"

Aptamil 2

" araması için 223 sonuç listeleniyor
Aptamil 2 Akıllı Kutu 350 Gr.
Kargo Bedava

Aptamil2 Akıllı Kutu 350 Gr.

287 TL
Sepete Git

Aptamil 2

Aptamil 2 Devam Sütü İndirim Avantajları ile

Anne sütü bebeğin sağlığı için gerekli tüm ihtiyacı karşılar. Anne sütü ile bebeğinizin gelişimi ve sağlıklı olması için gereken tüm vitaminleri karşılanır. Bebek ilk 6. ayda anne sütü sayesinde gerekli olan protein ve yağ gibi besinleri almaya devam eder. Bütün bu vitamin, yağ ve proteinler bebeğin gelişimi için çok önemlidir. Ancak anne sütü alamayan bebekler de vardır. Bu durumlarda doktora başvurulur ve doktorun önerdiği şekilde bebek beslenmesi sağlanır. 6. aydan sonra bebek 9. ayına kadar ek gıdalar almaya başlayabilir. Bunun yanında ek olarak devam sütü de almaya başlar. Aptamil 2 6. ve 9. ay arası kullanılan devam sütüdür. Karma beslenmede kullanmaya başlayacağınız bu sağlıklı içeriğe sahip devam sütüyle bebeğinizin beslenmesine büyük faydalar sağlayabilirsiniz. İlk 6.ay yeterli olacak anne sütüne bu ürünle tamamlayıcı beslenme dönemine girebilirsiniz. Ara öğün olarak ek gıdalara başlamak bu aylarda çok önemlidir. Bebeklerin süt döneminden, çiğneme fonksiyonlarının başladığı döneme geçiş süreci olan bu dönemde çocuklar değişik tatları keşfetmeye başlar. 6. ve 9. ay damak tadı gelişmeye başlar. Ara öğünlerle tamamlayıcı beslenmeye geçişte yardımınıza koşacak hazırlanması oldukça pratik bir ürün. Anne sütüne takviye olarak kullanacağınız ürün en az anne sütü kalitesinde fayda sağlamalı, bebeğin bu dönemdeki vitamin ve besin ihtiyacını tam anlamıyla karşılamalıdır. Ayrıca probiyotik ihtiyacını, bağışıklığı güçlendirmesini ve mikroorganizmalara karşı savaş açma konusunda yardımcı olmasını sağlayacak doğru ürüne ulaşmak çok önemlidir. Aptamil 2 devam sütü bebeğinizin ek gıdaya başladığı bu önemli dönemde probiyotik destek sağlar ve sindirim sistemi sağlığına katkıda bulunur. 6. ve 9. ay arası kullanacağınız Aptamil 2 devam sütündeki probiyotik bileşenler aynı zamanda bebeğinizin bağışıklık sistemini düzenlemeye yardımcı olmaktadır. Aptamil 2 ile içerdiği bu lifler sayesinde bebeğinizin hem sindirim sistemine hem de bağışıklık sistemine fayda sağlayın. Ek gıdalar ile karma beslenmeye geçiş yaptığınız andaki en doğru tercihlerden biri Aptamil 2 devam sütü. Ürün Aptamil 350 gram, Aptamil 900 gram ve Aptamil 2 1200 gram olmak üzere 3 farklı boya sahiptir. İstediğiniz ölçüde alabilir fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Besleyici, Pratik ve Patentli Aptamil 2 Devam Sütü Sizlerle

Bebek gelişiminin en önemli dönemlerinden biri de 6. ve 9. ay arasındaki dönemdir. Ek beslenmeye bu dönemde geçiş yapılır. Ek gıdaların yanında 6. aydan sonra anne sütüne takviye yapmanız gerekebilir. Ayrıca bu ek gıdalara geçerken bebeğiniz yine de en az 500 ml anne sütüne ihtiyaç duyar. Doktorunuza danışarak bebeğinizin anne sütünden yararlandığı veya anne sütü alamadığı durumda neler yapabileceğinizi öğrenmeniz gereklidir. 6. ay ve 9. ay arasında kullanmanız gereken ek besinlerden biri de anne devam sütüdür. Bu dönemde kullanacağınız devam sütünün bebeğinizin beslenmesine katacağı değer çok önemlidir. Hangi ihtiyacına ve gelişimine katkıda bulunacağı konusunda doğru seçim yapmalı doğru ürünü tercih etmelisiniz. Sadece Aptamil’de bulunan Aptamil Probiyotik Lif karışımı sizi bu tercihi yapma konusunda bir adım öteye taşır. Bilimsel olarak klinik araştırmalarca onaylanan Aptamil 2 devam sütü içeriğinde bulunan bu karışım sayesinde bebeğinizin sindirim sistemi desteklenmiş olur. Bu özel karışımdaki lifler bebeğinizin bu dönemdeki en büyük problemlerinden biri olacak olan sindirim sistemini düzenleyecek ve siz ebeveynlerin içini rahatlatacak. Bu anne devam sütü ile bebeğinizin bağışıklık sistemi gelişirken hastalıklara karşı direnci de artacak. Aptamil 2 Devam sütünü hazırlamak da çok kolay. Çeşitli önemli adımlara dikkat ederek kolay ve hızlı şekilde hazırlayabilirsiniz. Bu muhteşem anne devam sütünün hazırlanışı ise şu şekilde; Ellerinizi özenle yıkayınız ve biberonu temizleme işlemine geçiniz. Biberonu kapağı ve emziği ile birlikte 10 dakika kaynatınız. Daha sonra devam sütünde kullanmak üzere uygun miktardaki suyu kaynattıktan sonra 40°C seviyesine kadar soğutunuz. Kutuda belirtilen miktarda suyu biberona ekleyin. Gerekli ölçekteki ürünü biberona boşalttıktan sonra biberonun kapağını kapatarak iyice çalkalayınız. Toz tamamen eridiğinde biberonun ağzını açarak biberon başlığını takabilir, içme sıcaklığına gelinceye kadar soğuttuktan sonra sıcaklığı kontrol ederek kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Farklı şekilde de kullanabileceğiniz bu ürünü bebeğinizin kahvaltı karışımlarına ve muhallebilerine ve yoğurduna mayalama sırasında da ilave edebilirsiniz. Bebeğinizin sebze pürelerine ve meyve pürelerine katarak besin değerlerini yükseltebilirsiniz.

n Avantajlı Aptamil 2 Devam Sütü Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Probiyotikler hem yetişkinler hem de çocuklar için oldukça önemlidir. Probiyotikler faydali bakterilerin çoğalmasına yardımcı olurlar. Bu faydalı bakteriler bağışıklık sistemimizi güçlendirir, enfoksiyonel hastalıklara karşı korunmamızı sağlar ve sindirim sistemimizin sağlıklı çalışmasını sağlar. Bağırsaktaki sağlığımıza zarar veren bakterilerin gelişimine engel olur. Bebeklerin sağlığı için de gerekli olan probiyotikler onları alerji risklerinden de korumaktadır. Bu probiyotiklerin oluşumu anne sütü ile ve besinler yoluyla sağlanmaktadır. Aptamil 2 Devam sütünü kullanmaya başladığınızda bu probiyotiklerin oluşumunu anne sütünün yanında bu ürünle de sağlamış olacaksınız. Aptamil devam sütü içerdiği probiyotiklerle Avrupa Patentli bir üründür. Aptamil 2 içeriği başka özellikleri ile de dikkat çekmektedir. Aptamil 2 Devam Sütünde ilave şeker bulunmaz. Ürün içeriğinde sadece sütün kendisinde bulunan doğal şeker miktarı vardır. Bu sayede bebeğinizin gereksiz zararlı maddeleri ek gıdalarla birlikte almasına engel olabilirsiniz. Zararlı içeriklere sahip ve içeriğini bilmediğiniz ürünleri kullanarak bebeğinizi gelişiminin bu en önemli dönemlerinde riske atmayın. Aldığı patentlerle ve özel standartlarla titizlikle hazırlanmış bu devam sütünü rahatlıkla bebeğinizin beslenmesine ilave edebilirsiniz. Bu harika içeriğe sahip devam sütünü bebeğinize gönül rahatlığı ile verebilir, sağlıklı içeriği ile bebeğinizin sağlığını güçlendirebilirsiniz. 6 – 9 aylık bebeklerinizin beslenmesini bu önemli dönemde Aptamil ile destekleyin. Bu sağlıklı ürünü Aptamil 2 900 gr ve Aptamil 2 1200 gr seçenekleri ile yeterli miktarlarda ekonomik bir şekilde satın alabilirsiniz. Aptamil 2 numara devam sütünü 6. Aydan 9. Aya kadar kullanmak üzerre en avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Aptamil 2 fiyatları sayfamızdan bilgi alabilir güvenle sipariş verebilirsiniz.

Bebeğinizin Sağlığı için Aptamil 2 Devam Sütü

Bebeğinin sağlıklı şekilde kilo alması 6. ve 9. aylarda çok önemlidir. Devam sütleri bebeğin anne sütünü alamaması, anne sütündeki azalma ile sütün yetersiz kalması, bebeğin ihtiyacını tam olarak karşılayamaması gibi durumlarda biberonla verilen kurtarıcı bir üründür. Devam sütü bebeğinizin doğru ve sağlıklı bir şekilde kilo alabilmesi için de katkı sağlar. Doktorunuzun tavsiyesiyle kullanmaya başlayacağınız devam sütleri bu önemli dönemde bebeğinizin tüm gelişim sürecini olumlu yönde etkileyecektir. Doktorlar devam sütlerini bebeğinizin 1 yaşına kadar olan anne sütüne olan ihtiyacını tam anlamıyla karşılaması içindir. Bebeğin 1 yaşına kadar anne sütüne ihtiyacı devam eder. Bebekler 6. ve 9. aylarda büyük oranda anne sütüyle beslenmeye ve bu büyük orana yakın olacak miktarda da ek gıdaya ihtiyaç duyarlar. Bu dönemde bebeğinizin süt ve sağladığı tüm faydalardan tam anlamıyla eksiksiz yararlanması çok önemlidir. Doğru kiloya ulaşabilmesi, sağlıklı olarak gelişimi ve ileriki hayatında sağlıklı bir yaşam geçirebilmesine katkıda bulunmak için bu şekilde özel olarak beslenmesi gereklidir. Böyle bir beslenme düzeni için tamamen güvenebileceğiniz içerikte devam sütlerini kullanarak bebeğinizin sağlığına yatırım yapabilirsiniz. Aptamil 2 devam sütü kullanarak bebeğinizin ihtiyaç duyduğu anne sütüne ek olarak alamadığı eksik kalan vitamin ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. Aptamil devam sütleri bebeğinizin ay ay gelişimini takip eder ve ihtiyaç duyacağı vitamin ve minerallere göre ürün içeriği oluşturur. 40 yılı aşkın süredir bilim insanlarınca anne sütü incelenerek anne sütüne en yakın içeriğe sahip ürün tasarlanmaktadır. Patentli özel içerikleri ile bebeğinizin sağlığına yapacağınız en büyük yatırımlardan biri Aptamil devam sütleridir. Bebeğiniz hangi ayda ise ona göre üretilmiş olan ürün çeşidini seçerek bebeğinizin gelişimini destekleyebilirsiniz. Bebeğinizin beslenme planına doktorunuzun da onayıyla ekleyeceğiniz Aptamil devam sütleri onların daha sağlıklı büyümelerine katkıda bulunacaktır. Sindirim sistemleri, sinir sistemi, beyin gelişimi, vücut gelişimi, ve bağışıklık sistemi gelişimleri için en önemli vitamin ve mineraller patentli formülleriyle Aptamil devam sütlerinde sizlerle. İçeriğinde şeker bulunmaması ve raf ömrünü uzatacak katkı maddelerinin yer almaması gibi birçok özelliği ile anne babaların en çok tercih ettiği mamalardan biri. Birbirinde farklı boy ve ambalajlarda tüm dünyada aynı içerikle satışa sunulan Aptamil devam sütleri fiyatları ile de evinizin ekonomisini destekler.

Aptamil 2 Devam Sütü Kampanyalar ve Özel İndirimlerle Sizlerle

Türk Gıda Kodeksi Devam Formülleri Tebliği’nin yaptığı araştırmalara ve açıklamalara göre devam sütünde en fazla 0,8g/100 ml probiyotik bileşen bulunabilir. Bebeğinizin vücudunun ihtiyaç duyduğu miktar bu kadardır. Aptamil bu olması gereken değer ve ölçülere uygun olarak ürettiği Aptamil 2 mama ürünleriyle annelerin en doğru tercihleri arasındadır. Aptamil GOS : FOS probiyotik bileşenler ve Avrupa Birliği Regülasyonunun onaylamış olduğu tek probiyotik karışımdır. Bu probiyotikler yıllarca süren klinik çalışmalar sonucu geliştirilmiştir. Yararlı bakterilerin bağırsaktaki gelişimine destek olan probiyotikler bebeğinizin bağırsak sağlığına büyük fayda sağlayacaktır. Bağırsak sağlığı özellikle son dönemlerde yapılan araştırmalara göre vücuttaki, beyinden sonra gelen en önemli organdır. İnsan vücudunda tüm organları ve sağlığımızı tümüyle etkileyen bu önemli organı sağlıklı tutarak bebeklikten itibaren beslenme konusunda bu yönde özen göstermeliyiz. İleride oluşabilecek rahatsızlıkların engellemesine yardımcı olacak şekilde bir beslenme planı oluşturmalıyız. Özellikle bebeklerin ilk aylarında görülen sindirim problemleri bebek geliştikçe yavaş yavaş ortadan kalkmaktadır. Fakat bazı durumlarda bu rahatsızlıklar devam edebilmekte veya başka rahatsızlıklara sebep verecek durumlar oluşabilmektedir. Bu nedenle bebeğin en önemli gelişim dönemi olan 6. ve 9. aylara dikkat etmek gerekir. Bebek bu dönemlerde kilo alır ve giderek artan besin çeşitliliği ile sindirim sistemi daha da gelişir. Bebeğinizin bu döneminde yüksek değerde sağlıklı içeriklere sahip Aptamil 2 ürününü kullanarak bu faydalı etkilerden bebeğinizin yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Bilim insanlarının yıllardır yaptığı çalışmalar sonucu ortaya çıkan bu ürünler bebeğin ay ay gelişimi ve ihtiyaç duyduğu besinler göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Aptamil 2 devam sütü A, C,E, D ve K vitaminleri, Sodyum, Potasyum, Klor, Kalsiyum, Fosfor ve Magnezyum gibi minerallerin bulunmasıyla bebeklerinizin vitamin ve mineral ihtiyacına katkıda bulunur. Ürünün ambalajları mamayı en sağlıklı şekilde saklamanızı sağlar. 250 gr, 350 gr, 800 gr, 900 gr ve 1200 gr olarak farklı gramajlarda satılmaktadır. Balık yağı içeren ürünü hazırlarken hafif bir balık yağı kokusu alabilirsiniz. Omega 3 ve omega 6 yağları sayesinde bebeğinizin beyin ve sinir sistemi gelişimine de katkı sağlamaktadır. Aptamil 2 koruyucu maddeler ve şeker içermediklerinden anne ve babaların tercih ettiği en güvenilir ürünlerden biridir. Doktorunuza da danışarak bu besleyici ürünü bebeğinizin öğünlerine rahatlıkla ekleyebilirsiniz. Pratik bir şekilde hazırlayarak gerekli miktardaki ürünü bebeklerinize sunabilirsiniz. Ambalajında bulunan bilgilerle içeriğine detaylı olarak göz atabilir, üründeki anlatıma göre rahatça pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Önerilen şekilde farklı tariflerle de bebeğinizin damak tadına göre hazırlayabilirsiniz.

Aptamil 2 Devam Sütü Tüm Avantajları ile Sizlerle

Bebeğinizin sağlığı için en değerli besin ilk olarak anne sütüdür. Fakat çeşitli sebeplerle bu her zaman mümkün olmayabilir. Anne bebeği emziremiyor olabilir veya emzirdikten bir süre sonra süt azalabilir, bebeğe yeterli gelmeyecek seviyeye ulaşabilir. Anne sütünün olmaması ve azlığı söz konusu olduğu durumlarda özel doğru ürünler tercih ederek bebeğinizin vitamin, protein gibi besin ihtiyaçlarını sağlıklı bir şekilde karşılayabilirsiniz. Kullanacağınız ürünü ne kadar titizlikle seçerseniz ihtiyaç duyulan değerleri o kadar iyi ve sağlıklı şekilde karşılama şansı yakalarsınız. Devam sütü alırken nelere dikkat etmeliyiz sorusunun cevabını Aptamil devam sütleri ile tek bir üründe toplu olarak bulabilirsiniz. Aptamil devam sütleri anne sütü alamayan ya da anne sütünün yetersiz kaldığı durumlarda kullanılması için özel olarak üretilen mamalardır. Bu mamayı bebeğiniz de çok sevecek ve gelişiminin her döneminde vazgeçemeyecek. Tadı ve kıvamı, içerdiği vitamin ve mineraller bebeğinizin kaç ay olduğuna göre özel olarak üretilir. Yapılan araştırmalarla bebeğiniz içinde bulunduğu ayda ne gibi gelişimler gösteriyor ise ürün içeriği ona göre belirlenir. Lezzetli tadı ve kıvamıyla bebeğinizin keyifle kullanacağı harika bir mama Aptamil 2 Devam Sütü. Ürünleri farklı ambalajlarda ve farklı boyutlarda alabilirsiniz. Aptamil 2 350 gr Aptamil 2 400 gr alarak kullanmaya başlayabilir veya Aptamil 2 800 gr Aptamil 2 900 gram seçenekleri ile daha büyük boylarda satın alarak ekonomik yönden avantaj sağlayabilirsiniz. Aptamil 2 fiyat konusunda da, bu büyük boy seçeneklerden yararlanabilir ve farklı indirimlerden faydalanabileceğiniz kampanyalardan sayfamızı ziyaret ederek haberdar olabilirsiniz. İhtiyacınıza göre Aptamil 2 pronutra gibi farklı çeşit ürünlerden satın alabilir, Aptamil 2 akıllı kutu devam sütü 1200 gr olarak satın alarak uzun süre bebeğinizin ihtiyacını bu ürünle ekonomik olarak karşılayabilirsiniz. Ayrıca Trendyol sitesinden kullanıcı yorumlarına ulaşarak daha önce ürünleri satın almış ve kullanmış kişilerin ürüne verdikleri puanları ve yaptıkları yorumları inceleyebilir ürünler konusunda detaylı fikirler hakkında bilgi alabilirsiniz. Aptamil 2 sıvı devam sütü kullananlar, mama fiyatları ve yorumları inceleyerek ihtiyacınız olan ürünlerin seçimini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Aptamil 2 Kaç Aylık Bebeğe Verilir?

Bir bebeğin 6. ayının dolmasından sonra Aptamil 2 numara seçeneğine geçilmesi gerekir. Aptamil 2 numara mama çeşidi; 6 ile 9 aylık bebeklerde kullanım için uygundur. Bu mama bebeklerin ihtiyaç duydukları besin ve vitaminleri alması için gereklidir. Bebeğin gelişimi için gerekli her şeyi sunma amacıyla üretilmiş bir mamadır. İçerik açısından son derece zengindir. Aptamil mamasında yer alan sayılar; aylara göre değişiklik gösterir. Yeni doğan bebek için 1 numara seçimi yapılmalıdır. 6 aydan sonra ise 2 numaralı seçeneğe geçilmesi uygun görülür.

Aptamil 2 İle 3 Arasındaki Fark Nedir?

Aptamil 2 ve Aptamil 3 arasında içerik olarak ihtiyaç duyulan besin değerleri farklılık gösterir. Bebek sağlığı ve gelişimi için pek çok vitamine ihtiyaç duyulur. Ek gıda dönemine kadar bu ihtiyaçlar mamalar ile sağlanabilir. Aptamil 3 seçeneğinde yer alan besin değerleri; 4 modelinde bulunan değerlere göre daha düşüktür. Bebeklerin ayına uygun şekilde bu değerlerin alınması gerekir. 2 numaralı Aptamil mamalar; bebeklerin ek gıdaya geçiş süreci için de uygun içeriğe sahiptir. Bu sayede bebekler farklı tatları da deneyebilir. Aynı zamanda bu aylarda gerek duyulan vitamin ve mineral oranları da farklıdır. Dolayısıyla Aptamil 2 ile 3 seçeneği arasında bu konuda da farklılık vardır.

Aptamil 2 İçinde Ne Vardır?

Sağlıklı gelişim için bebeklerin kullanımına uygun Aptamil 2, içerik bakımından da son derece zengindir. İçinde bulunan prebiyotik ile bebeklerin bağışıklıkları daha güçlü olur. Bunun dışında 11 çeşit vitamine ve 10 çeşit minerale sahip olması da oldukça yarar sağlar. Vitamin bakımından yararlı pek çok vitamine sahiptir. Minerallerde ise aynı şekilde yararlı olan ve ayına uygun ihtiyaç duyulan seçenekler yer alır. Bağırsak gelişimi desteklenerek ayına göre gereken besin değerlerinin alınması sağlanır. Özellikle bebeklerde bağışıklığın kuvvetli olmasının en temel unsuru bağırsak sağlığıdır. Aptamil 2 numara ayına uygun şekilde bunu sağlamayı amaçlayan içeriğe sahip bir üründür.