Amerikan Kapı Fitili

49+ Ürün
ARON D Tipi **ortadan** Tırnaklı Amerikan Panel Kapı Fitili Conta Beyaz (10mt.)
Başarılı Satıcı

ARON D Tipi **ortadan** Tırnaklı Amerikan Panel Kapı Fitili Conta Beyaz (10mt.)

4.6
(107)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kupon Fırsatı

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%26

178,96 TL
243,50 TL
CONTACALL Ahşap Amerikan Kapı Kasa D Fitil Yandan Çift Tırnaklı 25 Metre Beyaz

CONTACALL Ahşap Amerikan Kapı Kasa D Fitil Yandan Çift Tırnaklı 25 Metre Beyaz

4.4
(318)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
25 TL Kupon
Kargo Bedava
450 TL
Genel Markalar Beyaz Ahşap Kapı Kasa Fitili Amerikan Kapı Kasa Fitili Bir Kap...

Genel Markalar Beyaz Ahşap Kapı Kasa Fitili Amerikan Kapı Kasa Fitili Bir Kapılık (5 Metre)

4.3
(62)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
105 TL
BABAWİCK Ahşap Kapı Fitili 5 Metre Beyaz, Krem, Meşe, Kahve, Siyah, Gri Ve An...

BABAWİCK Ahşap Kapı Fitili 5 Metre Beyaz, Krem, Meşe, Kahve, Siyah, Gri Ve Ant. Gri Renk Amerikan Kapı Fitil

3.9
(26)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
175 TL
Birben Amerikan Panel Kapı Fitili İç Kapı Contası Kenardan Yandan D Tipi Fiti...

BirbenResmi satıcı rozeti Amerikan Panel Kapı Fitili İç Kapı Contası Kenardan Yandan D Tipi Fitil 25 Metre Çift Tırnaklı

4.5
(56)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
25 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette345,51 TL349 TL
BABAWİCK Ahşap Amerikan Kapı Kasa D Fitil Yandan Çift Tırnaklı 25 Metre Beyaz

BABAWİCK Ahşap Amerikan Kapı Kasa D Fitil Yandan Çift Tırnaklı 25 Metre Beyaz

4.6
(18)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
25 TL Kupon
Kargo Bedava
450 TL
ARON (35 METRE) Beyaz Amerikan Panel Kapı Kasa Fitili Conta 10 Mm Yandan 35 Mt
Başarılı Satıcı

ARON (35 METRE) Beyaz Amerikan Panel Kapı Kasa Fitili Conta 10 Mm Yandan 35 Mt

4.3
(125)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
25 TL Kupon

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

543,38 TL
598,02 TL
CONTACALL Ahşap Amerikan Kapı Kasa Fitili 25 Metre Krem Renk Yandan Tırnaklı ...
Birlikte Al Kazan

CONTACALL Ahşap Amerikan Kapı Kasa Fitili 25 Metre Krem Renk Yandan Tırnaklı 10 Mm Genişlik D Fitil

3.3
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
25 TL Kupon
Çok Al Az Öde
25 TL Kupon
309,46 TL
Trendyol Plus ile293,99 TL
ESBH Ahşap Amerikan Kapı Fitili (Çatı Model) Yandan Çift Tırnaklı 5 Metre Beyaz

ESBH Ahşap Amerikan Kapı Fitili (Çatı Model) Yandan Çift Tırnaklı 5 Metre Beyaz

Sepet ikonuSepette %1 İndirim
20 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette148,48 TL149,98 TL
Birben Ahşap Amerikan Kapı Kasa D Fitil Yandan Çift Tırnaklı Conta 10 Metre B...

BirbenResmi satıcı rozeti Ahşap Amerikan Kapı Kasa D Fitil Yandan Çift Tırnaklı Conta 10 Metre Beyaz

Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette226,71 TL229 TL
TıklaGelsin Amerikan Panel Kapı Fitili Ahşap Kapı Contası 50 Metre Beyaz Renk...

TıklaGelsinResmi satıcı rozeti Amerikan Panel Kapı Fitili Ahşap Kapı Contası 50 Metre Beyaz Renk Kenardan Tırnaklı Çatı Tipi Fitil

4.3
(15)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
25 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette734,58 TL742 TL
ESBH Ahşap Amerikan Kapı Kasa Fitili D Tip Yandan Çift Tırnaklı 25 Metre Kahv...

ESBH Ahşap Amerikan Kapı Kasa Fitili D Tip Yandan Çift Tırnaklı 25 Metre Kahverengi

5.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %7 İndirim
Kargo Bedava
25 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %7 İndirim
Sepette464,95 TL499,95 TL
ARON (25 METRE) BEYAZ D TİPİ CONTA (ORTADAN) TIRNAKLI AMERİKAN PANEL KAPI FİTİLİ
Başarılı Satıcı

ARON (25 METRE) BEYAZ D TİPİ CONTA (ORTADAN) TIRNAKLI AMERİKAN PANEL KAPI FİTİLİ

4.8
(18)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
25 TL Kupon
Kargo Bedava
489,50 TL
BABAWİCK Amerikan Panel Kapı Fitili 5 Metre Kahverengi Renk Ahşap Kapı Contası

BABAWİCK Amerikan Panel Kapı Fitili 5 Metre Kahverengi Renk Ahşap Kapı Contası

5.0
(5)
174,99 TL
ARON (35 METRE) BEYAZ D TİPİ CONTA (ORTADAN) TIRNAKLI AMERİKAN PANEL KAPI FİTİLİ
Başarılı Satıcı

ARON (35 METRE) BEYAZ D TİPİ CONTA (ORTADAN) TIRNAKLI AMERİKAN PANEL KAPI FİTİLİ

4.4
(28)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
25 TL Kupon
Kargo Bedava
629,50 TL
Genel Markalar Fitil Yandan Geçme Y-25 Krem(AHŞAP AMERİKAN KAPI-30 METRE)

Genel Markalar Fitil Yandan Geçme Y-25 Krem(AHŞAP AMERİKAN KAPI-30 METRE)

Kargo Bedava
550 TL
Nalbur Bakkal Amerikan Kapı Fitili 25mt Kanatlı Çatı Tipi Fitil Beyaz 10mm Çi...

Nalbur Bakkal Amerikan Kapı Fitili 25mt Kanatlı Çatı Tipi Fitil Beyaz 10mm Çift Kanatlı Üretim

5.0
(1)
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
25 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette421,41 TL425,67 TL
BABAWİCK Amerikan Panel Kapı Fitili 5 Metre Antrasit Gri Renk Ahşap Kapı Contası

BABAWİCK Amerikan Panel Kapı Fitili 5 Metre Antrasit Gri Renk Ahşap Kapı Contası

1.0
(1)
174,99 TL
BABAWİCK Amerikan Panel Kapı Fitili 5 Metre Siyah Renk Ahşap Kapı Contası

BABAWİCK Amerikan Panel Kapı Fitili 5 Metre Siyah Renk Ahşap Kapı Contası

5.0
(4)
174,99 TL
Birben Ahşap Amerikan Kapı Kasa D Fitil Yandan Çift Tırnaklı 25 Metre Beyaz

BirbenResmi satıcı rozeti Ahşap Amerikan Kapı Kasa D Fitil Yandan Çift Tırnaklı 25 Metre Beyaz

3.3
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
25 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette375,21 TL379 TL
CONTACALL Ahşap Amerikan Kapı Kasa Fitil Yandan Çift Tırnaklı 100 Metre Beyaz
Birlikte Al Kazan

CONTACALL Ahşap Amerikan Kapı Kasa Fitil Yandan Çift Tırnaklı 100 Metre Beyaz

4.9
(34)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
25 TL Kupon

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%22

648,22 TL
839,43 TL
ESBH Ahşap Amerikan Kapı Fitili (Çatı Model) Yandan Çift Tırnaklı 15 Metre Beyaz

ESBH Ahşap Amerikan Kapı Fitili (Çatı Model) Yandan Çift Tırnaklı 15 Metre Beyaz

Sepet ikonuSepette %7 İndirim
25 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %7 İndirim
Sepette344,05 TL369,95 TL
Birben Amerikan Panel Kapı Fitili Ahşap Kapı Contası 50 Metre Beyaz Renk Kena...

BirbenResmi satıcı rozeti Amerikan Panel Kapı Fitili Ahşap Kapı Contası 50 Metre Beyaz Renk Kenardan Tırnaklı Çatı Tipi Fitili

4.0
(1)
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
50 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette692,01 TL699 TL
CONTACALL Amerikan Panel Kapı Fitili Ortadan Tırnaklı Çatı Tipi Fitil Beyaz R...
Birlikte Al Kazan

CONTACALL Amerikan Panel Kapı Fitili Ortadan Tırnaklı Çatı Tipi Fitil Beyaz Renk 25 Metre Uzunluk

5.0
(1)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Çok Al Az Öde

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

356,55 TL
374,17 TL
Trendyol Plus ile338,72 TL

Marka

Avantajlı Ürünler

Fiyat

Fiyat Geçmişi

Toplu Satışa Uygun

Kapı Yönü

Fotoğraflı Yorumlar

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Amerikan Kapı Fitili: Dayanıklı ve Estetik Çözüm

Daha Sessiz ve Enerji Verimli Evler İçin Amerikan Kapı Fitili

Modern yaşamın getirdiği konfor ve estetik beklentileri karşılamak artık daha kolay. Amerikan Kapı Fitili, evinizde hem pratik hem de görsel bir dokunuş sunarak iç mekanlardaki huzuru artırmayı hedefler. Bu ufak ama etkili çözüm, kapı süslemelerinize ekstra bir zarafet ve dayanıklılık katarken, enerji tasarrufu da sağlar.

Neden Amerikan Kapı Fitili Kullanılmalı?

Evde vakit geçirirken istenmeyen seslerin, tozun veya cereyanın rahatsızlık vermesini kim ister ki? Amerikan Kapı Fitili, bu tür sorunları en aza indirir. Sessiz bir ortam yaratmaya yardımcı olur ve aynı zamanda enerji verimliliğine katkıda bulunarak faturalarınızı düşürür. Uygun fiyatlı ve avantajlı kampanyaları Trendyol üzerinden kaçırmayın.

Amerikan Kapı Fitili Nasıl Yüklenir? Basit Adımlarla Montaj

Bu fitillerin en büyük artısı, kolay monte edilebilir olmasıdır. İhtiyacınız olan sadece birkaç basit alet ve biraz zaman. Kapılarınıza mükemmel uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış olan Amerikan Kapı Fitili, hızlı bir şekilde yerleştirilebilir. Montaj işlem adımları, ilk kez yapacak olanlar için dahi oldukça pratiktir.

Enerji Tasarrufu ve Amerikan Kapı Fitili

Enerji tasarrufu, ev ekonomisini düşünenler için büyük bir avantajdır. Kapı fitilleri, kapının çevresindeki boşlukları doldurarak ısı kaybını engeller ve evinizin daha az enerji tüketmesini sağlar. Soğuk kış aylarında sıcak havanın dışarı çıkmasını engelleyerek evde rahat bir ısının korunmasına yardımcı olur.

Amerikan Kapı Fitili'nin Estetik Katkıları

Evinizin iç mekan tasarımını tamamlayan bu fitiller, farklı renk ve tasarım seçenekleri ile uyum sağlayarak dekorasyonunuza modern ve zarif bir dokunuş katmaktadır. Üstelik, dayanıklılığı sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sunar. Trendyol'da birçok renk ve model arasından seçim yaparak evinizde fark yaratabilirsiniz.

Amerikan Kapı Fitili ile Hava ve Toz Yalıtımı

Bu fitiller, kapınızın çevresindeki boşlukları kapatarak istenmeyen hava akımlarını ve toz girişini önler. Böylece hem daha temiz bir ortam sağlar hem de evinizin iç sıcaklığını dengeler. Tozlardan arınmış temiz bir hava ve istikrarlı bir iç mekan iklimi sizin elinizde.

Trendyol'daki Amerikan Kapı Fitili Kampanyalarını Keşfedin

Trendyol üzerinden indirimli ve kampanyalı Amerikan Kapı Fitili seçeneklerini keşfederek ekonomik çözümlere ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlar ile maksimum performans elde ederek, hem bütçenize dost hem de işlevsel ürünleri tercih edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Amerikan Kapı Fitili nasıl temizlenir?

Amerikan Kapı Fitili, kolay temizlenebilir bir malzemeden üretilmiştir. Nemli bir bezle hafifçe silerek fitilinizi temiz tutabilirsiniz. Deterjan kullanmaktan kaçının; yalnızca su yeterli olacaktır.

  • Kolay temizlenebilir yüzey
  • Nemli bezle temizlik
Amerikan Kapı Fitili her kapıya uyar mı?

Çoğu Amerikan Kapı Fitili, standart kapı ölçülerine uygun olarak tasarlanmıştır. Ancak, kapınızın ölçüsüne göre uyum sağlayıp sağlamadığını kontrol etmek önemlidir. Çoğu durumda, hafif bir kesim ve ayarlama ile mükemmel uyum sağlar.

  • Standart kapı ölçüleri
  • Hafif kesim ve ayarlama gerekebilir
Amerikan Kapı Fitili enerji tasarrufu sağlar mı?

Evet, Amerikan Kapı Fitili enerji tasarrufu sağlar. Kapılarınızın çevresindeki boşlukları kapatarak iç mekandaki ısıyı korur ve enerji tüketiminizi azaltır.

  • Isı yalıtımı sağlar
  • Enerji tüketimini azaltır