İlgili Kategoriler
Hacim
Fiyat
Tip
Fonksiyon
Basınç
Filtre Sayısı
Garanti Süresi
Derinlik
Genişlik
Model
Fiyat Geçmişi
Yükseklik
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Alkali Su

" araması için 412 sonuç listeleniyor

Alkali Su Çeşitleri ile Sularınızı Arındırın

Alkali su, bazik yapıya sahip ve vücuttaki toksinlerin atılmasını sağlayan sağlıklı bir içecektir. Ödem atmaya yardımcı olan yapısı ile zararlı maddelerin atılmasını sağlar. Alkali su, litreler halinde satılabildiği gibi evde de hazırlanabilen bir içecektir. PH değeri normal sudan daha fazla olduğu için vücutta yer alan zararlı maddelerin temizlenmesini ve atılmasını sağlar. Alkali su faydası ile her yaştan müşteriye hitap eder ancak belirli gruptakilerin kullanması tavsiye edilmez. Bunlar; kalp hastalığı, tansiyon hastalıkları, böbrek yetmezlikleri, hamile veya emziren kadınlardır. Doktor kontrolü ve tavsiyesi ile kullanmak ise sağlığınızı koruma ve kilo verme sürecinizi destekler. Alkalize damla içme suyu olarak tüketime uygun olan sağlıklı bir içecektir. Beslenme düzeninizi dengeleyen sağlıklı içecekler, gün içerisindeki enerjinizi artırmaya yardımcı olur. Kilo vermenize yardımcı olarak toksin atmanızı sağlar. Musluk suyuna oranla daha fazla olan PH değeri diyabet gibi kronik hastalıklara karşı korunmaya yardımcı olur. Diyabet hastalıklarında kanın asidik yapıya sahip olması ve yiyeceklerin kandaki asit seviyesini artırması gibi etkenleri dikkate alarak alkali su tüketebilirsiniz. Alkali su arıtma cihazı kullanarak devamlı evinizde içme suyunuzu sağlayabilirsiniz. Düzenli içme suyu tedariki ile hastalıklara karşı önlem alabilirsiniz. Normal suyun içerisine damlatacağınız birkaç damlalık alkali su ile sağlığınızı koruyabilirsiniz. Trendyol’da yer alan arıtma cihazlarını inceleyebilir ve ihtiyaç duyduğunuz modelleri ve malzemeleri satın alabilirsiniz.

Alkali Su Arıtma Cihazları ve Özellikleri

Alkali Su Arıtma Cihazları ve Özellikleri

Alkali su markaları tezgah altı, tezgah üstü, musluğa monte gibi tiplerde cihaz üretir. Farklı tiplerdeki cihazlar hacim değerleriyle müşterilerin su ihtiyacını karşılamayı sağlar. 250 ml’den başlayarak 80-100 litreye kadar uzanan arıtma cihazı kapasitelerini inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz hacme sahip makineleri satın alabilirsiniz. Alkali su cihazı modelleri arasında; 7 aşamalı detox arıtma, açık kasa 12 aşamalı arıtma, pompalı 12 aşamalı membranlı, manyetik enerjili çubuk, tezgah altı arıtma ve diğer filtreler bulunur. Detox içeceği hazırlamak için mineralli filtreleri kullanabilir, PH derecesini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Tezgah üstü veya altı için tasarlanmış modeller arasından mutfağınıza en uygun kullanıma sahip olanları inceleyerek farklı hacimlerdeki cihazları satın alabilirsiniz. İyonizer pompalı ve aşamalı metal tanklı makineler sağlıklı bir içme suyu üretimi sağlar. Alkali su çubuğu, sebili, filtresi, sürahisi gibi pek çok ürünü kullanarak mineralli su üretebilirsiniz. Suyunuzun ne kadar sağlıklı olduğunu, asidik derecesini ve içerisindeki nötralize etme miktarını filtre aracılığıyla ölçebilirsiniz. Kristalize manyetik enerjili su çubukları ile içeceklerde manyetik alan oluşturabilirsiniz. Suyunuzun mineralli ve nötr yapısını koruyarak içerisindeki molekülleri ayrıştırabilirsiniz. Bu sayede oksijen miktarını artırabilir ve bekleme süresi sonrasında sağlıklı bir içme suyu oluşturabilirsiniz. Alkali su iyonizeri turbo özellikleri ile daha kısa sürede suyun içeriğinde değişim sağlayarak suyu moleküllerine ayırır. İyonize edilen su, şifa kaynağı olarak bilinir ve her yaştan insanın sağlıklı bir içim sağlaması amacıyla mutfaklarda yer alır. Alkali su yararları ve asidik karakteri ile besinleri yıkarken de kullanılır. Mutfak içerisindeki yemek yapma işlemleriniz sırasında meyve ve sebzeleri sağlıklı su ile yıkayarak dengeli bir besin elde edebilirsiniz. Pek çok alkali su markası farklı özelliklere sahip arıtma cihazları üreterek müşterilerin beğenisine sunar. Modellerin içerisinde yer alan aparatlar arıtma ve üretimin kolaylaştırır. Pompalı ve filtreli alternatifleri kullanarak cihazınızdan lezzetli ve sağlıklı bir içerikler elde edebilirsiniz. Trendyol’da yer alan her eve uygun, farklı kapasitelerdeki cihazları değerlendirebilir, müşteri yorumlarını inceleyerek uygun fiyatlı ürünleri satın alabilirsiniz.

İyonizer Alkali Su Cihaz Modelleri

İyonizer Alkali Su Cihaz Modelleri

Alkali su çeşitleri diyet listelerinde kullanılan ve içerisinde farklı meyve ve sebzelerin yer aldığı içeceklerden oluşur. Sağlıklı beslenmek isteyen herkese farklı faydaları olan içecekler önerilir. Böbreklerin çalışmasını sağlayan, diyabeti önleyen, kemik hastalıklarına karşı onarıcı etkiye sahip, yaşlanmayı geciktirmeye yardımcı olan ve kilo vermeyi sağlayan içecekler pek çok faydaya sahiptir. Vücuttaki pH dengesini korumak ve antioksidan sağlamak amacıyla alkali su ölçüm cihazı ile filtreler kullanılır. Filtreler ile mineralli içerik elde edebilirsiniz. Alkali suyunuzu ev dışında farklı alanlara da götürmek, muhafaza etmek amacıyla kaplar, bardaklar kullanabilirsiniz. Suyu muhafaza ederek minerallerin korunmasını sağlayan özel yalıtımlı matara ve bardaklar bulunur. Alkali su şişesi, matarası, bardağı gibi çeşitli ürünleri kullanarak suyunuzun dengesini koruyabilirsiniz. İyonizerler, filtreler ve bardaklar, mataralar müşterilerin beğenisine sunulur. Modellerin dayanıklılığı, hacmi ve kullanım özellikleri ekonomik bir kullanım sağlar. Uzun ömürlü yapıya sahip su iyonizerlerini tercih ederek mutfağınızda sağlıklı bir içme ve kullanma suyu sağlayabilirsiniz. Meyve ve sebzeleri yıkayabilir, besinlerin dengesini koruyabilirsiniz. Alkali limonlu su PH değeri yüksek olan, kilo vermeye yardımcı bir içecektir. İyonize alkali su ünitesi kontrol üniteleri ile üretim sırasında kolaylık sağlar. Alkali su pH test kiti kullanarak suyunuzun asit ve baz dengesini ideal hale getirebilirsiniz. Bu sayede içeceğinizi istediğiniz derecede ayarlayarak suyunuzu cihazlarda üretebilirsiniz. Alkali peptonlu su damıtma işlemi sağlayarak içeceklerin mineralli yapısına gelmesine yardımcı olur. Zengin içeriği ve mineralli yapısıyla bakterilere karşı korur. Suların içerisinde yer alan zararlı maddeleri yok ederek içme suyunuzu ideal hale getirir. Trendyol’da yer alan filtre, arıtma cihazı ve diğer üretim cihazlarını inceleyebilir ve mutfağınıza uygun olanları satın alabilirsiniz.

Pratik Kullanım Sunan Alkali Su Cihazları

Pratik Kullanım Sunan Alkali Su Cihazları

Alkali su yorumları ve değerlendirmelerini inceleyerek lezzetli ve sağlıklı içme suyu sağlayabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve her bütçeye uygun arıtma cihazları müşterilerin beğenisine sunulur. Pek çok avantaja sahip pompalı, filtreli ve aşamalı arıtma cihazları markalar tarafından üretilir. Tasarımlar kolay kullanımı ile müşterilerin beğenisini kazanır. Alkali su damacana içerisinde veya matara, bardak gibi alanlarda muhafaza edilebilir. Kaliteli damacanalar içerisinde alkali suyunuzu sipariş edebilir, düzenli bir tüketim sağlayabilirsiniz. Sindirim sistemini düzenli kullanımda olumlu yönde etkileyen, bağırsak sağlığını koruyan ve hücre yenilenmesini sağlayan içecekler; makineler aracılığıyla üretilir. Alkali su termosu kullanarak içeceğinizi spora, yürüyüşe ve dışarıda pek çok yere götürebilirsiniz. Alkali su özellikleri incelendiği zaman avantajları ile sağlıklı beslenme düzenine pek çok katkısının olduğu görülebilir. Alerjenlere karşı bağışıklığı güçlendiren, kalbi korumaya yardımcı olan ve vücut direncini güçlendiren içeriği ile pek çok fayda sağlar. Alkali su kullananlar içeceklerin sağladığı faydalardan memnun kaldıklarını dile getirerek arıtma cihazları ve kapasiteleri hakkında olumlu değerlendirmelerde bulunur. Menü filtreleme özelliği sayesinde uygun fiyatları bir araya getirerek bütçenize uygun olan cihazları inceleyebilirsiniz. Müşteri değerlendirmeleri sayesinde pek çok ürün hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Evinizde su ihtiyacını karşılayacak ve ihtiyaç duyduğunuz suyu mutfağınıza taşıyacak arıtma cihazları her bütçeye hitap eden seçeneklerle sunulur. Filtre setleri, manyetik enerjili şifalı doğal taşlar, antioksidan su dönüştürücüleri, su PH test kitleri ve tatlandırıcı filtreler müşterilerin beğenisini kazanır. Dilediğiniz filtreyi kullanarak suyunuzu ideal tat ve PH derecesine getirebilirsiniz. Alkali su fiyat değerlerini Trendyol üzerinden siz de hemen inceleyebilir ve bütçenize uygun arıtma cihazı, matara, bardak ve diğer ürünleri satın alabilirsiniz.

Alkali Su Ne Demektir?

Alkali su nedir sorusuna kısa ve basit şekilde yanıt verilebilir. Alkali su, PH seviyesi diğer çeşitlerden daha yüksek olan bir su türüdür. Taşıdığı antioksidan özellikleri ile son derece sağlıklıdır. Oksijen seviyesi yüksektir. Bağışıklık sisteminin kuvvetlenmesine yarayan alkali suyun pek çok olumlu etkisi vardır. Var olan tüm zararlı bileşenlerden arındırılmış bir sudur. Bu seçenek, bedenin gereksinimlerini karşılayarak tüm sistemin daha sağlıklı bir şekilde işlemesine yardımcı olabilir. Hastalıklara karşı vücudun dengesini sağlamasına yardımcı olarak bedenin çok daha sağlıklı olmasını sağlayabilir.

Alkali Su Ne İşe Yarar?

Alkali su nedir diye merak edenler, bu türün faydalarını araştırır. Bedenin dengesini sağlayan alkali suyun yararlarından biri; yaşlılık ile gelen belirtilerin azalmasına yardımcı olmasıdır. Yaşlılık ile gelen halsizlik ya da yorgunluk gibi belirtilerin giderilmesini ve cildin kendini dengelemesi için gerekli olan şeylerin dengelenmesini sağlayabilir. Kanser hücreleri ile savaştığı da söylenir. Bağırsakların hareketlerini düzenleyerek temizlenmelerini sağlayabilir. Dışarıdan gelen her türlü mikrobun bedende hastalık yapmasını engelleyerek bağışıklık sistemini koruyabilir. Bağırsaklara iyi geldiği gibi aynı zamanda mideye de verimli gelerek şişkinlik ya da hazımsızlık gibi rahatsızlıkların oluşmasının önüne geçebilir. Kilo alımının durdurulmasına yardımcı olabilir. Ayrıca kilo verirken bedeni de destekler.

Alkali Su Nerede Satılır?

Birden fazla yararı bulunan ve bedenin her türlü dengesinin sağlanmasına yardımcı olan alkali su çeşitlerini Trendyol ile bulabilirsiniz. Zararlı bileşenlerin giderilmiş olduğu alkali suyun PH derecesi yüksektir. PH seviyesinin yüksek olması sayesinde vücutta eksik bulunan koruyucu bileşenlerin tamamlanmasını ve korunmasını sağlayabilir. Bu sayede bedene katkıda bulunur. Alkali su; içeriğindekiler sayesinde hastalıkların oluşmasının önüne geçebilir. Vücudun olağan tüm hareketlerini olduğundan daha kolay bir şekilde gerçekleşmesine yardımcıdır. Faydaları ile tüm bağışıklık sistemine iyi gelen, bağırsakları ve mideyi düzenleyen alkali suyun çeşitlerine Trendyol ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.