Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Askeri Malzeme

" araması için 3423 sonuç listeleniyor

Askeri Malzeme Çeşitleri ve Fiyatları Sizlerle

Askeri amaçla kullanım için özel olarak hazırlanan malzemeler, zor şartlara dayanıklılık gösterir. Askerlerin içinde bulunabileceği her türlü durumda işlerine yarayacak şekilde tasarlanır. Askeri malzeme, kendi içerisinde birçok alt kategoriye ayrılan kapsamlı bir alandır. Uzman çavuşlar, subaylar, erler, polisler ve bekçiler tarafından kullanıma uygun özellik gösteren seçenekler bulunur. Askeri operasyon malzemeleri hem ihtiyaçların karşılanmasına hem de kalabalık grupların uyum içerisinde hareket etmesine yardımcı olur. Farklı konumlardaki bireylerin haberleşmesini ve birbirleriyle iletişim halinde kalmasını sağlayan çeşitli operasyon malzemeleri mevcuttur. Her bir ürün kategorisinde dayanıklı ve kaliteli materyaller tercih edilir. Askeri görevdeki bireylerin karşılaşacağı koşullar belirsiz olduğundan her türlü senaryoya hazırlıklı olmalarına yardımcı olur. Askeri malzeme polar materyalinden tasarlanarak da beğeninize sunulur. Polar, sıklıkla tercih edilen giyim parçalarında kullanılır. Polar kumaşın hijyenik olması, sıcak tutması ve dayanıklılık göstermesi giyim parçalarında tercih edilmesini sağlayan özelliklerinden bazılarıdır. Ayakkabılarda yaygın olarak tercih edilen materyal ise deridir. Hakiki derinin esnek yapısı, hareket özgürlüğüne yardımcı olur. Dış darbelerden ötürü kolay şekilde deforme olmaz ve yapısını uzun süre korur. Su geçirmez olması, farklı hava koşullarında bile sorunsuz şekilde ilerlemeyi sağlar. Askeri malzemeler, asıl kullanım alanlarının dışında da tercih edilir. Askeri detaylardan ve tasarım özelliklerinden hoşlanan bireyler, bu malzemeleri gündelik yaşama taşır. Kamp yapmak ve doğa yürüyüşlerine çıkmak gibi açık hava aktivitelerinden hoşlanan kişiler de bu ürünlerden faydalanmak ister. Siz de ihtiyacınız olan seçeneklere Trendyol ayrıcalığıyla kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Tüm İhtiyaçları Karşılayan Askeri Malzeme Setleri

Tüm İhtiyaçları Karşılayan Askeri Malzeme Setleri

Askere gidildiğinde ihtiyaç duyulan temel malzemeler karşılansa da bazı kişisel bakım ürünlerinin erler tarafından alınması önerilir. İhtiyaç duyulan bu ek unsurlara tek bir noktadan ulaşmanız için hazırlanmış askeri malzeme seti seçenekleri bulunur. Farklı ürünleri bir araya getirerek set oluşturma derdini ortadan kaldıran bu hazır takımlar, gerekli malzemeleri unutma probleminin de önüne geçer. Askeri malzeme paketi içerisinde bot boyası, parlatıcı sünger, bot kilidi, vatka, bot fırçası, ortopedik hafızalı tabanlık, kirli çamaşır torbası, temiz çamaşır torbası, termal içlik takımları, yarım kollu fanilalar, iç çamaşırları, termal çoraplar, terlik, banyo havlusu, tıraş bıçağı ve köpüğü gibi çok çeşitli parçalar yer alır. Her bir setin içerikleri ve içerisinde bulunan ürünlerin sayısı değişiklik gösterebilir. Erlik yapılacak yerin hava koşullarına ve süresine bağlı olarak ihtiyaç duyulan unsurlar farklılaşır. Set içeriklerinin bu ihtiyaçları karşılar nitelikte olmasına özen göstermeniz gerekir. Askeri malzeme uyku tulumu, temel ihtiyaçlar arasında sayılan unsurlardan bir diğeridir. Sadece polisler ve erler değil, açık hava aktiviteleri ile ilgilenen herkesin ihtiyaç duyabileceği bir ürün niteliğindedir. Uyku tulumları, kamuflaj desenlerine sahiptir ve su geçirmez özellik gösterir. Dolgu malzemeleri sayesinde vücudu destekleyen tasarımı, rahat şekilde uyumaya yardımcı olur. Kış mevsimi için özel olarak hazırlanmış uyku tulumları, düşük sıcaklık derecelerinde bile kullanıma uygundur. Kolayca katlanabilir olması, açmayı ve toplamayı pratik hale getirir. Kullanımı tamamlandığında katlanarak kaldırılabilir. Özel çantasıyla gelen tulumlar, bu çantalar içerisinde taşınabilir. Katlanıp kaldırıldığında toplam ağırlığının hafif olması, zorlanmadan taşınmasını sağlar. Askeri teçhizat malzemeleri; çantaları, kemerleri, eldivenleri, pusulayı, maskeleri ve gözlükleri ifade eden oldukça kapsamlı bir kavramdır. Temel ihtiyaçlarınızı içeren bir takım aldıktan sonra istediğiniz teçhizat malzemelerini ekleyerek setinizi genişletebilirsiniz. Yüzlerce ürün seçeneği arasından kullanım alanına harika şekilde uyum sağlayacak seçenekleri belirleyebilirsiniz. Ülkenin her köşesinde sevilerek tercih edilen markaların teçhizat ürünlerine ulaşabilirsiniz. Trendyol üzerinden özenle seçebileceğiniz ürünlerin kalitesi sayesinde uzun süreli bir kullanım gerçekleştirmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Kaliteli Askeri Giyim Parçaları

Kaliteli Askeri Giyim Parçaları

Askeri malzeme atlet, askeri malzeme fanila, askeri malzeme şapka gibi çok çeşitli giyim parçalarını içerir. Dış etkenlere karşı koruma sağlaması gereken giyim parçaları ve hareket özgürlüğünü koruması gereken iç giyim unsurları bulunur. Askeri malzeme pantolon, temel giyim parçalarından birisidir ve genellikle kamuflaj deseninde tercih edilir. Bacak ve bilek sabitlemeleri sayesinde hareket halindeyken pantolonun vücut hatlarını sarmasını sağlayan tasarım ayrıntıları bulunur. Geniş cepleri, ihtiyaç duyulan malzemelerin taşınmasını kolaylaştırır. Askeri malzeme kamuflaj deseni, birçok giyim parçasında tercih edilen görünümdür. Askeri malzeme tişört modellerinde kamuflaj deseninin yanı sıra düz renk alternatifleri de bulunur. Siyah, lacivert ve bej, tişört modellerinde sıklıkla tercih edilen tonlardan bazılarıdır. Askeri malzeme bot, bağcıklı tasarımlara ve hakiki deri yüzeylere sahip ürünlerdir. Botlar, genellikle siyah olmakla birlikte; bej, haki yeşili, kahverengi gibi farklı tonlarda da olabilir. Taban yapısından deri materyaline kadar her bir ayrıntı, giyim sürecinde konfor öncelik haline getirilerek hazırlanır. Askeri malzeme hücum yeleği, tasarımları farklılık gösteren modellere sahip seçeneklerden bir diğeridir. Erlerin kullanımı için tasarlanan yelekler ve özel güvenlik gibi farklı alanlarda çalışan bireyler için üretilen alternatifler bulunur. Geniş cepleri yardımıyla eşya taşımayı kolaylaştıran bu yelekler, vücut ölçülerine göre seçim yapmayı kolaylaştıran beden seçenekleriyle sunulur. Askeri malzeme çantası, tüm giyim parçalarının kolayca taşınması ve aynı noktada saklanması için ideal özelliktedir. Giyim parçalarını koymak için geniş bölmelerin ve daha küçük eşyaların yerleştirilmesi için küçük bölmelerin yer aldığı çantalar mevcuttur. Askeri malzeme markaları, özel tasarım ayrıntılarına sahip giyim parçaları üretir. Bu tasarım ayrıntıları sayesinde erlerin giyim sürecinde ihtiyaçları ve konforu karşılanmış olur. Açık hava aktivitelerine katılan ve dayanıklı giyim parçaları arayan bireyler de bu tarz ürünlere yönelir. Siz de dilediğiniz zaman Trendyol’da yer alan ürünler arasından seçim yapabilir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sipariş verebilirsiniz.

Bütçe Dostu Askeri Malzeme Fiyatları

Bütçe Dostu Askeri Malzeme Fiyatları

Erliğe başlayacak bireylerden uzun süredir özel güvenlik görevlisi olanlara kadar herkesin ihtiyaçlarını karşılayan seçenekler, askeri malzeme ürünler arasında yer alır. Uyku tulumları, çantalar, botlar, tişörtler, kişisel bakım setleri ve daha birçok seçenek askeri malzeme online satış imkanlarıyla Trendyol üzerinden sizlere sunulur. Online alışverişin konforu sayesinde hem zamandan tasarruf edebilir hem de çeşitlilik gösteren tüm ihtiyaçlarınıza aynı alışveriş süreciyle sahip olabilirsiniz. Setler şeklinde sunulan ürünler, ihtiyaç duyulan parçalara ulaşmayı kolaylaştırdığı gibi indirimli fiyatlara da sahiptir. Askeri malzeme fiyatları, ürün türlerine ve markalara bağlı olarak değişiklik gösterir. Tüm malzeme gereksinimlerine kolayca sahip olmanız için fiyat aralıkları uygun şekilde Trendyol’da yer alır. Ürünlerin tüm ayrıntıları pratik bir kullanım süreci sağlamak için hazırlanır. Tasarımlarında kurallara uyulan ve standartları karşılayan detaylar bulunur. Bu detaylardan birisi, apoletler için ayrılmış alanlardır. Giyim parçaları üzerinde askeri malzeme rütbe etiketlerinin yerleştirilmesi için özel bölümler bulunur. Böylece farklı rütbelerdeki bireyler, bunu belirten apoletlerini taşıyabilir. Rütbeyi belirten apoletler için özel bölümlerin yanı sıra, isimliklerin takılması için alan da bulunur. Askeri malzeme isimlik, nakışla işlenmiş şekilde ek olarak alınabilir. Soyadının isimliklerde taşınması, askeriyenin klasik geleneklerinden birisidir. Askeri malzeme parka giyim parçalarının üzerinde bile isimliğin yerleştirilebileceği bir alan bulunur. Benzer tasarım detayları ile ihtiyaçları karşılayan giyim parçalarına ve çok daha farklı ürünlere sahip olabilirsiniz. Toplu satın alma olanakları sunulan ürünlerden yararlanabilir, er grubunuz için alınması gereken bir ürünü hep beraber alabilirsiniz. Giyim parçalarında sunulan beden seçeneklerinden yararlanarak vücut ölçülerinizle uyumlu ürünlere ulaşabilirsiniz. Trendyol’da yer alan uygun fiyatlar sayesinde alışverişin keyfine varabilir ve ihtiyaçlarınızı bütçenizi zorlamadan satın alabilirsiniz.

Askeri Malzeme Nereden Alınır?

Askere gitmeden önce gerekli olan her türlü malzemeyi kendi beden ve tercihlerinize göre Trendyol’dan bulabilirsiniz. Burada son derece kapsamlı bir skala mevcuttur. Genel olarak askeri malzemeler askeriyenin belirlediği çoraplar ve kıyafetlerden ibarettir. Askeri malzemelerin önemli kısmı askeriye tarafından onaylanmış olan listeye göre seçilmesidir. Ayrıca herkes kendi bedenine uygun ürünleri buradan rahatlıkla bulabilir. Trendyol’dan satın aldığınız askeri malzemelerinizi bavulunuza yerleştirerek vatani görevinizi yapmaya hazırlıklı hale gelmeniz mümkündür. Burada aradığınız her türlü eşyayı en ince ayrıntısına kadar bulabilirsiniz. Bu sayede gerekli olan tüm listeyi tamamlarsınız.

Askeri Malzeme Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Askere gitmeden önce almanız gereken askeri malzemeleri satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli detay; ürünlerin askeriyenin onayladığı eşyalar olmasıdır. Askeriyede akıllı telefonlar yasak olduğu için bu noktada askeriyenin belirlediği uygun koşullardaki telefonları almanız önerilir. Bir diğer dikkat edilmesi gereken şey de hijyenik ürünlerin fazla sayıda alınmasıdır. Bu sayede askeriyede hem daha rahat edersiniz hem de onaylanan ürünleri kullandığınız için herhangi bir ceza almazsınız. Bu malzemeler arasında gerekli olan bir diğer ürün de çoraptır. Genellikle askeri alanlarda kullanılan çoraplar yeşil renkte olur. Bu noktada herkes aynı ürünü alır. Askere gitmeden önce askeri malzemelerinizi tamamlayarak son dakikaya bırakmadan rahatlıkla hazırlanıp askeriyeye teslim olabilirsiniz.

Askeri Malzeme Çeşitleri Nelerdir?

Askeri malzeme çeşitleri genel olarak kıyafet, ayakkabı, çorap ve asker künyesinden oluşur. Burada askeriyede kullanılacak en önemli eşya askeri pantolon modelleridir. Pantolonları bedeninize tam olarak almalısınız. Aynı zamanda kilo verme ihtimaline karşı ise bu pantolonlara kemer de eklemelisiniz. Bir diğer askeri ürün seçeneği ise askeri sırt çantası modelleridir. Talim yapılırken eşyaların konması gerektiği için bu çantalar da standartlara uygun şekilde satın alınmalıdır. Bir diğer askeri malzeme çeşidi de askerlerin boyunlara taktıkları isim ve doğum tarihlerinin yazdığı asker künyesi modelleridir. Tüm bunları tamamladıktan sonra askeriyeye gitmek ve askerlik görevinizi yapmak için hazır hale gelirsiniz.