placeholder
"

Aptamil 4

" araması için 261 sonuç listeleniyor
Aptamil 4 Numara 900 Gr
KARGO BEDAVA
Aptamil4 Numara 900 Gr
(4)
4 Numara 900 Gr
249,95 TL
Sepete Git

Aptamil 4

Aptamil 4 Devam Sütü Bebeğinizin Sağlığı için Sizlerle

Anne sütünden ilham alınarak 40 yılı aşkın süredir bilim insanları tarafından yapılan araştırmalar sonucu elde edilen sağlıklı ürünlerin yer aldığı Aptamil devam sütleri bebeğinizin sağlığı için tüm dünya ile aynı içeriğe sahip olarak satılmaktadır. Anne ve babaların güvenle tercih edeceği bir ürün olan Aptamil birçok ürününün yanında devam sütü ile de bebeklerin vitamin ve mineral ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik sağlıklı devam sütleri üretmektedir. Devam sütleri bebeğin aylık gelişimi göz önünde bulundurularak, o anlardaki gelişimlerine katkıda bulunacak gıda içeriklerini barındırıyor. İçeriğinde şeker bulunmaması gibi birçok konudaki hassasiyetiyle bebeklerin sağlığını düşünen Aptamil ürünlerini geliştirenler bebek ay ay neler yaşıyor, hangi organları nasıl gelişiyor ve hangi vitaminlere ihtiyaç duyuyor gibi soruları bilimsel olarak araştırarak güvenle kullanabileceğiniz ürünler üretiyor. Özellikle son yıllarda yapılan araştırmalar bağırsak ve sindirim sistemi ile vücut sağlığı ilişkisi üzerindeki önemi üzerinde durulmaktadır. Bağırsakların insan vücudundaki en önemli organların başında geldiği konusu gündeme gelmeye başlamışken Aptamil devam sütleri de bu doğrultuda patentli içerikleriyle dikkat çekiyor. İçeriğinde bulunan probiyotikler bağırsak sağlığı için oldukça büyük bir öneme sahiptir. Bebeğinizin bağışıklık sistemini geliştirecek olan bu probiyotik lifler sindirime yardımcı olacak ve çocukların sağlıklı gelişimine büyük anlamda faydalar katacaktır. Bebeğinizin gelişimine ve sağlığına katkıda bulunacak bu bileşenleri 12. aydan itibaren kullanabileceğiniz Aptamil 4 devam sütü ile elde edebilirsiniz. Çocuğunuzun ileriki hayatına ve sağlığına büyük bir yatırım için içeriğinde şeker bulunmayan, 12. aydan itibaren gelişimine katkı sağlayan içerikler bulunan Aptamil 4 ürününe ekonomik avantajlarla trendyol.com adresinden ulaşabilirsiniz. Bebeğinizin sindirim sistemini rahatlatacak, bağışıklığını güçlendirecek ve hastalıklara karşı direnç kazanmasını sağlayacaksınız. Yiyeceklerden yeteri miktarda alamadığı tüm vitaminlerin telafisini bu ürünle yapacak, lezzetli tadıyla bebeğinizin en çok seveceği Aptamil 4 numara devam sütünden vazgeçemeyeceksiniz.

Aptamil 4 Devam Sütü Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Anneler bebeklerini dünyaya getirdikten sonra anne sütünün besleyiciliği konusundaki önemi bilerek kendi sütlerinin yeterliliği konusunda endişeye kapılırlar. Anne sütü ilk 6 ayda bebeğin ihtiyacı olan tüm besini sağlamaktadır. Anne eğer bebeğini emzirmesi için bir engel varsa bu durumda oldukça büyük endişelere kapılır. Devam sütleri, anne sütünün yerini süt emzirme durumu yok ise veya anne sütü yetersiz ise devreye girmektedir. Doktor onayı ile vereceğiniz karar ile bir devam sütüne başlanır bu eksikliği gidermeye çalışılır. Ancak kullanılacak olan devam sütü mamanın içeriği çok önemlidir. Devam sütü nasıl seçilir ve devam sütü alırken nelere dikkat edilmelidir gibi soruların cevabına göre seçim yapmak çok önemlidir. Seçilecek mama anne sütüne en yakın içerik ve özelliklere sahip olmalıdır. Aptamil devam sütleri anne sütü üzerine yapılan araştırmalar sonucunda geliştirilen ürünler ile anne sütüne yakın bir yapıda üretim yapılması sağlanmıştır. Anne sütü bebeğin gelişimindeki en önemli gıdadır. Anne sütü bebeklerin beyin gelişimi ve bağışıklık sistemini en sağlıklı ve gereken şekilde desteklemektedir. Zamanında doğmuş bebeklerin ilk altı ayında sadece anne sütü tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yetmektedir. 6 aydan itibaren ise çeşitli ek gıdalara ve devam sütlerine geçiş yapılır. Anne sütü ile alınacak ek gıdalar ve devam sütleri bebeğin gelişimi için çok önemlidir. 2 yaşına kadar anne sütü alabilen çocukların beslenme planlarına ek gıdaların yanında devam sütlerinin de eklenmesi çok önemlidir. Anne sütü her zaman yeteri miktarda gelmeyebilir veya çocuğun ek gıdalara karşı ilgisi de az olabilmektedir. Bu gibi sebeplerden dolayı çocuklardaki iştah kaybı, kilo kaybı ve vitamin eksikliklerinin görülmesi anne ve babaları endişelendirmektedir. Çocuğun ay ay yeterli kiloya ulaşması, yeterli kiloyu alabilmesi, vücudunun ve organlarının gelişmesi büyük oranda yeterli miktarda aldığı vitamin ve minerallerce desteklenmektedir. Bu durumda aylara ve çocuk gelişimine uygun olarak alması gereken vitamin ve destekler Aptamil olarak bilim insanlarınca araştırılarak tespit edilmekte ürünler bu ihtiyaçlara göre oluşturulmaktadır. Anne ve babaların doktor kontrolünde bebekleri için oluşturacakları beslenme planlarına katkı sağlayacak, öğünlere ekleyecekleri bu sağlıklı ürünler bebeğinizin gelişimi için oldukça önemlidir. Aptamil 4 mama ürününü bebeğinizin 12. ayından itibaren beslenme planına gönül rahatlığı ile ekleyebilirsiniz. Aptamil 4 devam sütü Avrupa patentli Pronutra - Advance içeren bir çocuk devam sütüdür. 1. Yaştan itibaren çocuklarınızın beslenmesine ekleyebilir gelişimlerine katkıda bulunabilirsiniz. Aptamil 4 1200 gr, Aptamil 4 900 gr, Aptamil 4 800 gr, Aptamil 4 350 gr gibi farklı seçeneklere sahip bir üründür. İstediğiniz ve ihtiyacınız olan miktarda ürünü sayfamızı ziyaret ederek satın alabilirsiniz.

Bebeğinizi 12. Ayında Aptamil 4 ile Tanıştırın

Patentli içeriği ile şeker içermeyen bu sağlıklı ürünü hazırlamak çok kolay. Aptamil 4 devam sütü her daim güncellenen be yenilenen birbirinden farklı ve canlı renkleri ile sizlerle. Özel kutulu ambalarlı seçeneklere sahip bu ürünü sağlıklı ve pratik bir şekilde saklayabilirsiniz. Bu özel kutular mamayı en sağlıklı ve güvenli şekilde saklamanızı sağlar. Her biri farklı renklerde hazırlanmış ambalajları bebeğiniz çok sevecek. Harika tadı ile bebeklerinizin vazgeçemeyeceği bu tadı hazırlayarak biberonuna koyun ve bebeğinizin öğünlerini keyiflendirin. Hazırlanması çok kolay bu ürün sayesinde fazla vakit harcamadan kolayca hazır hale getirebileceksiniz. Ürünü hazırlamadan önce ellerinizi dikkatli şekilde yıkayarak temizlemeniz çok önemlidir. Ellerinizin temizliğinin ardından sıra biberonun hijyenine gelmektedir. Biberonunuzu ve tüm aksesuar ve parçalarını 10 dakika kaynatarak steril hale getirdikten sonra kullanacağınız su miktarını ayarlayın. Mamaya katacağınız suyu 40 kaynatın ve 40°C sıcaklığa ininceye dek bekleyin. Kutuda belirtilmiş olan miktarda suyu ve Aptamil 4 devam sütü ürününü biberona ilave edin. Biberonu iyice kapadıktan sonra iyice çalkalayarak ürünün tamamen karıştığına emin olun. Ardından kapağı çıkararak emziği takın ve devam sütünün sıcaklığını içme sıcaklığı seviyesine kadar soğutmaya devam edin. Artık Aptamil 4 devam sütü bebeğinizin içmesi için hazır. Aptamil Çocuk Devam Sütü’nü farklı şekillerde de hazırlayabilir bebeklerinizin beğenisine sunabilirsiniz. Bebeklerinizin kahvaltı karışımlarına ve muhallebilerine ekleyebilir, yoğurtlarını mayalarken kullanabilirsiniz. Ayrıca sebze ve meyve pürelerine de ekleyerek vitamin değerlerini arttırabilir içeriğindeki probiyotik liflerle bebeğinizin sindirim sistemi sağlığı ve gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Aptamil 4 Devam Sütü ile Bebeğinizin Bağışıklığı Güçlensin

Aptamil 4 devam sütü bebeklerin 1. Yaşından itibaren kullanılabilir. Bebeğinizin ayına ve yaşına göre değişen ürünler farklı renk ve ambalajlarda satışa sunulmaktadır. Aptamil 4 1200, Aptamil 4 900 ve Aptamil 4 400 gr gibi farklı boyutlarda ürünü satın alabilirsiniz. Aptamil 4 fiyat konusunda da avantajlı yönüyle kullanıcılarla buluşuyor. Aptamil gelişen bilimsel çalışmalarla her daim içeriğini yenileyebilmekte ve yararlı olabilecek tüm yeniliklere açık bir üründür. Ambalajları da bu yenilikçi anlayışla yenilenerek farklı ürünler farklı renklerde ve farklı şekillerde olabilmektedir. Ürünün kutusunda içeriği ve faydalarının yanında nasıl hazırlanacağı da ayrıntılı olarak açıklanmıştır. Ürün ölçeği ile birlikte satılmakta olup bebeğinize kullanmanız gereken ürün ölçüleri ve malzemeleri detaylı olarak açıklanmaktadır. Ayrıca marka, ürünü farklı kullanım şekillerinden de bahsetmiştir. Sadece biberonda değil çeşitli yiyeceklerle de kullanabileceğiniz bir mamadır. Bebeğinizin damak zevkine göre önerilen çeşitli şekillerde hazırlayabileceğiniz ürün bebeğinizin de vazgeçilmezleri arasında olacak. Lezzetli tadı ve uygun kıvamı ile bebeğiniz keyifle tüketecektir. Diğer önerilen besinlerle de aynı şekilde keyifle tüketebileceklerdir. Bebeğiniz alması gereken mineraller ve vitaminleri bu lezzetli devam sütü ile alacak ayrıca sindirim ve bağışıklık sistemi için büyük katkı sağlayacak probiyotik lifleri de bu mamayla tüketebilecektir. Aptamil 4 devam sütü ile bebeğinizin beslenme planına katmanız gereken birçok vitamini kolay ve pratik bir şekilde düzenli olarak verebilme şansını sağlayacaksınız. 1 yaş bebekler 2 yaşına kadar olan süreçte gelişim konusunda büyük yol kat ederler. Hızla büyüyecekleri bu dönemde beyin ve sinir sistemi de oldukça gelişmeye başlar. Konuşmaya başlar ve tepkileri artar. Sizi izler ve hareketlerinizi taklit ederler. Hala anne sütüne olan ihtiyaçları büyüktür. Bu sebeple de devam sütleri artık yeterli gelmeyen, azalan anne sütüne büyük destek vermektedir. Ayrıca bu dönemde sebze, meyve, çorba ve tahıl ürünleri tüketmeye başlarlar. Yiyeceklerine, pürelerine de katarak bu değerli içeriğe sahip ürünü hazırlayarak bebeklerinizin gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Özellikle kullanıcı yorumlarının çok yapıldığı sitede Aptamil 4 yorumlar kısmından çok sayıda kullanıcıya ulaşabilmenize olanak tanır. Anne yorumları, üründen nasıl memnun kaldıkları ve ürünü nasıl tercih ettikleri gibi yorumlara ulaşabilir seçmeniz gereken ürünlerle ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca alışveriş yaparken güvenebileceğiniz bir site tercih etmek oldukça önemlidir. Satın alacağınız ürünlerin orijinalliği, kalitesi son kullanma tarihi gibi birçok önemli özelliğe sahip olup olmadığını ve ödeme seçenekleri de oldukça önemlidir. Tüm bu konularda rahatça ve güvenle ürünleri sipariş verebilir ekonomik avantajlar sağlayabilirsiniz.

Bebeğiniz Aptamil 4 Devam Sütü ile Sağlıkla Gelişsin

Bağışıklık sistemi gelişimi bebeklerin hastalıklara karşı direnç göstermesi için büyük önem taşımaktadır. Bağışıklık hücrelerinin büyük bir kısmı bağırsaklardadır. Bebeklerin hastalıklara karşı direnç sağlaması yararlı bakterilerin de yardımı ile olur. Ve bu yararlı bakteriler bağırsaklardadır. Bağırsaklarda yararlı bakterilerin gelişmesi için ise probiyotik liflere ihtiyaç vardır. Aptamil 4 kullananlar bebeklerine bu ürünle düzenli olarak probiyotik lifli besin sağlamış olurlar. Bebeklerin tuvalet alışkanlıkları, sindirimlerinin rahatlığı için oldukça faydalı olan probiyotik lifler Aptamil ürünleri ile bebeklerinizin hizmetinde. Bebeğiniz 1 yaşındaysa hızla büyüdüğü ve geliştiği bu dönemde onu Aptamil 4 ile destekleyin. Patentli probiyotik bileşenlerle, vitaminlerle ve minerallerle bebeğiniz ve sizlerin içi rahat olsun. Aptamil 4 mama fiyatları değerli içeriklerine göre oldukça uygundur. Siz ailelerin ekonomisine ekonomik boylarla da katkıda bulunur, ürünlere kolayca ulaşabilmenizi ve bebeğinizin sağlığını güçlendirmenize yardımcı olur. İçeriğinde şeker bulunmaz, ayrıca raf ömrünü uzatmak için koruyucu maddeler içermez. Doktorunuza danışarak bebeklerinizin beslenme planlarına ekleyeceğiniz en doğru besin kaynaklarından biridir. Ürünü rahatlıkla pratik olarak hazırlayabilir önerilen farklı tariflere göre hazırlayarak da bebeklerinize yedirebilirsiniz. Bebekleriniz bu lezzetli tadı diğer ek gıdaları ile de tatsın ve vitaminleri her şekilde almanın keyfini yaşasın. Gönül rahatlığı ile en vitaminli ve en yararlı bebek mamalarından biri olan Aptamil devam sütünü kolayca hazırlayın. Gittiğiniz yerde yanınızda götürün ve hijyenik şekilde gittiğiniz ortamda bebeğinizi beslemenin rahatlığını yaşayın. Kutu ambalajları ile de küçük seyahatlerde ve yolculuklarda güvenle saklayarak yanınızda taşıyın. Her zaman yenilenebilen içeriği ile ve renkli ve eğlenceli ambalajlarıyla kullanımı ve saklanması pratik harika bir devam sütü. Aptamil 4 devam sütünü1200 gram seçeneğiyle ekonomik olarak satın alabilirsiniz. 1 yaşından itibaren kullanabileceğiniz Aptamil 4 mamasını Mega Size seçeneği ile 2 ayrı poşette tek paket halinde de satın alabilir ekonominize katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca ürünü satın almadan önce mamayı daha önceden kullanmış olan annelerin yorumlarını inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Bir ürünü almadan önce ürün hakkında yapılan yorumların tarafsız bir şekilde paylaşıldığı güvenilir siteleri bulabilmek zor ve önemlidir.

Bebeğinizin Sağlıklı Gelişimi için Aptamil 4 Devam Sütleri

Bebeklere uygun standartlarda ve kalitede üretilen Aptamil 4 mamaları akıllı kutu ambalaja sahip olması ile kullanım saklama kolaylığı sağlar. Akıllı kutu şeklinde de satın alabileceğiniz ürünün özel kutu ambalajı sayesinde pratiklik kazanacak, ürünü hijyenik ve güvenli şekilde saklayabileceksiniz. içeriğinde 8 vitamin ve 8 mineral bulunan Aptamil 4 devam sütü bebeğinizin 1 yaşında ihtiyaç duyduğu ve gelişimine katkı sağlayan bu vitamin ve mineralleri ürün içeriğine ekleyerek annelerin bir numaralı tercihlerinden biri haline geldi. Kalsiyum ve D vitaminleri çocukların kemik gelişimi için önemlidir. Demir vücutta kan hücreleri üretimini sağlar ve bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı direnci arttırmaktadır. Magnezyum sodyum ve potasyum da bebekler için oldukça önemli vitaminlerdir. B grubu vitaminler ise sinir sistemi ve hematolojik sistemin gelişimi için gereklidir. C vitamini ise vücuttaki en önemli etkilere sahip vitaminler arasındadır. K vitamini kan ve damarlarla ilgili olup A vitamini ise gözlerin ve cildin sağlığı için büyük öneme sahiptir. Bu vitaminleri almanın önemli olmasının yanında ne dozda ve ne şekilde alınacağı da büyük önem taşımaktadır. Aptamil için çalışan bilim insanları bebeklerin 1 yaşındayken alması gereken vitaminleri ve miktarlarını titizlikle yaptıkları araştırmalar sonucu belirlemektedir. Bu vitamin ve minerallere ek olarak probiyotikler bağırsak sağlığı için, sindirim ve bağışıklık sistemi için çok önemlidir. Probiyotikler yardımı ile bağırsaktaki faydalı bakteriler çoğalır ve sindirime büyük fayda sağlanmış olur. Özellikle bebeklerdeki sindirim problemleri çok sık görülebilmektedir. Bebeğinizin yeni tatlar ve gıdalarla tanıştığı ve gelişimlerinin hızla arttığı bu aylarda Aptamil 4 devam sütü bebeğinizin sağlığına yapacağınız büyük bir yatırımdır. Annelerin en doğru tercihleri arasında olan bu devam sütünü bebeğiniz de çok sevecek. Lezzetli tadı ve uygun kıvamı ile bebekleriniz keyifle tadacak ve düzenli olarak içmeye devam edecektir. Bebeğinizin beslenme planına ekleyeceğiniz bu devam sütü ile bebeğiniz içeriğinde bulunan bu vitaminleri düzenli bir şekilde alacak. Hastalıklara karşı vücut direncinin beslenmeye bağlı olarak gelişmesi nedeniyle bebeğinizin doktoruna danışarak bu özel içeriği beslenme planın a gönül rahatlığı ile ekleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan ürün miktarına göre çeşitli boyutlardaki ürünleri isteğinize göre alabilir akıllı kutu ambalaj seçeneklerini tercih edebilir ekonomik boylardaki ürünleri satın alarak aile ekonominize katkı sağlayabilirsiniz. Trendyol sayfasının özel kampanyaları ve indirimlerinden faydalanarak da bu ürüne sahip olabilirsiniz.