"

Ara Kablo

" araması için 1246 sonuç listeleniyor

Kullanışlı ve Kaliteli Ara Kablo Çeşitleri Trendyol'da!

Ara kablo, bir elektronik cihazın diğer bir elektronik cihaza bağlanması amacı ile tercih edilen ve iki cihaz için de uyumlu olup, aralarında veri geçişine olanak veren bir gereç türüdür. Bu kapsamda kullanım alanına uygun olacak şekilde bir gereç seçimi yapılması gerekir. Kişiler, kullandıkları cihazın yapısına göre bir gereç seçimi yaparak istedikleri cihaz ile bağlantı kurabilir. Ara kablo kullananların çok tercih ettiği türler arasında, araçlara bağlanmak için kullanılan ürünler bulunur. Araç ara kablo fiyatları, seçilecek olan gerece göre farklılık gösterir. Akü ara kablo seçeneği müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Fiyat farkının yanı sıra araçlara, kişilerin telefonundan bağlanabilmek için gerekli olan farklı türlerde bulunur. Bu türler arasından uyumlu olan seçimler yapılarak kullanım sağlanır. Bu gereçler ile telefonu araca bağlamak için araç gövdesinde gerekli olan girişlerin bulunması gerekir. Girişin bulunmadığı durumlarda ise ürünün kullanımı sağlanamayacağı için herhangi bir bağlantıda yapılamaz. Bu durumlarda bağlantı yapılabilmesi için bazı aparatların kullanılması gerekir. Araç içi şarj aparatı olarak bilinen bu aparatlar ile cihazın kullanılabilmesi mümkün olabilir. Bir kısmı aracın gövdesinde bulunan şarj girişine takılır. Sürekli takılı olarak konumlandırılabilir bu cihaz, USB girişi olan ürünlerin bağlanabilmesi için gereklidir. Cihazı bağladıktan sonra telefona uygun olan bir modelin kullanılması gerekir. Bu kapsamda Android cihazlar için tasarlanmış olan ürün seçenekleri, pek çok cihaz ile uyum sağlayabilir. Ancak iPhone’lar için farklı bir gereç seçimi yapmak gerekir. iPhone model seçenekleri, gerecin telefona giriş kısmındaki farklılık sebebi ile sadece iPhone’lar ile uyum sağlar. Bu sebeple de bağlanılacak olan cihaz seçimine göre bir gereç tercih etmek gerekir. Ara kablo online olarak da Trendyol üzerinden satışa sunulan modeller arasında yer alır. Ürünler arasında sadece USB girişli olanları değil jak şeklinde tasarlanmış olan araç kitleri de bulunur. Kişiler, beklentilerini karşılayacak seçimler yaparak memnuniyetlerini arttırabilir. Gereçler bu kapsamda farklı özelliklere sahip olduğu için cihaz fiyatları değişiklik gösterebilir. İhtiyacınıza uygun seçeneklere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kaliteli Ara Kablo Türleri

Kaliteli Ara Kablo Türleri

İki elektronik cihaz arasında bağlantı kurarken tercih edilen modele her alanda ihtiyaç duyulur. Modellerin birbirine bağlanarak aralarındaki veri geçişinin yapılmasına olanak veren gereçler, şarj etmek için de kullanılır. Bu sebeple de her seçeneğe uygun olacak şekilde farklı gereç seçenekleri mevcuttur. Sadece veri akışı değil diğer pek çok alanda da modelleri kullanabilmek mümkündür. Veri girişinin yanı sıra; hoparlör olarak ya da şarj etmek için de kullanılabilir. Gereçler şarj etmek, hoparlör, ses kaydı, yazıcı, projektör gibi pek çok farklı model için kullanılabilir. Bu kapsamda ürünler ile televizyona bağlanabilmek de mümkündür. Anten ara kablosu müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Herhangi bir veriyi görüntülemek, müzik dinlemek, slayt gösterisi görüntülemek ya da film izlemek için tv ara kablosu kullanılabilir. Ancak bunun için bir HDMI seçimi yapılması gerekir. Televizyonların HDMI girişi bulunduğu için bu bağlantıyı sağlamak amacı ile ona uygun bir gereç kullanılması gerekir. Ürünler bu sebepler doğrultusunda kullanılabildiği gibi, internet, DVD player, ev sinema sistemi gibi diğer elektronik seçenekleri çin de tercih edilir. Televizyona görüntünün ve sinema sistemine ekrandaki sesin gelebilmesi için gerecin kullanılması gerekir. Ürünün kullanılmaması durumunda ise seçenekler arası bağlantı sağlanamaz. Birbirinden farklı boyut ve işleve sahip ara kablo çeşitleri mevcuttur. Renkli ara kablo seçenekleri de müşterilerin beğenisini kazanır. Beyaz, sarı, pembe, kırmızı, turuncu, siyah ara kablo seçenekleri müşterilerin beğenisine sunulur. Ara kablo priz seçenekleri ise; elektrik enerjisini kullanmak için tercih edilen uzatma gereçleri olarak bilinir. Genel olarak beyaz renkte olan bu gereçlerin farklı renk seçenekleri ve farklı özellikler ile donatılmış modelleri bulunur. Açılıp kapanabilir anahtarlı olarak tasarlanan modelleri ile gerecin kullanılmadığı zamanlarda elektrikten tasarruf etmek mümkündür. Bunun yanı sıra farklı fişlere uyum sağlaması açısından ikili ya da üçlü diş girişleri olan modelleri de mevcuttur.Temelde ürün, iki ya da üç seçeneğin birbirine bağlanmasındaki geçişleri temel alarak tasarlanmış ürünlerdir. Bu sebeple de birden fazla özelliğe sahip olarak üretilir. Araç kiti şeklindeki modellerin bluetooth özelliği de bulunur. Farklı boyutları ile 10 metre, 20 metre, 50 metre, 100 metre ara kablo çeşitleri mevcuttur. İşlevi açısından PS2, PS3 ara kablo modelleri mevcuttur. Pedal ara kablo, çalgı aletlerinin başka elektronik modellere bağlanmasını sağlar. Bu sebeple de pek çok kişi tarafından tercih edilen yardımcı bir üründür. Pedal gereçleri başta gitar olmak üzere, klarnet, davul ve birçok müzik aletinde kullanılır. Bu gereçlerin farklı modelleri ve boyutları bulunur. Kişiler; kullanım sağlayacakları müzik aletine uygun bir model seçimi yaparak konforlu ve kaliteli bir kullanım elde edilebilir. Her alanda kullanıma uygun olan ürünleri Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Verilere Kolay Ulaşma İmkanı Sunan Ara Kablo

Verilere Kolay Ulaşma İmkanı Sunan Ara Kablo

Ürünlerin fiyatı seçilecek olan ürünün markasına, modeline, özelliklerine ve boyutuna göre farklılık gösterebilir. Ara kablo indirimlerini takip ederek uygun fiyatlı ürünleri alabilirsiniz. Bu kapsamda kullanılacak olan cihazların girişlerine uygun modellerin seçilmesi gerekir. Ürünler USB girişli olabildiği gibi, farklı giriş özellikleri de taşıyabilir. Bu sebeple de seçilecek olan ürünün kullanılacak olan parçalar ile direkt uyumlu olmasına dikkat edilmelidir. Ürünler sadece araç ve telefon arasındaki veri geçişini sağlamaz, bu kapsamda her türlü parçaların arasındaki veri geçişine olanak veren ürün seçenekleri bulunur. Bu seçenekler arasından seçimler yapılarak kullanılmak istenilen parçalar arasında kolaylıkla bağlantı kurabilmek mümkündür. USB ara kablo olarak tasarlanmış olan ürünler, pek çok parça ile uyum sağlayacak çeşitliliğe sahiptir. Bu kapsamda USB girişli bir parçaya kolaylıkla uyum sağlayarak veri geçişine olanak sağlar. Kulaklık modellerinin farklı girişleri bulunabilir. Çalışma şekli bakımından da farklılık gösteren kulaklıkların kullanımı için model seçilmesi gerekir. Bu kapsamda kulaklık ara kablo seçenekleri arasından seçimler yapılarak kullanım sağlayabilmek mümkündür. Ürünlerin her türlü kulaklık modeline uyum sağlayacak şekilde dizayn edilmiş olan farklı tasarımları bulunur. Kişiler, kendi cihazlarına göre kulaklık seçimi yaparak kullanım sağlayabilir. Kulaklık için tasarlanmış olan seçeneklerin farklı renkleri de bulunur. Bu kapsamda kişiler, kendi kulaklık renklerine göre parça seçimlerini yaparak uyumlu bir görünüm de elde edebilir. Genel olarak beyaz ya da siyah renkte bulunan kulaklık gereçlerin mavi, pembe turuncu, mor, yeşil, kırmızı gibi pek çok farklı rengi bulunur. Kişiler kendi tarzlarına göre parça seçim yaparak, tarzlarını yansıtabilir. Kulaklıkların yanı sıra laptop ara kablo seçenekleri de bulunur. Bilgisayarların farklı pek çok girişi bulunmakla beraber, bu girişler genellikle USB formatında tasarlanır. Bilgisayar ara kablosu seçenekleri, genel olarak bir ucu USB girişli diğer ucu ise diğer parçaya uyum sağlaması için farklı bir girişe sahiptir. Bu girişler genellikle telefon şarj aletindeki girişlere benzemekle birlikte, bazı tasarımlarda iki tarafının da USB girişli olabilmesi mümkündür. Müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik farklı seçenekler sunan kategoriyi Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Her Alana Uygun Veri ve Enerji Aktarım Gereçleri

Her Alana Uygun Veri ve Enerji Aktarım Gereçleri

Kaliteli ara kablo seçenekleri ile tüm parçaları her yerde kolaylıkla kullanabilmek mümkündür. Ara kablo kampanyalarını inceleyerek cihazınız için uygun ürüne ulaşabilirsiniz. Taşınabilir özellikte olmaları ürünleri cazip hale getirir. Sıklıkla bağlantı kurulan parça ise cep telefonları olarak bilinir. Bu sebeple de kolay ve pratik bir kullanım elde etmek için kullanılan cep telefonuna uyumlu bir parça taşımak, veri akışının istenilen yerde ve istenilen zamanda yapılmasına olanak verir. Bu parçalar ile bilgisayar ya da yazıcılara bağlanılması da mümkündür. Bu kapsamda yazıcı ara kablo ile bilgisayara bağlanma işlemi tamamlanabilir. Sadece bilgisayara değil yazıcıların telefonlara bağlanabilmesi de mümkündür. Veri akışını görüntüleyebilmek için bir ekran gerekir. Bu sebeple de yazıcıların bilgisayar, tablet ya da cep telefonu gibi ekranlı bir cihaza bağlanması gerekir. Bağlanma işlemi tamamlandıktan sonra cihazdan veri akışı başlatılarak, yazdırmak istenilen veri için işlem başlatılabilir. Yazıcının özelliğine göre renkli ya da siyah beyaz bir basım yapabilmek mümkündür. Yazıcılara bağlanılan ürün ile hem yazı dosyaları hem de fotoğraflar basılabilir. Bu kapsamda kişilerin yanında ürün bulunması durumunda istenilen her yerde istenildiği kadar veri çıktısı alabilmek mümkündür. Ürünler arasından seçimler yaparken kişilerin hangi cihazlar ile bağlantı kuracaklarını belirlemeleri gerekir. Bunun sebebi ise; birden farklı parça girişinin bulunması durumudur. Her cihaza göre farklı bir parça ucu bulunması sebebi ile kullanılacak cihazlara uygun olan gereçlerin seçilmesi önemlidir. Ürünler, USB girişli olarak bulunabildiği gibi, jak girişli olarak da bulunabilir. Ayrıca USB girişli olan modellerin 2.0 ve 3.0 gibi çeşitleri bulunur. Kişilerin bu seçimi, ürünü kullanacakları cihaza göre yapmaları gerekir. Dayanıklı ve kaliteli ürünlere sahip olmak için Trendyol’u tercih edebilirsiniz.

Pratik Kullanım Sunan Ara Kablo

Pratik Kullanım Sunan Ara Kablo

Bu cihazlar araçlar, telefonlar, bilgisayar, tabletler ve yazıcılar için kullanılmakla birlikte; enstrüman için de tercih edilir. Her müzik aleti için farklı boyutlarda ve genişliklerde parça seçeneği bulunur. Bu ürünler ile müzik aletlerinin hoparlör, bas ya da kulaklık gibi benzer aletlerle kullanılması mümkündür. Makaralı ara kablo seçenekleri ise; genellikle inşaat işlerinde ya da geçici işlerde tercih edilir. Makara şeklindeki sarma mandalı ile konforlu bir kullanıma olanak veren bu cihazlar uzatma ara kablosu olarak tercih edilir. Belli bir alana uzanmayan gereçler için alternatif bir yöntem olan makara şeklindeki cihazın gereç uçları değiştirilebilir. 10 metre seçeneği çok tercih edilen uzun ara kablolar arasında yer alır. Bunun yanı sıra ana uca takılan ekstra uç seçeneği ile istenilen cihaza uyum sağlayabilmesi de mümkündür. Ürün uzunluğunun farklılık göstermesinin yanı sıra genişliği de değişiklik gösterebilir. Güçlü cihazlara takılması durumunda kalın cihaza sahip olan seçenekleri tercih edilir. Bunun yanı sıra ince yapılı gereç seçenekleri ise diğer küçük çaplı elektronik cihazlar için kullanıma uygundur. Makaralar, şarj için de kullanılabilir. Cihazların şarj gereçlerinin yetişmediği bölgelerde destek enerji olarak tercih edilir. Bununla beraber, elektrikle çalışan cihazlar için de oldukça fonksiyonel bir ürün olarak müşterilere sunulur. Şarj cihazı fiyatları değişiklik göstermekle beraber; hangi parçanın alınacağı ile ilgili kararsızlık yaşanması durumunda, ara kablo yorumları incelenerek, müşteri deneyimlerinden faydalanmak mümkündür. Harddisk ara kablo modelleri ise; diğer seçeneklere göre farklı bir yapıda tasarlanır. Bu kapsamda harddisklere bağlanabilmesi için tasarlanan uç kısmı geniş bir yapıya sahiptir. Bağlanması gereken harddisk ile ürün seçeneğinin uyumlu olması, kişilerin rahat bir şekilde veri akışını sağlamak için önemlidir. Pek çok farklı alanda tercih edilen ekipmanlara ulaşmak için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Modern Tasarımlı Ara Kablo Seçenekleri

Modern Tasarımlı Ara Kablo Seçenekleri

Ürün seçenekleri arasında yer alan bir diğer tasarım ise; projeksiyon olarak bilinir. Projeksiyon aleti; bağlı olduğu cihazda bulunan görüntüyü düz bir zemine yansıtmaya yarayan elektronik bir cihazdır. Cihaza bağlanmak için ise; ürün gerektiği için, projeksiyon aletine ve bağlanılacak cihaza uygun bir parça seçimi yapmak gerekir. Uyumlu bir parça ile her türlü cihazın projeksiyon aletine bağlanabilmesi mümkündür. Projeksiyon aletinin tavanda asılı olması durumunda seçilecek olana ve modelin uzunluğuna dikkat etmek gerekir. Kısa gelen ürün, kullanım açısından konfor sağlamayacağı için tercih edilmemesi gerekir. Ayrıca mikrofon ara kablosu da sıklıkla tercih edilir. Uydu gereci ise; uydu kurulumu amacıyla gerekli olan model çeşididir. Bu kapsamda uydu alıcısına ya da televizyona bağlantının sağlanabilmesi için gerekli olan bu parçanın, iki cihaz ile uyumlu girişe sahip olması gerekir. Genel olarak USB girişli olan bu cihazların HDMI girişi de bulunur. Seçim yaparken bu detay göz önünde bulundurularak monitör ara kablosu alımı yapılması gerekir. Ev interneti için geliştirilmiş olan cihazlar ise modemlerdir. Modem için ise; modem kullanımının sağlanabilmesi amacıyla gerekli olan internet ara kablosu çeşidi olarak bilinir. Modemin farklı girişleri bulunmakla beraber, bilgisayar ya da ev telefonuna bağlı olarak da çalışabilen farklı modelleri vardır. Bu sebeple alınacak olan modem gerecinin bu detaylara göre seçilmesi gerekir. Modemlerin girişleri ise HDMI ya da USB olarak farklılık gösterebilir. Bu cihazlar elektrik alanı ile ilgili ürünler olarak bilinir. Elektrik gereci ise; evde, işyerlerinde ya da farklı mekânlarda kullanılan ve elektrik enerjisinin dağılımına olanak veren cihaz türleri olarak bilinir. Bu gereçler ana şartele bağlanmakta olup, genellikle elektrik uzmanlığında kullanılması gerekir. Topraklı ara kablo ve tüm ürün çeşitlerine Trendyol üzerinden sahip olabilirsiniz.

Bütçe Dostu Ara Kablo Fiyatları

Bütçe Dostu Ara Kablo Fiyatları

Ürün modelleri, pek çok farklı alanda kullanılmak üzere geliştirilir. Bu kapsamda ara kablo tavsiyeleri incelenerek, uygun ürünün seçilmesi gerekir. Type C ara kablo, genel olarak araçlarda kullanılan ve cep telefonlarına bağlanan ürün çeşididir. Farklı uzunlukları, renkleri ve tasarımları bulunur. Araçlara bağlanmasına yarayan uç kısmı genel olarak USB girişli olur. Bunun yanı sıra jak şeklinde olan modelleri de mevcuttur. Telefona bağlanması gereken uç kısmının ise; telefonun markasına ve modeline göre şekillenmesi gerekir. Bu kapsamda; kullanılan telefonun girişine göre bir seçim yapılır. Böylece istenilen yerde istenilen cihaza bağlantı sağlanarak veri geçişi yapılabilir. Amfi ara kablo müşterilerin sıklıkla tercih ettiği ürünler arasındadır. Kişiler beklentilerini karşılayacak seçimler yaparak gereç kullanımı sağlayabilir. 3’lü ara kablo, çok tercih edilen modeller arasında bulunur. Uzunluğunun farklılık göstermesi sebebi ile kişiler, kullanım alanlarına göre 4’lü ara kabloları da tercih eder. Bu kapsamda ise; çok tercih edilen parça uzunluğu 5 metre ara kablo seçenekleri olarak müşterilere sunulur. Bunun yanı sıra gereç uzunluğunun fazla olduğu parçalar da bulunur. Bu modeller, genel olarak prizlerin az olduğu mekânlarda sıklıkla kullanılır. 50 metre modelleri arasından seçimler yapılarak konforlu bir kullanım elde edilebilir. Genellikle elektriği evden dışarıya aktarmak için tercih edilen bu uzunluktaki model, özellikle araç içi temizliklerinde tercih edilir. Üçlü olarak tasarlanan modelleri bulunduğu gibi tekli ara kablo seçenekleri de mevcuttur. Tüm ürün modellerinin özelliklerini ve fiyatlarını Trendyol üzerinden inceleyebilir, kolaylıkla ara kablo satın alabilirsiniz.