İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Kurulum Gerekli mi?
Model Yılı
Çözünürlük (Piksel)
Görüntüleme Teknolojisi
Garanti Tipi
Görüntü Kalitesi
HDR
İşletim Sistemi
Fiyat Geçmişi
Dahili Uydu Alıcı
Renk
Ekran Boyutu
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

85 inç Televizyon

" araması için 18 sonuç listeleniyor

En Gelişmiş 85 inç Televizyon Çeşitleri Trendyol’da!

Yaşam alanlarının olmazsa olmaz eşyaları arasında bulunan televizyonlar, gelişen teknoloji ile birlikte sürekli yenilenir. Gerek donanım gerek tasarım olarak geliştirilen bu cihazlar, farklı boyutlarda bulunur. Her alanda kullanıma uygun şekilde çeşitlendirilen ürünler arasında 85 inç televizyon modelleri dikkat çeker. Geniş ekran boyutu ile oldukça beğenilen bu tasarımlar sıklıkla tercih edilir. Tanınan markalar tarafından üretilen ve bireylerin kullanımına sunulan TV çeşitleri birçok açıdan farklı olabilir. Örneğin piksel sayısı değişebilir. Bunun yanında görüntü teknolojisi de değişiklik gösterir. Farklı enerji sınıflarına dahil olan ürünlerin renkleri ve dizaynı da farklıdır. OLED, LED ve QNED gibi değişen ekran teknolojisi ile karşınıza çıkan modellerle birlikte farklı piksel sayısında çözünürlüğü bulunan çeşitler vardır. Bu ürünlerin işletim sistemleri ise Android, Tizen, WebOS olarak değişir. Bununla birlikte ürünlerin enerji sınıfı A+, E, F, G şeklinde farklılık gösterir. Televizyon çeşitlerinin farklı renklerde üretilmesi, her zevke ve her dekorasyona uyumlu tasarım bulmayı kolaylaştırır. Bunlar; beyaz, gri, metalik, mor, siyah ve çok renkli olarak sıralanabilir. İstediğiniz renkte bulunan modeli tercih ederek dekorasyonda bütünlük sağlayabilirsiniz. 85 inç TV modelleri, gelişmiş donanımı ile memnuniyet oluşturur. Smart olarak bulunan modellerin yanı sıra Wi-Fi özelliği olan TV çeşitleri mevcuttur. Cihazlarda Wi-Fi özelliğinin bulunması önemli bir avantaj yaratır. Bu sayede internete çok pratik bir şekilde bağlanabilir ve TV üzerinde istediğiniz içerikleri kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz. Farklı markaların ürettiği modellere Trendyol’dan bakabilirsiniz.

İşlevsel Özellikleri ile 85 İnç Televizyon Modelleri

İşlevsel Özellikleri ile 85 İnç Televizyon Modelleri

Smart özelliğini taşıyan televizyon çeşitleri ile internete bağlanmanız oldukça kolaydır. Bu özellik sayesinde sevdiğiniz videoları istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Aynı zamanda favoriniz olan uygulamalara pratik bir şekilde hızlı giriş sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra kaliteli oyun türlerini oynayabilir ve yakınlarınızla ya da tek olarak eğlenceli deneyimler yaşayabilirsiniz. İnterneti kullanarak sevdiğiniz müziklerle birlikte film ve dizileri indirebilir, boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz sık izlediğiniz kanalları televizyonun hafızasına kaydedebilirsiniz. Bu hafıza sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her an kanalda bulunan yayınları izleyerek kaliteli saatler geçirebilirsiniz. Yeni nesil televizyon modelleri, tüm bu avantajlarının yanı sıra görüntü kalitesinin yüksek olmasıyla müşterileri memnun eder. İnce profilli tasarımlarıyla öne çıkan ürünler, kristal canlılığında renkler yaşatır. Dinamik kristal renk özelliği ile canlı ayrıntıları keşfedebilirsiniz. Bunun yanı sıra ultra ince profile sahip olan tasarımlar, her alana uyum sağlamasıyla avantaj oluşturur. Renklerin tüm tonlarını hissedebileceğiniz TV’ler ile sevdiğiniz içerikleri daha keyifli izleyebilirsiniz. Modellerde bulunan kontrast artırıcı özellik, her görüntünün ayrıntılı ve doğal görünmesini sağlar. Bu tasarımların ses kalitesi de yüksek performansa sahiptir. 3 boyutlu çevresel ses özelliği, kullanıldığı alanı tamamen sarar ve eşsiz bir ses deneyimi yaşamanıza imkan sunar. 85 inç televizyon modelleri arasında öne çıkan bu cihazların şarjlı uzaktan kumandası bulunur. Güneş ışığı gibi doğal yollarla şarj olan bu kumanda, çevre dostu olarak değerlendirilir. Tek kullanımlık pillere gerek kalmadığı için yeşil bir geleceğe katkı sağlar. 50 Hz yenileme hızına sahip olan bu ürünlerin gürültü azaltma ve film modu bulunur. Bunun yanı sıra cihazlar arası görüntü yansıtma, uygulama yansıtma, ses yansıtma, TV sesini mobil cihazlara aktarma ve üçlü koruma gibi işlevsel özellikleri mevcuttur. İnce tasarımları ile de yoğun talep gören bu modellerin yatay ayaklığı bulunur. Otomatik kanal arama, altyazı, teletext ve ECO sensör gibi ek özelliklerin yanı sıra düşük enerji tüketimi ile de oldukça avantajlı bir kullanım sunar. Aynı zamanda otomatik güç tasarrufu özelliği sayesinde hem kendi bütçenize hem de ülke ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Trendyol üzerinden 85 inç TV ölçüleri ni inceleyerek kullanacağınız alana uygun modeli belirleyebilirsiniz.

Beğeni Alan 85 İnç Televizyon Özellikleri ve Yorumları

Beğeni Alan 85 İnç Televizyon Özellikleri ve Yorumları

85 inç Android TV modelleri, son yılların popüler seçenekleri arasındadır. İnternete bağlanabilme özelliğine sahip olan bu ürünler, TV izleme deneyimini iyileştirir. Yüksek kalitede görüntü sunan cihazların ses kalitesi de memnuniyet yaratır. Görüntü özellikleri modellere göre değişmekle birlikte HDR teknolojisi ve 4K ultra HD çözünürlüğe sahip olan tasarımlar mevcuttur. Akıllı televizyonlarda internet üzerinden takip ettiğiniz içerikleri pratik ve eğlenceli bir şekilde izleyebilir, aksiyon dolu oyunlar oynayabilir ve çeşitli uygulamaları kullanabilirsiniz. Android işletim sistemine sahip olan modellerin sesli komut özelliği, uygulama ve oyun desteği ile kişiselleştirme gibi birçok avantajı bulunur. Bunun yanı sıra modellerin otomatik güncelleme özelliği de vardır. Aynı zamanda dahili uydu alıcısı bulunan cihazlar için harici alıcıya ihtiyaç duyulmaz. Ürünlerin görüntü kalitesi, piksel sayısının fazla olması sayesinde oldukça yüksektir. Görüntüler oldukça keskin ve ayrıntılı olarak sunulur. Televizyon modelleri arasında 4K UHD panelleri bulunan tasarımlar bulunur. Bu paneller sinema deneyimlerini iyileştirdiği gibi oyunlarda bulunan tüm ayrıntıları yakalamanızı sağlar. Televizyona oyun konsolunu bağlayarak bu panellerin tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. 85 inç televizyon kullananlar modellerin tüm avantajlarından yararlanabilir. Bunun yanı sıra birbirinden farklı ürün çeşitlerini satın alıp kullanan kişiler, fayda sağlayan değerlendirmelerde bulunabilir. Müşteriler televizyonların kalitesinden tasarımına markasından teknolojik donanımına kadar tüm özelliklerini içeren yorumlarda bulunabilir. 85 inç televizyon yorumlarını online olarak inceleyebilir ve böylece alacağınız modele karar verebilirsiniz. Bunun yanı sıra sık tavsiye edilen marka ve ürünlerini bu yorumlarda görebilirsiniz. Satın aldıkları televizyonu beğenen müşteriler, bu modelleri sizlere de önerebilir. 85 inç televizyon tavsiyelerine göz atarak tercihinizi bu yönde yapabilirsiniz. Trendyol’da bulunan tüm TV modellerini ve yorumlarını inceleyebilir, seçtiğiniz modeli sipariş edebilirsiniz.

İndirimli 85 İnç TV Fiyatları

İndirimli 85 İnç TV Fiyatları

85 inç televizyonların eni 188 cm, boyu ise 106 cm olarak ölçülür. Bu modellerin ekran boyutu ölçüsü 215 cm’dir. Başarılı markaların ürettiği birbirinden fonksiyonel televizyon modelleri, farklı fiyatlarla karşınıza çıkabilir. Her TV’nin sahip olduğu özellikler değişmekle birlikte fiyatları da oldukça geniş bir aralıkta bulunur. 85 inç TV fiyatları üzerinde etkili olan birçok faktör vardır. Bunlar; marka, tasarım ve donanım özellikleri olarak sıralanabilir. Her markanın fiyatlandırma biçimi değişiklik gösterir. Aynı zamanda akıllı özelliklere sahip donanımları bulunan ürünlerde fiyat artışı görülebilir. Smart ve Android TV çeşitlerinin fiyatları, standart modellere göre yüksek olabilir. Cihazların tasarımı da maliyeti doğrudan etkilediği için bu durum satış fiyatına yansır. Fiyatların değişmesine neden olan bir başka etken ise 85 inç televizyon kampanyalarıdır. Müşteriler için oldukça avantaj sağlayan kampanya dönemleri, cazip indirimleri beraberinde getirir. Bu dönemlerde kaliteli cihazların fiyatlarında indirim yapılabilir. Kampanyaları takip ederek 85 inç televizyon indirim fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Bu sayede bütçenizi sarsmadan hem dayanıklı hem de yenilikçi televizyon sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz istediğiniz modeli hediye alternatifi olarak da değerlendirebilirsiniz. 85 inç televizyon modelleri ile sevdiklerinizi çok mutlu etmeniz mümkün olabilir. 85 inç televizyon online satış yöntemi ile pratik bir şekilde satın alınabilir. Online satışın sağladığı avantajları değerlendirebilirsiniz. Örneğin pek çok markanın tüm modellerini görüntüleme özelliği vardır. Böylece istediğiniz özelliklere sahip olan modeli bulmanız kolaylaşır. Bununla beraber online alışveriş yöntemi sayesinde televizyon önerilerini inceleme fırsatını yakalayabilirsiniz. Fazla vakit ayırmanıza gerek kalmadan konforlu bir şekilde ve her saatte sipariş verebilirsiniz. Tüm bu avantajlardan faydalanarak Trendyol üzerinden aradığınız özelliklerde 85 inç televizyon satın alabilirsiniz.