İşlemci Tipi
İşlemci Modeli
Ram (Sistem Belleği)
SSD Kapasitesi
Ekran Kartı
İşlemci Nesli
Ekran Boyutu
İşletim Sistemi
Panel Tipi
Fiyat
Renk
Kullanım Amacı
Çözünürlük
Ekran Yenileme Hızı
Hard Disk Kapasitesi
Arttırılabilir Azami Bellek
Ram (Sistem Belleği) Tipi
Cihaz Ağırlığı
Ekran Kartı Hafızası
Ekran Kartı Tipi
Garanti Tipi
Dokunmatik Ekran
Renk
Şarjlı Kullanım Süresi
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Asus Vivobook

" araması için 3107 sonuç listeleniyor

Yeni Nesil Asus Vivobook Çeşitleri Trendyol’da!

Telefon ve bilgisayar alanında ürettiği üstün teknolojiye sahip cihazlar ile tanınan Asus, dünya çapında pek çok kişi tarafından kullanılan ve sevilen markaların başında yer alır. İlk olarak bilgisayar piyasasında var olan Asus, bu alanda markalaşmaya devam eder. Bilgisayar tutkunları tarafından fazla bir şekilde talep edilen cihazlardan biri olan Asus Vivobook, birbirinden çeşitli özelliklere ve niteliklere sahip bir cihazdır. Asus Vivobook tablet, her çeşit müşteri zevkine hitap edecek şekilde özelliklere olması nedeni ile herkes tarafından tercih edilip, satın alınan bir ürün haline gelmiş durumdadır. Günlük hayat içerisinde kullanımı popüler olan ve belli birtakım ihtiyaçları karşılama gibi özelliklere sahiptir. Özellikle çok daha nitelikli bir yapıda olması nedeni ile birbirinden farklı istek ve ihtiyaçlara karşılık verebilen bu ürün çeşidi, farklı kişiler tarafından yoğun bir şekilde talep edilen ürünler arasında yer almış durumdadır. Mevcut ürünler, bireylerin ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılayarak onları arzu ettikleri noktaya getirir. Bir teknolojik ürün çeşidinden beklenen ve arzu edilen maksimum kaliteyi en güzel şekilde verilen ürünler arasında bulunan Asus Vivobook laptop, çeşitli boyutlarda, modellerde ve özelliklerde kişilerin tercihine sunulur. Bu çok farklı modeller arasında en fazla derecede tercih edilen ürünler arasında, Vivobook i3 işlemcili, Vivobook i5 işlemcili ve Vivobook i7 işlemcili çeşitleri yer alır. Ayrıca Asus Vivobook yeşil rengiyle de beklentileri üst düzeye çıkarır. Zengin renk skalasına sahip olması ile sıradan görüntüden uzaklaştırıp, müşterilerin ilgi alanına girmeyi başarır. Görüntü ve işlemci bakımından yüksek seviyede performans sunar. Yeni nesil olarak geliştirilen modeller, pek çok amaca göre tasarlanır. Hızlı veri akışı, cam ekran, renkli klavyeler bu özelliklerinden bazılarıdır. Ses sistemi yeni nesil hoparlörlerle daha gelişmiş bir düzeye taşınır. Yüksek işlemcisi ile işlerinizi kasma gibi olumsuzluklar yaşamadan kısa süre içerisinde yapabilirsiniz.

Dikkat Çeken Asus Vivobook Özellikleri

Dikkat Çeken Asus Vivobook Özellikleri

Günümüzde bilgisayar modelleri, masaüstü ve laptop olarak iki farklı özellikte gruba ayrılır. Gelişen teknolojik devrimler ile masaüstü bilgisayarlar kullanışsız ve ağır olduğu için laptop tarzı modeller ilgi görür. Laptoplar, her alanda kolay kullanım imkanı tanımasıyla sıkça tercih gören bir üründür. Bunlardan en fazla talep edilen çeşitler arasında, yoğun olarak Asus Vivobook Pro adı verilen ürününün olduğunu belirtmek doğru olur. Bunların dışında yine çeşitli özelliklere sahip olan ve müşteriler tarafından tercih edilen ürün çeşitleri vardır. Her zaman için modern ve şık görünen aynı zamanda yoğun bir şekilde alıcısı olan bu ürün çeşitleri ile birlikte kaliteli sonuçlar ortaya koymak artık çok daha pratik bir hal almış durumdadır. Oldukça kaliteli bir yapıya sahip olması ayrıca bunun yanı sıra şık, dayanıklı ve çok daha uzun süreli kullanıma uygun olması nedeni ile müşterileri etkileyen ve kendisine çeken bu ürün ile birlikte ortaya çıkan sonuçların da çok daha kaliteli bir özelliğe sahip olması beklenir. Aynı şekilde bunun dışındaki ürün çeşitleri de diğer niteliklere sahip olan ürünlerden farklı olarak daha uzun süreli bir kullanımı kişilere sunar. Çok farklı özellikleri bünyesinde bulundurarak kişilerin tercihine sunulan bu ürünler ile birlikte, birbirinden farklı niteliklere sahip işleri aynı ürün üzerinden yapmak artık çok daha kolay olur. Asus Vivobook flip, tasarımsal ve boyutu ile müşterilerin yüzünü güldürmeyi başarır. Uzun vadede kullanım imkanı tanımasıyla beraber modern ve sağlamlık açısından da müşterilere desteğini sürdüren modeller arasında yer alır. Müşterilerin vazgeçilmezi olan bu ürünler, sahip oldukları özellikler sayesinde mevcut işleri çok daha pratik ve etkili bir şekilde yapabilmeleri noktasında yardımcı olur. Gelişmiş özellikleri ile yeni nesil diye adlandırılan laptoplar sayesinde iş yükünüzü yarıya indirebilirsiniz. Her yere taşıma özelliği ise oldukça pratiklik sağlar. Tek tuşla dilediğiniz alanda gelişmeye ve ilerlemeye yardımcı olur. İşlemci olarak, tercihinize göre değişiklik gösterir. İş yüküne göre bu aşamada seçim hakkınızı kullanabilirsiniz. Okul ve işyerlerinde birçok araştırma yapmanızı gerektiren konular yer alır. Ayrıca kayıt altına alınması gereken dosyaları da kaplayacak kadar hafızası mevcuttur. Bir masaüstü bilgisayar gibi tüm özellikleri kullanıma hazırdır. Yeni nesil modellerde bulunan pek çok farklı özellik vardır. Kendi arasında da tekrardan gruplara ayrılır. Daha çok ne amaçla kullanıldığı önem taşır. Her alan özelinde farklı nitelikler taşır. Oyun, iş, araştırma, ofis gibi alanlarda kullanılan her bir laptop modelinin farklı özellikleri vardır. Güncel hayat akışına uyum sağlayan ve işlemcisi yeterli laptopu tercih edebilirsiniz.

Memnuniyet İçeren Asus Vivobook Yorumları

Memnuniyet İçeren Asus Vivobook Yorumları

Günlük hayat içerisinde her birey mevcut ürünün etkili bir şekilde o ürünü kendisinden önce kullanmış olan bireylerin yaptıkları yorumlara fazla bir şekilde dikkat eder. Bu nedenle Asus Vivobook yorum kısımları, bu ve benzeri ürünlerin satın alma konusunda en etkileyici olan unsurlardan bir tanesi olarak yerini almış durumdadır. Özellikleri açısından Vivobook Asus başarılı serisinden sadece biridir. Asus Vivobook Max yüksek seviyede performans sunar. Gelişmiş ve yeni teknolojisi ile mükemmel deneyim sunmayı amaçlar. Eğlence ve günlük için oldukça ideal bir kullanım imkanı tanıyan marka, grafik kartı ile de tasarımcılardan tam not almayı başarır. Işık seviyesinde ayarlanabilir olma ve net ses kalitesi sayesinde her meslek grubu için uyum sağlayan özellikleri vardır. Yoğun bir şekilde tüm hayatı etkileyen işleri kolaya indirgemesi sonucu tavsiye oranı artar. Daha önce kullanma imkanı bulanlar, hızlı işlemcisini diğer müşterilerle de paylaşır. Sözü edilen ürünlere ait olan yorumlar ve tavsiyeler kısmı, insanları yönlendirici nitelikteki faktörler arasında yer alır. Bu nedenle, bir ürün hakkında yorum yapılırken gerekli dikkatin gösterilmesi önemli konuların arasında yer alır. Çünkü herhangi bir ürün hakkında yapılan her görüş; o ürünün hedef kitlesi ve potansiyel hedef kitlesi üzerinde düşünce değişikliğine yol açabilecek nitelikte bulunan bir unsur konumundadır. Vivobook Asus hakkında yapılan yorum ve tavsiye kısmı, herkes tarafından görülebilir. Bu doğrultuda ilerleyerek hangi modeli tercih etmeniz gerektiğini belirleyebilirsiniz. Sonuç olarak, herhangi bir ürün hakkında yorum yapılırken olabildiğince tarafsız bir şekilde ve ayrıca mümkün olduğunca şeffaf bir şekilde mevcut ürün hakkındaki yorumların diğer bireyler ile paylaşılması gerekir. Her üründe olduğu gibi; müşteriler arzu ettikleri ve ihtiyaç duydukları ürünleri satın almadan önce o ürünü daha önceden satın almış ve kullanmış bireylerin tatmin düzeylerine ve ürün hakkındaki yorumlarına dikkat eder. Asus Vivobook şarj aleti çeşitleri de tercih edilirken ve satın alınırken, diğer müşterilere gerekli şekillerde yardımcı olabilmek için belirli faktörlere dikkat ederek ve açıklayıcı bir şekilde gerekli olan fikirlerin sunulması şart olur. Bu şekilde bir açıklamadan sonra, adı geçen ürünün birçok çeşitte yapıda bulunması sonucu ile her müşteri kendi ihtiyacına ve sahip olduğu ihtiyaçlara göre satın alma işlemini tümüyle tamamlamanıza yardımcı olur. Tercih yapma aşamasında dikkat edeceğiniz bazı önemli adımlar vardır. Bunlardan en önemlisi hangi alanda kullanacağınız olur. Bu aşamayı belirledikten sonra modeller arasında karar verebilirsiniz.

Asus Vivobook Satın Alım Fırsatları

Asus Vivobook Satın Alım Fırsatları

İş ve okul hayatında güncel olarak kullanılması gereken bilgisayar modelleri vardır. İşlemci ve hafızası ile yeterli düzeyde olması şarttır. İşleri yarı zamana indirmek için kullanılması önerilir. Genel olarak fazla bir şekilde talep edilen nitelikte olan Asus Vivobook batarya çeşitleri üzerinde de gerekli olan tüm çalışmalar, üreticiler tarafından yapılmıştır. Batarya özelliği bu serisinde oldukça başarılı olup, uzun süre kullanımlar için ısısını korur ve ultra verim imkanı sunar. Pil seviyesi ve daha birçok özelliği için batarya kısmı önem arz eder. Standartların üzerindeki özel tasarımı ile mükemmel bir teknolojik cihazların arasında yer alır. Batarya seviyesi ısınmayı engelleyerek oyun ve diğer performanslarda verimli bir zaman dilimi kılar. Bu noktada, birçok farklı modelde üretilmiş olup, her istek ve ihtiyaca sahip müşteriye karşılık vermesi sağlanmış olur. En basit şekilde bile bireylerin evinde mevcut olan bu çeşitleri, gelecek zaman içerisinde de bu şekilde tercih edilmeye devam eder. Müşteriler tarafından talep edilen ve satın alınan bu seçenekler, çok farklı şekillerde de adlandırılır. Bluetooth Asus Vivobook birçok yerde avantaj sağlar. Aynı işlevi gören fakat farklı şekillerde adlandırılan modeline verilen isimler değişik şekillerde kendini gösterir. Birbirinden farklı istek ve ihtiyaçlara sahip olan bireyler tarafından da satın alınacak olan bu ürün, yapısı bakımından müşterileri kendisine çekmeye devam eder. Ayrıca Asus Vivobook özellikleri açısından da müşterilere pratiklik sağlar ve bu durum ürünün talep edilme nedenlerinden birisi olur. Bunların dışında, müşteri kesime farklı çeşitlerde birçok imkânların sunulması ile birlikte kullananlar açısından oldukça pratiklik sağlanmış olur.

Avantajlı Asus Vivobook Kullananlar

Avantajlı Asus Vivobook Kullananlar

Müşteri kitlesi herhangi bir cihazın kullanım aşamasından önce bu alanda kendisinden daha bilgili olan farklı alıcıların yapmış oldukları yorumları büyük bir önem ile takip eder. Bu nedenle müşteri yorumları fazlasıyla önem teşkil eder. Diğer birçok seçenekte olduğu gibi genel olarak günlük hayat içerisinde çoğu kişi tarafından tercih edilen ve kullanılan modeller arasında yer alır.. Bu nedenle; Asus Vivobook HDMI ve Vivobook driver ve benzeri konularda bilgi sahibi olan ayrıca inceleme konusunda da tecrübe sahibi olan bireylerin yorumlarını dikkate alır. Yüksek performans kalitesi ile özdeşleşen marka, her serisinde kendini geliştirir ve özelliklerini artırır. Müşteriler hangi amaç ile sözü edilen cihaza ihtiyaç duyuyor ise o amaca uygun olacak şekillerde alışveriş yapması uygun olur. Bu gibi daha birçok farklı alanda müşterilere farklılık ve özgünlük katan çeşitleri de mevcut olur. Müşteriler, istedikleri şekilde ve modelde kullanmak için bir model arayışında olur. Bu şekilde sonuç olarak mutlu bireyler ortaya çıkar. Bahsi geçen çeşitler, birbirinden farklı model ve özelliklere sahip olduğundan dolayı; farklı farklı istek ve arzulara sahip olan müşteri kitlesi tarafından tercih edilebilecek ve satın alınabilecek düzeydedir. Portatil Asus Vivobook modelleri üst düzey memnuniyet için tasarlanan cihazlar arasında yer alır. Her alan özelinde kullanılabilir olması ise büyük avantaj sağlar. İstediğiniz yere taşıyabilir ve işlerinizi yapabilirsiniz. Özelliklerini kendi ihtiyacınıza uygun olarak belirledikten sonra satın alabilirsiniz.

Bütçe Dostu Asus Vivobook Fiyatları

Bütçe Dostu Asus Vivobook Fiyatları

Asus Vivobook fiyat belirlemesi birçok etkene bağlı olarak değişiklik gösterir. Sözü edilen cihazın teknik yapısı, işlemcisi, modeli ve bunun gibi etkenleri fiyat aşamasında belirleyici unsur olur. Oluştuğu malzemeye ve kullanılan malzemenin niteliğine ve sağlamlığına göre değişiklik gösterir. Bilgisayar fiyatları, genel anlamda barındırdığı ayrıcalıklı özellikleri ile fark oluşturur. Karar verdiğiniz modellerin işlemci tipinin yüksek olması avantaj sağlar. Uzun yıllar boyunca kullanmak için yeterli bir sebep olur. Fakat görünüş açısından da farklılık arıyorsanız, değişik seçenekler vardır. Aynı niteliği taşıyan modellerin zaman içerisinde indirim fırsatı vardır. Asus Vivobook kampanya zamanlarında bütçenize uygun olarak satın alabilirsiniz. Bireysel istek ve ihtiyaca göre seçeneklerin bulunduğu bu alan içerisinde gün geçtikçe daha da çeşitlilik görülmesi mümkün olur. Günden güne değişen ve gelişen modeller; çeşitli özellikleri ile birlikte, gelecek zaman içerisinde de oldukça sık bir şekilde talep edilecek olan cihazlar arasında yer alır. Asus Vivobook indirim zamanında fiyatlarda düşüş yaşanır. Aynı özelliklere sahip cihazları uygun fiyata satın alabilirsiniz. Okul ve iş hayatında kaliteli cihazlara sahip olmak çok önemlidir. Hız ve hafıza bakımından performansı yüksek seçmek gerekir. Uzun süreli bir kullanıma uygun olan çeşidi, hafıza ve benzeri özelliklerinden dolayı müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilenler arasında yer alır. Özellikle bu noktada, Asus Vivobook 8 gb ram özelliğine sahip olan çeşitleri, müşteriler tarafından oldukça tercih edilen model çeşitleri arasında yer alır. Asus Vivobook satın al seçeneğini kullanarak kolayca alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Geniş hafıza özelliği ve depolamadaki güvenlik ve hacim alanı uygun koşullara yükseltilir. Ayrıca Asus Vivobook ekran ışığı gibi özelliklere da sahip olması, özellikle oyun grubu için harika bir deneyim sunar. Dilediğiniz zaman göz koruyucu ışığını aktif hale getirebilirsiniz. Özellikle akşam ışığında gözlerin rahatsız olmasına engel olur. Kademe olarak ayrılan ışık sistemini istediğiniz düzeyde sabit tutabilirsiniz. Akıllı ekran sistemi ile ortama kendi ayarlarında takip eder. Hangi düzeyin sizin için uygun olduğunu belirler. Bu sayede gözleriniz ışınlardan rahatsızlık duymaz.

Üstün Kalitede Asus Vivobook Modelleri

Üstün Kalitede Asus Vivobook Modelleri

Asus Vivobook modelleri birçok farklı gruplara ayrılır. İşlemci ve çalışma tipleri birbirinden ayrılır. Yapılan çalışmalar sonucunda müşteri hizmetlerine hitap edecek düzeyde geliştirilir. Bunun dışında birbirinden farklı isimlerde ve özelliklerde bulunan çeşitleri de çok fazla şekilde talep edilir. Burada önemli olan nokta; kullanacak olanların hangi amaç için ihtiyaç duyduklarını net bir şekilde ortaya koymasıdır. Çünkü bu modelde mevcut olarak, farklı pek çok özelliklere sahip olur ve müşterilere çeşitli şekillerde hizmet sunar. Bu noktadan sonra, satın alma aşamasına hazır hale gelir. Satın alma sürecinden fazla fayda görebilmek için bu ve benzeri noktalara olabildiğince dikkat etmek ve gerekli belli başlı aşamalara olması gereken önemin verilmesi gerekir. Bu sayede sonuç olarak, tatmin olmuş bireyler ortaya çıkmış olur. Sahip olduğu birbirinden farklı ve ilgi çekici özellikleri ile yaygın ve popüler bir kullanıma sahip olan söz konusu çeşitler ile uzun süreli kullanıma sahip olmak mümkün olur. Farklı renk seçenekleri sayesinde arzu edilenlere ulaşmayı kolay kılan çeşitli istek ve arzuları bulunan müşteriler açısından memnun edici bulunur. Asus Vivobook kullananlar yaptıkları seçimler ile yol gösterici olur. Her zaman için farklı alışveriş deneyimleri doğru sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Bu durum ise müşterilerin en üst düzeyde tatmin etmeye yetecek unsurlardan bir tanesi olur. Bu nedenle Asus Vivobook tavsiyeleri oldukça önemli bir yere sahiptir. Alışverişinizi tamamlamak için yol gösterici olur. Daha önce kullanma imkanı sağlayanların yaptıkları değerlendirmeleri önem taşır.Sizler de Trendyol’un Asus Vivobook online sitesine ya da telefon uygulamasına giriş yaparak farklı kategoriler içerisinde yer alan istediğiniz elektronik cihaza anında sahip olabilirsiniz.

Asus Vivobook Nasıl Bir Bilgisayardır?

Asus Vivobook üstün performansa ve hafızaya sahip, iş için kullanımı kolay aynı zamanda gelişmiş, diğer aktiviteler için de yüksek çözünürlüğe sahip kullanışlı bir bilgisayardır. İnce yapısının yanı sıra gelişmiş teknolojik özellikleri ile her türlü iş için gerekli programları kaldırır. Genel yapısı gereği son derece ince ve hafif olması ile yanınızda her yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Sağlam olmasının yanı sıra hafifliği en sık tercih edilme sebepleri arasında yer alır. Teknolojinin son sürüm kapasitesi ile tasarlanan Asus Vivobook ile her aktiviteyi kusursuzca yerine getirirsiniz. İş için de oyun için de bir arada kullanabileceğiniz bir üründür.

Asus Vivobook Kaç GB'dir?

Asus Vivobook bilgisayarı modelleri 4 GB ile 16 GB aralığında yer alır. Hafızanın fazla olmasının yanı sıra arttırılabilir özelliği ile de tüm işlerinizi hafızada tutmayı başarabilirsiniz. Üstün performansına ek olarak geliştirilen yüksek hafıza kapasitesi ile her şirketin ve iş sahibi kişinin kullanımına uygun teknolojik ürünlerdir. Asus Vivobook almayı planlıyorsanız 16 GB olanları alarak senelerce kasma ya da benzeri bir probleme denk gelmeden kullanmanız söz konusudur. İnce tasarımının yanı sıra kolay taşınabilir ebatları ile isterseniz arabada isterseniz de kafede her alanda laptopunuzu açıp işlerinizi halledebilirsiniz. Hafıza 512 GB’a kadar arttırılabilir. Bu da yüksek kapasite gerektiren işler için idealdir.

Asus Vivobook Kaç İnç'tir?

Asus Vivobook boyut ve inç hesabı olarak 15,6 şeklindedir. Ebatları kolay taşınmaya müsait ve bakış açısı mesafesine uygundur. Masada ya da herhangi bir alanda çalışırken rahatlıkla görüş sağlayabileceğiniz büyüklüktedir. Bu nedenle de en sık iş bilgisayarı olarak tercih edilir. Ofis dışında çalışmayı planlıyorsanız hafif ve ince ekran tasarımı sayesinde yanınızda ağırlık yapmadan taşımanız mümkün olur. Gittiğiniz her yeni yerde laptop sizle gelir. Asus Vivabook 15,5 inç ekranı ile işlerinizi kusursuzca halletmeniz için tasarlanır. Renk ve aksesuar seçenekleri ile de istediğiniz ürünü seçebilirsiniz. RAM ve hafıza kapasitesinin de gelişmiş olması senelerce kasmadan veya bozulmadan kullanım imkanını sunar. Dilerseniz çocuklarınız için de Asus Vivabook alabilirsiniz. Hem ödev hem de oyun için en iyi aletlerden biridir.