placeholder
"

Araba Sticker

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Araba Sticker

Zevkinize Uygun Araba Sticker Modelleri

Araba sticker, genel olarak son yıllarda oldukça popülerleşmiş ve de kullanımı yaygınlaşan bir sticker çeşididir. Çeşitli büyüklüklerde araçlar mevcuttur ve boyut ya da ebatlarına göre ölçüleri de değişkenlik göstermektedir. İhtiyacınıza ve de zevkinize göre size uygun olan araç sticker modellerini kullanarak aracınıza şekiller verebilmeniz mümkündür. Her bir model farklı güzelliklerde ve de faklı görünümlerde olmaktadır. Ürün kategorisi son derece geniş bir yelpazeye sahiptir. Sizin için uygun olan modeli seçtikten sonra modelin ölçülerine de dikkat edip ürün alımını gerçekleştirmeniz tavsiye edilmektedir. Kaliteli ve de birbirinden farklı ürün seçeneklerine online platform üzerinden oto sticker modellerine ulaşabilir ve de dilediğiniz modeli arabanıza yapıştırabilirsiniz. Araba çıkartmaları modelleri arasında belki de sonsuz sayıda model içeriği bulunmaktadır. Birçok farklı ölçü ve tasarımlara sahip olan bu ürünler arasından dilediğinizi seçebilir ve araba yapıştırmaları uygulamalarını yapabilirsiniz. Araç sticker yapıştırma oldukça kolaylıkla yapılabilmektedir. Ürünü yapıştırmak için çift taraflı bantın arka yüzünde yer alan koruyucu zar çıkartılarak istenilen alana yapıştırılır. Yaklaşık bir dakika süresince eliniz ile üzerine sıkı bir şekilde bastırmanız gerekmektedir. Bu sayede sticker yapışmış olacak ve de kullanılabilecektir. Araba armaları çeşitleri kategorilerinde her zevke, ihtiyaca ve de tarza uygun birçok aksesuar olan araba için sticker bulunabilmektedir. Aralarında araç metal sticker, parlak, mat, kuşe, bez ya da araç modifiye sticker ve araba sticker baskı seçenekleri arasında istenilen desen ve tasarımlarda araç çıkartmaları bulunmaktadır. Ürünler genel olarak kuvvetli yapışkanlara sahiplerdir. Ayrıca yerlerinden söküldüklerinde de geride iz bırakmamaktadırlar. Araç aksesuarları arasında en çok satan ürünlerden biri olarak hem dış hem de iç yüzeye uygun olarak kullanılabilmektedir. Dikiz aynası, yan aynalar, camlar, bagaj kapağı, plaka gibi birçok yere uyarı için ya da görsellik için kullanılabilmektedir. Araba sticker bayrak modelleri de en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. 3D oto sticker modelleri de son yıllarda fazlasıyla dikkat çeken ve de birçok kişi tarafından kullanılan ürünlerdendir. Bir diğer sıklıkla kullanılan model ise oto cam sticker olarak birçok aracın arka camlarını süslemektedir. Farklı yazılarda ya da resimlerde ürünler bulunmakta ve de sürücüler ya da araba sahipleri tarafından tercih edilerek kullanılmaktadır.

Araba Sticker Modelleri İle Arabanıza Tarz Yaratın

Büyük bir keyifle kullandığımız araçlarımıza yaptığımız bakımlardan ziyade onları süslemek ya da daha da kişiselleştirmek için veyahut uyarı bildirimlerinde de bulunabilmek için araba sticker modellerinden birini seçebilir ve de kullanabilirsiniz. Bu modeller arasında ise araba yazı sticker ürünleri oldukça kullanılan birçok çeşitli yazı içeriklerine sahiptir. Uyarı olarak da kullanılabilen, çocuklu ailelerin arabada çocuklarının ya da bebeklerinin olduğunu belirten araba sticker yazı ya da araba logo sticker ürünleri de bulunmaktadır. Tüm araba markalarına özel olarak da üretilen araba şerit sticker ürünleri yanı sıra araba sticker şerit ürünleri de markasız ya da logosuz olarak tüm modellere uygun olarak üretilmektedir. En çok tercih edilen ve oldukça popüler olan diğer araba sticker modelleri arasında ise 3d araba sticker yer almaktadır. Arabaların marka logoları olabileceği gibi logoların esprili halleri ya da farklı esprilerde olan 3 boyutlu araba sticker bulunmaktadır. Stickerlar ile tarzınız aracınıza yansıyarak arabalar karakterize edebilirsiniz. Hayvan çizimleri, sanatsal çizimler, özlü sözler, ünlü kişilerin resimleri en sık kullanılan modeller arasında yer almaktadır. Genellikle siyah araba sticker tercih edilirken aynı zamanda koyu renk tonları ve beyaz çıkartmalar da tercih edilen ürün modelleri arasında yer almaktadır. Ürünlerin genel özelliği kaliteli ve de uzun süreli kullanım sağlamış olmaları olarak birçok kullanıcı tarafından da tercih nedenleri arasındadır. Kış mevsiminin şartlarına ve de yazın yüksek sıcaklıklarına karşı dayanıklı ürünler olması da diğer tercih nedenlerinden biridir. Birçok firmanın kalite ürünleri de bu özellikleri sağlamaktadır. Böylece uzun yıllar kullanımının keyfine varabilirsiniz. Ayrıca çıkartılıp sökülmek istenildiğinde de hiçbir iş bırakmamaları ve kolayca yerlerinden çıkartılabilmeleri de kalitesini kanıtlamakta ve de kullanıcıları mutlu etmektedir. Dilediğiniz zaman istediğiniz şekilde sökebilir ve de değiştirebilmeniz bu sayede mümkün kılınmaktadır. Oldukça eğlenceli modeller ile sevilen karakterlerin ya da sevilen sözlerin tasarımları ile araçlarda kullanılabilmesi oldukça keyif vermektedir. Yurt dışında da fazlasıyla kullanılan bu ürünler günümüzde ülkemizde de sıklıkla kullanılan ve de tercih edilen araç süsleri olarak kabul edilmektedir. Lüks ya da normal her türlü araca uygulama yapılabilmektedir. Birbirinden farklı birçok model ve süslemeler ile arabalara farklı bir hava katılması sağlanmaktadır.

Araba Sticker Modellerini Arabanızın Her Yerinde Kullanabilirsiniz

Araba stickerları arabaların her yüzeyinde uygulanabilmekte ve de her araba markası ve de modeline göre hem tarz hem de her boyut ve ölçülerde stickerlar bulunmaktadır. Genel olarak arabaların arka yüzeylerine uygulanması tercih edilmektedir. Ancak ön yüzeylere, aynalara, kapıların olduğu yerlere yapıştırılarak uygulama yapılmaktadır. Araçları boydan boya araba sticker kaplama yapabildikleri gibi sadece belirli bir alana da yapıştırma işlemi yapılabilmektedir. Yapıştırma yapılması istenilen alana ya da bölgeye göre boyutları da değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle kaliteli ürünlerin kullanılması tavsiye edilmektedir. Araba camı sticker modelleri araba isim sticker, yazılı, logolu ya da farklı şekillerden oluşmaktadır. Sudan ya da güneşten etkilenmeyecek şekilde diğer modeller gibi üretilmektedirler. Yüksek hassasiyetli kesim teknikleri ile imal edilmektedir. Sadece araç camı sticker olarak kullanılmamakta aynı zamanda aracın diğer yüzeylerine de uygulanabilmektedir. Araç yapıştırmaları arasında kimi kullanıcılar araba ön cam sticker modelleri de fazlasıyla tercih edilmektedir. Diğer modeller gibi bu ürünler de uzun ömürlü ve de kendinden yapışkanlı olarak üretilmektedir. Çıkartıldıklarında geride iz bırakmazlar ve solma ya da kalkma, yırtılma gibi sorunlar da yaşatmamaktadırlar. Araba kapı sticker modelleri de fazlasıyla tercih edilmektedir. Bu modeller arasında da marka, model isimleri ve şekilleri bulunmakta ve de birçok kullanıcı tarafından beğenilmektedir. Genel olarak araba yan sticker ya da araç yan şerit sticker şeklinde de adı geçen bu modeller arabaların kapılarının bulunduğu yüzeylerin alt kısımlarına yapıştırılmaktadır. Birbirinden farklı birçok tasarım arasından dilediğiniz modeli araç yan sticker kategorisi altında bulabilir ve de dilediğinizi seçebilirsiniz. Bir diğer en çok tercih edilen modeller arasında ise araç arkası sticker ürünleri yer almaktadır. Araba arkası sticker ürünleri arasında dekoratif farklı ve de esprili tasarımlar olduğu gibi yazılı, şekilli ya da üç boyutlu olmak üzere birçok ürün çeşidi bulunmaktadır. Size hitap eden ya da tarzınızı yansıtan tasarımı seçtikten sonra almanız ve de istediğiniz yere yapıştırmanız yeterli olacaktır. Yapıştırma işlemi gerçekleştirilmeden hemen önce bölgenin temiz ve de kuru olmasına dikkat edilmesi tavsiye edilmektedir. Araba kaput sticker ve araba çamurluk sticker ürünleri de oldukça revaçta olan ürünler arasında yer almaktadır. Araç çamurluk sticker çeşitlerinde ise en çok tercih edilen çamurluk reflektörleri olmaktadır. Genel olarak şerit halinde bulunan bu çıkartma modelleri ile gece sürüşlerinde fark edilir olmayı sağlamaktadır.

Araba Sticker Modellerini Duvarlarınıza Taşıyın

Genellikle dekorasyon amaçlı kullanılan stickerlar artık birçok araçta da dekorasyon ürünü olarak kullanılmaya başlanmıştır. Ayrıca kendi tarzınızı da yansıtmanıza yardımcı olan ürünlerden biri olarak fazlasıyla tercih edilmektedir. Arabalı duvar stickerları yapışkanlı ve de dayanıklı malzemelerden imal edilmektedir. Yumuşak ve de estetik dokusu sayesinde hoş bir görüntü oluşturmaktadır. Arabaları çok seven birçok kişi için araba duvar sticker modelleri de birçok kişi tarafından tercih edilen ürünler arasındadır. Uygulaması, temizlenmesi ve de sökülmesi oldukça kolay ürünlerdir. Elle bastırılarak yapıştırma işlemi gerçekleştirilmektedir. Yapıştırma esnasında arada hava bırakılmamasına oldukça dikkat edilmesi tavsiye edilmesi önerilmektedir. Kaliteli boyaya sahip duvarlara yapıştırılması sökülme esnasında boyanın çıkartmalara yapışmalarını engellemektedir. Temizlikleri de oldukça kolay olmaktadır. Kuru ya da hafif bir şekilde rahatlıkla silinebilmesi mümkündür. Bu şekilde ürünlerin tozlarının alınması sağlanmaktadır. Çok fazla üzerine bastırılmadan ya da ovalanmadan temizlik işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde ürünlerin ince kısımlarının zarar görmesine neden olabilirsiniz. Su ile temas ettirilmeden temizliğinin yapılması önerilmektedir. Araba modifiye sticker ürünleri arasında yer alan araba dış sticker ya da araç tampon sticker ve bunun yanında araba yıldız sticker ürünleri farklı model, renk ve tasarımları ile kullanıcılara sunulmaktadır. Özellikle de duvarları süsleyen araba tampon sticker modelleri ile istediğiniz araba modelini dekoratif olarak kullanabilir ve de salonunuza ya da yatak odanıza farklı bir hava katabilirsiniz. Aynı zamanda üç boyutlu duvar yapıştırmaları da son derece farklı ve de estetik bir görünüm sunarak evinizin duvarlarına hoş bir hava katacak ve de yaşam alanlarınızı keyifli hale getirecektir. Evinizin dekorasyonu ve de tasarımıyla uyumlu olacak şekilde ürün modellerinden birini seçmeniz ve de kaliteli malzemelerden imal edilen ürünleri seçmeye özen gösterilmesi tavsiye edilmektedir. Çıkartmaların renkleri duvar ve de eşyalar ile uyumlu olmalıdır. Böylece tam bir uyum içinde yaşam alanlarınızda sevdikleriniz ile beraber keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Kullanım talimatlarına uyulduğu takdirde oldukça uzun ömürlü bu ürünler sayesinde yıllarca istediğiniz model duvar stickerını evinizde kullanabilmeniz sağlanacak şekilde imal edilerek tasarımları yapılmıştır.

Birbirinden Farklı Araba Sticker Modelleri İle Tarzınızı Yansıtın

Günümüzde birçok kullanıcı tarafından tercih edilen stcikerlar arabaları süslemeye deva etmektedir. Özellikle de sevilen sanatçıların resimlerinin, imzalarının ya da yüzlerinin olduğu yapıştırmalar arabaların birçok yerini süslemeye devam etmektedir. Araç sticker yazı modelleri arasında esprili göndermeler, şarkı sözleri ya da uyarıların bulunduğu levhalar şeklinde birçok farklı tasarım ve renkte ürünler sunulmaktadır. Futbolseverlere yönelik özellikle de sıkı taraftarların da tercih edebileceği gs araba sticker ya da fenerbahçe araba sticker ürünleri de oldukça fazla talep görmektedir. Galatasaray araba sticker ürün modelleri de diğer takımların stickerlarında olduğu gibi farklı ebatlarda imal edilmektedir. Yazılı ya da amblem içerikli birçok takıma ait yapıştırmalar bulunmaktadır. Taraftarı olduğunuz takımın çıkartmalarını arabalarınıza yapıştırarak arabanızı kişiselleştirebilir ve de tarzınızı yansıtabilirsiniz. Birçok arabada görülen Atatürk imzası araba sticker modelleri de birçok kullanıcı tarafından tercih edilen ürünlerden biri olarak ilk sıralarda yer almaktadır. Araba sticker Atatürk modelleri arasında aynı zamanda araba sticker Türk Bayrağı modelleri de birbirinden farklı birçok boyutta bulunmaktadır. Araba Atatürk sticker modelleri genel olarak araçların arka camlarına yapıştırılmaktadır. Aynı zamanda kullanıcılar tarafından da kalitesi nedeniyle de birçok olumlu geri dönüşler almaktadır. Araba ayna sticker modelleri arasında da araba markalarına özel çıkartmaların olduğu ürünlerin yanı sıra farklı desenlerde birçok çeşitte model bulunmaktadır. Genel olarak küçük boyutlarda olup aynalara yapıştırılabilecek boyutlarda araç ayna sticker modelleri üretilmektedirler. Aynı şekilde araba far sticker ürünleri de daha ufak boyutlarda imal edilmektedirler. Pençe, fare yıldız gibi birçok farklı çeşitleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. Araba ön kaput sticker tasarımları arasında da damalı, yazılı şerit halinde birçok şekilde ürün modeli bulunmaktadır. Üç boyutluları da fazlasıyla şık ve de modern durmaktadır. Bunun dışında genel olarak siyah renkte modeller tercih edilmektedir. Araç dışı sticker modelleri birbirinden farklı birçok tasarım ve de desenlerde üretilmekte ve de kullanıcılara sunulmaktadır. Özellikle de hayvan desenli olanları ve şerit halinde üretilenleri fazlasıyla tercih edilen diğer ürünler arasında yer almaktadır. Renkli modelleri ile birlikte siyah ya da beyaz olan modelleri oldukça tercih edilmektedir. Modeller arasında tarzınıza yönelik dilediğiniz ürünü seçmeniz yeterli olacak ve de arabanızı istediğiniz şekilde dekore edebilmeniz mümkün olacaktır.

Araba Sticker Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yalnızca arabalarınızın dış yüzeylerini değil camlarını ve iç kısmını da araba aksesuar sticker ürünleri ile süsleyebilir ve de arabanızı daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Komik araba sticker modelleri arasından seçeceğiniz tasarım ile hem keyifli bir alan oluştururken hem de çocuklarınız için daha eğlenceli bir araba yolculuğu sağlayabilirsiniz. Neme ve suya karşı dayanıklı bu ürünler sayesinde beğendiğiniz tasarımları uzun yıllar boyu kullanabilirsiniz. Kendinden yapışkanlı ürünler ile arabaya araba sticker yapıştırma işlemi de oldukça kolaydır. Söküldüğünde de kalıcı izler bırakmayan bu ürünler, aynı zamanda solma ya da kalkma gibi sorunlara da neden olmamaktadır. Bu nedenle yaz ya da kış mevsimlerinde, yağmur, kar ya da yüksek sıcaklıklarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Stickerları kullanmadan önce dikkat edilmesi gereken önemli hususlar bulunmaktadır. Yapıştırılmadan hemen önce uygulama yapılacak yüzeyin temiz ve de aynı zamanda kuru olduğundan emin olmak gerekmektedir. Kullanma talimatlarına uyulduğu sürece kullanım süresi de oldukça uzun olacaktır. Bu nedenle kullanım talimatlarına mutlaka uyulması ve öngörüldüğü üzere yapıştırma işleminin yapılması gerekmektedir. Araba sticker modelleri arasında sizin zevkinize göre bulabileceğiniz birçok ürün çeşidi bulunmaktadır. Bunların arasından dilediğiniz modeli seçerek arabanıza yapıştırabilir ve kendi stilinizi konuşturabilirsiniz. Arabalı duvar sticker modelleri de diğer tercih edilen ürünler arasında yer alarak birçok kişi tarafından fazlasıyla kullanılmaktadır. Sevilerek dinlenen sanatçılara ait sticker model çeşitliliği de oldukça fazladır. Bunlar arasında Müslüm Gürses araba sticker modelleri de tercih edilen diğer ürünler arasında yer almaktadır. Resimleri ya da şarkı sözleri yapıştırma olarak hazırlanmakta ve de satılmaktadır. Türk Bayrağı araba sticker ürünleri de farklı ölçü ve boyutlarda, cama, arabanın dış yüzeyine yapıştırılabilecek şekilde tasarlanmakta ve de üretilmektedir. Oldukça yaygın bir kullanımı bulunmakta olup en çok tercih edilen araba bayrak sticker modeller arasında bulunmaktadır. Arka cam, ön cam, ayna ya da ön kaput gibi yerlerde uygulama yapılabilecek şekilde farklı ölçülerde bulunmaktadır. Uygulama yapmak istediğiniz yere göre seçiminizi yapıp tercihinizi satın alarak istediğiniz çıkartmayı arabanıza yapıştırabilirsiniz. Araç içi sticker ve araç şerit sticker fiyatları için telefonunuzdaki uygulama üzerinden ya da internetteki arama motorları aracılığıyla araç sticker modelleri ve araba sticker fiyatları içeriklerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Zevkinize uygun olan birbirinden farklı birçok araç sticker baskı ürünlerine, Trendyol üzerinden sepetinize ekleyerek ödeme koşullarını sağlayıp hemen sahip olabilirsiniz.