Boyut/Ebat
Materyal
Parça Sayısı
Renk
Ürün Puanı
"

Alın Tahtası

" araması için 30 sonuç listeleniyor

Dikkat Çekici Alın Tahtası Çeşitleri Trendyol’da!

Evin içerisini güzelleştirirken dışını da düşünmek önemlidir. Peyzaj açısından yenilikler yapılırken kamelya veya güzel bir çardak tercih edilebilir. Alın tahtası da bu yapıları şık göstermek için kullanılan üründür. İhtiyaca göre boyutu ve rengi seçilen modeller ile farklı bir hava katılır. Seçimlerinizi ahşabın kalite seviyesine göre de yapabilirsiniz. Yaşadığınız yerin size ait olması için ufak dokunuşlar yapmak gerekebilir. Kendinize uygun alın tahtası modelleri sayesinde çevrenizi kişiselleştirebilirsiniz. Verandada otururken başınızı yukarı doğru kaldırdığınızda hoş bir görüntü görmek isteyebilirsiniz. Farklı oyma tarzları sayesinde eşsiz desenlere sahip tahtalar bulunur. İsteğe göre ahşaptan ya da plastikten üretilen modeller tercih edilebilir. Dekoratif alın tahtası seçeneklerini Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Farklı Desenleri ile Alın Tahtası Modelleri

Farklı Desenleri ile Alın Tahtası Modelleri

Alın tahtası, çatı kenarlarında veya çardaklarda kullanılabilir. Çatı alın tahtası evin düz ve sıradan görüntüsünü değiştirebilir. Kenarlıklar evin çevresinde bir çeşit güvenlik de oluşturur. Soğuk ve karlı kışları olan yerlerde çatı tahtası olası risklerden korunmanızı sağlar. Karlar çatıdan kayarken kişiler bu saçakların altına girerek kendilerini koruyabilirler. Plastik çatı alın tahtası insanların kullanımına göre tercih edilir. Ahşap üzerine oyuntular yapılarak bir desen oluşturulur. Desenli alın tahtası çeşitleri, göze hitap eden bir görünüm sağlar. Bunların yanı sıra düz alın tahtası modelleri de mevcuttur. Kişiler kendi zevkleri ve bütçelerine göre seçim yapabilir. Birçok farklı kaliteye sahip ürün bulunur. Üzerinde bulunan budaklara göre kalite de değişir. Az budak var ise kalitesi yüksek bir ürün olur. Bu parçalar, pergole denilen geçitlerde de bitkilerin sarmaşıklarını sarmasını kolaylaştırmak için kullanılabilir. Bu dekoratif malzeme ile evinizin etrafına bir pergole yapabilir ve sıcak yaz akşamlarında güzel bir yürüyüş ile veya pergolenin bir bölümüne yerleştireceğiniz koltuklarda oturarak yorgunluğunuzu atabilirsiniz.

Evlere Şıklık Katan Çatı Tahtası Seçenekleri

Evlere Şıklık Katan Çatı Tahtası Seçenekleri

Alın tahtası, ahşap olan yapılarda istenilen yerlere monte edilebilir. Bu sayede yapı, kullanan kişiye göre kişiselleştirilmiş olur. Kalite olarak 4 gruba ayrılır. Kalitesi en yüksek olanlar süper kalite olarak adlandırılır. Bunların yüzeyinde herhangi bir budak görünmez. Yapıldığı malzeme değişiklik gösterebilir. Plastikten veya ahşaptan tasarlanan ürünler süslü görüntüsü sayesinde dış cephe dekorasyonunda sıklıkla tercih edilir. Kullanım alanı oldukça geniştir. Dış cephelerde, saçak altlarında, çardakların çevrelerinde, ahşap olan yapılarda kapanması istenen yerlerinde, pergolelerde ve kamelya gibi yerlerde kullanılır. Kullanışlı ve şık görünüme sahip bu ürünle evinize dekoratif bir yatırım yapabilirsiniz. Alın tahtası fiyatları yapıldığı malzemenin kalitesine göre değişiklik gösterir. Ahşap alın tahtası, dilediğiniz şekilde kalınlığını, genişliğini ve boyutunu seçebileceğiniz bir üründür. Alın tahtası ölçüleri kullanılacağı yere göre seçilir. Trendyol üzerinden istediğiniz boyutta ve ebatta ürün bulabilirsiniz.

Avantajlı Alın Tahtası Fiyatlarına Ulaşma İmkanı

Avantajlı Alın Tahtası Fiyatlarına Ulaşma İmkanı

Kişiler yaşadıkları evin iç dekorasyonu kadar dış görünümüne de önem verir. Siz de yaşadığınız alanları güzelleştirmek isteyebilirsiniz. Alın tahtası seçenekleri ile çatınızın etrafında oyma işçiliği tarzında bir görüntü olur. Saçak alın tahtası da evinize bir hava katar. Kar ve yağmurda olduğu gibi güneşten ve sıcaktan da sizi koruyabilir. Evinizin bir verandası bulunuyorsa bu şekilde bir ürünü kullanabilirsiniz. Bu parça aynı zamanda kamelya tahtası olarak da kullanılır. Bahçenizde size ait bir alan oluşturmak isterseniz uygun bir üründür. Çatı alın tahtası fiyat aralığı belirlenirken birçok etmen dikkate alınır. 4 ayrı kalitede tahta bulunur. Bunlar da fiyatları etkileyen faktörler arasındadır. Kullanım alanlarının fazlalığından ve çeşitlerinden dolayı bu ürünler sıklıkla tercih edilir. Pratik bir montaja sahip olan bu tasarımlara Trendyol üzerinden uygun fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.