Çiçek Türü
Renk
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Yükseklik
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Ayçiçeği Yapay Çiçek

" araması için 109 sonuç listeleniyor

Benzersiz Modelleriyle Ayçiçeği Yapay Çiçek Seçenekleri Trendyol'da!

Yapay çiçekler, şık görünümleri sayesinde yaşam alanlarını güzelleştirmek isteyen kişilerin başlıca tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Bu ürünler sayesinde farklı tarzlara sahip bir dekorasyon elde edebilirsiniz. Bu noktada sıklıkla tercih edilen yapay çiçek modellerin başında ayçiçeği yapay çiçek çeşitleri bulunur. Çünkü ayçiçekleri renkli görünüme ve farklı boyutlara sahip olduğu için yaşam alanlarına sıcak bir hava katar. Ayçiçeği yapay çiçeklerin tercih edilmesinin bir diğer sebebi ise gerçek çiçekler gibi bakıma ihtiyaç duyulmaması ve kolay deforme olmadan kullanılmasıdır. Bu ürünler üretilirken kaliteli ve sağlam malzemeler tercih edilir. Bu sebeple çiçekler uzun ömürlü kullanım imkânı sağlar. Hangi modellerin zevkinize uygun olduğuna karar vermek için gerçek kullanıcılar tarafından yapılan ayçiçeği yapay çiçek yorumlarını inceleyebilir, bu yorumlar sayesinde tercih yapabilirsiniz.

Herkesin Zevkine Uygun Ayçiçeği Yapay Çiçek Modelleri

Herkesin Zevkine Uygun Ayçiçeği Yapay Çiçek Modelleri

Ayçiçeği yapay çiçeklerinin pek çok renk ve modelde tasarlanmış olması herkesin zevkine uygun seçenekler sunar. Kişiselleştirilmiş dekorasyonları sevenler özellikle farklı boyutlardaki ayçiçeği yapay çiçek modellerini tercih edebilirler. Bu ürünleri sadece evinizde kullanmak için değil, aynı zamanda işletmelerinizi süslemek için de tercih edebilirsiniz. Örneğin restoran sahibiyseniz müşterilerinize şık bir ortam sunmak için dekorasyonunuza uygun renk tonlarındaki yapay çiçeklerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca bu ürünler renkli dekorasyonlar tasarlamayı seven ve sevdiklerine farklı hediye fikirleri arayan kişiler tarafından da seçilebilir. Bu noktada farklı malzemelerden üretilmiş ayçiçeği yapay çiçek modellerine göz atmak iyi bir fikir olabilir. Beğendiğiniz ve ihtiyacınıza uygun modeller hakkında daha kapsamlı bilgi almak için gerçek kullanıcıların ayçiçeği yapay çiçek tavsiyelerini inceleyebilir, siz de daha önce satın aldığınız bu ürünlerle ilgili deneyimlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Her Dekorasyon Stiline Uygun Ayçiçeği Yapay Çiçekler

Her Dekorasyon Stiline Uygun Ayçiçeği Yapay Çiçekler

Ayçiçeği yapay çiçek çeşitleri, ayrı modellerle üretildiği için kullanıcılara farklı dekorasyonlar yapılmasına imkân sunar. Şık ayçiçeği yapay çiçekler kaliteleri sayesinde uzun süre boyunca sorun yaşamadan kullanılabilir. Ayçiçeği yapay çiçeklerini dilediğiniz sayıda alabilirsiniz. Örneğin büyük alanlar için çoklu ayçiçeği yapay çiçek modelleri tercih edilirken, daha küçük alanları güzelleştirmek için tekli veya ikili yapay çiçeklere yönelebilirsiniz. Evinize farklı bir dokunuşta bulunmak isterseniz perdelerde süs olarak kullanılabilen ışıklı sarkıt ayçiçeği yapay çiçek modelleri işinize yarayabilir. Sevdiklerinize hediye olarak alabileceğiniz yapay çiçekler kişiselleştirilmiş bir hediye olarak tercih edilebilir. Dilerseniz hem kendiniz hem sevdikleriniz için seçmek istediğiniz modeller hakkında daha detaylı bilgi almak için ayçiçeği yapay çiçek kullananların yaptıkları yorumları okuyabilir ve alışverişinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Herkesin Bütçesine Göre Ayçiçeği Yapay Çiçek Fiyatları

Herkesin Bütçesine Göre Ayçiçeği Yapay Çiçek Fiyatları

Ayçiçeği yapay çiçeklerin fiyatları belirlenirken birçok unsur göz önünde bulundurulur. Çiçeklerin yapımında kullanılan ham maddenin kalitesi, ürünlerin boyutları, renk tonları ve çeşitliliği fiyatların belirlenmesinde etkili olur. Büyük boyutlara sahip birinci kalite ayçiçeği yapay çiçekler daha yüksek fiyatlardan alıcı bulurken daha küçük boyutlarda ve orta kalitede ayçiçeği yapay çiçeği modelleri daha uygun fiyatlı olabilir. Müşteri talepleri de üretici firmalarının fiyat belirlenmesine etki eden faktörlerden biridir. Ayçiçeği yapay çiçek modellerinde bazen fiyat düşüşleri gözlemlenebilir. Bu durum dönemsel olarak hazırlanan ayçiçeği yapay çiçek indirimlerine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Ayçiçeği yapay çiçek satın almadan önce indirim ve kampanyalardan haberdar olmak için ihtiyacınız olan ürünü sepetinize ya da favorilerinize ekleyebilirsiniz. Bu sayede kampanya günlerinde bildirim alabilirsiniz. Dilerseniz ayçiçeği yapay çiçek online alışverişi imkânlarından yararlanabilirsiniz. Ayçiçeği yapay çiçeklerinin tüm çeşitleri Trendyol'da bulabilirsiniz.