İlgili Kategoriler
Fiyat
Maksimum İşlemci Hızı (GHz)
Ürün Kutusu
L2 Cache Bellek
L3 Cache Bellek
İşlemci Çekirdek Sayısı
Temel İşlemci Hızı (GHz)
İşlemci Nesli
Fiyat Geçmişi
İşlemci Modeli
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi

En Yeni Teknolojilerle AMD Ryzen 7 5800X Çeşitleri Trendyol'da!

Son teknolojilerle geliştirilmiş elektronik cihazlarla ilgilenen insanlar için bilgisayarlar son derece önemlidir. Bu nedenle bilgisayarlar farklı özelliklerle ve farklı işlemci sistemleriyle üretilir. Bu modeller arasından dikkat çekenler ise AMD Ryzen 7 5800X modelleridir. Oyunseverler için başarılı bir oyun deneyimini ve yüksek hız performansını mümkün kılan başlıca unsur, tercih edilen bilgisayarın özellikleridir. Uzun saatler boyu oyun oynayan, film izleyen ya da belgelerini düzenleyen insanlar, bütün yönleriyle gelişmiş ve yüksek ekran çözünürlüğü sergileyen AMD Ryzen 7 5800X işlemci seçeneklerini tercih eder. Farklı markalar tarafından tasarlanan, işlemcileri mükemmel olan bilgisayarlar; yüksek belleklerden oyun ve programların akıcı çalışmasına, kaliteli ekran çözünürlüğüne uzanan geniş bir ürün seçeneği sunar. Materyalleri, estetik tasarımları, ekranın sahip olduğu inç ölçüleri ve yüksek işlemci seviyesi gibi unsurlar bilgisayarların özellikleri arasında yer alır. Oyunların içeriğine göre değişen görüntü grafiklerini eşsiz bir şekilde yansıtan bilgisayarların oyun zevkinize uygun işlemciye sahip olması da çok önemli bir detaydır. 16 izlek içeren v56e 4.7 GHz hızına ulaşan ürün, hızı ve ekran çözünürlüğü sayesinde maksimum verim imkanı tanır. Oldukça güvenilir olan AMD Ryzen 7 5800X modelleri, 8 çekirdekli yapısıyla beğeni kazanır. Model, sistem performansını artıran bir teknoloji kullanılarak üretilir. 3.8 GHz bas frekans özelliği ses kalitesi bakımından konforlu bir kullanım sağlar. AMD Ryzen 7 5800X tavsiye edenlerin görüşlerini okuyarak bilgi edinebilirsiniz. Trendyol üzerinden bütçenize uygun alternatifi kolayca satın alabilirsiniz.

Yüksek Verim Sunan AMD Ryzen 7 5800X Modelleri

Yüksek Verim Sunan AMD Ryzen 7 5800X Modelleri

İş, okul ve sosyal hayat gibi alanlarda hızlı işlemciye sahip bilgisayarlar vazgeçilmez bir cihaz türü olarak ön plana çıkar. AMD Ryzen 7 5800X laptop özellikleri ile birlikte müşterilerin ilgisini çeker. Kullanım anında görüntü kalitesinin akıcı olması ve saniyeler içinde birçok işlemi aynı anda yapabilen bu ürün, eşsiz bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlar. Güçlü donanımı ile beraber şık ve zarif özellikleriyle öne çıkan bilgisayarlar uzun ömürlü kullanım yaşatır. İş dünyasına ait belgelerinizi düzenleyebilir, yüksek depolama alanıyla verilerinizin aktarımını hızlandırabilirsiniz. Bu işlemciye sahip ürünler, kalitesi ve dayanıklılığı ile öne çıkar. Herhangi darbeye karşı yüksek koruma sağlayan materyaller sayesinde sık sık tercih edilir. Birçok insan günün çoğunu çalışarak ya da okul hayatında geçirir. Bu nedenle her daim belgelerin aktarımını ve görüşmeleri sağladığınız dizüstü ya da masaüstü cihazların konforlu olması son derece önemlidir. Bu konfor, geniş önbellekleme ve yüksek saat hızlarına sahip bir Ryzen 7 5800X seçimiyle kolayca sağlanır. Aynı zamanda işlemcinin içinde bulunan DDR4 hafıza türü ve 3200 MHz bellek hızı oyunseverler için eşsiz bir performans sergiler. Konforlu ve uzun ömürlü bir deneyim için bu kaliteli işlemciye sahip olan bilgisayarları tercih edebilirsiniz. AMD Ryzen 7 5800X indirim fırsatlarını değerlendirerek alışverişinizi yapabilirsiniz. Bulunduğunuz her mekanda serin ve sessiz bir çalışma olanağı yakalamanızı sağlayan modelin 105 W ısı yayma kapasitesi bulunur. Önbellekleri sırasıyla L1 önbelleği 512 KB, L2 önbelleği 4 MB, L3 önbelleği 32 MB şekilde üretilir. AMD Zen 3 özellikte olan ürün, 3 mimarili oluşuyla hız seviyesini mükemmel bir seviyede yaşamanızı sağlar. AMD Ryzen 7 Gaming dilediğiniz oyunu oynarken bilgisayarınızın ısınmasını engelleyerek maksimum verim sağlama özelliğine sahiptir. İşlevsel tasarımıyla bilgisayarın fanlarıyla oldukça uyumlu çalışması, işlemcinin uzun ömürlü olmasını sağlar. Bu alternatifler, oyun ya da film gibi internet üzerinden katıldığınız sosyal aktiviteler sırasında kesinti yaşamadan gönül rahatlığıyla kullanım deneyimi yaşatır. AMD Ryzen 7 5800X yorum kısmından müşteri değerlendirmelerini görebilirsiniz. Trendyol’da bulunan yorumları okuyarak müşterilerin deneyimlerini öğrenebilir, bu sayede detaylı bilgi edinerek ürünü güvenle temin edebilirsiniz.

Performansları ile Öne Çıkan AMD Ryzen 7 5800X Seçenekleri

Performansları ile Öne Çıkan AMD Ryzen 7 5800X Seçenekleri

Bilgisayarınızdan yüksek performans hızı almanızı sağlayan Ryzen işlemci markaları çeşitlilik gösterir. Dünyanın ilk 3 boyutu oyun işlemcisi olan ürünler, ek bir silikon yerleştirilerek imal edilir. Bu özellik, işlemcinin performansını artırarak kullanım açısından avantaj sağlar. Aynı zamanda ek silikona yerleştirilen önbellek işlemcinin hem oyun hem iş gücünü artırır. Eş zamanlı olarak birden çok uygulamayı açık tutmanıza ve yönetmenize olanak tanır. AMD Ryzen 7 5800X 3D işlemci olarak üretilmesi yüksek bağlantı gücüne sahip olmasını sağlar. Bağlantı gücü yüksek olan AMD Ryzen 4.7 GHz son derece iyi bir seviyede bant genişliğine sahiptir. Bu sayede hızlı veri aktarımı elde etmenize yardımcı olur. Eşsiz seviyelere ulaşan bağlantı yoğunluğu akıcı bir kullanım deneyimi yaşamanızı sağlar. Enerji verimliliği ve 3 boyut yani 3D teknolojisini kullanan ilk işlemci oluşuyla müşterilerin beğenisini toplar. AMD Ryzen 7 5800X kampanya ve avantajları takip edebilirsiniz. Model, sahip olduğu 8 çekirdek, fiziksel çekirdeklerden oluşturularak sanal çekirdekler elde edilen 16 iş parçacığını içinde barındırır. 4.5 GHz hız ve 3.4 GHz temel frekansı ile beraber verilerinizin hızlı gönderilmesini ve alınmasını sağlar. İşlemcinin son derece üst seviye özelliği ise 64 MB önbelleğe sahip oluşu kullandığınız program ve oyunların maksimum hızda açılmasına imkan tanır. Oyun anında FPS değerinin yüksek seviyelerde kalmasını sağlayarak mükemmel zaman geçirmenize olanak sağlar. Bilgisayarınızın anakartına uyumlu AM4 soket özelliği sayesinde ürünü rahatça tercih edebilirsiniz. AMD Ryzen 7 5800X kullananlar, yorumlarda değerlendirrmlerini belirtir. İnceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. İşlevsel ve oldukça yüksek seviyede kullanım performansı özelliğiyle akıcı bir ekran çözünürlüğü ve oyun deneyimi yaşamak için Trendyol'dan AMD Ryzen 7 5800X satın alarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Avantajlı Aralığa Sahip AMD Ryzen 7 5800X Fiyatları

Avantajlı Aralığa Sahip AMD Ryzen 7 5800X Fiyatları

AMD Ryzen 7 5800X fiyat aralıkları; ürünün kalitesi, yüksek işlemci hızı, grafikleri eşsiz bir şekilde yansıtan sanallaştırma özellikleri göz önünde bulundurularak avantajlı şekilde belirlenir. 5. nesil işlemci ile üretilmesi sayesinde maksimum dayanıklılık sağlayan bir yapıdadır. Görüntü kalitesi yüksek olan oyunlar bilgisayarınızın performansında düşüş yaşanmasına yol açabilir. Dolayısıyla cihazınız yavaş ve gürültülü bir seviyeye ulaşır. R7 5800X işlemci sahip olduğu eşsiz soğutma sistemi ile birlikte oyun ve programlarınızı özgürce kullanmanızı sağlar. Hızlı, işlevsel ve uzun ömürlü bir sisteme bu sayede kavuşabilirsiniz. Yüksek performans sergileyen bu işlemcinin fiyatı farklı gelir düzeyindeki bütçeler için uygundur. Bu ürünle sorunsuz çalışan bir bilgisayara sahip olabilirsiniz. AMD 7 5800X özelliklerini inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun bir alternatife sahip olabilirsiniz. Model, birçok uygulamanın aynı anda arka planda akıcı bir şekilde çalışmasını sağlar. Oyunseverler için herhangi bir donma yaşamadan oyun oynamanın önemi oldukça büyüktür. FPS değerinin sorun yaşamadan hızlı bir performans sergilemesi ile beraber avantaj elde etmenizi sağlar. Elektrik tüketimini minimum seviyede tutmanızı sağlayan model, tasarruf açısından da müşteriler tarafından ön plana çıkar. Bilgisayarınızın beyni olma görevini üstlenen cihaz, veri akışlarınızı sorun yaşamadan gerçekleştirmenize yardım eder. İşlemci, 90 dereceye kadar çıkan sıcaklığı dengeleme özelliği sayesinde bilgisayarınızın ömrünün uzun olmasını sağlar. Son teknolojilerle geliştirilen önbellekler ve DDR4 hafıza türü bilgisayarınızın üzerinde kullanmaya başladığınız ilk andan itibaren fark edeceğiniz üst düzey etki gösterir. Oyun anında veya grafik tasarımlarında ihtiyaç duyduğunuzun çok üzerinde performans sergiler. 8 çekirdeği bulunan model, aynı anda 8 tane farklı uygulamayı hızlı bir biçimde tamamlanmasını sağlar. Ürün hakkında yapılan yorumları inceleyebilirsiniz. Mükemmel bir oyun deneyimi sunan AMD Ryzen 7 5800X online olarak Trendyol’dan satın alabilirsiniz.