Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Renk
Materyal
İç Taban Materyali
Saya Materyali
Astar Materyali
Taban Materyali
Ürün Değerlendirmesi
"

39 numara ayakkabı

" araması için 29 sonuç listeleniyor

İddialı 39 Numara Ayakkabı Tasarımları Trendyol’da!

Bedeni taşıyan ayakların rahatlığı için kullanılan giyim ürünleri, her yaştan insana gereklidir. Hem ayak sağlığı için hem de olumsuz hava koşullarına karşı ayakları koruyan ürünler kadın ve erkek için en gerekli eşyalardan biridir. Her kadın ve erkeğin mutlaka birden fazla botu vardır. Her mevsimde hava koşullarına ve zevke göre satın alınan ürünler tasarımcılar tarafından farklı kullanım amaçları kapsamında tasarlanarak üretilir. Orta numara olarak kabul edilen 39 numara ayakkabı çeşitleri, kullanım alanlarına göre ve cinsiyete göre değişir. 39 numara kadın ayakkabı modellerinde pek çok farklı tasarım söz konusudur. Ancak bu durum, erkekler için geçerli değildir. 39 numara ayakkabı erkek müşteriler için daha az tasarlanıp üretilir. Bunun nedeni ise erkek müşterilerin ayak yapılarının kadınlara göre daha büyük olmasıdır. Kış aylarında tercih edilen 39 numara su geçirmez ayakkabılar, insanları hastalıklardan korumak amacıyla daha sağlam ve kaliteli malzemelerden üretilir. Genel olarak deri malzeme kullanılarak tasarlanıp üretilen bu tarz ürün modelleri uzun süre dayanması adına yanlardan dikişlidir. Çizme ve bot şeklinde kalın tabanlı üretilen 39 numara kışlık ayakkabı ise kadınların en çok tercih edip kullanmayı sevdiği tarzlardandır. Moda ile uyumlu şekilde ilerleyen ve tasarlanan bu ürünler; iş hayatında, günlük yaşantıda, yaz ya da kış mevsimi için değişen özelliklerde sunulur. Trendyol ile tasarımları inceleyip sipariş oluşturabilirsiniz.

Kaliteli 39 Numara Ayakkabı Modelleri

Kaliteli 39 Numara Ayakkabı Modelleri

Toplumun her kesimi için düşünülerek tasarlanan kaliteli 39 numara modeller; kullanım alanları göz önüne alınarak üretilir. Spor yapmayı seven ya da bunu meslek haline getiren kişiler bu alana yönelik ürünleri kullanırlar. Futbol oynamayı seven ve bunu spor haline getiren kişiler için üretilen 39 numara halı saha ayakkabı modelleri, koşma sırasında rahatlık sağlar. Yoğun iş temposu içindeki kişiler ve mesleğini uzun süre ayakta geçiren insanlar için tasarlanan 39 numara iş ayakkabısı ile sağlığı korumak mümkündür. Ağır işe sahip olanlar için içi çelik ile desteklenebilen bu ürünlerde çalışma ortamında oluşabilecek kazalarda ayağı korumak için kaliteli malzemeler kullanılır. Ofis ortamında çalışan hem kadın hem de erkek için tasarlanan 39 numara klasik ayakkabı modelleri; genellikle düz ve alçak topuklu şekildedir. Genellikle siyah, kahverengi, gri, bej ve lacivert tonlarında tercih edilen bu ürünler; takım elbise altındaki duruşuyla bütünleyici olur. Sosyal yaşamda her yere giderken kullanılabilecek 39 numara günlük ayakkabı seçenekleri arasında genellikle alçak topuklu, düz renkler, bağcıklı ve kenarları lastikli tasarımlar kullanılır. Giyilmesi kolay, kullanımı rahat ve her kıyafete uyumlu modeller, her dönem yoğun rağbet görür. Gece kıyafetlerini tamamlayan, giyildiğinde kişiye ışıltı veren ve dikkat çeken 39 numara topuklu ayakkabı modelleri ise kadınların dolabında bulunan olmazsa olmaz ürünlerin başında gelir. Her kadının kıyafetine uyumlu birden fazla edindiği bu ürünler, en özel günlerde aranılan eşyalardandır. Bu bakımdan düşünüldüğünde kullanım alanlarına göre satın alınan bu ürünler, herkes için gereklidir. Ayak sağlığı açısından da büyük önem taşıyan seçenekler, her ne kadar tarz ve modellere ayrılmış olsa dahi ilk bakılan özellikleri kalitesi ile sağlamlığıdır. Kaliteli ve sağlam şekilde tasarlanarak üretilen bu ürünler, uzun ömürlü olup bütçenize de katkı sağlar. Kendinize ya da sevdiklerinize hediye etmek için ilgili tasarımları satın alabilirsiniz. Son moda en iddialı ve kaliteli, birbirinden farklı tarzda üretilmiş seçenekleri görmek için Trendyol’a göz atabilirsiniz. Bu sayede aradığınız seçeneğe kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Cazip 39 Numara Ayakkabı Fiyatları

Cazip 39 Numara Ayakkabı Fiyatları

Kullanım alanları ve mevsimsel özellikler göz önüne alınarak üretilen her çeşit 39 numara ayakkabı fiyatları; yapımında tercih edilen malzemelere göre değişiklik gösterir. Deri özellikteki bir ürün ile yapay deriden üretilen ürün arasında fiyat farklılıkları vardır. Taban özellikleri, dikişli ya da dikişsiz olması, yüksekliği ve yapımı sırasında uygulanan işçilik; fiyatlarını değiştiren başlıca etkenlerdir. Dış mekan sporlarında kullanılan, konfor açısından son derece iyi ve dayanıklı olan 39 numara outdoor ayakkabı fiyatları markasına göre de değişiklik gösterir. Doğa sporları ve yürüyüşlerinde daha çok tercih edilen bu ürünler, bağcıklıdır. Bağsız ya da koçsuz şeklinde tabir edilen 39 numara kundura ayakkabı fiyatları; malzeme ve taban özelliği kapsamında farklılıklar gösterir. Aynı zamanda tüm ürünlerde geçerli olan sağlamlığa göre de belirlenir. Yeni nesil çocuk ve gençler tarafından çoğunlukla tercih edilen 39 numara ışıklı ayakkabı modelleri genellikle spor giyim şeklinde kendini gösterir. Yetişkinler tarafından da kullanılan bu ürünler, çok zarif tarzda üretilir. Her zevke ve koşuya uygun şekilde tasarlanarak üretilen bu ürünlerde kullanılan malzemeler hakiki deri, yapay deri, kumaş, nubuk ya da lastiktir. Renk skalası son derece geniş olan ürünler yapıştırma, dikişli, bağcıklı, tokalı veya cırt cırtlı modelleri ile piyasada bulunur. Marka çeşitliliği, kullanılan malzemeler ve yapısal özellikler bu ürünlerin fiyatını belirler. Teknolojinin insanlığa getirdiği yenilikler sayesinde aranılan özelliklerde kadın ile erkek için üretilmiş her tarz ve modaya göre uyan 39 numara ayakkabı online olarak incelenip satın alınabilir. Her fiyat aralığında istenilen özelliğe, renge ve tarza göre satın alınacak modeller için kolaylıkla Trendyol’a bakabilirsiniz. Dilerseniz bu tasarımları hediye etmek için de değerlendirebilirsiniz.

39 Numara Ayakkabı Kullananlar ve Yorumları

39 Numara Ayakkabı Kullananlar ve Yorumları

Üretimi sıklıkla yapılıp özellikle kadınlar tarafından satın alınan bu ürünler; her marka, tarz ve çeşitliliği ile kendini gösterir. Tarzına ve giyimine olduğu kadar ayak sağlığına da özen gösteren 39 numara ayakkabı kullananlar; alışveriş yapmadan önce satın alacakları ürünler hakkında bilgi edinmek ister. Daha kolay karar vermek, çok sayıda model görmek, farklı markaların tarz ve çeşitleri hakkında bilgi edinip satın almayı kolaylaştıracak bilgilere ulaşmak için kapsamlı inceleme yapabilirsiniz. 39 numara ayakkabı indirim ve kampanya dönemleri ile seçeneklere avantajlı biçimde sahip olabilirsiniz. Kendisi için seçtiği ancak henüz satın almamış kişiler, 39 numara ayakkabı yorum ve bilgileri okuyarak fikir sahibi olabilirler. Bu şekilde karar verme ve sonradan pişman olma durumları da ortadan kalkar. Dilerseniz bu noktada 39 numara ayakkabı tavsiye ve önerilerine de göz atabilirsiniz. Bu sayede ihtiyaç duyulan seçeneklerde üzerinde karar vermek kolaylaşır. Daha önce istediği ürünü satın almış ve deneyimlemiş kişilerin yazıları ile fikir sahibi olmak aynı zamanda seçenekler için güven oluşturur. Bu nedenle satın alma sürecinden önce tasarımlar hakkında yapılmış olan yorum ve önerilere göz atmak büyük avantaj sağlar. Aynı zamanda yorumlar sayesinde seçenekler hakkında merak ettiğiniz detaylara da ulaşım sağlamanız mümkün hale gelir. Özellikle kadınların sık sık kullandığı bu ürünler, yoğun biçimde üretilir. Geniş ürün skalasının bulunması ise karar verme sürecinde ekstra avantaj sunar. Bu sayede rahat seçim yapma şansınız oluşur. Geniş ürün yelpazesine sahip marka, model, tarz ve renklerde tasarlanmış sağlam, gösterişli aynı zamanda kullanışlı modeller arasından kendiniz için 39 numara ayakkabı satın alabilirsiniz. Bu sayede kendinizi de mutlu edebilirsiniz.