placeholder
"

35X50 Çerçeve

" araması için 3808 sonuç listeleniyor

35X50 Çerçeve

35 x 50 Çerçeve

Unutulmaz anları ölümsüzleştirdiğiniz fotoğraflar çerçevelerinizin ardında saklıdır. Fotoğraflarınızı tek tek ve kolaj şeklinde çerçevelerle muhafaza edebilirsiniz.Özel günlerin, anıların hatırlanmasını istediğiniz pek çok anın fotoğrafını çekmek bir gün bir kitap arasında ya da bir albümde o fotoğrafa rastladığınızda sizi o güne götürür. Sürekli olarak sevdiklerinizle yaşadığınız bu özel anları evinizin, ofisinizin bir köşesinde hep görebileceğiniz bir yerde tutmak isteyebilirsiniz. Bunu yapmak için çerçeve kullanabilirsiniz. Çerçeveler neredeyse başınızı çevirdiğiniz her yerde görebileceğiniz bir aksesuardır. Tablolar, fotoğraflar, ilanlar gibi pek çok farklı şey için kullanılabilir. Ev, ofis gibi sürekli vakit geçirilen kişisel alanlarda kimi zaman dekorasyon amacı ile kimi zaman ise daha sıcak ve güvenilir bir ortam hazırlamak için kullanılır. Evinizde değerli bir köşe oluşturmak istiyorsanız çerçevelerin gücünden yaralanabilirsiniz. Trendyol’daki 35x50 çerçeve satın al yardımı ile istediğiniz çerçeveleri satın alabilirsiniz.

Anılarınızı Anlamlı Hale Getirin

Evin en güzel dekorasyon parçası olan çerçevelerle anılarınızı her gördüğünüzde tekrar tekrar yaşamak mümkündür. Çerçeveler hem fotoğraflar hem de tablolar için kullanılabilir. Özel günleri ve özel anları anlamlı hale getirmek ayrıca unutulmaz anılar oluşturmak için çerçevelerin cazibesinden yararlanabilirsiniz. Çerçeveler farklı boyutları ve birbirinden farklı tasarımları ile her yerde karşınıza çıkabilir. Evinizin ya da ofisinizin dekorasyonuna göre bir çerçeve ile odanızın havasını tamamiyle değiştirebilirsiniz. Çerçeveleri dekorasyon amacı ile kullanılan, anılarınızı daha şık ve güzel bir şekilde sergilemek için kullanılan ve son olarak birbirinden güzel çizimleri daha iyi sergilemenize olanak sağlayan çerçeveler olarak sıralayabiliriz. Dekorasyon amacı ile kullanılan çerçeveler evinizin bir köşesini hareketli hale getirmek için kullanılabilir. Ya da dekorasyonunuzu tamamlayıcı bir parça olarak kullanabilirsiniz. Pek çok iç mimar tarafından da tercih edilen bu tarz çerçeveler farklı boyutlara ve tasarımlara sahiptir. Trendyol’da bulunan geniş ürün seçenekleri arasından dekorasyonunuzu tamamlayacak en önemli parçayı seçebilirsiniz. 35x50 çerçeve boyutu ile dua yazıları, vintage tasarımlar, yeşil doğa tasarımları ve daha birçok tasarıma sahip çerçeveler ile evinizi dekore edebilirsiniz. Sadece eviniz için değil aynı zamanda ofisiniz için de kullanabileceğiniz bu tasarımlar ofisinize hareket katar ve sıcak, modern bir ortam oluşturur. Dekoratif çerçevelerin dışında anılarınızı daha anlamlı hale getirmek için kullanabileceğiniz çerçeveler de mevcuttur. Bu çerçeveler ile fotoğrafladığınız özel anlarınızı daha iyi korumanıza yardımcı olur. Aynı zamanda evinizin en değerli köşesini oluştururken daha modern ya da vintage bir hava kazandırabilirsiniz. Trendyol’da bulunan çerçeveler arasından dekorasyonunuza göre bir seçim yapabilirsiniz.

Çerçeve Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

Çerçeve seçimi yapmak çok basit bir işlem gibi görülse de aslında üzerinde düşünülerek ve iyi hesaplamalar yapılarak alınması gereken bir dekorasyon ürünüdür. Tabi bu bazı kullanıcılara göre dekorasyon ürünü iken bazı kullanıcılara göre oldukça kıymetli ve değerli bir hediye yerine geçebilir. Çerçeveler herkesin evinde en güzel köşede yerini alan bir üründür. Hatta çoğu evde evin en değerli yeridir. Kimi kullanıcılar sade çerçeve modellerinden hoşlanırken kimi kullanıcılar ise rengarenk ve gösterişli modelleri sever ve tercih eder. Her bir çerçevenin görüntüsü farklı olsa da tek ve en önemli ortak noktaları herkesin içine değer verdiği şeyleri yerleştirmesidir. Her birinin içinde en değerli anılar bulunur. Günümüzde çerçeveler fotoğraf, çizim, belge için kullanılmalarının yanı sıra yaprak, çiçek kurutmak için de kullanılır. Aldığınız hediyeleri en iyi şekilde muhafaza etmek istiyorsanız camlı çerçeve modellerine ihtiyacınız vardır. Bu çerçeveler ile yapraklarınızı ve çiçeklerinizi muhafaza edebilirsiniz. Daha eski görünümlü ya da uzun süre kullanımlı istiyorsanız ahşap çerçeveleri kullanabilirsiniz. Fotoğraf ve çizimlere göre ya da çerçevelemek istediğiniz şeye göre boyutlar değişiklik gösterebilir. Farklı boyutları ile çerçeveler fiyat olarak değişiklik de gösterebilir. Aynı zamanda çerçeve üretiminde kullanılan malzeme de fiyatını etkileyebilir. 35x50 çerçeve fiyatları diğer çerçevelere göre uygun fiyatlara sahiptir. Boş çerçeveler herhangi bir resim ya da tasarım barındıran modellere göre daha uygundur.

Yeni Bir Dekorasyona Sahip Olun

Hem ev hem ofis günlük hayatta en fazla vakit geçirilen yerler olarak adlandırılabilir. Her iki alanda da insanlar kendi özel alanlarını oluştururlar. Bu özel alanları oluştururken de sevdikleri eşyalar ve kendi anılarından yararlanırlar. Hemen hemen her ofis masasında insanların sevdikleri ve değer verdikleri kişilerin birlikte çekilmiş ya da sadece onlara ait fotoğraflarını görmek mümkündür. Bu anıları en iyi şekilde muhafaza etmek isteyen kullanıcılar çerçevelerden yararlanırlar. Fotoğrafa göre farklı çerçeve boyutları vardır. Bu çerçeveler fotoğrafa göre değişebilir. Ancak pek çok farklı tasarımı Trendyol’da bulmanız mümkündür. 35x50 cm çerçeve orta boyut olarak adlandırılabilir. Genel olarak dekorasyon tasarımlarında kullanılan bu boyutlar yeni evlenen çiftler tarafından da revaçta olan çerçeve boyutudur. Birlikte sonsuzluğu kabul ettiğiniz eşinizi mutlu etmek adına 35x50 camlı çerçeve ile evet dediğiniz günün fotoğrafını anlamlı bir hale getirebilirsiniz. Doğum günü, sevgililer günü gibi özel günlerde anlamlı bir hediye olarak kullanabileceğiniz bu çerçeveler uzun yıllar boyunca anılarınızı muhafaza eder. Her baktığınızda o günü hatırlamanıza ve mutlu hissetmenize yardımcı olur. Cam, alüminyum, ahşap gibi farklı malzemeler kullanılarak yapılan bu çerçeveleri tercihinize göre satın alabilirsiniz. Ahşap modeller daha vintage bir havaya sahiptir. Siyah beyaz, karakalem gibi çizim ve fotoğraflar bu tarz çerçeveler de daha iyi bir görünüme sahiptir. Mistik bir hava katan ahşap çerçeveleri siyah beyaz fotoğraflarınız için kullanabilirsiniz. Ayrıca karakalem çizimleri için özel olarak üretilen mat camlı ve şekilli çerçeveleri de satın alabilirsiniz. Gri, siyah, varaklı gibi farklı tasarımlardaki çerçeveleri kullanarak çizimlerinizi güvenle muhafaza edebilirsiniz. Daha modern şık ve sade bir tasarım istiyorsanız camlı alüminyum çerçeve modellerini tercih edebilirsiniz. Bu çerçeveler sade ancak şık tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Evinizde anılarınızla değerli bir köşe oluşturmak istiyorsanız bu tarz çerçeveleri kullanabilirsiniz.

İhtiyacınıza Göre Seçmeniz Gereken Çerçeveler

Çerçeveler farklı ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanmaktadır. Bir haritayı, bir resmi, bir çizimi, bir ilanı pek çok farklı çeşitte çerçeveyi kullanarak çerçeveleyebilirsiniz. Bu çerçeveler işlevine ve kullanımına göre değişiklik gösterdiği gibi tasarımına göre de değişiklik gösterebilir. Bir ilanı yayınlamak ya da bir uyarıyı asmak için alüminyum kaplamalı çerçeveler kullanılabilir. Beğendiğiniz bir resmi duvara asmak için ahşap kullanılarak yapılan çerçeveleri kullanabilirsiniz. Ya da sevdiğiniz bir tasarımı asmak için modern çizgilere sahip çerçeveleri kullanabilirsiniz. Tamamen ihtiyacınıza göre değişiklik gösteren bu çerçeveler kullandığınız her alana farklı bir hava ve hareket katar. Mobilyalarınız ile uyumlu tasarımlara sahip şık çerçeveli tablolar ile evinizi modernize edebilirsiniz. Ya da ofisinizde daha sıcak aynı zamanda profesyonel bir hava katan bir ofis oluşturabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey ofisinizin dekorasyonuna uygun renkte bir çerçeve ve ona uygun bir tasarım. 35x50 beyaz çerçeve hemen hemen her ofise her alana uygun renkte bir çerçeve modelidir. abau çerçeveyi istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. Büyük görünümleri ile boş alanları en iyi şekilde değerlendirmenize olanak sağlar. Modernize edilmiş çerçeve tasarımlarını dilediğiniz her alanda kullanabilirsiniz.

Tuval ve Puzzle Çerçeveleri

Trendyol’da sadece fotoğraf ya da ilan çerçevesi değil aynı zamanda tuvalleriniz için kullanabileceğiniz çerçeveler vardır. Kare, dikdörtgen gibi farklı boyutları vardır. 35’e 50 çerçeve fiyatları diğer ürünlere göre daha uygundur. Ancak istediğiniz boyutta ve fiyatlarda tuval çerçevelerini Trendyol’da bulabilirsiniz. Ön yüzü beyaz arka yüzü ise doğal pamuk renginde olan tuvaller ahşap çerçeveye sahiptir.Zımba ile tuval dolduğu ahşap çerçeveye sabitlenmiştir. Tek modeller ile birlikte duble tuval çerçevelerini de Trendyol’da bulabilirsiniz. Küçük ve sade çerçevelerin yanı sıra şövaleli ve Bafix çerçeveli tuvalleri de satın alabilirsiniz. Sadece tuval değil aynı zamanda fotoğraf asabileceğiniz ahşap çerçeveli, ipli ve mandallı çerçeveleri de Trendyol’da bulabilirsiniz. Cepli ve mandallı tasarımları ile sevdiklerinize anılarınızın olduğu bir hediye sunabilirsiniz. Altı fotoğraf ya da daha fazlasını asabileceğiniz bu çerçevede not ve fotoğraf koyabileceğiniz iki ayrı cep bulunur. Trendyol’da tuval ve fotoğraf çerçeveleri arasından tercihinize göre istediğiniz modeli satın alabilirsiniz.Tuval çerçeveleri dışında puzzle çerçeveleri de saatlerce yaptığınız puzzle’ları çerçeveleyerek evinizde sergilemenize olanak sağlar. Puzzle çerçeveleri boş bir şekilde satılır. 35x50 boş çerçeve fiyatları her bütçeye uygundur. Puzzle parçalarına göre boş çerçeve boyutları da değişebilir. Farklı çerçeve renkleri ile puzzle’da bulunan resme göre çerçeve renginizi belirleyebilirsiniz. 500- 1000- 1500 parça puzzle’larınıza göre seçim yapabilirsiniz.

Trendyol’da Bulunan Çerçeve Modelleri

Trendyo’da geniş çerçeve seçeneklerini bulmanız mümkündür. Farklı kullanımlara göre dizayn edilmiş çerçeve tasarımları ile hem anılarınızı muhafaza edebilir hem de aksesuar olarak evinizde ve ofisinizde kullanabilirsiniz. Trendyol’da bulunan çerçeve modelleri ilan asmak için kullanabileceğiniz, fotoğraflarınızı çerçevelemek için kullanabileceğiniz ya da bir tasarımı asmak için kullanabileceğiniz pek çok farklı çerçeve çeşidi mevcuttur. Bu çerçeveler siyah, beyaz renkleri, alüminyum kaplama gibi farklı malzemeler kullanılarak üretilir. 35x50 çerçeve modelleri ile boş duvarlarınıza hareket kazandırabilirsiniz. İki parça ya da daha fazla parçalara sahip set halindeki çerçeveler ile fotoğraf serileri oluşturabilirsiniz. Hem kendi çektiğiniz fotoğraflarınız hem de tasarım fotoğraflar ile kendinize ait özel serinizi hazırlayabilirsiniz. 12 parçadan oluşan çerçeve setleri ile aile soy ağacınızı hazırlayabilirsiniz. Ya da mottoların yazdığı çerçeveler ile ofiste kendinizin ve çalışanlarınızın motivasyonunu arttırabilirsiniz. Motto yazılı çerçevelerin yanı sıra dua yazılı çerçeveleri de evinizde, ofisinizde kullanabilirsiniz. Trendyol’da bulunan geniş çerçeve modelleri arasından tercihinize en uygun seçimi yapabilir ve uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Set tablolar ile uyumlu dekorasyonlar yapabilirsiniz. İstediğiniz yerde kullanabileceğiniz bu ürünler ile kendi dekorasyon fikirlerinizi ve tasarımlarınızı oluşturabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye etmek için de kullanabilirsiniz. İsim yazdırarak özelleştirebileceğiniz çerçeveleri sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Hem isim hem de fotoğraflarla kendi tercihinize göre dizayn edebilirsiniz. 35x50 cam ile kullanılan çerçeve sergilediği modern görünümü ile sevdiklerinize etkili bir hediye verebilirsiniz. Hediye etmek istediğiniz özel insanlar ile tanıştığınız yerin haritasını çıkararak çerçeveletebilirsiniz. Böylece anlamlı bir hediye verebilirsiniz. Trendyol’da ofisinizde ve evinizde kullanabileceğiniz Atatürk fotoğraflarının olduğu çerçeveleri bulabilmeniz mümkündür. Ayrıca set halinde birden fazla çizimi bir araya getiren çerçeve setlerini de Trendyol’da bulabilirsiniz. Bu setleri koltuklarınızla uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Dua, motto, hoşgeldiniz gibi yazıların bulunduğu çerçeveleri de evinizde aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Siyah, beyaz ve bir çok farklı rengin bulunduğu çerçeveli ürünleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz. Ayın evrelerinin bulunduğu modeller evinize yeni bir dekorasyon olabilir.Modern çizgiler barındıran bu çerçeveler ile şömine üzerindeki duvarlarınızı, evinizin girişini hareketlendirebilirsiniz.

Farklı Fiyatlara Sahip Çerçeveler

Çerçeveler farklı boyutlara sahiptir. Farklı farklı boyutlara sahip olması ile birlikte fiyatlar da farklılık gösterebilir. 35x50 boş çerçeve fiyatları diğer çerçevelere göre daha uygun fiyatlardadır. Bu boş çerçeveleri unutulmaz anlarınızı doldurmak için kullanabilirsiniz. Boş çerçeveler hem fotoğraf hem de çizimler için kullanılabilir. Ya da çocuğunuzun sizin için yazmış olduğu bir şiiri, yazıyı çerçevelemek için kullanabilirsiniz. Uygun fiyatı ile herkesin alabileceği bu çerçeveler evinize yeni bir renk getirir. Boş çerçeveler dışında farklı tasarımların, fotoğrafların ve çizimlerin bulunduğu tablo ve çerçeveleri Trendyol’da bulmanız mümkündür. Bu tarz çerçeveler daha çok dekorasyon amacı ile kullanılır. Hediye olarak da satın alabilirsiniz. Daha özel ve anlamlı bir hediye olarak satın almak istiyorsanız sizin seçtiğiniz fotoğraf ve tasarımlar ile yapılan çerçeveleri kullanabilirsiniz.Boş ve dolu çerçeveler arasında fiyat farklılıkları olabilir. Ancak hemen hemen her bütçeye uygun çerçevelere rastlamanız mümkündür. Hediye ya da dekorasyon olarak kullanmak istemiyorsanız sadece bir bildiri, ilan için kullanmak istiyorsanız 35x50 alüminyum çerçeve modelini kullanmanız daha doğru olur. Bu çerçeveleri iş yerlerinde, resmi bildirilerin yayınlandığı yerlerde görmeniz mümkündür. Alüminyum yapısı ile paslanmaz ve uzun ömürlüdür. Yere düştüğünde herhangi bir çizilme ya da burkulma sorunu ile karşılaşmadan uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Dayanıklı yapıları ile kullanıcılar tarafından tercih edilen bir üründür. Bir diğer en çok tercih edilen ürün ise 35x50 ahşap çerçeve modelidir. Her bütçeye uygundur. Oldukça hesaplı ve uzun ömürlü ürünlerden biridir. Evinde vintage ve nostaljik bir hava katmak isteyen kullanıcılara ahşap çerçeveler önerilir. Normal çerçevelerden biraz daha farklı bir görünüme ve dokuya sahiptir. Sağlığa zararsızdır. Bu çerçeveleri duvarlarınızda güvenle kullanabilirsiniz. Boya, akıtma ya da iz bırakma gibi sorunlar yaşamadan kullanabilirsiniz. Farklı renklerde ahşap çerçeveleri de Trendyol’da bulabilirsiniz. Mavi, pembe, gri gibi pek çok farklı çeşit ve rengi bulunmaktadır. İpleri ve mandalları ile birlikte set halinde satın alabileceğiniz çerçeveleri de bulabilirsiniz. Fotoğraflarınızı ip ve mandal ile sergileyebilirsiniz. Kendin yap ürünü olarak da geçen bu ipli ahşap çerçeveleri özel günlerde hediye olarak kullanabilirsiniz. 20 mandallı ve kare kare her bir fotoğraf için alan belirlenmiş olan daha geniş ve büyük modelleri de kullanabilirsiniz. Bu modellerde daha fazla fotoğrafa yer verebilirsiniz. Sadece ip ve mandal değil aynı zamanda çerçeve etrafında ışık bulunan ışıklı ahşap çereçveleri de kullanabilirsiniz. Mandallı ışıklı ahşap çerçeve resimli fotoğraf askısı diye adlandırılan bu çerçeveler bir diğer kendin yap ürünüdür. Kutu içerisinde hasır ip, mandal, çerçeve köşeleri ve ışık bulunur. Kullanma talimatına göre tüm parçaları birleştirerek kendi fotoğraf askınızı oluşturabilirsiniz. Tam bir çerçeve istemiyorsanız sadece üst ve alt kısmında çerçeve bulunan fotoğraf askılarını da tercih edebilirsiniz. Işıklı ve ışıksız olarak iki farklı kategoride ve birden fazla çeşitte bulabileceğiniz ahşap çerçeveli fotoğraf askıları özel anlarınızı daha da unutulmaz bir hale getirmenize yardımcı olur. Fotoğraf sayınıza göre çerçevenin boyutu da farklılık gösterebilir. Çerçevenizi seçmeden önce ne kadar fotoğraf kullanacağınıza karar vermeniz gerekir. Fotoğraf sayınızı belirledikten sonra ışıklı ya da ışıksız çerçeve tercihinizi yapabilirsiniz.Işıklı ve ışıksız çerçeveler diğer çerçeve modellerine göre farklı fiyat etiketlerine sahiptir. Diğer çerçevelerde olduğu gibi boyuta göre fiyatları artış gösterebilir. Ancak bütçenizi zorlamadan satın alabilirsiniz. Uygun fiyatı ile Trendyol’dan kolayca satın alabilirsiniz.