Roman Türü
Cilt Bilgisi
Basım Yılı
Setli/Tekil
Basım Dili
Yazar
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

1Q84 Kitabı

" araması için 16 sonuç listeleniyor

Sürükleyici 1Q84 Kitabı Trendyol'da!

Farklı türlerde roman okumak, dünyaya yepyeni bir pencereden bakmanızı sağlar. Yabancı yazarların kitapları sayesinde değişik düşüncelerle tanışabilir, düşünce tarzınızı değiştirebilirsiniz. Örneğin; Japon yazar Haruki Murakami'nin kitaplarıyla ilgi çekici kurgulara tanıklık edebilirsiniz. Yazarın sevilen ve dünya çapında milyonlarca satan 1Q84 kitabıyla Japon edebiyatı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu romanla politika, toplumsal olaylar ve dini merkeze alan bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Nobel Ödüllü Haruki Murakami'yle daha önce tanışmadıysanız yazara dair aklınızda soru işaretleri olabilir. Zihninizdekii soru işaretlerini gidermek için 1Q84 kitabı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Buradan öğrendiğiniz bilgiler ışığında yazarın yazım tarzı, olaylara bakış açısı, düşünce sistemi ve edebî yönü hakkında düşünceler geliştirebilirsiniz. Ardından ürünü sepete ekleyebilir, alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.

Beğeni Toplayan 1Q84 Kitabı

Beğeni Toplayan 1Q84 Kitabı

1Q84 kitabı, kitabın adından da anlaşılacağı üzere 1984 yılı dikkate alınarak kurgulanır. Dünya genelinde farklı dillere çevrilen 1Q84, Haruki Murakami'nin üç ciltten oluşan bir seri roman olarak basılır. 1Q84 1. kitapta, iki farklı karaktere sahip Tengo ve Aomame'nin hikâyesini konu alır. Bu iki karakter de çocukluğunda ağır tramvalar yaşar ve ileriki yaşlarında da insan ilişkilerinde sağlıksız ilişkiler kurar. Yazar birbirinden başka kimsesi olmayan iki genç âşık Tengo ve Aomame'nin gözünden toplumsal olayları, aşkı ve duygu karmaşasını yansıtmaya çalışır. Romanın birinci cildinde karakterler bir cemaatle ve onun lideriyle taşınır. Murakami, 2. kitapta ise; bu cemaat ve lideri hakkında daha çok bilgi edinmek için görev alan Tengo ve Aomame'nin öğrendiklerini aktarır. Cemaatin gerçekleştirdiği cinsel ritüeller ve sonuçları bu cildin ana temasını oluşturur. Kayıpların artmaya ve olayların gitgide kızışmaya başladığı 1Q84 kitabında gerilimi doruk noktasında yaşayabilirsiniz.

Haruki Murakami'nin Merak Uyandıran 1Q84 Kitabı

Haruki Murakami'nin Merak Uyandıran 1Q84 Kitabı

1Q84 serisi okuru çeşitli sorgulamalara iten bir kurgudan beslenir. 1Q84 3. kitapta, çocukluktan yetişkinliğe uzanan yaşamlarında birbirine büyük bir aşkla bağlı olan Tengo ve Aomame'nin maceralarıyla devam eder. Farklı diyarlarda birçok zorluğa göğüs geren ikili, engelleri aşmak için gereken mücadeleyi verir. Yazarın sürükleyici ve akıcı anlatımıyla ilerleyen bu seriden yaşama dair yeni bilgiler keşfedebilirsiniz. Kitabı almadan önce romanın çevirisinin başarılı olup olmadığı konusunda fikir sahibi olmak isteyebilirsiniz. Bunun için kitabı daha önce satın alan gerçek müşterilerin değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz. Kitabın içeriği ve kurgusuna dair merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını 1Q84 kitabı tavsiyelerine göz atarak bulabilirsiniz. 1Q84 kitabını satın almadan önce içeriğine dair çeşitli görüşleri incelemek doğru karar vermenize yardımcı olabilir. Dilerseniz dünya edebiyatına ilgi duyan yakınlarınıza bu kitabı hediye edebilir, farklı bir bakış açısı kazanmalarına katkıda bulunabilirsiniz.

Cazip Fiyat Avantajlarıyla 1Q84 Kitabı

Cazip Fiyat Avantajlarıyla 1Q84 Kitabı

1Q84 kitabı fiyatları çeşitli kriterlere bağlı olarak  değişebilir. Örneğin; 1Q84 ciltli ve ciltsiz seçenekleriyle satışa sunulur. İki alternatif arasında fiyat farklı görülebilir. 1Q84 kitabı farklı yayınevleri tarafından basılabilir. Her yayınevi yayın politikasına göre; kitabın boyutunu, sayfa sayısını ve tasarımını belirler. Dolayısıyla aynı kitap birçok yayınevinden farklı fiyatlarla satılabilir. Tüm bu faktörlere ek olarak; 1Q84 kitabı seri olarak alınabilir. Seri veya set şeklinde satılan kitapların içeriğinde birden fazla kitap bulunabilir. Setteki kitap sayısı arttıkça fiyatlar yükselebilir. Tercihinize göre 1Q84 kitabını tekli veya set şeklinde sipariş verebilirsiniz. Eğer cazip fiyatlı 1Q84 kitabı seçeneklerini öncelikli olarak görmek istiyorsanız fiyata göre sıralama yapabilirsiniz. Filtreleme yapmanız 1Q84 kitabı online incelemenizi kolaylaştırabilir ve siparişinizi daha hızlı tamamlamanızı sağlayabilir. Ayrıca 1Q84 kitabını favorilerinize de kaydedebilirsiniz. Bu sayede kampanyalardan yararlanabilirsiniz. 1Q84 kitabı indirimleriyle uygun fiyatlı alışverişinizin tadını çıkarabilirsiniz. Keyifli içeriğiyle okurları cezbeden 1Q84 kitabının tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.