"

Pleksi İsim

" araması için 1576 sonuç listeleniyor
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Odasını Dekore Edenler İçin Pleksi İsim Modelleri

Pleksi isimlik; kına, söz, nişan, düğün ve buna benzer organizasyonlarda tercih edilen bir üründür. Farklı boyutlarda, renk ve çeşitlerde olması sebebiyle zevkinize göre seçebileceğiniz alternatiflerden oluşur. Çocuk sünnetlerinde ve doğumlarında magnet veya şekerlik gibi kullanılan pleksiler bulunur. Pleksi, malzeme olarak geri dönüştürülebilen özelliklere sahiptir. Sürdürülebilirliği yüksek olan bir malzemedir. Çevreye zararı az olması sebebiyle de gönül rahatlığıyla kullanılır. Yapısı itibarıyla hayal ettiğiniz şekillere dönüştürülmesi mümkündür. Cam gibi kırılgan bir özelliği bulunmaz. Bu sayede kırıldığı durumlarda risk oluşturmaz. Camın ağırlığının yarısı kadar olduğu için daha hafiftir. Pleksi isimlik nişan için seçildiğinde çiftlerin adının yanında çeşitli süslemelerle daha şık bir şekle dönüştürülmesi sağlanır. İsimlik oluşturulurken 3 mm şeffaf pleksi üstüne 1 mm gold aynalı pleksi yapıştırılır. Pleksi isimliği masa üzerinde rahat kullanabilmeniz için ürünü koyacağınız ayakla beraber gönderimi yapılır. Ölçüleri 25*25 cm’dir. Özel gününüzde şık bir görüntü oluşturur. Köşeli kesimiyle farklı bir tasarıma sahiptir. Ürün boyutları ve şekli zevkinize göre ayarlanabilir. Bir diğer alternatif ürün, 22*22 cm ölçülerinde 3 mm siyah MDF üzerine 1 mm pleksi kaplamayla yapılan seçenektir. Siyah arka planı tamamlayan gümüş aynalı harflerle hoş bir görüntü oluşturur. Gold, gümüş ve aynalı harf tasarımlarıyla dikkat çekici pleksi isim etiketi hazırlanabilir.

Pleksi İsimlik Çeşitleri

Pleksi İsimlik Çeşitleri

Pleksi isim pasta, kapı süsü olarak da kullanılır. Doğum günlerinde ve baby shower için tercih edebileceğiniz hazır süslemeler olabildiği gibi kendi zevkinize göre de sipariş verebilirsiniz. İstediğiniz isim, kelime veya harf pleksi malzemeler sayesinde pastanızla güzel bir sunum yapmanız sağlanır. Ayrıca bebek odalarında kapı süsü olarak da kullanılır. Bebeğinizin adı veya “hoş geldin bebek” yazısını pleksi kesim halinde yaptırabilirsiniz. Ürün 16 cm ve 5 mm pleksi olarak üretilir. Dayanıklı ve sağlam yapısıyla uzun zaman kullanabilirsiniz. Pleksi isim büyük olarak tercih edildiğinde kuru çiçeklerle, desenlerle, kelebek figürleriyle, oyuncak ayıcıklı, iplerle süslü modellerle beğeninize sunulur. Bu tasarımları farklı ölçülerde kapınıza veya ayarlayacağınız yere göre yaptırmanız mümkün olur. Genelde 29*29 cm, 30*24 cm, 30*50 cm, 38*28 cm, 40*40 cm olarak üretilir. Söz, nişan, düğün, bebek odası ve pasta süsünün dışında banyo ve mutfak gibi odaların girişinde de pleksi isim kullanılabilir. Evinizin dekorasyonuna göre uygun bir renk tercihi yapabilirsiniz. Ürünler isterseniz iple isterseniz çift taraflı bantla uygulama yapabileceğiniz şekilde üretilir. Bu sayede yapıştırdığınız alanda düzgün bir görüntü verir. Ayrıca duvar veya kapınızda iz bırakmaz. Pleksi isim fiyatları büyüklüğüne, adedine ve özel tasarım olmasına göre değişir. Pleksi isim minik anahtarlık olarak da üretilir. 4,5 cm ölçüsünde olan anahtarlığın şeklini, rengini ve adedini belirleyerek sipariş verebilirsiniz. Ayrıca bardak altlığı olarak da farklı alternatifleri bulunur. Evinizde, iş yerinizde veya hediye olarak pleksi kesim ürünleri inceleyebilirsiniz. Harfleri tek tek veya hepsini bir arada satın alabilirsiniz. Pleksi olarak üretilen bir diğer seçenek de priz anahtar çerçevesidir. Dekorasyonunuzu tamamlayan gold veya gümüş çeşitleri kolaylıkla priz çevresine yapıştırabilirsiniz. Salon veya odalarda duvarlarınızı süslemek için aynalı özel tasarımlardan faydalanabilirsiniz. Ayın döngüleri, tüy şekli, mozaik ayna desenli, kaktüs, yuvarlak, bal peteği, Elif Lam Mim ve labirent bordürler bu seçeneklerden bazılarıdır. Pleksi malzemeden üretilen bu ürünlerin temizliği için nemli bir bezle tozunu alabilir veya deterjanla temizliğini yapabilirsiniz. Bu sayede toz barındırmadan sağlıklı olarak kullanabilirsiniz.

Pleksi İsimlik Özellikleri

Pleksi İsimlik Özellikleri

Pleksi isimlik özellikleri arasında kullanışlı, dekoratif, kolay kesilebilen, şekil alabilen ve hafif olması sayılabilir. Diğer malzemelere göre üretim aşaması ve sonrasında kullanımı daha pratiktir. Hem büyük hem de küçük ürünlerin yapılmasını mümkün kılar. Aynalı, gold ve gümüş renk seçenekleri ile ortama şık bir görüntü verir. Özel günlerde ve farklı amaçlarla kullanılabilen bir üründür. Çarpma ve darbelere karşı daha dayanıklıdır. Pleksi isim magnet, anahtarlık, masaüstü seçenekleri arasından istediğiniz konsepte uygun olarak tercihinizi yapabilirsiniz. Nikah, söz, nişan, düğün ve bebekler için şeffaf pleksi isim etiketiyle süslü magnetler üretilir. 25 ve 50’li adetlerle satışa sunulan bu ürünleri ihtiyacınıza göre belirleyerek sipariş verebilirsiniz. Magnet seçenekleri takvim, melek kanadı, bebek ayağı, kalp, araba ve kuru çiçekli olarak sayılabilir. Bunun dışında pleksi isim 3cm, kedi ve köpeklerin boynunda tasma olarak kullanılabilecek bir alternatiftir. Evcil hayvanınıza ait bilgileri ve sizin bilgilerinizi içeren pleksi isim sağlığa zararlı hiçbir madde içermez. Pleksi isim minik yapısından dolayı hayvanın boynuna zarar vermez. Güvenle kullanabileceğiniz bir üründür. Evcil hayvanların kaybolmaları durumunda boynundaki tasmadan bilgilere bakılarak sahibine ulaşılması kolay olur. Pleksi isim küçük olarak kullanıldığında nişan, düğün veya bebekler için şeker veya kolonya gibi hediyelerin üzerine takılabilecek şekilde hazırlanır. Sizin istediğiniz bilgilere göre düzenleme yapılacağı için özel günlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hazır olması sayesinde size sadece sunmak kalır. Son yıllarda kına gecelerinde nedimelerin kullanabileceği pleksi isimli bileklikler tercih edilir. Gold ya da gümüş seçeneklerinden birini ve bileklik rengini zevkinize göre seçebilirsiniz. Bir pakette 10 adet bulunduğu için siparişinizi buna göre verebilirsiniz. Ayrıca pleksi ürünleri set halinde satın alarak tüm ihtiyaçlarınızı bir arada karşılama şansına sahip olabilirsiniz.

Pleksi İsim Seçenekleri Trendyol’da

Pleksi İsim Seçenekleri Trendyol’da

Pleksi isimlik bebek doğum günleri, sünnet veya baby shower partilerinde kullanılan bir malzemedir. Süsleme, dekorasyon ve kapı süsü olarak farklı boyutlarda ve şekillerde üretimi yapılır. Kız veya erkek bebeğinize özel olarak sipariş verebilirsiniz. Pleksi isim harf, ayna görünümlü olan çeşitleriyle bebeğinizin hastane odasını veya evdeki odasını hazırlayabilirsiniz. Çift taraflı bantla kolaylıkla yapıştırıldığı için rahat edersiniz. Bir diğer özel seçenek de lavanta kesesi süslemelerinde de kullanılan pleksi isimliktir. Baby shower hediyeleri arasında yer alabilecek bir üründür. Söz ve nişan gibi özel günlerinizde pleksi isim etiketi olarak masa süsü tasarımı yaptırıp kullanabilirsiniz. Bulunduğunuz ortama şık ve resmi bir hava veren bir yapıdadır. Pleksi kesim isim dekoratif süslemelerle ve şeffaf olarak tasarlanabilir. Farklı özellikte olan çeşitleri bulunur. Söz, nişan ve düğünlerde tercih edilen sandalye arkası pleksi süsü, kahverengi MDF kaplamalı ve 40 cm boyutlarındadır. Bal peteği görünümlü bu isimlik güzel bir seçenektir. Kına gecelerinde mum etrafına hazırlanan pleksi isimlikler misafirlerinize sunabileceğiniz şık bir hediyedir. Gold ve gümüş detaylarıyla kına gecenize ışıltı katar. Ayrıca mevlitlerde misafirlerinize vermek üzere kurdela ile süslenmiş pleksi isim çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Şal ve kokulu tesbih ile birlikte sunulan bu hediyeler sayesinde misafirlerinizi mutlu edersiniz. Pleksi malzemeden hayal gücünüze göre özel tasarımlar yaptırma şansınız bulunur. Bu sayede size özel bir ürün oluşturabilirsiniz. Trendyol’da sizlere sunulan birçok çeşit arasından istediğiniz ürünü bulabilmeniz için seçenekleri tek tek inceleyebilirsiniz. Aradığınız ürüne daha kısa sürede ulaşmak için filtreleme şansınız da bulunur. Ürünü tek veya toptan olarak satın alarak özel gün hazırlıklarında kullanırsınız. Bir tıkla hemen sipariş verebilmek için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.