placeholder
"

Adblue

" araması için 435 sonuç listeleniyor
Smyrna Adblue 20 Kg
KARGO BEDAVA
SmyrnaAdblue 20 Kg
(6)
390 TL
Sepete Git
opet Adblue 18lt Yeni Üretim
KARGO BEDAVA
OpetAdblue 18lt Yeni Üretim
(20)
Adblue 18lt Yeni Üretim
449 TL
Sepete Git
Petrol Ofisi Adblue
HIZLI TESLİMAT
KARGO BEDAVA
Petrol OfisiAdblue
350 TL
Sepete Git
MAZLUM Adblue
KARGO BEDAVA
MAZLUMAdblue
395 TL
Sepete Git
Petrol Ofisi Adblue
HIZLI TESLİMAT
KARGO BEDAVA
Petrol OfisiAdblue
270 TL
Sepete Git
opet Adblue 18lt Euro 4/5/6
KARGO BEDAVA
OpetAdblue 18lt Euro 4/5/6
(37)
Adblue 18lt Euro 4/5/6
449 TL
Sepete Git
kadoil Scr Adblue 5 Lt
KARGO BEDAVA
kadoilScr Adblue 5 Lt
110 TL
Sepete Git

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kullanışlı Adblue Çeşitleri Trendyol’da!

Araçların benzin veya mazot bitiminde kullanılan modellerden biri, bidonlardır. Kullanışlı ve pratik olan Adblue, -5 derece koşullarına kadar saklanabilir. Özellikle dizel ve motorin gibi araçların bagajında en başta yer alır. Kaliteli bidonlarıyla her yaştan kişiye kullanım rahatlığı sağlar. Dayanıklı malzemeden üretildiği için sıklıkla tercih edilir. Aynı zamanda dayanıklı olan bu modeller, kaliteli yapılarını ilk günkü gibi muhafaza eder. Uzun yolculuklarda, olumsuz hava koşullarında ve yakında benzinlik olmadığı zamanlarda ideal litrelik depoları, işinizi kolaylaştırır. Bunlara ek olarak modellerin alternatiflerinin çok çeşitli olması, aradığınız ürünü bulmanızı mümkün kılar. Trendyol aracılığıyla ihtiyacınıza uygun Adblue çeşidini bulabilir ve uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Geniş Depolu Adblue Katkısı Seçenekleri

Geniş Depolu Adblue Katkısı Seçenekleri

Adblue çeşitleri kullanışlı tasarımlara ve özelliklere sahiptir. Küçük ve rahat bidon yapılarıyla istediğiniz yerde kullanabilmeniz mümkündür. Ayrıca dizel motorun oluşturduğu hava kirliliğini azaltmak için kullanılan bu sıvıların içinde üre çözeltisi bulunur. Bu üre çözeltiler ise değişen hacimlere sahip bidonlarda satılır. Dizel Adblue, dizel araçlar için oldukça gerekli bir sıvıdır. Huni veya boru aparatlarıyla araca aktarılır. Adblue 5 lt, 19 lt, 20 lt, 30 lt olmak üzere oldukça geniş hacim seçenekleri mevcuttur. Bu sayede ihtiyacınız olanı seçme rahatlığı sunar. Aynı zamanda bu modeller, açık veya kapalı havalarda nobelyum elementinin aracınızda fazla basınç yapmasını engellemeye faydalıdır. Bu element başta olmak üzere pek çok element miktarını azaltmak için kullanılan kaliteli Adblue, emülsiyonu atmosfere salar. Egzoz ısısını amonyaktan ayırır. Farklı işlevlerde seçenekler sunan bu modeller, araçların ihtiyacına göre tercih edilir. Ayrıca Adblue fiyat konusunda da hemen her bütçeye uygun seçenekler sunar. Trendyol aracılığıyla ihtiyacınız olan çeşidi filtreleme özelliğini kullanarak bulabilirsiniz.

Yedek Aparatlı Adblue Özellikleri

Yedek Aparatlı Adblue Özellikleri

Beğenilen kaliteli ürün çeşitlerine sahip olan Adblue sıvısı, çevreye ve araçlara zararlı maddeler bulundurmaz. Kaliteli içeriklerden üretilir. Yeni dizel sistemi ve düşük emisyonlu araçlarda kullanılan bir sıvıdır. İstediğiniz yerde kullanılabilen, pratik dış model ve yedek aparat tasarımları bulunur. Bundan dolayı bu ürünler, müşterilerin beğenisini toplar. Oldukça geniş ürün alternatifleri ile müşterilere yardımcı olur. İhtiyaca göre hacimlerde üretilerek dolum konusunda fayda sağlar. Bu çeşitleri, farklı markalar bünyesinde bulmak mümkündür. Ayrıca Adblue katkısı, egzoz gazlarında bulunan azot oksitin azaltılmasında etkili bir rol oynar. Yüksek performansta çalışma kapasitesi gösterir. Araçlarınızın uzun ömürlü olmasını sağlar. 30 litreye kadar seçeneğine rastlamak mümkündür. Yakıt tasarruf ürünleri arasında Adblue çeşitleri, oldukça popülerdir. Siz de araçlarınızın kaliteli egzozlara sahip olmasını sağlamak için Trendyol üzerinden bu sıvı çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Bütçe Dostu Adblue Fiyatları

Bütçe Dostu Adblue Fiyatları

Adblue modelleri, çevreye zararsız olması sayesinde ön plana çıkar. Araçların emisyon değerlerini düşürmesi, beğenilen Adblue özellikleri arasında yer alır. Gerekli aparatlar ile hem geniş hem de dar alanlarda kullanılması mümkündür. Ürünlerin bu özellikleri, her türlü araca uyum sağlar. Pek çok markada bulunan bu modeller, kullanım açısından rahatlık sunar. Huni ve boru aracılığıyla verimli bir şekilde aracınıza yerleştirmeyi mümkün kılar. Zararlı gazların büyük bir bölümünü parçalayarak araca ve çevreye katkı sağlar. Kullananlar Adblue tavsiyesi olarak aracınızın kapasitesine uygun çeşitlere yöneltir. %67.5 saf su içeren bu ürünler, sıvı niteliği taşır. Bu ürünlerden birkaç adet edinerek depolayabilir ve bagajda saklayabilirsiniz. Benzinliklerde dolumu gerçekleştirilebilir. Fiyat konusunda bütçe dostu olan dolum aparatlı tüm bu ürünlere Trendyol aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun çeşitleri avantajlı fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

AdBlue Ne İşe Yarar?

AdBlue, dizel motorlu araçlarda kullanılır. Aracın emisyon değerlerini düşürmek için gerekli olan bir sıvıdır. Emisyon değeri ise motorlu araçların havayı ne kadar kirlettiğini gösteren bir değerdir. Emisyon testleri neticesinde bu değerler öğrenilebilir. Uluslararası ve yerel düzeyde bu değerler için belirli sınırlar koyulur. Araçlar da bu aralıkta kalabilmek adına AdBlue gibi sıvılardan yararlanır. Araçların motorundaki yakıt, bazı filtre sistemlerinden geçerek atmosfere salınır. Bu filtre sistemleri karbon gazını filtrelese de azot gazında aynı ölçüde başarılı değildir. Çevreye zararlı azot gazı salınımını filtrelemek için araçlarda Seçici Katalitik İndirgeme Sistemi (SCR) bulunur. Bu sistem, Adblue sıvısını kullanarak egzozdaki zararlı azot oksit gazını filtreleyerek bu gazın çevreye salınımını engeller. Bu zararlı azot oksit gazı, asit yağmurlarına ve doğal floranın bozulmasına neden olur. Bu yüzden AdBlue, çok önemli bir emisyon sıvısıdır. Hava kalitesini korumak, çevreye salınan zararlı gaz miktarını azaltmak için kullanılabilen ve zararlı olmayan etkili bir çözümdür.

AdBlue Nasıl Doldurulur?

AdBlue içerisinde %32,5 temizlenmiş üre ve %67,5 oranında da saf su bulunur. AdBlue, bir yakıt ya da araç performansını yükseltici bir sıvı değildir. Yakıt tüketimini de etkilemez. Atmosferi korumak için gereken bu sıvıyı doldururken dikkat etmeniz gereken ilk nokta, bu sıvıyı yakıt deposuna koymamaktır. Aksi takdirde bu şekilde aracı çalıştırırsanız aracın pompa ve enjeksiyon sistemine zarar verebilirsiniz. AdBlue tankı, çoğunlukla araçlardaki dizel depo kapağının hemen yanındaki küçük bir sıvı doldurma haznesinde bulunur. Farklı araç marka ve modellerinde ise bu hazne kaputun altında ya da bagajda stepnenin altında olabilir. Çoğunlukla mavi ya da siyah renktedir. Doğru yeri bulduktan sonra huni yardımıyla AdBlue tankının hacmine göre AdBlue ekleyebilirsiniz. Ardından aracınıza dökülen bir yer varsa buraları da iyice arındırmanız gerekir. Aksi takdirde aracın boyasına zarar verebilirsiniz. Ellerinizi de olası olumsuz durumlara karşı iyice arındırmanız önerilir.

AdBlue Kaç Kilometre Gider?

Avrupa Birliği mevzuatına göre araçlarda AdBlue kullanılması zorunludur. Hatta buna uygun şekilde tasarlanan araçlarda yakıt olsa dahi AdBlue bittiği takdirde araba yeniden çalıştırılamaz. Bu yüzden araçtaki AdBlue seviyesi sıfırlanmadan ekleme yapmak gerekir. Emisyon sıvısı bitmeden en az 5 litre ekleyerek sıvının yeterli seviyede kalması sağlanabilir. Yine marka ve modele göre değişse de çoğu arabada ortalama 2400 kilometre yetecek kadar AdBlue kaldığında araçta uyarı belirir. Ortalama 1000 kilometre yetecek kadar AdBlue kaldığında ise gösterge panelinde sarı renkte ışık yanar. Bunun yanı sıra İngiliz anahtarı sembolü de beliriyorsa AdBlue ile ilgili bir arıza olduğunu ya da AdBlue deposunda uygun olmayan bir sıvı olduğunu anlayabilirsiniz. AdBlue deposundaki sıvı tamamen bittiğinde ise kırmızı ışık yanar ve araç durduktan sonra tekrar çalışmaz. Aracı yeniden çalıştırmak için AdBlue ışığını sıfırlatmanız gerekir.