İlgili Kategoriler
Boyut
Renk
Fiyat
Materyal
Fiyat Geçmişi
Sipariş Durumu
Ölçü
Set Tipi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Baza Başlık

" araması için 1668 sonuç listeleniyor

Baza Başlık

Birbirinden Farklı Baza Başlık Renkleri

Günümüzde herkes evine küçük dokunuşlarla değişik bir hava katmak ister. Özellikle yatak odası bu konuda oldukça önemli bir yere sahip olur. Hayat kalitenizi uçtan uca etkileyen uyku düzeni ise sizin peşinizi gün boyu bırakmaz, yaşadığınız her ruh haline eşlik eder. Kendi zevkinize göre aldığınız ürünler, doğrudan ruh halinizi etkiler ve sizin standartlarınız üzerinde büyük rol oynar. İyi bir uykunun sadece bedensel rahatlıktan değil, aynı zamanda ruhunuzun içinde kendini ferah ve huzurlu hissedeceği bir odadan geçtiği de bilinir. Yatak odanızdaki havayı değiştiren, farklı bir ambiyans katan baza başlıklar sayesinde siz de bu rahatlığı yakalarsınız. Yatağınızı başlığının kombinasyonuyla birleştirip düz renkli duvarınızın önüne koyarsanız sadeliğin hakim olduğu duvarınızı şenlendirmiş olursunuz. Zevklerin de değişiklik göstereceği kaçınılmaz bir gerçektir. Kimi müşteriler yoğun renk karmaşasının hakim olduğu odaları tercih ederken kimi müşteriler ise renk cümbüşü yerine soft renklerin yoğunluğunu sever. Seçeceğiniz karyolanın bazalı olması özellikle kadınları cezbeden bir diğer özellik olarak kendini gösterir. Depolama alanı da içeren karyolalar, fazla eşyalarınızı havzasında barındırır ve düzenli bir ortamı size sunar. Ürünün birbirinden farklı modellerini incelediğinizde dikkat etmeniz gereken birçok etken görürsünüz. İyi bir alışveriş size kaliteyi sunarken yaşam düzeninizi de oldukça etkiler. Ürünün modeli, kumaş seçeneği, temizlenme yöntemi, malzemesi, ölçüsü gibi birçok özelliği göz önünde bulundurarak hareket etmek yerinde olur. Retro baza başlık dendiğinde neredeyse herkesin aklına eski tarz mobilyalar gelmesine rağmen gerçekte modern dünyayı eskiyle harmanlayarak odanıza yansıtır. Geçmişi anımsatan dekorun popülaritesini odanıza taşır. Günümüz modern dünyasında eskiden kopamayarak retro tasarıma bağlılığını koruyan ve bundan haz duyan müşteriler için Trendyol birbirinden değişik dizaynları ruhunuzla bağdaştırır. Baza başlık set olarak tercih edeceğiniz bir ürünün odanızın ölçülerine uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Takım içerisinde karyola ve başlık bulunur. Bu sette zevkinize ve isteğinize göre değişiklikler yapabilirsiniz. Hem kumaş seçeneklerini inceleyebilir hem de sahip olduğu kumaş kartelasından farklı kumaş türlerine ulaşabilirsiniz. Yatak başlığının kalitesi ve dokusu itibariyle sizleri mest edecek birbirinden farklı seçenekleri Trendyol’da inceleyebilir, arzu ettiğiniz çeşitlerden kombinasyon oluşturabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Baza Başlık Renkleri

Ürün hazırlanırken kullanılan malzemenin birinci kalite olması önem arz eder. Eğer İnternetten yapacağınız bir alışveriş söz konusu ise demonte parçaların eksiksiz ve hatasız gelmesi de çok önemlidir. Ürünün kumaş kalitesi hayat konforunuzu direkt olarak etkiler. Tercih edeceğiniz bu tasarımlara sadece estetik kaygı güderek değil, aynı zamanda rahatlığınızın artması yönünde dikkat ederek de seçimler yapmalısınız. Gelişen dünyada her geçen gün modernliğin çizgisi artar. Ancak modern çizgilerden hoşlanmayan müşterilerin yöneleceği tarz genelde eskiyi hatırlatan modeller olur. Evinize, size biçilmiş bir kaftan olmak için çeşit çeşit üretilen bu mobilyaların size hitap etmesi önemlidir. Stres, bitkinlik, yorgunluk, kaygı, hüzün, umutsuzluk gibi birçok olumsuzluğun olduğu dünyada bu duygulardan birine kapılmanız durumunda motivenizin düşmesi olasıdır. Hizmette sınırlama olmadan sadece keyfinizi düşünerek tasarlanan bu modeller, gözünüze de hitap etmek için özenle hazırlanır. Herkesin ruhunun dışa yansıması farklılık gösterir. Evinizde ve ofisinizde tercih ettiğiniz renkler büyük önem taşır. Çünkü renkler sizi yansıtan önemli bir araçtır. Yatak odanızın sahip olduğu enerji de sizin güne başlarkenki hislerinizi doğrudan etkiler. Bu anlamda inceleyeceğiniz baza başlık renkleri de mühimdir. Odanızda olmasını isteyeceğiniz beyaz baza başlık, ruhunuza dinginlik katarken aynı zamanda sizi sadeliğin ve ferahlığın o büyülü dünyasına götürür. Temizlik konusunda da kolaylık sağlayan ve hijyen sunan bu mobilya, odanızın dar olmasını bir avantaja çevirir ve bulunduğu ortamı derinlemesine aydınlatır. Alacağınız başlığın deri, keten gibi hangi hammaddeyi içerdiği çok önemlidir. Kadınların yanı sıra erkeklerin de beğenerek aldığı renklerden biri de gridir. Gri baza başlık çeşitleri odanıza gizemli bir hava katar. Gri renk insanlar arası iletişimde kapalılığı ifade eder ancak dekorasyonda kullanılan bu renk rahatlama ve sakinleşme hissiyatını yaratır. Pembe baza başlık ise insan içinde sonsuz enerji oluşturur. Gecenize eşlik eden bu renk; tutku, enerji, şefkat ve sevgi gibi tılsımlara eşlik eder, sizi eğlenceli bir yolculuğa çıkarır. Siyah baza başlık dendiğinde ise asil bir tarzın ortaya çıktığı kabul edilir. Uçlarda bulunan ve marjinalliğin temsili olan bu renk, gücü ve özgüveni destekler. Lacivertin hakim olduğu tasarımlar algınızı üst seviyeye taşıyarak odanızdaki bağlılığı yükseltir. Mavinin eşinizle aranızda olan güven duygusunu destekleyerek sadakatin elçisi olduğu da yadsınamaz bir gerçektir. Gül kurusu ise ateşin rengi olan kırmızının yumuşatılmış halini sizlere sunarak gönlünüzü mest eder. Sizlerin hayallerine uygun modelleri kaliteyle buluşturarak zevkinize sunan Trendyol, zengin renk seçeneklerinin bir araya gelmesiyle oluşturulan yatak başlığı modellerini siz müşteriler için havzasında bulundurur. Dilediğiniz zaman lacivert, mavi, gül kurusu baza başlık seçenekleri arasından seçim yapabilir ve yatak odanızı istediğiniz gibi dekore edebilirsiniz.

Her İhtiyaca Yönelik Baza Başlık Modelleri

Her İhtiyaca Yönelik Baza Başlık Modelleri

Her yaşa ve zevke uygun olarak yatağınız için seçebileceğiniz bu tarz mobilyaların birinci kalite malzemelerden üretilmesi uzun ömürlü olması açısından önemlidir. Seçeceğinizin ürünü incelerken sunta, mdf, demir gibi iç aksanlardan nasıl oluşturulduğunu ve yüzdesini öğrenmelisiniz. Tasarımın nasıl malzemelerden üretildiği önem arz eder. Gerek kendiniz gerek çocuğunuz gerekse misafirleriniz için önerilen seçenekler içinde bulunan tek kişilik baza başlık hem alandan tasarruf etmenizi sağlar hem de konforlu bir odaya sahip olmanıza imkan tanır. Odanızdaki duvarın enine ve boyuna göre tercih edebileceğiniz mobilyaların değişik boyutları bulunur. Doğru seçtiğiniz zaman bu tasarımlar odanızın havasını baştan aşağı değiştirir. Eşinizle paylaştığınız odanın dinamiğini değiştirmek için Trendyol’da birbirinden farklı seçenekler vardır. Baza başlığı çift kişilik modeller arasından seçiminizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Duvarınızdaki hakimiyeti duyguyla birleştirerek psikolojinizin durumunu etkileyen tasarımlar, türlü desenleri sizin zevkinize sunar. Sadece uyku sürecini geçirmek için değil, aynı zamanda kitap okumak konusunda da size eşlik eden yatağınız sırtınızı yasladığınızda rahatlığı hissettirir. Bu yolda sıra dışı bir kaliteyi sizle buluşturan deri baza başlık serisi kolay temizlenebilir olmasının yanı sıra ne renk seçerseniz seçin yansıttığı parlak görünümü ile memnuniyetinizi kazanır. Kapitone baza başlık ise sağlamlık ve kalınlık isteyenler için üretilir. Düğmeli bir görüntü de veren bu seri, birçok dolgu malzemesinin birleştirilmesiyle doğar. Temizlik konusu hijyene önem veren herkesin dikkat ettiği bir unsurdur. Bir eşyanın nasıl temizlenmesi gerektiğini bilmek mühimdir. Kimyasal malzemelerin kumaşlar üzerindeki etkisi olumsuz olur ve tasarımın hacmini bozarak deformasyonlara sebebiyet verir. O nedenle doğru ve düzenli araştırma yapmak kalitenin devamı için gereklidir. Deri gibi malzemelerin hijyeni ise yüzeyin uzun süre sudan uzak tutularak sağlanmasıyla gerçekleştirilir. Bu süreçte sadece nemli bir bezle silinmesi de yeterli olur. Sert ve sivri maddelerin temasının doğru etkiler yaratmayacağı bu ürünler, kaliteyi size sunarken doğru kullanım şekli hakkında da sizi bilgilendirir. Kimi müşteriler sade dizaynlardan hoşlanırken kimileri de gösterişin hakim olduğu odaları kendine yakın bulur. Avangart baza başlık serisinin baş gösterdiği modellerde klasik çizgiler mevcuttur. Şıklığı ve zarafeti size sunan baza başlık modelleri için Trendyol’u tercih edebilir, beğendiğiniz ürünün siparişini verebilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Baza Başlık Fiyatları

Her Bütçeye Hitap Eden Baza Başlık Fiyatları

Kaliteli ürün pahalıdır gibi bir algı olmasına rağmen bazen üstün kalitede ürünleri uygun fiyatlarla almak da mümkün olur. Trendyol aracılığıyla bütçenizi zorlamadan evinizin odalarına isteğiniz gibi hem şıklık hem de sadelik katabilirsiniz. Bu tür mobilya tasarımlarını bütçenize uygun olarak bulabilir ve kaliteyi elde edebilirsiniz. Ürün fiyatları modellerine ve desenlerine göre değişiklik gösterir. Ölçülerine göre farklı alternatiflerle hazırlanan bu ürünleri detaylı olarak inceleyebilir ve sizin için ideal özelliklere sahip olanlara yönelebilirsiniz. Mobilyanın hangi malzemeden yapıldığı önemlidir. Malzemenin kaliteli oluşu o mobilyanın günlük hayattaki kullanımı etkiler. Uzun vadede sizin işinize yarayıp konfor sağlayacak ürünler Trendyol’da sizleri bekler. Her cebe uygun baza başlık ürünlerinin fiyatlarını karşılaştırabilir ve dilediğinizi seçebilirsiniz. Genç baza başlık ürünlerinin ölçüsü, kapladığı alan iki kişilik olandan azdır. Bu tür ürünlerin kapladığı yer, fiyatları doğrudan etkiler. Gençlerin ışıltılı dünyasında çığır açacak birbirinden farklı modeller bulunur. Fiyat performans açısından oldukça ideal olan bu ürünler, oldukça avantajlı fiyat seçenekleriyle sizi bekler. Tek kişi olmasına rağmen rahat bir uyku isteyen müşteriler ise uyku konforundan ödün vermeyerek 1.5 kişilik yatak baza başlık modelini tercih eder. Güzel bir günün sağlıklı bir uykudan geçtiğini bilen kişiler, satın alacağı üründe rahatlığı göz önünde bulundurur. Baza başlık fiyatları her bütçeye uygun seçenekleri barındırdığı için her ihtiyaca yanıt verir ve bu süreçte maddi olarak sizi zorlamaz. Lüks baza başlıklar da mevcuttur ve bunlar diğerlerinden farklı şekilde fiyatlandırılır. Kişiye özel hazırlanan bu tasarımlar sahip olduğu kumaş türleriyle sizleri mest eder ve odanızdaki şıklığı artırır. Siz de değişik model, desen ve tasarım unsurlarının bir araya gelerek oluşturduğu seçenekleri detaylı bir şekilde incelemek istiyorsanız Trendyol’daki modellere göz atabilirsiniz.

Çok Çeşitli Baza Başlık Kampanyaları ile Akıllı Alışveriş

Çok Çeşitli Baza Başlık Kampanyaları ile Akıllı Alışveriş

İhtiyaçlarınıza ve isteklerinize göre alışverişlerinizi yaparken dikkat ettiğiniz unsurların başında ürünlerin kampanyalı olup olmadığı gelir. Ürünün kalitesine ve işçiliğine göre fiyatı değişse de çok çeşitli indirim kampanyalarıyla istediğiniz ürünleri oldukça ekonomik fiyatlarla elde etme imkanı bulabilirsiniz. Baza başlık kampanya fırsatlarını kaçırmamak için Trendyol’u takip edebilir ve beğendiğiniz markaların tasarımlarına uygun fiyatlar üzerinden erişebilirsiniz. Belirli dönemlerde sizler için hazırlanan avantaj paketlerini yakından takip etmeniz bütçe anlamında da rahatlamanızı sağlar. Malzeme işçiliğine göre farklılık gösteren ücretler bu tür kampanyalar sayesinde oldukça uygun aralıklarda yer alır. Bu sayede dilediğiniz ürünü çekinmeden satın alma imkanı bulursunuz. Ahşap baza başlık seçenekleri hem doğallığıyla hem de şıklığıyla dikkat çeker. Doğallık neredeyse herkesin aradığı bir özelliktir. Odanızdaki dekorasyona eşlik eden ahşap mobilyanın sunduğu sıcaklık içinizi ısıtırken huzurlu bir uykunun da aracılığını yapar. İşlenmemiş masif ahşaptan elde edilen başlıklar sadece ahşabın kendi doğal ağırlığını gösterir. Ferforje baza başlık modelinin ise çokça tercih edilmesindeki önemli sebeplerden biri dayanıklı olmasıdır. Göze hitap eden yapısını sağlamlıkla buluşturan ferforje yapılar, estetik anlamda da sizi doyurarak kalite sağlar. Demir baza başlıklarda naifliğin ince çizgisinin zarafetle buluşmasına tanıklık edebilir, farklı renk skalalarının kullanılmasıyla odanızı çiçeklendirebilirsiniz. Otantik yatak baza başlıklar ise etnik havanın hakimiyetini duvarınızla buluştururken sizlere de doğasını kaybetmemiş desenleri sunar. Seçilen ürünlerle uyum sağlayan duvar boyası, hissettirdiği enerjiyi ruhunuzla bütünleştirir. Size gizemli duygular yansıtabileceği gibi neşeli ve samimi hisler de sunabilir. Birbirinden çeşitli yatak eklentilerini Trendyol’dan inceleyebilir, arzunuza göre seçim yapabilirsiniz.

Her Alana Uygun Baza Başlık Ölçüleri

Her Alana Uygun Baza Başlık Ölçüleri

Modernliğin estetik ile buluştuğu dekorasyon dünyasında hepinizin ruhu ve dünyasına uygun tasarımlar vardır. Odanızın metrekaresini baz alarak seçeceğiniz baza başlık ölçüleri benzersiz dokunuşlarla birleşir ve planlı bir ölçü ile tamamlanarak odanızın güzel görünüşünü sağlar. Bu başlığın montajı sırasında ihtiyacınız olan baza başlık aparatı, içerisinde vidalarını da barındıran paketiyle beraber size sunulur. Bu tür aparatlar, başlığın kolay takılabilmesi için özel olarak hazırlanır. Trendyol’da ihtiyacınıza ve kullanacağınız alana göre seçebileceğiniz çok çeşitli modeller mevcuttur. Bunların her biri farklı ölçülerle tasarlanarak beğeninize sunulur. 140x190 yatak baza başlık çeşitleri çift kişilik yataklar için idealdir. Bu tür yataklar altında iki ayrı saklama haznesine sahip olur. Böylece sizi fazla eşyalarınızdan kurtararak ferah bir oda sağlar. Ortopedik anlamda rahatlık sağlayan bu tür ürünler arasından 90x190 baza başlıkları ise şık çizgilerle odanızı buluşturur. Çok geniş ya da dar olmayan bu ürünler, yer kaplamadan rahatlık sunar. 160x200 baza başlık serileri ise genişliği ve şıklığı ile beğeni toplar. Hantal bir görünüm yaratmadan istenen rahatlığı sunar. Ölçüleri duvarınızın ebatına göre belirlemeniz gerekir. Böylece doğru bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Ölçüye göre değişiklik gösteren fiyat durumları ise bütçenizi sarsacak seviyede değildir. Kaliteyi uygun fiyata size sunan bu mobilyalar arasından zevkinize göre tercihinizi yapabilirsiniz. Oynar yatak eklentili bazalar ise arzu ettiğiniz sisteme göre yerinden çıkar ve temizlik işlemlerinin kolay olmasını sağlar. Aynı zamanda mobilyanın kolaylıkla taşınmasına imkan tanır. Ürünün ağırlığı, malzemelerinin kalitesi ile örtüşür. Seçtiğiniz model ortopedik açıdan sağlığı destekleyen yapıda olmalıdır. Sırt, bel ve omurilik sağlığınız için geleceğe yatırım yaparak yaşam kalitenizi artırabilirsiniz. Mükemmel uyumu evlerinize taşıyan Trendyol, geniş seçenek yelpazesiyle aradığınızı direkt olarak bulmanızı sağlarken memnuniyet oranını da üst seviyeye taşır. Model ve renk kartelasına Trendyol üzerinden erişebilirsiniz.

Trendyol’da Doğallığın ve Kalitenin Muhteşem Uyumu

Trendyol’da Doğallığın ve Kalitenin Muhteşem Uyumu

Alacağınız bir eşyanın tasarımının güzel olmasına gösterdiğiniz özeni o ürünün malzeme kalitesine ve kullanım şekline de göstermeniz gerekir. Gerek temizlenme şekli olsun gerekse bakımının nasıl yapılması gerektiği olsun pek çok konuda titiz davranmanız önemlidir. Her ihtiyaca ve zevke hitap eden seçeneklere ulaşmanız Trendyol sayesinde oldukça kolaydır. Birbirinden farklı baza başlık boyutları arasından seçim yaparak ihtiyaçlarınız için etkili çözümler bulabilirsiniz. Tasarrufu ince çizgilerle birleştirmek istiyorsanız baza başlık 140X190 olan ürünlere yönelebilir, geniş hacimli şık seçeneklere sahip olabilirsiniz. Baza başlık 90x190 ise sizi memnun edecek ölçüleriyle tek kişilik mobilyalar için idealdir. Çocuk ya da genç odalarının favorisi olan bu ürünler, keyifli kullanım sağlar. Baza başlık 100x200 olan tasarımlar da alandan tasarruf etmenizi tasarlarken uykularınızda rahatlık sağlar. Yatağınızın baş köşesine taht kuran baza başlık 150x200 ise orta derece genişlik hacmi ile odanızda yerden istifade etmenizde yardımcı olur. Tüm seçeneklere Trendyol’dan erişebilir, hayallerinizdeki dekoru evlerinize taşıyabilirsiniz. Doğadan aldığı gücü size şifa veren ve uykularınıza mükemmel şekilde eşlik eden bu tarz modeller, zengin model yelpazesiyle hizmetinizdedir. Yoğun bir günün ardından kendi köşenize çekildiğinizde kumaşı ve duruşu ile görsel şölen yaratır. Kısa bir süre sonra huzur kaynağınız olarak kalbinizin anahtarını çalan yatağınızda sabahları keyif yapabilirsiniz. Temizlenmesi kolay olan tasarımları seçerek hayatınızı kolaylaştırabilir ve her daim hijyenik bir kullanım sağlayabilirsiniz. Desenli, sade, deri veya keten gibi seçenekler için Trendyol’u inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz. Farklı olmak, modernliği zirvede yaşamak ve her zaman kalitenin öncülüğünü yapmak istiyorsanız evinizin baş köşesine taht kuracak bu ürüne Trendyol ile ulaşabilir ve arzularınızı karşılayabilirsiniz.

Baza Başlık Nasıl Takılır?

Baza başlığı nasıl takılır sorusu, sıklıkla merak edilen noktaların başında gelir. Baza başlıklarını yatağa takabilmek için öncelikle ihtiyaç duyulacak olan ekipman ve malzemeleri tamamlayabilirsiniz. Sonrasında ise yatağın baş kısmını duvar bölümünden uzaklaştırmanız gerekir. Ardından baza başlığını istediğiniz tarafa konumlandırabilirsiniz. Yatak çerçevesine uygun şekilde baza başlığını yerleştirip mevcut olan delik ya da aparat kısımlarından ekipmanlar yardımı ile baza başlığını bazaya sabitleyebilirsiniz. Bu esnada ihtiyaç duyulabilecek vida yada cıvata gibi malzemelerin sağlam bir şekilde monte edildiğinden emin olduktan sonra baza başlığını takma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Baza Başlık Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bir baza başlığı alırken söz konusu ürünün yatağınız için uygun boyutta dizayn edildiğinden emin olmanız bu kapsamda son derece önemlidir. Aynı zamanda yatağınızın ve yatak çerçevenizin genişliğine uyan bir baza başlığı tercih etmeniz gerekir. Bunun yanı sıra baza başlık seçerken yatak odanızın stilini ve tasarımını da göz önünde bulundurabilirsiniz. Böylece odanızın dekorunu ve ambiyansını tamamlayan bir başlık seçebilirsiniz. Başlıklar ahşap, metal, kumaş ya da deri gibi çeşitli malzemelerden yapılabilir. Bu nedenle tarzınıza uygun, dayanıklı ve bakımı kolay bir malzemeden oluşan baza başlık alabilirsiniz.

Baza Başlık Nereden Alınır?

Pek çok farklı tasarımdan ve yapı malzemesinden oluşan baza başlıklarını Trendyol üzerinden alabilirsiniz. Tek ya da çift kişilik yataklara uygun tasarlanmış, çeşitli dekorasyon fikirlerine yönelik bir görünümde olan baza başlıkları vardır. Oldukça uygun meblağda sunulan baza başlıklarını istek ve taleplerinize göre değerlendirmeye alabilirsiniz. İlgili ürünü kullanacağınız yatağınızın boyutuna ve bazanın alt kısmında kullanılan malzeme yapısına göre uygun tarzda başlık bulabilirsiniz. Ayrıca kolay bir şekilde montaj yapabileceğiniz, istediğiniz işlevselliği karşılayacak ve dilediğiniz görselliği sunacak olan baza başlıklarını değerlendirebilirsiniz. Trendyol üzerinden aradığınız baza başlıklarını yakından görüntüleyerek istediğiniz özelliklerdeki modelleri inceleyebilirsiniz. Yatağınız için uygun fonksiyonlarda ve tasarımda olan bir baza başlık tercih edebilirsiniz.