"

Aygaz Mini

" araması için 79 sonuç listeleniyor
Aygaz Mini Çanta
Kargo Bedava
AygazMini Çanta
(72)
Mini Çanta
238,80 TL
Sepete Git
Aygaz Mini Ocak
Hızlı Teslimat
Kargo Bedava
AygazMini Ocak
(6)
Mini Ocak
550 TL
Sepete Git
Aygaz Mini Karavan Tüpü
Kargo Bedava
AygazMini Karavan Tüpü
(4)
Mini Karavan Tüpü
294,90 TL
Sepete Git
Aygaz Mini Tüp + Mini Başlık
Kargo Bedava
AygazMini Tüp + Mini Başlık
(30)
Mini Tüp + Mini Başlık
999 TL
Sepete Git

Aygaz Mini

Hayatınızı Kolaylaştıran Aygaz Mini

Hayatınızı Kolaylaştıran Aygaz Mini

1961 yılında kurulan Aygaz tarafından piyasaya sunulan ocaklardan bir tanesi de Aygaz mini olarak karşımıza çıkıyor. Evlerde tüp kullanım sayısında doğalgazın hayatımıza girerek yaygınlaşması ile birlikte hızla bir düşüş olsa da 12 kilogram ağırlığındaki tüplerin yerine seyyar ve işyeri, ofis, piknik gibi alanlarda kullanılmak üzere yalnızca 2 kilogram gaz hacmine sahip olan tüpler kullanılmaktadır. Her ortamda doğalgazın olmaması ya da seyyar bir ısıtıcıya ihtiyaç duyulması durumunda kullanılan Aygaz mini ocak olma özelliği gösteren bu tüpler günlük yaşantımızda çok fazla kolaylık sağlamaktadır. Üzerine ocak takabilme ve mutfaktaki ocaklarımıza bağlanabilme özellikleri ile dikkat çeken bu tüpler tüketicilerin çay, yemek gibi ihtiyaçlarını karşılamak için de özel olarak tasarlanmıştır. Farklı alanlarda kullanım için ideal olan ülkemizin ilk ve tek tüpü olarak kanıtlanan bu modelde pek çok özellik de öne çıkmaktadır. Mutfak ocağına bağlanabilmesi masraflı olmayan bu tüplerin bağlantısı için sadece dedantör gerekmekte ve ek bir maliyet olmadan bağlantı tamamlanmaktadır. Mutfak ocağına bağlanmasının yanında ocak gözü ile birlikte kendisi de bir ocak görevi görmektedir. Aygaz mini fiyatları ise uygun fiyatlar ile sitemiz üzerinden satışa sunulmuştur. Her yerde rahatlıkla kullanılabilen bu tüp tasarımı aynı zamanda modern tasarımlıdır. Aygaz tarafından yapılan araştırma ve geliştirme çalışmaları neticesinde özel olarak formüle edilen bu model bahçe, balkon ve piknik alanlarında kurtarıcınız olacaktır. İndirimli fiyatlar ile sunulan bu modelin Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşımasının ise pek çok sebebi bulunuyor. Hologram kapağı, kapağın altında yer alan karekod ile bu mini tüp harikalar yaratmayı başarıyor. Toz tutma özelliği olan valf sistemi ile donatılmış modelde valf kısmına toz girmesi ya da dış etkenlere maruz kalması tamamen engelleniyor. Su yeşili rengi ile son derece şık duran bu model aynı zamanda, denge kabiliyetine sahip olup farklı zeminlerde kullanılabilmektedir. Kalkan boyu ile ergonomik olan bu model son derece güvenlidir. Alt kısmında yer alan çember kısmı, tüpe ekstra denge kazandırmaktadır. Aygaz mini ocak ekstra farklı ortamlarda işinizi daha kolay hale getirecek, ısınma, yemek pişirme gibi ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Aygaz Mini Kampanyasından Yararlanarak Harikalar Yaratma Fırsatı

Aygaz Mini Kampanyasından Yararlanarak Harikalar Yaratma Fırsatı

Aygaz’ın son derece ekonomik fiyatlar ile siz değerli müşterilerine sunmuş olduğu bu model devrilme riski en aza indirilmiş, pratik ve hızlı bir kurulum ile ihtiyacınızı karşılar. Yanmaz malzemeden imal edilen aksamları uzun ömürlüdür. Ocağın taşınabilmesi için aynı zamanda yine su yeşili renginde, fermuar detayları olan çantası da istek doğrultusunda satın alınabilir. Omuzda taşıma imkânı sunan çantası sayesinde konforlu bir taşıma süreci yaşayabilirsiniz. Aygaz mini kampanya ile sahip olabileceğiniz bu modelde yer alan ocak kısmı da açık alanda yanabilme özelliğine sahiptir. Kendinden çakmaklı olması sebebi ile ekstra bir çakmağa ya da yanıcı maddeye ihtiyaç duyulmadan kolayca yanar. Özellikle piknikte rüzgâr estiğinde ocağı yakmak çok da kolay olmamaktadır. Ancak otomatik bir çakmak sistemi ile bu sorun kolay bir şekilde çözülmektedir. Brülor sistemi aynı zamanda yüksek ısılara ulaşmanıza imkân tanımaktadır. Pratik kullanımlı çakmak sistemi ile birlikte özel kare kodlu hologram kapak da ürünün sadece sizler tarafından ilk olarak açıldığını kanıtlar niteliktedir. Ocağın alt kısmında yer alan valf sistemi sayesinde rahatlıkla dedantör ile ocağa bağlanabilmektedir. Yapılan Ar-Ge çalışmaları sonucunda üretilen ve tüm testlerden geçerek piyasaya sunulan bu modelde valf toz tutma özelliğine sahiptir. Renkli ve estetik tasarımı ile dikkat çeken Aygaz mini kamp ocağı kamp alanlarında da kurtarıcınız olacaktır. Kamp yapmayı sevenlerin, çadırlarını, sandalyelerini alarak kendini şehrin stresinden ormanın doğanın kollarına bırakanların işlerini son derece pratik hale getirecek bu mini ocak sayesinde yemekler yapabilir, köpüklü birer kahve yudumlayabilirsiniz. Ocakta var olan dengenin sağlanması amacı ile yükseltilmiş kalkan boya sistemi ve denge amacı ile alt çember bulunmaktadır. Aygaz mini piknik tüpü hafta sonu kaçamaklarınızda da işinizi kolay hale getirecektir. Uzun ömürlü yapısı ve doldurulabilir özelliği sayesinde ömür boyu kullanabileceğiniz bu ürün yüksek güvenlik içermektedir. Aygaz mini inceleme yapıldığında ve ürünü kullanmaya başladığınızda sizler de bu mini tüpün nasıl da harikalar yarattığına şahit olacaksınız. Kategorimiz üzerinde yer alan modeller günlük yaşamınızı kolay hale getirecek kullanışlı ürünlerdir. Ergonomik ve şık tasarımlarının yanı sıra farklı ortamlara rahatlık ve güven içinde taşınabilmektedir. Sadece piknik gibi ortamlarda acıkan çocuklarınız, tuttuğunuz balıklarınız ya da kamp için değil, evde biten tüp ya da doğalgaz kesintilerinde yaşayacağınız mağduriyetin önüne geçebilmek için herkesin evinde olması gereken bir üründür.

Üstün Güvenlik Performansı İle Dikkat Çeken Aygaz Mini

Üstün Güvenlik Performansı İle Dikkat Çeken Aygaz Mini

Aygaz mini ocak kampanya avantajından yararlanarak sahip olabileceğiniz bu ürünün en öne çıkan özelliği güvenlikli olmasıdır. Gaz kaçırma gibi sebepler ile ülkemizde pek çok tüp faciası yaşanmıştır. Özel olarak tasarlanan bu ürün aynı zamanda kalkan sistemi bulunmakta ve diğer aksam da kalkanlara tam oturma özelliği göstermektedir. Hızlı ve pratik bir şekilde montajı gerçekleşen bu ürün güvenle ve gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bir modeldir. Ayrıca sistemin çalışması için ekstra bir çabaya da ihtiyacınız olmayacaktır. Gazı açtığınızda ve otomatik çakmağa bastığınızda tüpünüzün kolayca yandığını göreceksiniz. Basit bir kullanımı olan bu modelin tüm parçaları da ısıya dayanıklı özellik göstermektedir. Aygaz mini set fiyat ise görenleri hayrete düşürüyor. Özel olarak tasarlanmış olan bu model kendisine entegre edilen çakmağı sayesinde sorunsuz bir ateşleme süreci yaşamanıza vesile olmaktadır. Alev ayarı son derece hassastır ve dileğiniz seviyede ocağınızı kullanabilirsiniz. Tel cezvelik bölümü ile her yere taşıyabileceğiniz ve götürebileceğiniz bu ürün aynı zamanda keyifli bir mutfak deneyiminin de kapılarını aralayacaktır. Pratik ve kolay montaj imkanı ile birlikte ocağın temizlenmesi de son derece kolaydır. Aygaz mini 2 kg olarak tasarlanan model benzersiz bir tasarım harikasıdır. Artırılmış ve maksimum düzeye gelmiş olan güvenlik sistemi ile birlikte seyyar olarak farklı ortamlarda kullanabileceğiniz bu model, her daim evinizin altında olacaktır. Kamp ve piknik ile birlikte evinizde acil durumlarda direkt olarak ocağınıza bağlayabileceğiniz bu model ile çocuklarınız da yemeksiz kalmayacaktır. Dış ortamlarda rüzgâra karşı dayanma özelliği gösteren ve tüp üzerine tam oturan ocağı ile harikalar yaratan bu model Aygaz portatif mini barbekü olarak da kullanılabilmektedir. Ateş yakma derdi ile uğraşmadan barbekü keyfi yaşayabilirsiniz. Emaye kaplamalı tel cezvelik ile yemek sonrasında kahvelerinizi içebilirsiniz. Geliştirilmiş musluk sistemleri, yükseltilmiş saç ayaklar ve emaye kaplamalı gövdeden oluşan ocak sistemi ile bütünleştiğinde devleşen bu ürün estetik ve renkli tasarımı ile göz dolduruyor.

Aygaz Mini Ocağı Kullanım Süresi

Aygaz Mini Ocağı Kullanım Süresi

İçindeki gazın sadece 2 kg olması tüpün ömrü konusunda tüketiciler nezdinde soru işaretine sebep olabilir. Bu sebeple Aygaz mini tüp seti ömrü ile ilgili detaylı açıklamaya yer vermek gerekiyor. Piknik gibi dış ortamlarda tüp biterek mağduriyet yaşamamanız adına uzun süreli kamplar için özel olarak tasarlanmıştır. İçinde var olan kartuşların maksimum boyu 450 gr ağırlıktadır. Yapılan testler sonrasında ise tüpün 15 saat 20 dakika ömrü olduğu test edilmiştir. Test anında belirlenen sıcaklık ise 20 derece olmuştur. Özellikle yaz aylarında yapılan kamplar için daha uzun ömürlü olabileceğini söyleyebiliriz. Ancak kış kamplarında da gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Kışın daha yüksek ısı dereceleri gerekeceği için biraz da olsa tüp ömrü düşecektir. Ürün özelliklerini incelediğiniz de ise sürekli olarak artırılmış güvenlik önlemleri cümlesinden yararlanılmaktadır. Diğer kamp kartuşları ile kıyaslandığında güvenlik ibaresine yer vermekte Aygaz çok haklı. Aygaz mini tüp ızgara barbekü sistemleri ile de rahatlıkla kullanılabiliyor. Ayrıca diğer kamp tüplerinin dolumu için yurt dışından ülkemize getirilen aparatlar kullanılıyor. Bu aparatların kullanılması ise son derece tehlikeli oluyor. Kimyasal içermesinin yanı sıra yüksek riske sahip olan bu duruma karşı Aygaz hologram kapak sistemini geliştirmiştir. Piknik tüplerinde yaşanabilecek sıkıntılara karşı son derece yüksek bir güvenlik önlemi almış olan Aygaz aynı zamanda ürünün güvenilir olduğunu da bu şekilde tüketiciye lanse ediyor. Güvenilir bir ürün almak, o ürünün kullanımının kolay olmasından daha da önemlidir. Patlamalara ve devrilmelere karşı yüksek güvenlik içeren bu ürün aynı zamanda Aygaz mini tüp mangal olarak da kullanılabilmektedir. Pikniklerde ya da farklı ortamlarda en çok endişe edilen durum ise tüpün devrilmesi oluyor. Çaydanlık ya da tencere devrildiğinde ise piknikten beklenen keyif alınamıyor. Bu tarz durumlara karşı devrilme riski en aza indirilmiştir. Devrilmelere dayanıklı tasarımı ile brülöre sahip olan bu tüp modeli Aygaz mini kamp ortamlarında da kurtarıcınız olacaktır. Ağırlık ve boyutunun yanı sıra taşınabilir çantası ile konforlu bir süreç yaşatacak olan bu model piknikçilerin ve kampçıların da vazgeçilmezi olacaktır.

Ocak İhtiyacını Da Karşılayan Aygaz Mini

Ocak İhtiyacını Da Karşılayan Aygaz Mini

Aygaz mini ocak set olarak ürünü ele almak gerekiyor. 2 kilogram gaz ağırlığına sahip olan bir tüpten ziyade ekstra parçaları ile mini ocak haline bürünen, yemek ve çay yapmak için eşsiz keyifler sunan bu mini ocak boyundan büyük işler başarıyor. Diğer parçaları inceleyecek olursak, öncelikle ocak kısmını ele almalıyız. Tüpü tamamlayan ve daha kullanışlı hale gelen ocak sistemine entegre edilmiş çakmak sayesinde rüzgarlı piknik ortamları kabus olmaktan çıkıyor. Ekstra bir yanıcı maddeye ihtiyaç duymadan ocağı rahatlıkla yakabilir ve dilediğiniz ısı seviyesine getirebilirsiniz. Keyifli bir mutfak deneyimi yaşatan bu modelde aynı zamanda devrilmelere karşı bir çember kısmı bulunuyor. Tüp altlığı olarak da isimlendirebileceğimiz bu ek parça tüpün altında var olan çember kısmına geçirilmektedir. Kauçuktan imal edilen bu parça, tüpün devrilmesini önleme görevini üstlenmiştir. Tüpün zeminde sabit bir şekilde kalmasına yardımcı olan bu parça aynı zamanda zemin için de bir koruma görevine sahiptir. Aygaz mini ölçüleri küçük olması sebebi ile farklı ortamlara araç olmadan da rahatlıkla taşınabilmektedir. Mini çanta sayesinde kolayca taşıyabileceğiniz tüpünüzü piknik ve diğer etkinliklerde bir an olsun yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz. Su geçirmez özelliğe sahip olan çantası tüpünüzü korurken aracın bagaj kısmına yapışma özelliği gösterir, tüpün sarılarak devrilmesi ve kaymasını da engeller. Aygaz mini boyutları diğer piknik tüplerine göre daha küçüktür. Konforlu bir taşıma süreci yaşamanıza sebep olacak olan bu model, emaye kaplama paslanmaz yüzeye sahip ocağı, tel cezvelik kısmı, sorunsuz ve hızlı bir ateşleme süreci vaat eden sistemi ve mutfak beki ile keyifli bir piknik yaşayabilirsiniz. Aygaz mini 7 kg ağırlığına sahip olan modeli de dilerseniz tercih edebilirsiniz. Ürüne dair yorumlar incelendiğinde tüketicilerin son derece memnun olduğu görülmekte, ürünün farklı alanlara taşınmasının kolay olduğu dile getirilmektedir. Çay yapma, yemek pişirme ya da yemek ısıtma gibi ihtiyaçlarınız için elinizin altında olacak olan bu model evde yaşanan aksaklıklara karşı alınabilecek bir önlemdir. Elektrik kesintisi sebebi ile yaşadığınız problemler, doğalgaz sorunları, bahçede yemek ısıtma ihtiyacı vb. pek çok amaç için tasarlanan bu modelde Aygaz mini kampanyası bulunmaktadır. Ekonomik fiyatlar ile sahip olacağınız bu modeli daha sonra doldurarak tekrar kullanabilirsiniz. Ek parçaları ile hem barbekü olabilen, kahve yapmanıza imkân tanıyan, kurtarıcınız olacak olan bu model ile sizler de rahatlığın tadını çıkarın. Üst düzey güvenlik önlemleri ile tüpün devrilme riski ortadan kalkmış, ailelerin de içi rahat etmiş oluyor.

Aygaz Mini Ocak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Aygaz Mini Ocak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Aygaz mini barbekü ile artık piknikler daha kolay. Sadece 2 kg gaz ağırlığa sahip olması uzak alanlarda taşıma konforunu artırmaktadır. Mutfaklara hızlı şekilde giriş yapan bu ürün özel bir tasarıma sahiptir. Güvenli bir şekilde zemine oturttuğunuzda kullanımı da kolay olacaktır. Devrilme riskinin küçük tüplerde bulunduğu bir gerçektir. Bu sebeple Aygaz tarafından tüplere devrilme riskine karşı çember bir yapı eklenmiştir. Alt kısmı incelediğimizde plastik bir kısım bulunmaktadır. Bu kısım kısa sürede erir gibi düşünceler olsa da tüpte bulunan tüm kısımlar yanmaz özellik göstermektedir. Yangına karşı dayanıklı malzemeden imal edilen bu modelde ateşin çıktığı yer alan brülör kısmı, rüzgâra karşı koruma sağlar. Rüzgârın olduğu ortamlarda tüpünüzü bu sayede rahatlıkla yapabilir ve farklı seviyelerde ısı elde edebilirsiniz. Aygaz mini ocak yorum incelendiğinde de kullanıcıların oldukça memnun oldukları görülmektedir. Seyyar oluşu, farklı alanlara taşınabilir olması, otomatik ocak sistemi ve rüzgârda yanabilmesi gibi özellikleri ile dikkat çeken bu modeli kullanmak için ek bir kaynak ya da maliyet de gerekmiyor. Hologramlı kapak sistemine sahip olan bu model Aygaz mini yorum incelendiğinde tüketiciler tarafından en çok beğenilen özelliklerden bir tanesi de bu kapak olmaktadır. Tüpün ilk kullanıcısının siz olduğunu gösteren bu kapak tüketiciler nezdinde güven arz etmektedir. Sitemiz üzerinden sahip olacağınız bu model herhangi bir dolum kaynağından değil, orijinal marka gaz ile sizlere sunulmaktadır. Alt kısımda ise bir kare kod göreceksiniz. Bu karekod ise tüpün tüm testlerden başarı ile geçtiğinin kanıtıdır. Sadece dış ortamlarda değil, evinizde de rahatlıkla kullanabilmeniz için tüpü dedantör yardımı ile ev ocağına bağlayabilirsiniz. Resmi dolum istasyonlarından doldurulan bu tüpler valf sistemi ile toz girişini engelliyor. Sizler için rahatsız edici ya da güvenliği ihlal eden herhangi bir durum olmaması da ekstra özellikler arasında yer alıyor. Kamp ocakları ile Aygaz mini tip 2 kg kıyas yapıldığında daha az yer kapladığı gözlemlenebilir. Fiyat ve performans incelemesinden başarı ile geçen bu ürün aynı zamanda kampa gidenler tarafından da tavsiye edilmektedir. Kampçılar arasında hızla yayılan bu ürünün diğer tüplerden ayrılan pek çok özelliği bulunuyor. Boyut ve ağırlık özellikleri kampçılar tarafından belirleyici olurken, diğer kamp tüpleri ile kıyaslama yapıldığında fiyat olarak da daha uygun olduğu göze çarpıyor. Gelişen teknolojiye ayak uyduran mini tüp ve ocak sistemleri aynı zamanda piknik ve kamp ortamlarında en sıcak ve samimi dostunuz olacak. Sizler de ürünü temin etmek için Trendyol’a göz atabilir, Aygaz mini sahibi olabilirsiniz.