Cinsiyet
Fiyat
Hacim
Tip
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Azzaro Wanted

" araması için 15 sonuç listeleniyor

Azzaro Wanted

Kokular hayatta önemli bir yere sahiptir. Bir pastanın, annenizin, evinizin ve sevdiğiniz insanın kokusu aklınızda yer edebilir. Özlemin yoğun hissedildiği, anıların gün yüzüne çıktığı dönemlerde insanlar da kendilerini geçmişe yolculuk ederken bulur. Birilerinin sizi hatırlaması, anılarında olmanız sizin için de değerlidir. Böyle bir koku için Azzaro Wanted markası en doğru tercihlerinizden biri olabilir. Mevsime, yaşa hatta ruh haline göre farklı aromalar arayabilirsiniz. Güneşin yakıcılığının azaldığı, etrafın kırmızı ve sarı yapraklarla kaplandığı sonbaharda tercihler de değişebilir. Belirli dönemlerde kullanılanlar yavaşça gözden geçirilir ve yaş, konum, iş gereği değişikliğe gidilebilir. Örneğin sıcak havalarda, şekerli aromalar pek tercih edilmeyebilir. Bilinmesi gereken en önemli şey kullanılan parfümler kişilerin imzasıdır. Ardınızda bıraktığınız koku, etkileyiciliğiniz ve kalıcılığınız toplumda önemli bir yere sahip olmanızı kolaylaştırır. Bu nedenle koku tercih ederken dost, arkadaş, akraba tavsiyesi yerine, incelemeleri kendiniz yapabilir; parfümlerin notalarını, teninize uyumlu olup olmadığını bilerek hareket etmelisiniz. Yazın kullanılanlar ayrı, kışın kullanılan ürünler ayrı, akşam yemeğe giderken kullanılan farklı, bir davete ya da eğlenceye giderken kullanılan ise farklı olur. Her kokunun her yere kullanılmaması gerekir. Azzaro Wanted parfüm gidilen davetlerde, yapılan eğlencelerde, özel yemeklerde tercih edeceğiniz hemen hemen her durum için uygun olabilir. Hem kendinizi özel hissetmek hem de imza bir parfüme sahip olmak isterseniz Trendyol’dan size uygun seçenekleri inceleyebilirsiniz. Bazı kadınların parfüm ve koku üzerine ciddi hassasiyetleri olur. Bu nedenle tercih ederken çok daha hassas davranırlar. Temelinde çiçek kokuları bulunan versiyonlar, birçok kadının tenine uygun bir üründür. Kalıcı ama şekerli ve ağır kokmayan ürünler sizi yarı yolda bırakmaz. Nar, zencefil çiçeği, portakal ve zencefil esansı ile birleştirilmiş vanilya ile yoğrulmuş, kendinizi özel hissetmenize yardımcı olur. Bir ortamda sizlerin gururunu okşayacak en önemli soru parfümünüzün markası nedir olabilir. İşte bu soruyu duymaktan mutluluk duyacaklar için Azzaro Wanted kadın parfümü de tüm beklentileri karşılar. Siz de kalıcılığı ve etkileyiciliğiyle fark yaratabilir, Trendyol’dan beğendiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Göz Alıcı Azzaro Wanted Çeşitleri

Günlük hayatta bir araya gelemeyecek malzemelerle ortaya çıkarılan kokular şık bir şekilde ambalajlanarak sektöre sürülür ve sizler tarafından ihtiyaçlarınız dahilinde kullanılır. Parfümler vazgeçilmezler arasında yer alsa da tene, yaşam biçimine bağlı olarak tercihler değişebilir. Koku aileleri kendi içlerinde uygun özellikleri temel alınarak sınıflandırılır. Ardından üst nota, kalp notası ve dip nota olarak parfüm yapımında oranlarına karar verilerek birleştirilir. Çiçekler en temel grupta yer alsa da üretilenler genel olarak beş standart ailede sınıflandırılır. Bunlar çiçekli aile, doğulu koku ailesi, odunsu ailes, fougere ailesi ve taze kokulardan oluşan ailedir. Bu ayrım sonrası yeni bir ürün oluşturulurken her bir gruptan belirli oranlarda malzeme alınır. Bir parfümü oluşturan en temel yer kalp notasını oluşmasına yardımcı unsurlardır. Bu nedenle parfümü sıktığınızda burnunuza çarpan ilk aşamada ürünün daha aromatik ve etkileyici olması önemlidir. Genelde kullanılan aromalar misk, amber, sandal ağacı gibi aromatiktir. Sonrasında kadınlarda çiçeksi kokular, erkeklerde ise ağırlıklı olarak mandalina, portakal ya da odunsu kokular ürünü daha etkileyici kılar. Popüler markanın kadın, erkek, edt ve edp çeşitleri mevcuttur. Her tene uyum sağlayabilecek bir ürün olan marka, her tende farklı bir kokuyu baskın hale getirdiğinden farklılıklar oluşur. Azzaro Wanted erkek parfüm baharatlar baskın olsa da alt notalarında limon ve zencefilin ferahlığını da hissettirir. Odunsu vetiver ve şehvetli aromalarıyla yeni jenerasyonun elegant kokuları arasında yerini alır. Azzaro Wanted by night gecelerin vazgeçilmezi olmaya adaydır. Oryantal bir temele sahip olan markanın erkek parfümü mandalina, tarçın ve sedir ile tepe noktasını çarpıcı hale getirir. Kalp notasında kırmızı sedir ve kimyon barındırır. Baharat kokusunu gündüz parfümüne göre tepe noktasından kalp noktasına çekerek sıktıktan bir süre sonra ortaya çıkmasını sağlar. Dip notasını tütün ve atlas sedirinden oluşturan marka her üç aşamada da etkileyiciliğini sürdürür. Portakal çiçeğinin serinliği ile insanları üst notadan itibaren etkilemeye başlayan Azzaro Wanted girl datura çiçeği ile kullanıcıları kucaklarken derinden gelen vanilya kokusu ile kalıcılığı ve yumuşaklığı artırır. Erkek parfümü kadar baharatlı değil, daha çok meyveli olsun isterseniz Azzaro Wanted Limited Edition ilginizi hak eder. Üst notaları greyfurt, bergamot ve zencefil ile başlayan aşağılara doğru yasemin ve çay barındıran parfüm alt notalarda kehribar, mate ve misk ile kalıcılığı ve etkileyiciliği ile çarpıcılık kazandırır. Bir ürünün kalıcılığını artırmak istiyorsanız en güzel yöntem ürünü deodorantı ile kullanmak olur. Hem deodorant hem parfüm kullandığınızda, ürünü daha az kullanır ve de daha uzun süreli etki sağlarsınız. Azzaro Wanted deodorant hem stick hem de sprey formu ile kullanıcılara açıktır. Stick formunun teniniz tarafından tam emilimini isterseniz kullandıktan sonra kurumasını bekleyip onun ardından giyinebilirsiniz.

Azzaro Wanted Şık Şişeleri ve Kalıcılığıyla Sizlerle

Kokular ve anılar belleğin değişmez odacıklarından biridir. Yağan yağmurun ardından gelen toprak kokusunu herkes sever. Taze pişmiş kekin kokusu sizi bir bahar akşamına götürürken yeni yıkanmış çarşaflar temizliği hatırlatabilir. Seçtiğiniz ürün ile yeni yolculuklara yelken açabilirsiniz. Marka, kadınlarda çiçekler, erkeklerde yoğun baharatlar ile sizi etkilemeye hazırdır. Geçtiğiniz yerlerde zarifçe etrafta dolaşırken herkesin meraklı gözlerle bakması her kadın için önemlidir. Bunun dışında bir davete katıldığınızda erkeksi bir koku ile etkileyici olmayı herkes ister. Erkeksi baskınlığı baharat ve amber kokusunun birleşmesiyle oluşur. Gece etkinliklerinde en fazla tercih edilen ürünlerden biri olması nedeniyle hiçbir kullanıcısını pişman etmez. Erkekler tarafından daha çok sevilen ve tercih edilen parfüm birkaç çeşidinin olması yönüyle de tercih edilebilirliğini artırır. Bunun yanı sıra kullanılan ürünlerin edt ve edp ibareleri alıcıların dikkat etmesini gerektirir ve satın alırken tercih edilebilirliği etkiler. Parfümler ham kokudan oluşmazlar. Ürünler belirli oranlarda su, esans ve bunun gibi bileşenlerden oluşur. Kalıcılık noktasında ise esans oranı önemlidir. Parfümünüzde EDP ibaresi varsa ürünün içerisindeki esans oranı %15-20 arasında değişir. Bu da kalıcılığının 4-6 saat arasında olduğunu gösterir. Parfümde bulunan EDT ibaresi ise ürünün içerisinde bulunan esans miktarının %5-15 arası değiştiğini bu da ürün kalıcılığını 2-4 saat arası koruduğunu ifade edilir. Kullanılan ürünün kalıcılığını artırmanın bir diğer yolu ise kokuyu atar damarlarınızın geçtiği yerlere sıkmaktır. En iyi yansıtan yerler bilekler ve boyundur. Saçlarınızda da hoş bir hava isterseniz parfümü biraz saç uçlarına da sıkabilirsiniz. Böylece rüzgarın da etkisi ile kokunuz her yere dağılır. Trendyol’da yer alan ve daha önceden satan alan kullanıcılar tarafından yapılan Azzaro Wanted yorumları oldukça olumludur. Siz de bu değerlendirmeleri inceleyebilir ve Azzaro Wanted nasıl diye düşünmenize gerek kalmadan şans verebilirsiniz. Beğeninizi ve tercihinizi hak edecek ürünler arasında yer alan bu çeşitleri severek kullanabilirsiniz.

Farklı Boyutlarıyla Tercih Edilebilecek Azzaro Wanted Gramajları

Özel bir koku tercih ederken merak edilenlerden biri de kalıcılığıdır. Bunun cevabı ürünün içerisinde bulunan esans yüzdeliklerine göre değişir. EDT ibaresi bulunan parfümler 2-4 saat arası kalıcılık sunar. EDP ibaresi olanlar 6-7 saat arası kalıcılık sağlar. Bir diğer merak edilen ise alınacak ürünün kaç ml olması gerektiğidir. Satın aldığı parfümü ne kadar süreyle kullanabileceğini bilmek her kullanıcının hakkıdır. Bu noktada kalıcılığı kullanım miktarını da etkileyeceği için ilk cevap aranması gereken soru budur. Markanın çeşitleri kalıcı bir kokuya sahiptir. Bu nedenle az kullanımla rahatlıkla tüm gününüzü geçirebilirsiniz. Merak ettiğiniz soruların cevapları kullanacak kişinin hayat tarzına ve kullanım sıklığına göre değişse de, 30 ml, 50 ml, 150 ml ve 200 ml’e kadar birçok şişe boyutu bulunur. Seyahatleriniz için daha küçük gramajları tercih ederken uzun süre kullanmaktan yanaysanız daha büyük olanları tercih edebilirsiniz. Tatillere ve iş seyahatlerine de götürmek için çantada ve valizde de taşımak isteyebilirsiniz. Parfümünün birçok boyunun olması bu açıdan doğru bir tercih yapılmasını kolaylaştırır. Azzaro Wanted 150 ml hem seyahatlerde hem de günlük hayatınızda kullanmak için ideal boyuttadır. Bir küçük boyu Azzaro Wanted 100 ml olarak satışa sunulur. Kadınlar için 30 ml olan çanta boyu da bulunur. Eğer uzun süre kullanmak isterseniz Azzaro Wanted 200ml tercihiniz olabilir. Kokusunun kalıcılığı ve etkisinin uzun sürmesi nedeniyle tek bir sıkımla dahi saatlerce varlığını hissetmenize yardımcı olur. Azzaro Wanted edp içerisinde %5-15 oranında esans içerdiği için kalıcılığı oldukça yüksektir. Azzaro Wanted edt çeşidiyle gün içerisinde sıkça yenileyerek gün boyu güzel kokabilirsiniz. Sıktıktan sonra en az iki saat kalıcılığını korur. Bu şekilde günlük hayatınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Azzaro Wanted Kullananların Memnuniyeti

Kokular insan belleğinde önemli bir kalıcılığa sahiptir. Örneğin arkadaşlarınızla görüşmenizin üzerinden yıllar geçmiş olsa da, insanlar sizi kokunuz ile hatırlar. Çocukken belleğinde bıraktığınız tüm izler buralardan geçer. Bu nedenle doğru bir tercih yapmak önemlidir. Erkekler için genelde odunsu ve baharatlı kokular üretilir. Yanına portakal ya da mandalina aroması eklenmiş ürünler de çokça rastlanan grup içerisindedir. Kadınlar için ise çiçeksi kokular temel alınarak devamında vanilya, çikolata ve hafif baharat grubundan oluşan parfümler bulunur. Yani markanın üretimi erkeklerde odunsu kokuları temel alırken kadınlarda çiçeksi ve vanilyalı ürünleri temel alan bir ürün grubu oluşturur. Böylece Azzaro Wanted kullananlar tercihlerinden son derece memnun kalırlar ve bunlar en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Bir kere denediğinizde geniş ürün skalası nedeniyle vazgeçilmez aksesuarlarınızdan biri olabilir. Kokuyu oluşturan tüm notaların her birinin ayrı ayrı fark ediliyor oluşu da parfüm tercihinde önemli bir detaydır. Bu nedenle parfümü sıktığınızda burnunuza gelen ilk aroma ile zaman geçtikçe aldığınız koku farklıdır. Üst notadan kalp notasına oradan dip notaya geçen ahenkli bir biçimde etrafınıza yayılır ve sizi etkiler. Erkek parfümünde üst notada baharatlar, dip notada tütün ile erkeksi bir dokunuş sağlarken bir diğer serisinde üst notaları bergamot, portakal çiçeği ile başladığından daha yumuşak bir havaya sahip olmanızı sağlar. Kadın parfümünde ise vanilya etkisi önemli bir detaydır. Ağırlıklı olarak çiçeklerden alınan aromalardan oluşan bir parfüm olan markanın içerisinde bulunan temiz yasemin aroması dikkatlerden kaçmaz. İz bırakan bir esans olduğu için tercih edilebilirliği artar. Erkeklerde ise baharatlı ve odunsu kokular kış aylarında, ferah ve fresh olanlar da bahar aylarında rahatlıkla tercih edilebilir. Siz de Trendyol’dan yapacağınızı tercihlerinizi mevsimlere göre belirleyebilirsiniz.

Uygun Fiyat Aralıklarında Yer Alan Azzaro Wanted Fiyatları

Markanın kadın ve erkek parfümleri gerek ürün çeşitliliği gerekse fiyatı açısından oldukça uygun seçeneklerde yer alır. Fiyat performans açısından alıcısını memnun eden, göz alıcı ambalajıyla ve kalıcı kokusuyla hafızalardan silinmeyen bir üründür. Baharatlar ile meyvelerin, odunsu kokular ile çiçeklerin birbirleriyle doğru oranlarda karıştırılması sonucu ortaya çıkan bu karışım, kullanıcısının hayatında önemli bir yere sahiptir. Orijinalliği konusunda sizleri şüphede bırakmayan, rahatlıkla sorgulaması yapılabilen bir üründür ve sık sık indirimli ürünler seçenekleri arasında da yer alır. Kalıcılığının üst düzeyde olması, koku notaları açısından zenginliği kullanılan her bir maddenin hissedilir olması kullanıcıyı etkiler. Bu kadar kalıcı ve başarılı bir ürün olan Azzaro Wanted fiyatı ile kullanıcıların memnuniyetini üst düzeyde tutmaya devam eder. Katılacağınız tüm özel günlerde gerek verilen davetlerde kalıcılığı, kokusunun çarpıcılığı ile sizi yanıltmaz ve yarı yolda bırakmaz. Bu nedenle gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ürün grubu içerisinde yer alabilir. Görüntüsünü şık ambalajı ve kutusu ile tamamlayarak hediye edilebilecek ürünler arasında yer alabilir. Bir arkadaşınızı, bir dostunuzu sevindirmek, ona kendini değerli hissettirmek; anne babanızı mutlu etmek, yüzlerinde tatlı bir tebessüm oluşturmak için yapılacak en güzel şeylerden biri hediye almaktır. Bu noktada parfümler ilk sırada yer alır. Nostaljik bir anne kokusu, dikkat çekici bir baba kokusu ile herkesin gönlünü alabilirsiniz. Sunduğu fiyat avantajıyla sizi, paketin şıklığı ve zerafetiyle karşınızdaki kişiyi mutlu eder. Ürün erkek ve kadın grubunda bulunan alternatiflerle ve kalıcılığı ile tercih etmenize yardımcı olabilir. Trendyol’da yer alan tüm bu çeşitleri inceleyerek az kullanım ile çok verim alabileceğiniz birini seçebilirsiniz.

Azzaro Wanted’ın Vazgeçilmez Adresi Trendyol

İnsanları yaşamları içerisinde zorlayan en önemli aktivitelerden biri doğum günleri başta olmak üzere özel günlerdeki hediye seçimleridir. Bu noktada Azzaro Wanted setleri ideal bir hediye seçimi olur. Kokular ve özellikleri kişiden kişiye değişiklik gösterir. Ama güvenilir ve herkesin tenine uyum sağlayabilecek bu markayı tercih ederek hem hediyeyi alan hem de kullanan kişi bu durumdan memnun olur. Bir ürünü hediye edip satın almak istediğinizde riskli ve uç noktaları tercih etmemek önemli olabilir. Deniz, yasemin, tarçın, zencefil ve vanilya kokuları ise bu konuda rahatça tercih edilebilecekler içerisinde yer alır. Herkes tarafından tercih edilen ve her tene yakışan markalar hediye alternatifi olarak sizi rahatlatır. Şık kutusu, göz alıcı ambalajı ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Online alışverişin adresi Trendyol sayesinde tüm bu çeşitlere avantajlı indirimlerle kavuşabilirsiniz. Aradığınız ürün için size sunulan filtreleme seçenekleri bulunur. Bu noktada filtreleme yaparak ihtiyacınız olana çok daha kolay ulaşabilirsiniz. İndirimli dönemleri takip edip parfümünüzü de stoklayabilirsiniz. Bu nedenle mobil uygulamayı da indirerek kampanyaları daha rahat takip edebilirsiniz. Böylece uygun fiyatlı seçeneklerden satın alabilirsiniz. Parfümler, deodorantlarla birlikte kullanıldığında daha kalıcı olur. Bu nedenle parfüm seçerken ve satın alırken bunu da göz önünde bulundurabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünü, deodorantı ile beraber kullandığınızda hem parfüm sıkmaya daha az ihtiyaç duyarsınız hem de tercih ettiğiniz modelin kalıcılığını artırmış olursunuz. Marka ve ürün yelpazesi her bütçeyi ve her kesimden insanı mutlu edebilecek fiyat performans başarısına sahiptir. Aradığınız her şeyin cevabını bulduğunuz Trendyol’un uygun fiyat alternatifleri ve kampanyalarıyla güvenle buluşabilirsiniz.