzunluklara sahip olması da kullanıcıların daha rahat kullanımlar ile bir arada olabilmesine katkıda bulunur. Örneğin 15 metre HDMI kablo çeşitleri, bu kablolar arasında ideal ölçüsü ile ön plana çıkar.

15 Metre HDMI Kablo Çeşitleri

15 Metre HDMI Kablo Çeşitleri

15 metre HDMI kablo çeşitleri farklı tasarım özelliklerine bağlı olarak geliştirilir. Aynı zamanda HDMI 15 metre çeşitlerinin üretimlerinde farklı malzemeler de tercih edilir. Altın kaplama ve nikel kaplama modelleri bulunan HDMI 15 metre kablo, verileri kusursuz bir şekilde aktarmak isteyenlere tam anlamı ile hitap edecektir. Altın kaplamalı HDMI kabloların iletimi nikel kaplamalı olanlara göre daha iyi ve bu nedenle bu modeller çok daha yaygın bir şekilde tercih edilir. Bu kablo türleri sırasıyla A, C ve D şeklinde isimlendirilir. En çok tercih edilmekte olan HDMI modeli, tip A şeklinde bilinen modeldir. HDMI kablosuyla donatılmış PS4 modelleri, bir oyun konsoluna bağlanarak yüksek bir görüntü kalitesine sahip oyunların keyfini çıkarabilir. PS2 HDMI Kabloları kategorisinde de çeşitli konsollar için üretilmiş ürünler bulunmaktadır. Ağırlıklı olarak mobil cihazları hedefleyen ve en popüler modellerden biri olan Type-C HDMI kablosu, Mini HDMI şeklinde de bilinir. En yaygın olan HDMI türü, Type-A adı verilen 19 pinli kablodur. Daha yüksek bir çözünürlük elde etmek için 29 pimli B Tipi konektör önerilir. Bir Blu-ray oynatıcıyı TV'ye bağlamak için en yaygın olarak bir HDMI kablosu kullanılır. Bu modeller 4K desteği sağlar ve verilerin daha yüksek bir kalitede iletilmesini sağlar.

15 Metre HDMI Kablo Kullanım Alanları

15 Metre HDMI Kablo Kullanım Alanları

15 metre HDMI kablo kullanımı son derece basit bir şekilde gerçekleşebilmektedir. Hem kompakt tasarımlara hem de pratik özelliklere sahip olan HDMI kablo çeşitleri; çeşitli yeteneklere sahip tablet, laptop, akıllı telefon, TV ve ekran, oyun konsolu, uydu alıcı, medya oynatıcı vb. pek çok cihazı birbirine etkili bir şekilde bağlayarak ses ve görüntü iletimini sağlar. Bu, daha kaliteli videolar ve filmler izlemenizi, buna ek olarak da çok daha gerçekçi oyun deneyimleri yaşamanızı sağlar. Oyun HDMI kablo modelleri, grafik ve ses iletiminde en üst noktayı sunar. Oyun deneyiminizi geliştirmek için fiber optik HDMI kablo çeşitleri de mevcuttur. Bilgisayarınızı ve TV'nizi bir HDMI kablosuyla bağlarsanız, medya oynatıcı olmadan büyük ekranda izlemek istediğiniz filmleri izleyebilir veya bilgisayar oyunlarının keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Ses ve görüntü iletimini dijital hale getiren kablolar sayesinde ekrana iletilen görüntü ve seste donmalar, takılmalar, ses-video uyumsuzlukları yoktur. Büyük ekran TV'ler için yüksek seviyeli bir görüntü kalitesi sunan düz bir HDMI kablo modeli de bulunmaktadır. HDMI kablo dönüştürücü modellerinden, 15 metrelik HDMI modellerine kadar pek çok seçenek sunan Trendyol, kullanıcılara ideal seçenekler gerçekleştirme olanağı sağlıyor. Bu nedenle HDMI kablolarını nereden satın alabilirim sorusuna verilebilecek en güzel cevap Trendyol’dur. HDMI kabloların tüm marka ve modellerini bulabileceğiniz, evinizin rahatlığında tüm ürünleri inceleyebileceğiniz bir online alışveriş platformu olan Trendyol sizlerin aradığı ürünü kısa sürede bulabilmesine büyük bir oranda yardımcı olur. 15 metre HDMI kablo özellikleri ise sizlerin üst düzey ses ve görüntü kaliteleriyle ideal vakitler geçirebilmesine olanak tanır.

Görüntü Kalitenizi İyileştiren 15 Metre HDMI Kablolar

Görüntü Kalitenizi İyileştiren 15 Metre HDMI Kablolar

Tablet ve akıllı telefon gibi sınırlı ekran içeriğine sahip cihazların televizyonlarında video ve film izlemesini sağlama başarısı ile bu kablo çeşitleri, küçük ama büyük ürünler olarak büyük ilgi topladı. Özellikle de son dönemlerde teknolojinin gelişmesiyle birlikte kullanıcılara farklı HDMI ürünleri ile ihtiyaç duydukları alternatif çözümler eksiksiz bir şekilde sunulmaktadır. Bu kablolar üst düzey IPL monitörlerden CRT TV'lere kadar birbirinden çeşitli niteliklerdeki pek çok cihaz ile uyumludur. Akıllı ve donanımlıdır. Hayatı kolaylaştıran ve kullanıcıların konforunu artıran akıllı teknoloji ile bu kablolar her alanda sorunsuz bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Tasarım, VGA konektörlerinin aksine ses ve video arasındaki senkronizasyon sorunlarını önlemesi açısından takdir edilmektedir. HDMI kablo modelleri darbeye ve çizilmeye karşı kaliteli bir malzeme ile kaplanmıştır ve içi genellikle bakırdır. Kullanıcının TV izleme ve oyun keyfini arttırmaya yönelik bir üründür. Kullanımı kolay ve güvenli bu kablolar ile herkes cihazlarını sorunsuz bir şekilde birbirine bağlayabilir. 15 metrelik ölçü sayesinde hiçbir şekilde erişim problemi yaşanmaz. Geniş mesafedeki ürünler dahi birbirine rahat bir şekilde bağlanabilir. 15 metre HDMI kablo fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişmektedir. Örneğin, süper ince bir HDMI kablosu ile altın çipli bir HDMI kablosu arasında fiyat farkı direkt olarak gözlemlenecektir. Bu tür ürünlerin fiyatları marka, model ve kalitesine göre değişiklik göstermekle birlikte kullanıcılara yalnızca tek bir kablo üzerinden aynı anda ses ve görüntü iletme ayrıcalığı sunan bu kablo ve dönüştürücüler genel olarak bakıldığında tamamı ile uygun fiyatlı ürünlerdir. Aşınmaya dayanıklı malzemeler, aşırı ısınmaya karşı direnç ve üstün teknolojik niteliklere sahip olan dış kaplama, uzun bir hizmet ömrü sağlar. HDMI kabloları, satın alındıktan sonra yıllarca iyi bir şekilde performans göstermeye kesintisiz devam eder. Tüm ürünlere Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.