"

Akıllı Tahta

" araması için 1094 sonuç listeleniyor

İhtiyacınıza Uygun Akıllı Tahta Seçenekleri Trendyol'da!

Dünden bugüne insan hayatında eğitim ve öğretim oldukça büyük ve önemli bir yer tutar. Eğitim metotları ise teknolojinin de gelişmesiyle insanların günlük hayatları ve ev ortamlarına uyum sağlayarak çeşitlilik gösterir. Özellikle küçük yaştaki çocukların okulda gördükleri eğitimin yanı sıra evde aileleriyle birlikte geçirdiği zaman da çocuğun başarısında kilit rol oynar. Akıllı tahta okulla birlikte ev ortamında da rahatça kullanabileceğiniz eğitici ve öğretici bir materyaldir. Markalar, tıpkı okullarda bulunan beyaz tahtalar gibi ev rahatlığında kullanılabilen modeller üretir. Okul öncesi eğitimde de kullanılabilen araçlar öğrenci ve iş insanlarına kadar her yaş grubu tarafından tercih edilir. Model üzerinde her şey anlatılabilir. Öğrenmede görsel hafıza kadar işitsel hafıza da büyük rol oynar. Bu noktada Smart board her kesim tarafından ilgi görür. Okul öncesi çocuklar için öğretimi kolaylaştırıcı, büyükler ve iş hayatındakiler için ise kavrama kabiliyetini geliştiricidir. Akıllı tahta 5.sınıf ile öğrenciler çalıştıkları konuları pekiştirir. Kullanım kolaylığı herkes tarafından beğenilmesini sağlar. Kurulum gerektirmeyen araçlar, farklı yüzeylerle uyumludur. Özellikle düz yüzeylere zorlanmadan tutturabilirsiniz. Kullanımı son derece kolaydır. Kendi kendine yapışma teknolojisi sayesinde yapışkansız her yüzeyde kullanılabilir. Kolayca yerini değiştirebilir ve size en uygun alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yıpranmalara karşı dayanıklı yapısı ve kalitesiyle uzun süreli kullanıma uygundur. Rengarenk kalemlerle görselliği güçlendirebilirsiniz. Kullanım sonrasında Akıllı tahta silgisi ile vakit kaybetmeden yazı ya da şekilleri silebilirsiniz. Tekrar tekrar kullanılan özel yapısı sayesinde ön ve arka yüzeylerinden faydalanabilirsiniz. Kendiliğinden kolayca yüzeylere tutunan bu eğitici materyaller, her yaş grubuna hitap edecek şekilde üretilir. 3. sınıf akıllı tahta evde çocuğunuzla dersleri tekrar etmek için idealdir. Renkli kalemler kullanarak çocuğunuzun ilgisini çekebilirsiniz. Her yaştan ve her meslek kolundan müşteriler bu ürünlerden yararlanabilir. Kullanım alanına göre değişen boyutlardan kendini ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz. Eğitimin görsel kısmını bu ürün sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Akıllı tahta okul için tercih edilmesinin yanı sıra grafik ve çizimlerde kolaylıkla kullanılabilir. Trendyol kalitesi ve güvencesiyle uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Eğlenceli Eğitim Aracı Akıllı Tahta

Eğlenceli Eğitim Aracı Akıllı Tahta

Günümüzde teknoloji, hayatın her alanında işleri kolaylaştırmaya yarar. Bu noktada insanlar yaşam alanlarında fazla yer kaplamayan ve kolay kullanılan ürünleri tercih eder. Akıllı tahta özellikleri bakımından her yaştan ve her kesimden insana yardımcı olur. Kullanım kolaylığı ve hafifliğiyle istediğiniz her yerde muhafaza edebilirsiniz. Bu smart tahta küçükten büyüğe tüm yaş gruplarına birtakım avantaj sunar. Bu avantajlar özellikle eğitim ve iş hayatında kendilerini belli eder. Ürünler, ev ve ofis ortamında rahatlıkla kullanılabilir. 5 renk akıllı tahta seçeneği vardır. Kullanım yerine göre aralarından seçim yapabilirsiniz. Ev ortamında öğrenciler için not defteri, pekiştirme aracı ve her türlü çizime uygun resim kağıdı görevi görür. Farklı büyüklüklerdeki modelleriyle odanızın bir duvarını tamamen yazı ve çizimlere yer verebileceğiniz bir deftere çevirebilirsiniz. Kendinize daha çok vakit ayırabilir ve ürünü kullanırken keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca kullanılan bölgeye de farklı bir hava katarak oda tasarımının vazgeçilmezi haline gelir. Hatırlatıcı görevi de gören dijital tahta ile çizim yapma ve notlar tutmak çalışma isteğini artırır. Tüm bu görevleri evdeki her alanda uygulayabilirsiniz. Yüzeylere kolayca tutunabilmesi ile istediğiniz an yerini değiştirebilir ve farklı amaçlar için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ofis ve iş yerlerinde ise grafik ve çizimler için kullanılır. Bu ürün ile iş hayatında yapılan sunumlarda maksimum verim elde edilir. Her alanda kullanıma oldukça uygundur. Değişen boyutları sayesinde size en uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Boyuta, markaya ve tasarıma göre fiyat aralığı da değişir. Ürünün boyutuna göre yapılan uygulamaların sayısını da artar ve azalır. Akıllı tahta ölçüleri kullanım alanlarına göre çeşitlilik gösterir. Masaüstü ya da odanın küçük bir bölümünü kaplayan modeller vardır. Bunun yanı sıra büyüklüğü ile tüm duvarı kaplayan etkileşimli tahtalarda bulunur. Şeffaf görünüme sahip olanların yanı sıra farklı renk ve şekillerde modeller de vardır. İstek ve ihtiyaçlarınızı şekillendirerek size ve bütçenize en uygun ürünü kolayca bulabilirsiniz. Tüm modeller pratik kullanıma uygundur. Aynı zamanda çift taraflı kullanım özelliğinin yanı sıra silgi ve peçeteyle kuru bir şekilde silinir. Akıllı tahta kalemi ürünün üzerine notlar almanızı ya da çizimler yapmanızı sağlayan özel ve kullanışlı bir kalem cinsidir. Farklı renklere sahip pek çok çeşidi bulunur. Renk skalasının geniş olması nedeniyle hafızalarda daha net yer edinir. Boyut ve renklerinin yanında kapak kısmında silgi barındıran farklı tasarım ve fiyatlara sahip modeller de mevcuttur. Trendyol’da arzu ve ihtiyaç duyduğunuz ürünleri birbirleriyle karşılaştırabilir, kalitenin yanında uygun fiyatlarla dilediğiniz elektronik tahtayı vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Mıknatıs Gibi Tutunan Akıllı Tahta Çeşitleri

Mıknatıs Gibi Tutunan Akıllı Tahta Çeşitleri

Modeller kullanılan alana ve amaca göre geniş bir yelpazeye sahiptir. Farklı boyutları ve renk seçenekleriyle yüksek performans gösterir. Okul akıllı tahta kullanımda birinci sırada yer alsa da zamanla ev ve iş yerlerinde de bu sayı artış gösterir. Akıllı tahta lise öğrencisinin öğrenmesini olumlu yönde etkiler. Bunun yanı sıra bu ürünler iş hayatındaki verim içinde önemlidir. Tüm bu etmenler ürünlerin fiyatlarında da etkilidir. Modeller, her kesimden müşterinin ihtiyacına ve bütçesine uygundur. Kullanımı son derece rahat olan farklı model ve renk alternatifleri görmek mümkündür. Hangi alan ya da alanlarda kullanacağınıza karar verdikten sonra alınacak ürünün büyüklüğünü de belirlemek oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra farklı renk ve şekillere sahip modelleri de bulunur. Şeffaf ve beyaz modeli tercihlerde ön planda olmakla beraber istenilen renk ve şekle uygun pek çok ürünü Trendyol’da kolayca bulabilirsiniz. Sade dizayna sahip olanların yanında planlayıcı ve çizim aracı olarak da kullanabileceğiniz ve belirli amaçlara hizmet eden oldukça kullanışlı ürünler de vardır. Amaçlanan ve yapılmak istenen eylemler için müşteri üzerinde kalıcı bir etki bırakır. İlave motivasyon kaynağı sağlar. Bu türdeki modelleri ister ders programı yaparken ister çalışma düzeni oluştururken isterseniz de herhangi bir konuda liste hazırlarken kullanabilirsiniz. Kullanım alanı açısından günlük hayatta birçok amaca hizmet eder. Okul öncesi çocukların çizim ve yazma yeteneklerini bu ürünle geliştirebilirsiniz. Üzerinde yapılan çizimler çocuklar için ilgi çekici olur. Akıllı tahta 8. Sınıf içinde rahatlıkla kullanılabilir. Çocukların yazı yazma ve resim yapma istediğini olumlu etkiler. Renkli kalemlerle yazılan notlar ve çizilen resimler çocukların hayal gücünü geliştirir. Kolay kullanımının yanında istenilen yüzeye rahat bir şekilde tutunması sayesinde çocuklar 6.sınıf akıllı tahtaya kolayca ulaşabilir. Böylelikle çocuklar masa, zemin ve duvar gibi yerlerde istedikleri gibi çizim yapar ve eğlenirken öğrenirler. Ürün kullanıldığı amaca ortamı hızlıca bir okula, bir sanat galerisine veya bir ofise çevirir. Aklınızdaki ürünü daha fazla modeli inceleyerek kolayca belirleyebilir ve istediğiniz renkteki, boyuttaki ya da şekildeki ürüne Trendyol avantajıyla sahip olabilirsiniz. Fiyat ve sunduğu özellikleri karşılaştırabilir, ihtiyaçlarınıza uygun ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Akıllı Tahtalar

Her İhtiyaca Uygun Akıllı Tahtalar

Eğitim hayatında belirli bir konuyu pekiştirme ve daha iyi kavramada kullanılan materyallerin önemi oldukça fazladır. Akıllı tahta özellikleri sayesinde kullananların hem okul ve hem iş hayatında önemli bir yardımcısıdır. Akıllı tahta sistemleri görsel hafıza ve öğrenme için iş hayatında, derslerde ve çizimlerde önemli bir yer tutar. Size fayda sağlayan her türlü içeriği ve notları ürün üzerine yazabilirsiniz. Sürekli kontrol ederek de hafızanızı tazeleyebilirsiniz. Bu sayede öğrendiklerinizi pekiştirme fırsatı da bulabilirsiniz. Farklı kullanım alanlarına uygun olarak araçların boyutları çeşitlendirilir. 4. sınıf akıllı tahta ev içinde kullanılabilmesi için küçük boyutuyla öne çıkar. 65 inç modelleriyle istediğiniz her bilgi, formül ve notu yazabilir, ürünlerin büyük boyutuyla farklı çizimler yapabilirsiniz. Daha yaratıcı ve heyecan verici çizimlerin yanı sıra konuya olan ilginiz de artar. Her geçen gün daha da gelişen öğrenme tekniklerini istediğiniz alanda uygulayabilirsiniz. Zamanı verimli şekilde değerlendirebilir, uygulamaları pratik şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu ürünle bu ayrıcalığının keyfini çıkarabilirsiniz. Kullanışlı yapısıyla kolay öğrenme ve bilgiyi kullanma konusunda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Ürünleri kullanmak için herhangi bir kurulum yapmanıza gerek yoktur. Akıllı tahta duvar kağıdı olarak çocuk odalarına farklı bir hava katar. Üzerine çizilen resimlerle 2.sınıf akıllı tahta ev dekorasyonunda kullanılabilir. Hafif olduğundan istenilen her alanda kullanılabilir. Esnek kullanım özelliği de sağlayan materyaller uygun olduğunuz her an kullanıma hazırdır. İstenilen her ortamda yüksek verimlilik sağlayan modeller kavrama ve anlamlandırma konusunda hayatlara katkı sağlar. Trendyol’da birçok farklı model ve müşteri tavsiyeleriyle kolayca bulabileceğiniz bir üründür. Siz de bunları kullanarak kazanımlarınızı daha da artırabilir, detaylı arama yapabilir, farklı model ve fiyatlardaki ürünleri keşfedebilirsiniz.

Akıllı Tahtanın Önemli Avantajları

Akıllı Tahtanın Önemli Avantajları

Okullarda işlenen derslerde ve ofislerdeki sunumlarda bu araçların kullanımı, karşıdaki dinleyici için oldukça önemli bir unsurdur. Bu unsur her geçen gün gelişen teknolojiyle birlikte ev ve ofislerinizde akıllı tahta ve tablet olarak kendini gösterir. Kullanılan teknolojisi sayesinde yüzeye herhangi bir yapıştırıcı sürmeye gerek yoktur. Bu özelliğiyle istenilen her yüzeye uygulanabilir. Bu özelliği sayesinde tüm mekanlarda kullanışlıdır. Tüm bu özellikleriyle adından sıkça söz ettirir. Gelişen teknoloji ve insan ihtiyaçlarının çeşitlenmesi sebebiyle ürün yelpazesi de sürekli genişlemeye devam eder. Pratik olması ve ihtiyaçları karşılamasıyla akıllı tahta çeşitleri her geçen gün artan bir kitleye sahiptir. 1. Sınıf akıllı tahta başta olmak üzere küçük yaş gruplarına hitap eden ürünlerde mevcuttur. 9. Sınıf akıllı tahtaya kadar pek çok farklı yaş grubunun ihtiyacına uygun ürünler bulunabilir.. Planlama yapma, notlar alma, çizimler yapma gibi farklı amaçlar için kullanılabilir. Farklı yaş gruplarının öğrenme ve olayları kavrama kabiliyetleri aynı değildir. Bu durum göz önünde bulundurularak her isteğe ve zevke uygun farklı renk ve boyutlarda modeller müşterilerin hizmetine sunulur. Çalışma takvimi ve tüm programlarınızı üzerinde yapabilirsiniz. Bu sayede daha sıkı, kararlı ve motive bir şekilde çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda hedeflerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz. Ayrıca beyaz ve açık renklerde olan modellerin üzerine bir projeksiyon yardımıyla herhangi bir video, içerik ya da filmi yansıtıp keyifle izleyebilirsiniz. Yine farklı bir kullanım alanı olarak sizin ve çocuklarınızın yapacağı çizimlerle duvarlarınızı süsleyebilir, istediğiniz anda çizimleri yeniden şekillendirebilirsiniz. Her kesime uygun modelleriyle keyifle kullanacağınız ürünleri gözden geçirebilirsiniz. Modellerin özellik ve fiyatları çeşitlilik gösterir. Her yaş grubuna hitap eden farklı tasarımdaki bu modellere Trendyol üzerinden sahip olabilir, farklı amaçlarla bu ürünleri kullanabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Akıllı Tahta Modelleri

Uygun Fiyatlı Akıllı Tahta Modelleri

Akıllı tahta fiyatları tüm özellikleri göz önünde bulundurularak belirlenir. Fiyatlar konusunda pek çok etken farklılığa neden olur. Seçilen modelin kullanım alanına, yapısına, markasına, şekline ve renklerine göre değişiklik gösterir. Modellerden birini seçerken öncelikli olarak kullanım alanını ve amacını belirlemek gerekir. Hangi yaşta ve hangi amaçla kullanacak olursanız olun, her kesimden müşteri için oldukça faydalı olan bu modeller öğrenme ve çizim becerilerini geliştirir. Trendyol’da geniş fiyat aralığında daha fazla model bulabilir ve bu araçları detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. İstediğiniz renk ve modellere kolay bir şekilde ulaşmanız mümkündür. Modeller arasında farkları görebilir ve en doğru kararı verebilirsiniz. Birçok sevilen ve beğeni toplayan tasarım arasından size uygun ürünü bulabilirsiniz. Şeffaf modelleri kullananların beğenisini kazanan araçların başında gelir. Şeffaflığından dolayı bulunduğu yüzeyin rengine doğrudan sahip olması, her iki yüzeyinin de kullanılabilmesi ve üzerine çizilenleri oldukça anlaşılır şekilde göstermesiyle tercih edilir. Bunun yanı sıra sınıf ortamında bulunan tahtalar gibi beyaz renkte olanları da rengi ve boyutu dışında diğer modellerle aynı özelliklere sahiptir. Kullanım amacı ve gereksinimler göz önüne alındığında renk seçimi önemli bir unsurdur. Kullanım alanı ve modeli belirledikten sonra ihtiyaçlarınızı da göz önünde bulundurarak tercihinizi yapabilir, dilediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Dokunmatik tahta model, renk ve boyut olarak değişiklik gösterse bile tüm ürünlerin ortak kullanım noktaları vardır. Bu durum da istediğiniz ürünü çabuk bulmanızı kolaylaştırır. Özel kullanıma sahip işlevsel modelleri dahi bulunur. Örneğin özel liste ve programların yanı sıra harita şekli çizebileceğiniz ürünler de mevcuttur. Akıllı tahta kumandası da alacağınız ürünün içinde bulunur. Bu ürünler içinden dilediğinizi Trendyol güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Etkileşimi Artıracak Akıllı Tahta Çeşitleri

Etkileşimi Artıracak Akıllı Tahta Çeşitleri

Pek çok işlevsel ve yararlı özellikleriyle eğitim, öğretim, iş hayatı gibi farklı kollarda anlatım ve kavramaya yardımcı akıllı tahta modellerini Trendyol’da kolaylıkla bulabilirsiniz. Trendyol okul öncesi çocuklar, öğrenciler ve iş hayatı için kullanımı kolay, eğlenceli ve eğitici modelleri müşterilerin hizmetine sunar. Çizim yapmak, not almak ve sunum yapmak gibi gereksinimleri olan her yaştan ve meslekten müşteriler çeşitli modeller arasından rahatlıkla seçimini yapabilir. Seçimi belirleyen faktörler arasında modellerin fiyatı ve kalitesi de yer alır. Akıllı tahta markaları birbirinden oldukça farklı özellik ve boyutlara sahip olan modellere imza atar. Trendyol üzerinden bu markaları inceleyebilir, kaliteli modelleri uygun fiyata satın alabilirsiniz. Arzunuz doğrultusunda her boyut ve renkte modeller bulabilirsiniz. Araçlar, uzun kullanım ömrü ve istenilen pek çok alanda kullanılabilme özelliği ile sizi memnun eder. Genel olarak sınıflarda ve ofislerde kullanılan bu araçların seçiminde bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Yorumlar da seçim yaparken size yardımcı önemli unsurlardan biridir. Farklı müşterilerin ürün hakkında ne düşündüklerini görebilir ve tecrübelerinden faydalanabilirsiniz. Bu durum yapacağınız alışverişin niteliğini artırarak sizlere yol gösterir. Modelleri inceleyerek kendiniz için doğru ürünü belirleyebilirsiniz. Her zevke uygun renk ve tasarımda ürünler arasından daha kolay seçim yapabilirsiniz. Gereksinimleri her açıdan karşılayar. Taleplere doğru cevabı veren bu ürünlerle öğrenme sürecinizi kolaylaştırabilir, farklı konularda planlama yapabilirsiniz. Kullanım kolaylığının yanı sıra dayanıklı yapısı sayesinde uzun süre kullanabilirsiniz. İstediğiniz modeldeki ürünü zahmetsiz bir şekilde seçebilir ve seçtiğiniz modele Trendyol üzerinden sahip olabilirsiniz. Siz de farklı tasarıma ve teknolojiye sahip ürünleri inceleyerek, evinize veya işyerinize Trendyol’dan akıllı tahta satın alabilirsiniz.