"

Bisiklet Trainer

" araması için 65 sonuç listeleniyor
ThinkRider A1 Power Trainer
Kargo Bedava
ThinkRiderA1 Power Trainer
8.499 TL
Sepete Git

Bisiklet Trainer Çeşitleri ile Evde Spor Keyfi

Bisiklet trainer bisiklet sürmenin mümkün olmadığı yerlerde bisiklet sürerek formunuzu korumanıza yardımcı olur. Ev, iş yeri ve benzeri kapalı ortamlarda da bisiklet süre binmeye imkan sağlayan alet icraatları geneline bisiklet trainer denilmektedir. Haklı mekanizmalar ile bisikletin tıpkı yolda gider gibi yerinde gitmesini sağlayan birçok farklı mekanizma bulunmaktadır. Bisiklet ev trainer modelleri de kendi arasında ikiye ayrılmaktadır. Roller ve trainer modelleri olarak da bilinen bisikletlerin farklı faydaları bulunmaktadır. İki farklı grupta incelenen bu ürünler aynı gibi görünse de farklı kategorilerde özellikle kış aylarında evde kapalı kalan bireylerin bisiklet sürme alışkanlıklarını edebilmeleri için mükemmel buluşlardır. Trainer yapı itibariyle oldukça basit bir ekipmandır. Bisikletin arka tekerinden sabitlenerek bisikletin yerden yüksekte bir bilye üzerinde dönmesini sağlamaktadır. Bilyeye bağlı makara bisikletin tekeri de beraber ters yönde ilerleyerek tıpkı yolda sürüyormuşçasına pedal çevirmenizi sağlamaktadır. Modelleri içerisinde farklı özelliklerde ürünlerde bulunmaktadır. 3,5, 7 gibi farklı direnç mekanizmalarına sahip olan trainer modelleri aynı zamanda 400 volt direkten 1400 volta kadar çıkabilme özelliğine de sahiptir. Böylece çok daha fazla efor harcayabilmenizi sağlamaktadır.

Günün Her Saatinde Bisiklet Kullanma Özgürlüğüne Kavuşun

Günün Her Saatinde Bisiklet Kullanma Özgürlüğüne Kavuşun

Ayrıca bu mükemmel ekipman birçok farklı bisikleti uyum sağladığı gibi interaktif uygulamalarla da uyum içerisinde çalışabilmektedir. Güç ölçer ve benzeri aygıtlarla da uyum sağlayan bu mekanizma sayesinde antrenmanlarımız da harcadığınız gücü ve sürüş performansınızı da takip edebilirsiniz. Geliştirilen her bir özellik sayesinde tıpkı doğadaymışsınız gibi Home trainer bisiklet kullanabilir ve bu sayede zinde kalmayı da başarabilirsiniz. Farklı bisikletler için farklı modelleri tercih edebilirsiniz. Trainer kullanmak için alacağınız trainer e uygun bisikletin izin olması yeterlidir. Birçok modelde ön tekerin izin olmasına dahi gerek olmazken konsepti tamamlamak adına dilerseniz dışarıda kullandığınız bisikleti dahi trainer üzerinde kullanabilirsiniz. Kış aylarında iç mekanda kullandığınız bisikleti yine hiçbir problem yaşamadan yaz aylarında dışarıda kullanabilirsiniz. Kullanım kolaylığının yanında birçok artısı bulunan trainer kendine has özellikleri sayesinde spor yapmanızı sağlarken evinizde garajda veya balkon gibi teras gibi alanlarda da rahatlıkla kullanabilmeniz için özel tasarlanmıştır. Katlanır bisiklet trainer modelleri bulunduğu için eviniz dar olsa dahi spor sonrası katlayarak istediğiniz her alanda muhafaza edebilirsiniz. Üstelik tatile seyahate ve benzeri gecelere çıkmanız durumunda dahi aracınızda kolaylıkla taşıyabilme imkanı bulunmaktadır.

Trainer İle Dengeyi Ve Hakimiyeti Geliştirin

Trainer İle Dengeyi Ve Hakimiyeti Geliştirin

Trainer ve ekipmanları yalnız ya bisiklet sürebilmenizi sağlamaz. Normalde dışarıda sürmüş olduğunuz bisiklet trainer roller aparatlarıyla da sürülebilir. Özellikle yol bisiklet kullanıcılarının yolda karşılaştığı zorluklara yakın zorluklarda bir sürüş deneyimi yaşamanız da mümkündür. Özellikle roller modeli müziklerinin sabitlenmesi ne gerek olmadığı için üst vücudun ve kalçanın kullanılmasına imkan sağlar. Böylece teknik açıdan bakıldığında dengenin ve bisiklete hakimiyetin sağlanmaya çalışılması dolayısıyla bu yönde bir gelişim sağlanabilir. Bisiklet için trainer çok daha basit görünse de hakimiyetiniz arttırabilecek bir antreman aracıdır. Aynı zamanda roller hakimiyetinizi geliştirebilirsiniz. Roller hem ön teker hem de arka tekerin sabitlenmeden makaralar üzerinden hareketi ile çalışan bir mekanizmadır. Dolayısıyla tıpkı yolda gidiyormuşçasına düz bir çizgide kalmaya çalışmanız hakimiyetinizi geliştirmeye fayda sağlamaktadır. Özellikle gerçek hayatta süreceğiniz bisiklet için hakimiyetin izin geliştirerek gerçek hayatta da kazalardan korunmanız için ciddi kazanımlar elde etmenizi sağlamaktadır. Bisiklet trainer modelleri roller modellere göre daha büyük gelişim sağlamanıza yardımcı olduğu düşünülmektedir. Her ikisi de aynı işi görüyor olsa da özellikle bisiklet sürmeye yeni başlayanlar için trainer modelleri sabit olması nedeniyle çok daha kolay profesyonelleşmesi sağlamaktadır. Pratikte bakıldığında her ikisi de aynı işlevi görüyor gibi görünse de direnç arttırma imkanınız olması nedeniyle trainer çok daha fazla güç sarf ederek antrenmanlar yapabilmenizi sağlamaktadır. Önce sizlerle kısa süre içerisinde çok daha fazla güç sarf ederek antrenmanlarınızın dozunu arttırabilir ve daha çok efor sarf ederek kondisyonumuzu istediğiniz seviyede tutabilirsiniz. Bisiklet sabitleyici trainer modelleri aynı zamanda birçok farklı özelliği sayesinde birçok farklı konuda da rahat etmenizi sağlamaktadır. Bu konuda birçok farklı ürün tercihinde bulunabilirsiniz. Hem manyetik çalışma prensibini karşılayan hem de sevilerek tercih edebileceğiniz birçok farklı ürünü yine bir arada bulabilirsiniz. Genellikle gidona takılan farklı kademelerdeki direnç yükseltici ile bisiklet akıllı trainer modellerini kullanabilirsiniz. 80 kilo kapasiteden 120 kilo taşıma kapasitesi ne kadar farklı taşıma kapasitelerine sahip trainer modelleri de bulunmaktadır. Yalnızca 6 ile 10 kilogram arasında olan trainer modelleri de bulunmaktadır. Bu modeller 450 watt gücü ile yapacağınız tüm antrenmanları yeterli derecede karşılamaktadır. Bisiklet trainer kullananlar tarafından yapılan yorumları da incelemeniz tourliner hakkında çok daha özel bilgileri ulaşmanızı sağlayabilir.

Bisiklet Trainer Modelleri Özellikleri Fiyatları

Bisiklet Trainer Modelleri Özellikleri Fiyatları

Gelişen teknoloji ile beraber insanların doğada hobi amaçlı gerçekleştirmiş olduğu faaliyetleri kapalı ortamlarda da yapabilmeleri için birçok farklı alet geliştirilmiştir. Bunlardan birisi de dışarıda bisiklet süre binmenin mümkün olmadığı zamanlarda kapalı ortamlarda bisiklet sürmenizi kolaylaştıran bisiklet trainer çeşitleri oldukça basit sistemi sayesinde kolaylıkla bisikletinizi sabit diyebileceğiniz ve hızlı bir şekilde antrenmanlara başlayabileceğiniz sistemden oluşmaktadır. Bisiklet tekerinin elastomer silindir ile temas etmesi sayesinde sessiz ve kolaylıkla kullanılabilmesi mümkündür. Bisikletin sığabileceği her ortamda rahatlıkla trainer modellerini kullanabilirsiniz. Genellikle 26 inç, 28, 29 inç bisikletleri destekleyen trainer modelleri bulunmaktadır. Bisiklet trainer özellikleri markalarına göre değişiklik göstermektedir. Hem kullanım özellikleri hem de farklı cihazlara uyum sağlaması yönüyle değişiklikler bulunmaktadır. Elinizde bulunan bisikletin özelliklerine yahut almak istediğiniz bisikletin özelliklerine bakarak beklentilerinizi karşılayacak ve bisikletinizi uyum sağlayacaktır ayna modellerini seçebilirsiniz. Teknolojik özelliklerle donatılmış olan runner modelleri sayesinde de dilerseniz kablosuz bağlantıyı özelliğini kullanabilir ve bu sayede Bluetooth ile akıllı cihazlarınız tarafından yapmış olduğunuz egzersizleri takip edebilirsiniz. Genellikle yüzde 15’i eğime kadar destekleyen trainer modelleri sayesinde sizlerde yokuş aşağı veya yokuş yukarı gidiyormuşçasına sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Katlanabilir özellikleri sayesinde de bagajın az da depomuzda veya evinizin herhangi bir köşesinde rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Farklı özelliklerdeki trainer modelleri 2500watt direnci kadar çıkabilmektedir. Bisiklet trainer fiyatları açmış olduğu bu özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Ürünlerin özelliklerini tek tek inceleyerek bisiklet trainer yorumları sayfasına da göz atarak ama istediğiniz trainer modeli hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yine dilerseniz bisiklet trainer tavsiye ve önerilerinden de faydalanarak size en uygun ve beklentilerinize en iyi şekilde karşılayacak trainer modelini seçebilirsiniz. Farklı bağlantı seçenekleri, farklı teknolojik özellikler, farklı ağırlık ve farklı güç dirençleri ile birçok ürünü Trendyol üzerinden bularak inceleyebilir avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için bisiklet sürebilmenin zevkini evlere kadar taşıyabilirsiniz. Özellikle indirim günlerini ve indirim saatlerini takip ederek sevdiklerinize ve kendinize armağan edeceğiniz donanımlı bir trainer seçebilirsiniz. Gerçek hayatta fizikte sürüyormuşçasına sümüğüne edilebilen ve farklı eğitim imkanı sunan birçok ürüne sahip olarak hemen bisiklet sürmenin zevkini evinizde yaşayabilirsiniz.