"

Ahşap Isimlik

" araması için 1887 sonuç listeleniyor

Ahşap Masa İsimliği

İyi Bir Hediye Seçeneği Olarak Ahşap İsimlik

İyi Bir Hediye Seçeneği Olarak Ahşap İsimlik

Masa isimlikleri her ofis masasında bulunan olmazsa olmaz parçalardandır. Size özel olacak ahşap masa isimliği tasarımlarını değerlendirebilirsiniz. Ofis masanıza bir masa isimliği almak veya yeni işe başlayan bir arkadaşınıza bu masa isimliklerinden hediye etmek iyi bir fikir olacaktır. Kişiye özel ahşap isimlik modellerini kendiniz için olduğu kadar, kariyerinde yepyeni bir adım atan ya da işyerinde terfi alan arkadaşlarınız için de hediye olarak tercih edebilirsiniz. Her çalışanın beğeneceği ve severek kullanacağı bir hediye olmaktadır. İsimlik çeşitleri ofisler başta olmak üzere hemen hemen her alanda kullanılmaktadır. İş yaşamında varlığına özellikle tercih edilen bir husustur. Kurumsallaşmış ve profesyonel yerlerde bazen yakaya takılan bir isimlik bazen de masada yer alan isimlik çalışanı tanımak konusunda göze çarpmaktadır. Modern toplum içerisinde iş temposunun yoğunluğu sebebi ile günlük zamanın çok büyük bir kısmı işyerlerinde ve ofislerde geçirilmektedir. Durum böyle olunca hediye seçimleri de bu doğrultuda paralellik göstermektedir. Genellikle ofis ve çalışma ortamına yakışabilecek, hediye edilen kişiye her zaman sizi hatırlatacak ve göz önünde olan zamana yenik düşmeyen bir hediye olması hediye seçimi için önem taşımaktadır. İsme özel olması o kişiye verdiğiniz değeri gösterebilmek adına müthiş bir seçim olacaktır. Tüm bu etkenleri göz önünde bulundurunca masa isimliği oldukça doğru bir seçim olacaktır. Uygun fiyatı ile ekonomik bir hediye tercihi de olacaktır. Her bütçeye uygun ahşap masa isimliği bulabilmek mümkündür. Dilerseniz seçiminizi diğer modeller ile değerlendirildiğinde daha kaliteli ve yüksek fiyatlı masa isimliklerinden yana da yapabilirsiniz. Örneğin liseden yeni mezun olduysanız ve bir hediye önerisi arıyorsanız sizin üzerinizde çok emeği olan öğretmenlerinize, müdürlerinize, müdür yardımcılarımıza, masa üstü isimlik hediye edebilirsiniz. Üniversiteden mezun olacaksınız ya da olmak üzere iseniz böyle bir masa isimliğini hocanıza, bölüm başkanınıza unvanı ile birlikte adını şık bir şekilde yazdırarak hediye edebilirsiniz. Öğretmenler Gününde çocuğunuzun öğretmenine hediye bulmakta zorlanıyorsanız seçiminizi ahşap isimlikten yana kullanabilirsiniz. Masa isimliği kullanmak kişiye ofis ortamında profesyonellik katacaktır. Masa isimliklerimiz sahip olduğunuz otoriter ve kendinden emin ifadeyi tek başına sağlamaya yetecektir. Masa isimliği kaliteli işçiliği, şık ve asil duruşunun yanı sıra ekonomik fiyatı ile günümüzde çok sık tercih edilebilir bir ofis aksesuarı olmaktadır.

Kurumsal Kimliğinizi Yansıtan Ahşap İsimlik Seçenekleri

Kurumsal Kimliğinizi Yansıtan Ahşap İsimlik Seçenekleri

Kaliteyi ve kurumsal kimliği yansıtmak için ahşap masa isimlikleri bir çözüm olacaktır. İş görüşmelerine giden kişilerin nasıl ki dış görünüşlerine ve konuşmalarına dikkat etmeleri gerekiyorsa ofislerde ve diğer alanlarda faaliyet gösteren kişilerinde karşılarına gelecek olan müşterilerine güven vermeleri ve zihinlerinde olumlu bir portre çizmeleri için ofis düzenine özen göstermesi gerekmektedir. Ofis düzeni ise öncelikle çalışma masasında başlar. Çalışma masasında kullanılan veya kullanılmayan her aksesuar izlenim açısından önem taşımaktadır. Masa isimlikleri göstermek istediğiniz profesyonellik konusunda sizin için görevi yerine getirecek olan aksesuarlardır. Masa isimliği seçerken masanın rengi ve tasarımı da önem taşımaktadır. Masa isimliği genellikle ofislerde, işletmelerde ve çalışma odalarında tercih edilir. Bu mekânlar için seçilen masalar sıklıkla ahşap modellerden yana olmaktadır. Bu sebeple ahşap masa isimliği seçmek mekân içerisinde istenen uyumu yakalamak açısından daha rahat olmaktadır. Ahşap masaların yanı sıra cam, metal gibi masalarla da ahşap masa isimlikleri uyum içerisinde olacaktır. Ahşap doğal görünümü sayesinde içerisinde bulunduğu ortama oldukça kolay bir şekilde adapte olabilmeyi her daim başarmaktadır. Çalışmaların düzensiz ve kalitesiz olarak yapılmadığını anlatan ahşap masa üstü isimliği modelleri her çalışanın özel olduğunu ve çalışmalarının da aynı özenle hazırlayacağını karşıdaki kişiye gösterir. Kaliteli çalışmaların göstergesi olarak kaliteli masa isimliği seçimleri yapılan işe ve ofis ortamına da kendi değerini katmak konusunda iddialıdır. Çalışma hayatına atılan her birey ya patronuna ya da müşterisine yaptığı işi anlatmak ve tanıtmak ve karşısındakini de ikna etmek zorundadır. Reklam ve promosyon çalışmaları büyümek isteyen ya da halihazırda kalitesini ispatlamış şirketlerin atması gereken en önemli adımlardan olacaktır. Masaüstü isimlik tam da bu konuda işletmelerde ve ofislerde tanıtım yapan ve bir nevi yapılan işin kalitesini anlatan ürünlerin başında gelmektedir. Başarılı bir çalışma hayatı ile yükselmek isteyenlerin kullanacağı tanıtım tekniklerinden olan masa isimlikleri müşterilerin aklında kalabilecek ve müşterinin görsel olarak iletişimde bulunduğu kişinin ismini daha kolay hatırlamasını sağlayacaktır. Çalışırken işletmenin başarısını vurgulamak istediğiniz kadar kendi isminizi ve imzanızı da akıllarda bırakmak isteyebilirsiniz. Bu konuda istekliyseniz müşterilerinize ve iş verenlerinize dahil karşı sizi tanıtacak masa isimliği modellerinden birine sahip olmanızı şart demektir. Başarınızı temsil edecek masa üstü isimliği modellerinden çalışma hayatınıza uygun bir model seçerek çalışmalarınızı ve kendinizi tanıtmaya daha ilk izlenimden başlayabilirsiniz.

Ofisinize Ahşap İsimlikler ile Prestij Katma Fırsatı

Ofisinize Ahşap İsimlikler ile Prestij Katma Fırsatı

Ahşap isimlik modelinin günümüzde kullanım alanı da oldukça genişlemiş bulunmaktadır. Kullanım alanı geniş olduğu gibi ürün çeşitliliği ve özellikleri de aynı şekilde çeşitlilik göstermektedir. Masanızda kullanacağınız ahşap masa isimlikleri sürekli kullanacağınızdan dolayı öncelikle sizin zevkinize hitap etmelidir. Beğenmediğiniz bir parçayı masanızda her gün, sıklıkla görmek can sıkıcı olabilir. Bunun için riske girmek istemiyorsanız klasik ahşap isimlik modellerini tercih edebilirsiniz. Zamansız bir model oluşu ile hem uzun süre kullanılabilir hem de her masaya ve odaya uyum sağlaması oldukça kolaydır. Klasik görünümün dışına çıkmak istiyorsanız da üzerine yazacağınız italik fontta isminiz ile alışıldık modellerin de dışına çıkmamış olacaksınız. Günümüzde artık birçok ürünün estetik görünümünün yanı sıra işlevsel olmasını da istiyoruz. Günlük yaşam koşturmacamızda birçok özelliğin tek üründe toplanmış olmasını tercihlerimiz esnasında göz önünde bulunduruyoruz. Ofislerimizde kullandığımız birçok ürün de bu amacı karşılamak için artık birçok farklı kullanım alanına sahiptir. Tüm bu ofis ürünleri iş hayatında fonksiyonel parçalar olarak hayatlarınızda oldukça önemli yerlere sahiplerdir. Hayatın çoğunu ofis ortamında geçirdiğinizi düşünürsek bu ürünler hem işinize yarıyor, hem de estetik tasarımları sayesinde göz zevkinizi besliyorlar. Bu ahşap isimlik de tüm ofis ürünlerinde olduğu gibi aynı şekildedir. Hizmet ettiği iki farklı alan için kullanıcısını memnun etmeyi başarıyor. Ahşap isimlik model tercihinizde daha işlevsel rolleri olan isimlikleri tercih edebilirsiniz. Örneğin kimi ahşap isimlik aynı zamanda kalemlik işlevi de görebilmektedir. Kalemliğin de dâhil olması ile çok daha kullanışlı olan bu masa isimlikleri, kimi modelinde olan ceviz rengi ile de şık görünümünü artırıyor. Ofis masası veya çalışma odanızda kullanabileceğiniz ahşap masa isimliği seçerken belli başlı konularda dikkat etmek tasarım özelliklerini arttıracaktır. Masanızda kullanmak için bir ahşap masa isimlikleri alacak veya yaptıracaksanız öncelikle yazı stilinin de önemli olduğunu aklınızdan çıkarmamanız gerekir. İster klasik, ister modern bir yazı tipi olsun; her stilin masanızın üzerinde sizi yansıtacağını düşünmelisiniz. Dilerseniz yazı stili seçimi ile de romantik bir havası olan modellerden birini yaratmanız mümkündür. Kendi kişilik tipinize ve işinize en uygun yazı stili modelini çeşitli ürünler arasından seçebilirsiniz.

Ahşap İsimliklerde Farklı Tasarım ve Yazı Tonları

Ahşap İsimliklerde Farklı Tasarım ve Yazı Tonları

Ahşap isimlik modelleri evlerdeki çalışma odalarında ve ofislerde kullanılmaktadır. Bulunduğu masaya da kendi havasını vermektedir. Ofisinizde veya çalışma odanızda arzu ettiğiniz gibi şık bir hava yaratmak istiyorsanız, bulunduğunuz mekâna profesyonel bir görünüm sunmak için ahşap ofis takımlarını da değerlendirebilirsiniz. Her bir parçanın farklı bir hava katacağı ofisiniz, görünümüyle görenleri de kendine hayran bırakacak. Ahşabı tek başına kullanmak yerine başka malzemeler ile ahşap uyumunu sağlamak için camlı ahşap modellerinden de seçim yapabilirsiniz. Ahşap, cam ile birleştiğinde çok farklı bir görünüme kavuşacaktır. Bu uyum ahşap masa isimliklerinde de kendini estetik görünüm ile gösterir. Hem zarif bir camın etkisini hisseder, hem de ahşabın sıcak ve doğal görüntüsü ile atmosferi yumuşatırsınız. Günümüzde gelişen tasarım teknolojisi sayesinde ahşap isimlikler de oldukça çeşitlilik göstermeye başlamıştır. Özellikle klasiğin dışına çıkmak isteyenler ve farkını çalışma ortamında da yansıtmak isteyenler için birbirinden farklı ahşap isimlik modellerini tercih etmek mümkündür. Ahşap isimliklerle ofisinize hoş bir kava kattığınız gibi çalışma ortamınızı güzelleştirerek iş motivasyonunuzu dahi yükseltebilirsiniz. Estetik görünümün yanında çalışma hayatında sizi motive edebilecek farklı özelliklere de sahiptir. Masa isimliği sizi özel biri yapabileceği gibi bir işlevinizin olduğunu ve statü sahibi olduğunuzu gösterir. Bu sayede kendinize güvenerek ve sizi psikolojik açıdan motive ederek çalışmanız konusunda yardımcı olur. Tüm bunlara ek olarak karşıdan gelecek olan kişilerin de size adınızla seslenmesi siz farkında olmasanız dahi iş hayatında kendinizi daha iyi adapte etmenizi sağlayacaktır. İş hayatınızdaki çalışma ortamına daha iyi uyum sağlayarak daha güzel çalışmalar yapmanızın etkenlerinden biri olarak tüm bu özellikler bünyesinde barındırması sayesinde masaüstü isimlik sizi değerli kılacaktır. İşverenseniz çalışanlarınıza masaüstü isimlik hediye ederek hoş bir jest yapabilir bunun yanında çalışanlarınızın motivasyonlarını da yükseltebilirsiniz. Bu sayede çalışanlarınız kurumsal kimliği de daha kolay benimseyecek olup çalıştığı kurum ile de aidiyet kuracaktır. Güzel görünüm ve dekorasyon insan için birçok güzel duygunun kapısını açmaktadır. Dekorasyon ise duvar boyalarından aksesuarlara kadar geniş düşünülmesi gereken mühim bir konudur. En ufak ayrıntılar bütünü meydana getirir.

Geniş Kullanım Alanına Sahip Ahşap Masa İsimlikleri

Geniş Kullanım Alanına Sahip Ahşap İsimlikler

Ahşap isimlik denilince akla ofis ve çalışma odaları gelse de sunduğu estetik görünüm sayesinde bugün kullanım alanı hayli genişlemiştir. Bebek ahşap isimlik modelleri son günlerde ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bebek ahşap isimlikler hastane oda süsü, hastane kapı süslerinde, doğum günlerinde, baby shower partilerinde ve 1 yaş doğum günlerinde çocuk odalarında kullanılan güzel bir dekor olmaktadır. Tasarım sektörünün gün geçtikçe gelişmesi ile odalarda kullanılan dekorlar da değişmeye ve gelişmeye başladı. Ahşap isimlik modellerini klasik kahverengi renkte seçmek artık tek seçim değil. Beyaz ahşap isimlik modelleri ahşabın doğal görünümü ile beyazın saflığını birleştirmeyi başararak kullanıcısına hoş bir görünüm sunuyor. Beyaz zemine sahip olması sayesinde ismi ön plana çıkarmayı da başarıyor. Hazır renkleri tercih edebileceğiniz gibi daha kişisel bir isimlik kullanmak istiyorsanız seçiminizi boyanabilir ahşap isimlik modellerinden yana yapabilirsiniz. İsimliğinizi kendi istediğiniz renk ve tonlarda boyayarak kendinize özel ve biricik bir hale getirebilirsiniz. Bu sayede farkınızı ofis masanızda da gösterebilir, akıllarda isminize dair bir iz bırakabilirsiniz. Ahşap isimlik modelleri renk ve tasarımları ile oldukça çeşitli olduğu gibi son teknoloji ile de çeşitlilik göstermeye devam etmektedir. Ledli ahşap isimlik modelleri cazibeli görünümleri ile kullanıcısını cezbetmektedir. Ledli ahşap isimlik modellerini dekoratif olarak kullanabildiğiniz gibi evinizde gece lambası olarak da kullanabilirsiniz. Modern ve estetik görünümü ile odanızı da tamamlayacak bir aksesuar olacaktır. Ahşap isimlikler ofislerde kullanıldığı gibi söz ve nişanlarda da kullanılmaktadır. İkili ahşap isimlik modelleri masa süslemelerinde sözlerde ve nişanlarda aşıkların adını kazımak için oldukça romantik bir yol olabilir. Fotoğraflarda da görünümleri oldukça şıktır. Bunun yanında güzel günden bir hatıra olarak ahşap isimliklerin saklanması da bir avantaj sağlamaktadır. Ahşap isimliğinizi muhafaza ederek sözünüzün veya nişanınızın heyecanını her daim diri tutabilirsiniz. Ahşap masa üstü isimliği seçme motivasyonunuz bebek, ofis, çalışma odası aksesuarı, söz gibi durumlarda değişiklik gösterebilir ancak başarılı duruşunuzdan ödün vermeden çalışma hayatınızda var olmak istiyorsanız gerçekten kaliteli olan isimlik modellerinden seçmeniz gerekir. Çalışanlar için ofiste masa isimliği, çalışanların kendilerini daha önemli ve şirketle bağlantılı hissetmelerini sağlayabilir. Özel bir ofis masa isimliğine yapılan küçük yatırım, tanınmış hisseden sadık bir çalışan yaratabilir ve bu da morali büyük ölçüde artırabilir. Masa isimliği modelleri boyut olarak küçük olabilir, ancak bir ofisin genel görünümü ve organizasyonunda büyük bir fark yaratabilirler. Masa isimlikleri, çoğu şirketin aradığı şey olan bir ofisin gösterişli ve profesyonel görünmesine neden olur. Ahşap masa isimliği modelleri bir dizi farklı yüzeyde mevcut olduğundan, ofisin mevcut dekorunu ve tarzını tamamlayanları rahatlıkla seçebilirsiniz.

Ahşap İsimlik Modelleri, Fiyatları ve Özellikleri

Ahşap İsimlik Modelleri, Fiyatları ve Özellikleri

Bir ofisiniz olduğunda, profesyonel görünümünüzü tamamlamak için bir isimlik sahibi olmak çok önemlidir. İş arkadaşlarınızın veya personelinizin o şirkette veya kuruluşta kim olduğunuzu nasıl bildiğidir. İsimlikler, firmanızdaki veya iş yerinizdeki ziyaretçilerin size profesyonel olarak hitap etmesini kolaylaştırır. Masaüstü isimlik modelleri uzun yıllar dayanacak ve yıllarca harika görünecek şekilde tasarlanmıştır. Ahşap olması dayanıklılık konusunda ciddi anlamda avantaj sağlamaktadır. Mesleklere göre özelleşmiş ahşap masa üstü isimlikler de sitemizde mevcuttur. Örneğin yeni mezun avukat arkadaşınıza veya savcı, hâkim olan arkadaşınıza terazi motifi ile işlenmiş bir isimlik hediye ederek aksesuarınızı daha da özelleştirebilirsiniz. Masa isimliği modelleri ek olarak müşteri için de oldukça işlevsel yöntemler sunmaktadır. İşletmeniz içerisinde gelen insanların doğru yeri veya kişiyi bulmalarına yardımcı olmanın bir yolunu mu arıyorsunuz? Özel masa isimlikleri işletmenizdeki yerleri belirlemenin kolay ve etkili bir yoludur. Bu sayede işletmeniz içerisinde düzeni de rahatlıkla sağlayabilirsiniz. İşveren değil çalışansanız da kendiniz için bir masa isimliği edinerek kendi adınıza ofis içerisindeki karmaşayı önlemek mümkündür. Ahşap isimliklerin kullanım alanı oldukça çeşitli olmaktadır. Kampüste akademisyenlerden lisede idarecilere hatta çalışma odalarına kadar kullanımı oldukça yaygındır. Çalışma masanızda kullanarak motivasyonunuzu arttırabilirsiniz. Kullanım alanının çeşitli olduğu gibi tasarımları da oldukça çeşitli olmaktadır. Saatli, bayraklı veya meslek için özelleştirilmiş masa isimliklerinden tercih edebilirsiniz. Masa isimliği seçimi yaparken masanın üzerindeki alan mutlaka değerlendirilmelidir. Aksi halde isimlik kendini göstermeyecek kadar küçük veya masanın üzerinde kalabalık bir görünüme sebep olacak kadar büyük olabilir. Masa isimliği seçeneklerinde her ihtiyaca hitap edecek ebatta seçenekler bulmak mümkündür. Birisi ofisinize ilk kez girdiğinde, kimin ofisine girdiğini bilmeleri önemlidir. Kendinizi tanıtırken de harika bir ilk izlenim bırakmak istersiniz. İsimlik modelleri, ofisiniz için en uygun olanı seçebilmeniz için çeşitli farklı ahşap ve stiller kullanılarak yapılmıştır. Birbirinden estetik ve işlevsel ahşap isimlik modellerine Trendyol üzerinden evinizden bir tıkla ulaşabilirsiniz. Çeşitli ürün yelpazesinin yanı sıra geniş fiyat aralığı sunması sayesinde her bütçeye uygun ahşap isimlik modellerinden yararlanabilirsiniz. Ofisinizin diğer ihtiyaçları için de sitemizden yararlanabilirsiniz.