placeholder
"

Aa Kalem Pil

" araması için 3929 sonuç listeleniyor
Varta Aa Kalem Pil 60 Adet
KARGO BEDAVA
VartaAa Kalem Pil 60 Adet
(79)
Aa Kalem Pil 60 Adet
93 TL
Sepete Git

Dayanıklı ve Akmayan AA Kalem Pil

AA kalem pil günlük olarak kullanılan cihazlara gerekli gücü sağlar. Seçenekler şarj edilebilir ve tek kullanımlık olarak ikiye ayrılır. Ürünün dışı üstün naylon muhafazadan oluşur. Böylece ürünün akması önlenir. AA alkalin pil ,uzun ömürlü olduğu için sık tercih edilen seçenekler arasındadır. Ürünlerin ömrü kullanım yoğunluğuna göre farklılık gösterebilir. AA piller kullanılmadığı zaman on yıla kadar gücünü muhafaza eder. Akmaya karşı dayanıklıdır. Günlük cihazlara uygun şekilde tasarlanır. %85 oranında geri dönüştürülmüş malzemeden üretilen bu ürün daha az enerji ve su harcayarak atıkları azaltmaya yardımcı olur. Trendyol üzerinden cihazınız için yapacağınız AA kalem pil seçeneğiyle uzun süreli kullanım sağlayarak işlerinizi aksamadan tamamlayabilirsiniz.

Uzun Ömürlü 2 AA Pil

Uzun Ömürlü 2 AA Pil

2 AA pil akma yapmayan uzun ömürlü kullanımı sayesinde gerekli durumlarda çantada taşınarak da kullanılabilir. Üretiminde yapılan kilit teknolojisi sayesinde ürünlerin artan kalitesi beğeni toplar. İçindeki enerji bu teknoloji ile ürünün içine nüfuz eder ve ömrünü artırır. 2A kalem pil alkalindir ve günlük cihazlara güç sağlayarak performansını artırır. Normal koşullarda saklandığı takdirde on yıla kadar dolu bir şekilde durur. Bu durum güç koruma teknolojisi ile sağlanır. Kalem pil AA motorlu oyuncaklar, el feneri, taşınabilir oyun konsolları, kumanda ve CD çalar gibi günlük cihazların kullanımında yer alır. Bu çok amaçlı alkalin ürünler günlük cihaz kullanımında idealdir. Cihazların çalışma kalitesini etkilediği için bu ürünleri tercih ederek kullandığınız eşyaların keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz. Tek kullanımlık ve şarj edilebilir seçenekler arasında isteğinize göre tercih yapabilirsiniz. Şekli silindirik biçimdedir. Teknolojisi ise alkalindir. Geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilen ürünler yeniden işlemden geçirilebilir. Yüksek performansa sahip olan bu ürüne Trendyol’dan sahip olarak cihazlarınızın kullanımını sorunsuz bir şekilde sürdürebilirsiniz.

Şarjlı AA Piller İle Yeniden Şarj Edebilme İmkanı

Şarjlı AA Piller İle Yeniden Şarj Edebilme İmkanı

Pillerin içerisindeki sıvı akmasın diye muhafazalı naylonla kaplıdır. Üstün muhafazalı naylon sayesinde ürünün akması büyük ölçüde önlenir. Donanımları yüksek oranda elektrik tüketen cihazlar ve mekanik aksama sahip kimi araçlar kullanılan pilleri kısa sürede tüketir. Bu cihazlar için şarjlı AA piller uzun vadede müşteriye hem dayanıklı bir ömür hem de avantajlı bir alışveriş imkanı sunar. Sürekli pil almak yerine AA şarjlı pil alarak masraf kaleminizi azaltabilirsiniz. Yapısal olarak uzun ömürlü kategorisine giren bu ürün, 400 defa şarj edilebilme özelliğine sahip olmasının yanı sıra yıllarca kullanılabilme olanağı da sunar. Ürünler paketlerinden ön şarjlı olarak çıkar. Sonrasında kullanıldığı takdirde taktığınız cihaza elektrik sağlar, kullanılmazsa doluluk oranını korur. Trendyol üzerinden ürün seçeneklerini inceledikten sonra kullanımınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Dilerseniz bütün ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra toplu olarak alım yaparak kullanabilirsiniz.

Güç Muhafazalı Pil Fiyatları

Güç Muhafazalı Pil Fiyatları

AA pil ölçüleri düğme terminali dahil olmak üzere 1.94 ve 1.99 inç, çapı da 0,53 ve 0,57 inç boyutundadır. Ergonomik bir ürün oluşu yeni nesil cihazların en iyi kapasiteyle kullanılmasına imkan sağlar. Piller farklı boyut seçeneklerine sahip olmasının yanı sıra AA kalem pil boyutları aynıdır. Toksik madde içermedikleri için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bazı çeşitler hafıza etkisi olarak şarj edilebilmesi sayesinde negatif etkiye sahip değildir. Ürünler ulaşılabilir fiyat seçenekleriyle müşteriye sunulur. AA kalem pil şarj cihazı ile doldurulabilen çeşitler uzun yıllar kullanılabilmesi sayesinde ekonomik açıdan katkı sağlar. AA kalem pil fiyatları erişilebilir aralıkta müşteriye sunulur. Fiyat performans ürünü olan ve günlük olarak cihazlarda kullanılan bu ürünlere Trendyol’un filtreleme özelliği sayesinde avantajlı şekilde sahip ulaşabilirsiniz. Alışverişinizi tamamladıktan sonra ürün kısa sürede elinize ulaşır.