İlgili Kategoriler
Fiyat
Aydınlatma
Touchpad
Numerik Tuşlar
Multimedya Tuşları
Klavye Dili
Garanti Süresi
Bağlantılar
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Tuş Düzeni
Renk
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Apple Magic Keyboard

" araması için 16 sonuç listeleniyor

Dikkat Çekici Apple Magic Keyboard Trendyol’da!

Bilgisayarda yazı yazmada başarıyı ve yüksek performansı mümkün kılan unsurların önemlilerinden biri, tercih edilen klavye modelleri ve onun bilgisayara olan uyumu olur. Apple klavye sizin beğeninize ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanır. Bilgisayar başında en sık kullanılan yer, çoğu zaman klavye bölümüdür. Magic keyboard bu amaç doğrultusunda tasarlanır ve üretilir. Böylelikle size kullanım kolaylığı sağlar. Farklı ölçüler ile tasarımsal detaylara sahip olan ürünler arasından yazma ve klavye kullanma alışkanlığınızı ve yaşam alanınızı göz önüne alarak seçim yapabilirsiniz. Tasarım harikası Apple Magic keyboard PC ile kullanım rahatlığını kullandığınız ilk andan itibaren hissedebilmek için Trendyol’a göz atabilir ve beğendiğiniz seçeneği satın alabilirsiniz.

Pratik Yapısı ile Apple Magic Keyboard Modelleri

Pratik Yapısı ile Apple Magic Keyboard Modelleri

Apple keyboard seçenekleri ile geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Bilgisayar masanızda şık ve göz alıcı olacak bu ürünü tercih edebilirsiniz. Birçok farklı özellik sergileyen klavye sistemleri, ayrıcalıklı şarj ve model gibi özellikler noktasında farklılık gösterir. iMac kullanan müşteriler için özel olarak tasarlanan iMac klavye, oldukça beğenilir. iPad kullanıyor ve çizimlerinizin yanı sıra yazı yazmayı da kolaylaştırmak istiyorsanız Apple Magic keyboard iPad, sizin için ideal olabilir. iPad Magic klavye ile yazı yazma işlemini kolay bir hale getirebilirsiniz. Rahat ve hassas yazma deneyimi sunan Apple Magic klavye, kablosuz ve şarj edilebilir olarak karşınıza çıkar. Genişletilmiş tasarımıyla beraber, belge içinde dolaşmayı kolaylaştırırken hızlı kaydırma özelliğine ve oyun oynamayı son derece keyifli hale getiren ok tuşlarına sahiptir. Macbook için ayrı tasarımı olan Mac Magic keyboard modelini tercih ederek konforlu bir deneyim elde edebilirsiniz. Bu ürünler hakkında yazılan yorumları okuyarak bilgi sahibi olabilir, Trendyol’dan siparişinizi verebilirsiniz.

Kullanıma Uygun Apple Magic Keyboard

Kullanıma Uygun Apple Magic Keyboard

Apple iPad Magic keyboard kişisel tabletinize kısa bir sürede eşleştiği için neredeyse hemen çalışmaya ya da yazmaya başlayabilirsiniz. Bu modeller kaliteli materyallerden üretilmesi sayesinde keyifli bir deneyim sunar. Bu ürünler arasından seçim yaparken dikkate alınması gereken önemli noktalardan biri, seçeceğiniz tasarımın bilgisayarınıza ya da tabletinize uygun olup olmadığıdır. Apple, dizayn ettiği Apple Magic modellerinde tüm bu detayları düşünerek eşsiz tasarımları özenle sunar. Avantajlı modelleri inceleyebilir ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak satın alabilirsiniz. Apple Wireless keyboard özelliği ile taşıma kolaylığının yanı sıra hızlı şarj özelliği ile müşterilerin beğenisini kazanır. İki renk seçeneği bulunan bu ürünlerden dilediğinizi seçebilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Özellikle profesyonel olarak yazı yazanlar, Apple Magic keyboard modelini güvenle seçebilir. Tüm bu ürünleri inceleyip satın almak için Trendyol’u tercih edebilirsiniz.

Bütçe Dostu Apple Magic Keyboard Fiyatları

Bütçe Dostu Apple Magic Keyboard Fiyatları

Apple Magic keyboard fiyatlarıyla hemen her bütçeye uygun seçenekler sunar. Fiyatlar; ürünün ölçülerine, tasarımına, rengine, materyaline, işlevselliğine ve diğer özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Her çeşit kullanıma ve farklı modellere sahip olan bu ürünler, bilgisayar masasına şık ve eğlenceli bir dokunuş katabilirsiniz. Birçok farklı amaçla kullanabileceğiniz ürünlere siz de sahip olabilirsiniz. Apple Magic keyboard Türkçe F klavye seçeneği de bulunur ve F klavye kullanan müşteriler için kolaylık sunar. Apple Magic keyboard USB ile bağlantıyı kolayca kurabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Siz de bu geniş yelpazeye sahip olan ürün seçenekleri arasından dilediğiniz klavyeyi tercih edebilir; konforlu, eğlenceli ve şık bir yazma deneyimi yaşayabilirsiniz. Apple tarafından tasarlanan bu modeller, teknolojik ve donanımsal özellikleri ile çeşitli seçenekler sunar. Apple Air Magic keyboard tasarımına ve çok daha fazlasına Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Magic Keyboard Nasıl Şarj Edilir?

Apple ürünleriyle uyum sağlayan özel tasarımlı Magic Keyboard, işlemlerinizi çok daha kolay bir hâle getirerek dikkatleri üzerine toplar. Bu ürün, kablosuz kullanım sunduğu için belirli aralıklarla şarj edilir. Aygıtın yerleşik durumdaki pilini doldurmak için farklı yöntemler tercih edebilirsiniz. Klavyede yer alan özel tasarımlı Lightning bağlantı noktasına, uygun güç kablosunu bağlayarak işleme başlayabilirsiniz. Cihazın bağlantı kısmı, ürün tasarımının arka ve orta bölümünde yer alır. Kablonun USB ucunu ise dilerseniz Apple Mac’inize dilerseniz de güç adaptörü yardımıyla fişe takabilirsiniz. Bu sayede ürünün şarj olmasını sağlayabilirsiniz. Pil dolumu sırasında hız elde etmek için aygıtın açık olması önerilir. Magic Keyboard şarj işlemi sırasında kullanıma uygun özellikteki bir üründür. Bu sayede aygıtın pilinin bitmesi hâlinde işleriniz yarıda kalmaz. Üstün performans sunan aygıtın pil ömrü de uzun olmasıyla beğeni kazanır.

Magic Keyboard Nasıl Bağlanır?

Magic Keyboard, kolay kullanım ve bağlantı özellikleriyle dikkat çeker. Aygıtı, Apple logosu üstte ve menteşe kısmı arkada olacak şekilde kullanım yapacağınız alana koymanız gerekir. Ürünün kapak bölümünü açarak dilediğiniz açıya getirebilirsiniz. Bu sayede iPad ile kullanım yaparken görüş açınızı kendi rahat olduğunuz şekle ayarlamanız mümkün olur. iPad’i, arka lensleri sol üst köşede kalacak şekilde Keyboard’daki deliğe oturtabilirsiniz. Bu işlem sonrasında, ürünü herhangi bir yöntemle cihaza eşleştirmenize gerek kalmaz. Bu özel tasarımlı klavye, cihaza bağlıyken şarj gereksinimi de duymaz. Ürünü, Mac cihazları ile kablosuz şekilde kullanmak istediğinizde, Bluetooth eşleştirmesi yapılabilir. İlk bağlantı aşamasında Lightning özellikli bir kablo tercih edebilirsiniz. Bu aşamadan sonra Keyboard ve cihaz arasında bağlantı kurulur. Ayarları kontrol etmeniz gereken durumlarda ise Apple Menüsü üzerinden Bluetooth’u tıklamanız yeterli olur.

Apple Magic Keyboard Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Apple Magic Keyboard satın alırken üründen yüksek verim elde etmek için dikkat edebileceğiniz bazı detaylar mevcuttur. Bu seri, genel olarak hafif ve taşınabilir özellikte olmasıyla ön plana çıkar. Magic Keyboard seçiminde, kullanım tarzınıza uygun şekilde F ya da Q klavye tasarımlarına yönelebilirsiniz. Bu seçimi; alışık olduğunuz türe göre yapmanız, size büyük oranda kolaylık sağlar. Şayet klavyeyi, iPad modellerinden biriyle kullanmak isterseniz kapak tasarımlı üretimlere yönelebilirsiniz. Bu sayede iPad’i doğru açıda konumlandırmanız da mümkün olur. Klavye donanımları, farklı özelliklere sahip olabilir. Ürünün, kullanmak istediğiniz cihazla uyumlu olup olmadığı da satın alma işlemi sırasında dikkat etmeniz gerekenler arasında yer alır. Bu sayede ürünle birebir uyum sağlayan bir modele yönelerek sorunsuz kullanım sağlayabilirsiniz. Klavye rengi de seçim yapabileceğiniz bir diğer değişkendir. Cihazınızla uyumlu olan bir Magic Keyboard edinerek görsel olarak şıklık elde edebilirsiniz.