Yıldızlı Ürünler
Fiyat
İşlemci Modeli
Garanti Süresi
Bit Değeri
Ekran Kartı
Ekran Kartı Hafızası
Garanti Tipi
İşlemci Tipi
İşlemci Nesli
İşletim Sistemi
Kapasite
Klavye
Kullanım Amacı
Optik Sürücü Tipi
Ram (Sistem Belleği)
Ekran Kartı Bellek Tipi
SSD Kapasitesi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
"

Amd Radeon Rx 560

" araması için 39 sonuç listeleniyor

Amd Radeon Rx 560 Çeşitleri Trendyol'da!

Bilgisayar ve laptop piyasasında istediğiniz grafik verisini görüntü olarak elde etmenizi sağlayan ekran kartları ile ihtiyacınız olan tüm veri işlemlerini halledebilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü özellikler sunmasının yanında bu kartlar, birbirinden farklı tasarım detayları ve kullanım amaçlarına göre ayrı sınıflandırmalara sahip olabilmektedir. Yazılım ve donanımın en gelişmiş versiyonlarında bilgisayar kullanıcılarının işlerini kolaylaştıran ekran kartları arasında özellikle Amd Radeon Rx 560 ile doğrudan görüntü kalitesini iyileştirebilirsiniz. Grafik kartları arasında Radeon teknolojisini ve getirdiği üstün performans özellikleri ile bilinen bu ekran kartı modeli ile yüksek işlem gücü elde edebilirsiniz. Grafik işlemci ünitesi olarak da bilinen bu ekran kartı seçeneği ile günümüz jenerasyonunda çığır açan teknolojileri evinize veya ofisinize taşıyabilirsiniz. Yüksek tanımlı birden fazla bileşeni aynı anda yapmanıza izin veren ekran kartı yapısı her alanda etkin performansın deneyimcisi olmanızı sağlar.

Gelişmiş Grafik İşlemci Üniteleri ile Detaylı Teknik Donanım

Gelişmiş Grafik İşlemci Üniteleri ile Detaylı Teknik Donanım

Dizüstü veya masaüstü farketmeksizin ekran kartı takılabilen tüm elektronik cihazlarda etkin kullanım imkanı sunan Radeon serisinden Rx 560 ile dışa aktarıma sahip olan birçok veriyi listeleyebilirsiniz. Yüksek MHz hızları ile bilinen bu ekran kartları ile saatte ortalamanın da üstünde bir performans elde edebilirsiniz. Akıllı güç tasarruf özellikleri ile tüm oyun severlerin ihtiyaçlarını karşılayan bu teknolojik donanımlı Amd Radeon Rx 560 4gb, birçok grafik ve oyun gereksinimleriniz için sizlere gereken imkânı sunacaktır. Dizüstü bilgisayarlar için sıkça tercih edilen bu model ekran kartını hafif ve güçlü olması nedeniyle sizde laptopunuz için tercih edebilirsiniz. Böylece her yere laptopunuzu kolayca taşıyabilir ve gerektiği durumlarda kullanabilirsiniz. Üretiminde büyük emek ve zaman gerektiren bu ekran kartı sayesinde verilerinizi güvenli bir şekilde işlerken aynı zamanda kolayca aktarabilirsiniz.

Üstün Oyun Performansı ile Akıcı Oyun Deneyimi

Üstün Oyun Performansı ile Akıcı Oyun Deneyimi

Giderek artan işlem yoğunluğunuz için güçlü bir performansa sahip olan Amd teknolojisi sizlere gereken gelişimi sunacaktır. Böylece daha düşük seviyelerde enerji harcarken aynı zamanda işlerinizi en hızlı şekilde bitirebilirsiniz. İşletim sistemi devleri arasında yer alan Amd, bilgisayarınızdan ultra düzeyde performans alabilmeniz için her dönem kendisini güncellemekte ve en son sürüm seçeneklerini sizlere sağlamaktadır. Yeni nesilden birçok oyunu da kolaylıkla oynayabilmenizi sağlayan Amd Radeon Rx 560 driver sürücüleri ile üstün oyun deneyimini her gittiğiniz alanda kolaylıkla yaşayabilirsiniz. Radeon sisteminin sunduğu yüksek tanımlı oyun performansları ve video oynatma gibi seçenekler bilgisayar kullanımınızı iyileştirirken aynı zamanda rakiplerinden her daim bir adım önde olan ekran kartı özelliklerini kullanabilmenizi sağlar. İnce ve hafif ergonomik tasarımlarda bir işlemci kartı ile birlikte laptopuda aynı hafifliğe getirmek isterseniz, bu laptop ekran kartı tam size göre olmaktadır.

Yazı ve Grafik İşlemleri İçin Özel Üretime Sahip Ekran Kartları Trendyol’da

Yazı ve Grafik İşlemleri İçin Özel Üretime Sahip Ekran Kartları Trendyol’da

Laptop veya masa üstü bilgisayarınızın marka özellikleri dikkate alınarak üretilen ve ister doğrudan isterseniz de sonradan bilgisayarınızın ekran kartına dahil edebileceğiniz Amd Radeon Rx 560 fiyat olarak sektörde değişen dalgalanmaların oluşturduğu geniş fiyatlandırma hacmine sahip olmaktadır. Gelişmiş 3D görüntüleme teknoloji paketini içerisinde barındıran bu model ekran kartı ile tüm zorlu grafik işlemlerinizin üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz. Ayrıca boş zamanlarınızda oyun oynamayı seviyorsanız ve görüntü kalitesi olarak tatmin edilmek istiyorsanız bu ekran kartı tam size göre olmaktadır. Radeon teknolojileri arasında bütçe dostu olması ile bilinen Rx 560 serisi, ofis işleri için hızlı çözümler sunarken aynı zamanda birden fazla sekmede üstün görüntü kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz.