İlgili Kategoriler
Ekran Boyutu
Wi-Fi Özelliği
Smart TV
Model Yılı
Fiyat
Çözünürlük (Piksel)
Kurulum Gerekli mi?
Enerji Sınıf Aralığı
Garanti Süresi
Görüntüleme Teknolojisi
Enerji Sınıfı
Garanti Tipi
Görüntü Kalitesi
HDR
İşletim Sistemi
Fiyat Geçmişi
Dahili Uydu Alıcı
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

80 Ekran Tv

" araması için 24 sonuç listeleniyor

Teknolojik Özellikleriyle 80 Ekran TV Çeşitleri Trendyol’da!

Farklı ekran boyutlarında üretilen televizyon çeşitleri, teknolojik özellikleri ile beğeni alır. Her ihtiyaca uygun boyutlarda bulunan cihazlar arasında 80 ekran TV modelleri de bulunur. DLED, LED ve OLED görüntü teknolojisine sahip olan ürünlerin görüntü kalitesi, 4K ultra HD, full HD ve HD ready olarak belirlenir. Ürünlerin işletim sistemleri ve piksel sayıları da modele göre değişiklik gösterir. Yenilikçi cihazlar genellikle Wi-Fi özelliği ile üretilirken dahili uydu alıcısı olan tasarımlar mevcuttur. 80 ekran uydu alıcılı TV çeşitleri, müşterilerin sık tercih ettiği modellerdir. Bu ürünler, ekstra uydu alıcısına gerek kalmadan tüm kanalları izlemenizi sağlar. LED görüntüleme teknolojisine sahip olan ürünlerin tek kumanda özelliği bulunan yenilikçi modelleri vardır. Uzaktan kumanda ile farklı türde olan birçok içeriği bulmanız mümkün olur. Aynı zamanda bu kumanda ile uygulamaları, oyun konsolunu ve televizyonun uydu alıcısını kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Bu modellerde yüksek dinamik aralık özelliği mevcuttur. Bu özellik, görüntülerdeki tüm detayları yakalamanızı sağlar. Karanlık sahnelerde dahi görsel detayların keyfini yaşamanız için ekranın parlaklığını arttırabilir. 80 ekran smart TV çeşitleri arasında gerçekçi renklerle sizi etkileyebilecek modeller yer alır. Bu ürünler, izlediğiniz film ve videoların içindeymiş hissi yaratarak sürükleyici bir seyir deneyimi sunar. Cihazların optimum görüntü performansından memnun kalmanız mümkündür. 80 ekran LED TV modellerini Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Kaliteli 80 Ekran TV Modelleri

Kaliteli 80 Ekran TV Modelleri

Yeni nesil teknolojilerle donatılan televizyon modelleri, kaliteli olmaları ile uzun ömürlü cihazlar arasında bulunur. Görüntü teknolojilerinin yanı sıra ses kalitesinin iyi olması da tercih edilirliği arttırır. Bu açıdan LED aydınlatmaların dizilimi önem taşır. Modeller arasında siyahların daha derin, beyazların ise daha saf bir görüntüde bulunduğu cihazlar yer alır. Bu özellik, ekrandaki LEDlerin dizilişi ile alakalıdır. Bu aydınlatmaların yoğun olduğu bölümlerde siyahlar ve beyazlar etkili bir görüntü sunar. Bu özelliklerle donatılan 80 ekran TV modellerinin ses kalitesi de tatmin edici olur. Üst kanal hoparlörü bulunan televizyonlar, çok boyutlu ses özellikleri ile öne çıkar. İzleyenleri ya da dinleyenleri içeriğin içine çeken üst düzey bir deneyim sunar. Bu hoparlörlerin konumu, modellere göre değişiklik gösterebilir. 80 ekran 4K TV çeşitleri, yüksek performansı ile müşterileri memnun eden eşyalardır. 4K, ses optimizasyonu ve akıllı görüntü teknolojisi ile sizi bambaşka bir serüvene sürükleyebilir. Bu modellerde sinematik düzeyde derin kontrast özelliğini deneyimleyebilirsiniz. Derin kontrast ve detaylarla renklerin gerçekliğini keşfetmeniz mümkündür. 80 ekran akıllı TV modelleri ile ultra akıcı aksiyonlarla dolu oyun keyfi de yaşayabilirsiniz. Gerçekçi bir oyun deneyimi için ideal özelliklere sahip olan bu ürünler, hareketlerde oluşan bulanıklığı ve olası gecikmeleri giderebilir. Bu sayede oyuna rakiplerinize karşı birkaç adım önde başlayabilirsiniz. Tüm bu özelliklerin yanında cihazların geniş izleme açısı da memnuniyet yaratır. Televizyonu her açıdan izleme imkanına sahip olabilirsiniz. 80 ekran android TV modellerinin gürültü azaltma teknolojileri de bulunabilir. Bunun yanı sıra film modu ile kendinizi sinema salonunda hissedebilirsiniz. Cihazların ayrıca görüntü aktarma, görüntülü görüşme, çoklu ekran özelliği, uygulama yansıtma, ses yansıtma ve ambiyans modu gibi teknolojik donanımları bulunabilir. Otomatik oyun modu gibi birbirinden işlevsel oyun özellikleri bulunan akıllı ürünler dikkatinizi çekebilir. Örneğin süper ultra geniş açılı oyun görünümü bulunan cihazlar, oyun tutkunlarının vazgeçemeyeceği modeller arasına girebilir. Aynı zamanda kolay kurulum sağlayan modeller, ister TV ünitesinde ister duvara monte edilerek kullanılabilir. Trendyol’dan 80 ekran TV online alışveriş imkanı ile beğendiğiniz modeli temin edebilirsiniz.

Beğeni Alan 80 Ekran TV Ölçüleri

Beğeni Alan 80 Ekran TV Ölçüleri

80 ekran televizyon çeşitleri, 32 inç olarak bilinir. 32 inç televizyonlar, büyük ekranlı cihazlar kategorisine girer. 80 ekran TV ölçüleri değişiklik gösterebilir. 80 cm ekranı olan 32 inç modellerin eni 71 cm, boyu ise 40 cm olarak ölçülür. Bu tasarımlar geniş olduğu için genellikle salon ve oturma odalarında ideal kullanım sağlar. Bunun yanı sıra yaşam alanlarının genişliğine uygun olması halinde mutfak ve diğer odalarda da tercih edilebilir. Bu ölçülerde bulunan modellerin kullanım alanı oldukça fazladır. Otel, restoran, kafe, hastane, özel muayenehaneler, okul ve ofislerde de sık tercih edildiği görülür. Televizyon 80 ekran ideal boyutu sayesinde hediye olarak da değerlendirilebilir. Yeni evlenen çiftlere, ev alan kişilere ya da eşyalarını değiştirmeyi düşünen yakınlarınıza bu modeller arasında seçim yaparak hediye edebilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir markaların televizyon modellerini inceleyerek yeni nesil özelliklere sahip olan dayanıklı tasarımları tercih edebilirsiniz. Bunlar arasında dahili uydu alıcısı bulunan cihazların seçilmesi halinde avantajlı bir kullanım elde edilmesi mümkün olur. Ayrıca otomatik kapanma fonksiyonu bulunan modeller, güvenli olabilir. Cihazı kapatmayı unutmanız durumunda bir süre sonra kendiliğinden kapanarak olası kazaların önüne geçilebilir. Aynı zamanda 80 ekran LCD televizyonların çocuk kilidi de mevcuttur. Tüm bu özellikler güvenliği artırdığı için önemli avantaj oluşturur. Otomatik kanal arama özelliği, dijital yayınlarda altyazı ve dil desteği, USB kayıt, kulaklık girişi, dijital ve optik ses çıkışı gibi çeşitli fonksiyonlar içeren 80 ekran full HD TV modelleri yüksek beğeni alır. Cihazların uzun ömürlü olması da önemli avantajlarından biridir. Aradığınız tüm özellikleri barındıran televizyon modellerine Trendyol’da bakabilir ve hızlı bir şekilde 80 ekran TV satın alabilirsiniz.

Cazip Aralıklarda 80 Ekran TV Fiyatı ve Yorumları

Cazip Aralıklarda 80 Ekran TV Fiyatı ve Yorumları

80 ekran TV fiyatı, markasına ve donanım özelliklerine göre değişir. Yeni nesil ürünlerin gelişmiş teknolojisinin yanı sıra ekran dizaynı da fiyat aralıklarını etkileyen unsurlar arasında bulunur. 80 ekran internetli TV modellerinin daha yüksek fiyatlarda olduğunu görebilirsiniz. Bu ürünlerin sağladığı avantajlar, fiyatının yükselmesine etken olabilir. Bununla birlikte herkes kendi bütçesine uygun olan bir televizyon satın alabilir. Aynı zamanda kampanya dönemlerinde cazip indirimler yapılabilir. 80 ekran TV kampanyalar dahilinde satın alındığında bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Bu kampanyaları takip ederek beğendiğiniz niteliklerde televizyonu indirimli fiyatlarla temin edebilirsiniz. Karar vermekte zorlanmanız durumunda ise 80 ekran TV yorumlarına bakabilirsiniz. Müşterilerin değerlendirmelerini içeren bu yorumlarda, ürünlerin sizin için uygun olup olmadığını belirleyebileceğiniz detaylar yer alabilir. 80 ekran TV kullananlar tarafından yapılan bu paylaşımlar, karar verme sürecini kolaylaştırabilir. Aynı zamanda ürünlerin görsellerini en gerçekçi haliyle bu yorumlar arasında görebilirsiniz. Model seçimi yaparken yenilikçi özelliklerinin yanı sıra boyut, renk ve tasarım olarak size uygun olup olmadığını da dikkate almanızda fayda bulunur. Müşterilerin 80 ekran TV tavsiyeleri bu açıdan da önem taşır. Bu öneriler doğrultusunda tercih yaparak aradığınız tüm özellikleri taşıyan televizyonu çok daha kolay bulabilir ve avantajlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Örneğin harici bir uydu alıcınız yoksa dahili uydu alıcısı bulunan çeşitlere yönelmeniz doğru olabilir. Aynı zamanda interneti çok kullanan biriyseniz internetli televizyon seçimi yaparak avantaj sağlamanız mümkün olur. Bunun yanı sıra sık oyun oynuyorsanız performansınızı yükseltebileceğiniz modelleri tercih edebilirsiniz. Oyun modu bulunan tasarımlarla çok eğlenceli vakit geçirmeniz mümkündür. Trendyol’dan 80 ekran TV indirim fırsatlarından faydalanarak kaliteli ve güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.