"

Bit Tarağı

" araması için 1370 sonuç listeleniyor
ILOVEIT Bit Tarağı
Hızlı Teslimat
ILOVEITBit Tarağı
(30)
Bit Tarağı
24,90 TL
Sepete Git
miski alem Sarı Bit Tarağı
miski alemSarı Bit Tarağı
(23)
Sarı Bit Tarağı
49,99 TL
Sepete Git
DIVA CAMILLE Saplı Bit Tarağı
DIVA CAMILLESaplı Bit Tarağı
(66)
Saplı Bit Tarağı
55 TL
Sepete Git
MUJGAN Bit Tarağı
Bugün Kargoda
MUJGANBit Tarağı
(242)
Bit Tarağı
25,99 TL
Sepete Git
NURSAN Orjinal Bit Tarağı
Kargo Bedava
NURSANOrjinal Bit Tarağı
120 TL
Sepete Git

Bit Tarağı

Sağlıklı Saçlar İçin Bit Tarağı

Geçmişten bugüne her zaman aralığında var olan bitlenme sorunu, kolay bir şekilde yayılabilme özelliğine sahip oluyor. Özellikle saçlarda temas halinde olduğu anda saniyeler içerisinde yayılabiliyor. Kalabalık ortamlar, ortak eşya kullanımı ve daha birçok neden sonucunda oluşabilen bu durum; temiz veya kirli fark etmeksizin her saç tipinde meydana gelebiliyor. Saç derisinin şiddetli bir şekilde kaşınması durumunda kontrol etmeniz gereken ilk unsur bitlerin varlığı oluyor. Bit tarağı, kontrol ve temizlik konusunda önemli bir rol üstleniyor. Saçlarınızı kolay bir şekilde tarayıp bitlerin var olup olmadığından emin olabilirsiniz. Sirke tarağı olarak da bilinen bu ürünlerin dişleri arasındaki açıklık 0.2 milimetreyi geçmiyor. Sık dişli olması sayesinde saçlarınıza zarar verebilecek bit, sirke ve larvaları anında yakalıyor. Özel yapısı ve rengi ile sizlere yardımcı oluyor. Başarılı bir tedavi yöntemi olarak uzmanlar tarafından öneriliyor. Pratik ve güvenilir bir kullanım imkanı sunuyor. Kısa süre içerisinde bu problemden kurtulmanızı sağlıyor. Her kullanıcı tipi için uygun olan bu ürünler, ihtiyacınız olduğu zamanlarda imdadınıza yetişiyor. Tarama sırasında herhangi bir acı veya ağrıya sebep olmuyor. Metal, çelik, demir, plastik ve tahta materyallerden üretilebiliyor. Elektronik modelleriyle kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Yüksek teknoloji ile donatılan bu ürünler, maksimum performans sergiliyor. Ergonomik tasarımları, dikkatleri çekiyor. Geniş ürün yelpazesiyle sizlerin istek ve ihtiyaçlarınıza uygun bir hizmet sunuyor. Evlerde mutlaka bulunması gereken bu ürün, her yaş grubu için kullanılabiliyor. Kısa süreli ve etkili sonuçlarıyla zamansız modeller sizlerle buluşuyor. Trendyol ürün sayfasında yer alan bit tarağı yorumları bölümünü inceleyerek diğer kullanıcıların deneyimlerinden yararlanabilirsiniz.

Özel Tasarımlarıyla Bit Tarağı Modelleri

Bitlerle mücadele ederken ihtiyacınız olan en önemli yardımcı ince dişli bit tarağı oluyor. Mikro kanallarıyla her birini saçınızdan uzaklaştıran bu ürünler, yumurtaları da ortadan kaldırarak yerlerine yenilerinin gelmesini önlüyor. Uzun dişleri, çekme alanınızı artırıyor. Az hareketle yüksek verim elde etmenizi sağlıyor. İnce ve kalın telli, hassas ve gür tüm saç tiplerinde kullanıma uygun oluyor. Saç diplerinizden ucuna kadar etkin bir temizlik yapıyor. Dişleri arasındaki aralıklar, kusursuz bir ölçüye sahip oluyor. En ufak bitlerden bile daha küçük olan bu aralıklar, hepsini çekip alıyor. Gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bu ürünler, dişlerin arasına eşit bir şekilde dağıtılmış olan mikro bıçak kenarlarını sizlere sunuyor. Bu sayede, yok etme ve uzaklaştırma işlemi daha hızlı gerçekleşiyor. İleri teknoloji ile üretilen bu ürünlerin her detayı, bilgisayar sistemleri tarafından titizlikle tasarlanıyor. Oldukça küçük boyutlarda olan dişlerin uçları, saç derinize zarar vermemesi için yuvarlatılıyor. Sizlerin sağlığı ve güvenliği göz önünde bulundurularak özenle üretiliyor. Saçlarınızın yıpranması ve kesilmesinin önüne geçiyor. Saç anatomisine uygunluğunun yanı sıra görevini ihmal etmeyen yapısıyla da gözler önüne seriliyor. Uygun bükülme direnci sayesinde mikro boyutlardaki yumurtaları bile imha ediyor. Kaynatılabilir özelliğine sahip olan modeller, farklı kullanıcıların uygulama yapmasına olanak tanıyor. Ürün kullanıldıktan sonra kaynatılıp bir başka aile üyesi için gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. Bulaşma riskini ortadan kaldırıyor. En çok tercih edilen modellerden biri olan çelik bit tarağı, dayanıklılığı ile ön plana çıkıyor. Lazer teknolojisi kullanılarak üretilmeleriyle beraber paslanmaz çelik materyali ile beğenileri kazanıyor. Üstün kalitesi sayesinde uzun ömürlü bir kullanımı beraberinde getiriyor. Kimyasal temizlik malzemeleri ile temasa uyumlu olan bu ürünler, görünümünü ve işlevselliğini her zaman koruyor. Sizlere sunduğu güvenli kullanım imkanı ile göz dolduruyor. Sapında bulunan bantlar, kayma ve benzeri durumları önlüyor. Daha iyi bir tutuş ve kavrayış deneyimi sunuyor. Duşta rahatlıkla kullanabilmenizi sağlıyor. Bit sorunu için doğal bir çözüm sunan bu ürünler, erken teşhis amacıyla da kullanılıyor. Şüphelenildiği zaman günde bir defa tarama işlemi gerçekleştirmek, uzmanlar tarafından tavsiye ediliyor. Şık tasarımıyla estetik bir duruş sergiliyor. Sık dişleri ve çelik rengi, keyifli bir kullanım sağlıyor. Saçlarınızı acıtmadan kolay bir şekilde tarıyor. Düzenli kullanımda başarılı sonuçlar meydana getirdiği görülüyor. Saç bakımının vazgeçilmez bir parçası oluyor.

Metal ve Demir Bit Tarağı ile Kesin Çözüm

Bit tarağı çeşitleri sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Farklı modeller arasından ihtiyacınıza uygun olanı kolayca seçebiliyorsunuz. Kesin çözümü sizlerle buluşturan metal bit tarağı, bit ve sirkeleri saçınızdan uzaklaştırma konusunda kurtarıcınız oluyor. Sıkı ve sert dişleri sayesinde mükemmel arındırma işlemi gerçekleştiriyor. Gür saçlar için ideal bir seçenek oluyor. Metal yapısı sayesinde takılıp kırılma gibi sorunlar geride kalıyor. Önden arkaya, sağdan sola dilediğiniz gibi tarayabiliyorsunuz. Pürüzsüz dişleri başarılı sonuçlar ortaya çıkarıyor. Sıcak sudan etkilenmeyen yapısı sayesinde kullanım sonrasında kaynatılıp temizlenebiliyor. Her kullanımda hijyenik bir deneyim yaşatıyor. İlaç ve sprey uygulamasından sonra gönül rahatlığıyla tarama işlemi yapılabiliyor. Sadece bitleri değil kepekleri de saçınızdan uzaklaştırıyor. Deriye zarar vermeyen metal uçlara sahip oluyor. Ergonomik yapısıyla kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Mercekli modeller, gözle göremediğiniz boyuttaki bitleri yakalamanızı sağlıyor. Bu sayede, dip ve uçlarda yüzde yüz oranda temizlik yapılabiliyor. Tüm saç ve cilt tiplerine hitap ediyor. Mavi, turuncu, pembe, kırmızı, sarı ve diğer renklerde sapları bulunuyor. Metal modellerle birlikte demir bit tarağı da sağlamlığıyla dikkatleri çekiyor. Yüksek dirençlerde bile kırılmayan dişleri, uzun süreli kullanımlarda herhangi bir sorun teşkil etmiyor. Saçlarınızı kayarak tarıyor ve kırıklara sebebiyet vermiyor. Derinizin nefes almasını sağlıyor. Bu sayede, köklerde olası enfeksiyonları önlüyor. Tüm aile bireylerinin kullanabileceği bir ürün oluyor. Sadece bitler için değil onları oluşturan yumurtalar için de etkili olan bu ürünler, hepsiyle aynı anda mücadele ediyor. Biyolojik yaşam döngüleri göz önünde bulundurularak üretilen taraklar, çoğalmalarının önüne geçiyor. En küçük boyutlarda bile kusursuz sonuçlar ortaya çıkarıyor. Aşınması oldukça zor oluyor. Bu sayede, tedavi süresince herhangi bir zarar görmüyor. Tekrar tekrar rahatlıkla kullanılabilir. Şeklini ve görünümünü başarılı bir şekilde koruyor. Sterilize edilme imkanı tanıyan paslanmaz çelik modeller, lazer teknolojisiyle özenle tasarlanıyor. Tarama işlemi, olası yayılma durumlarına sebep olmuyor. Islak ve kuru ellerde bile kaymadan tutmanızı sağlayan sapları, lastik bantlar ile zenginleştiriliyor. Ürünlerin banyoda kullanımı, bit tarağı temizliği açısından kolay olacağı için tavsiye ediliyor. Farklı materyal ve renk seçenekleriyle sizlere sunuluyor. Zengin ürün çeşitliliği ile istediğiniz modeli kolayca bulabilirsiniz.

Son Teknolojiyle Donatılan Elektronik Bit Tarağı

Teknolojinin gelişmesiyle sağlıklı saçlara sahip olmak da kolaylaşıyor. Bitlenme sorununa kesin bir çözüm olacak olan elektronik bit tarağı, pratik kullanımı sebebiyle sıklıkla tercih ediliyor. Başlık, metal dişler, Led lamba, bit belirleme işareti, slayt tuşu ve pil kapağından oluşan bu ürünler güvenli bir seçenek oluyor. Kişisel temas ile yayılabilen bitler, özellikle ilkokul öğrencileri ve ailelerinde çokça görülüyor. Yüzyıllardır hayatınızda yer alan bu sorun, yoğun kaşıntı ve şişliklerle kendini belli ediyor. Hayatınızı kolaylaştıran elektrikli bit tarağı, tüm bu problemleri geride bırakıyor. Elektronik yük iletimi ile çalışıyor. Saçlarınızı bu ürün ile kökten uca tararken bu elektrik yükleri istenmeyen canlıları yok ediyor. Tarama fonksiyonu ile mikro boyutlardaki tüm detayları yakalıyor. Günlük düzenli kullanıldığı takdirde etkili sonuçlar ortaya çıkarıyor. Kullanım öncesinde saçlarınızın kuru olduğundan emin olmanız gerekiyor. Diğer bakım kremleri ve köpüklerinden bağımsız olarak kullanmalısınız. Tek bir tuşla açılıp kapanabilen bu ürünler, yakalama ve yok etme işlemleri gerçekleştiği anda LED ışığını aktif hale getiriyor. Bu özelliği sayesinde sizin işlem esnasında tüm adımları takip etmenizi sağlıyor. Uygulama ardından set içerisinde yer alan fırça ile dişleri temizleyebilirsiniz. Temizlik işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştikten sonra ürün üzerinde yer alan lamba sönüyor ve sizlere yeniden kullanıma hazır olduğunu bildiriyor. Pil başlığını yerinden çıkararak ürünün pillerini kolayca değiştirebiliyorsunuz. Uzun bir süre kullanılmayacak ise pillerin dışarı çıkarılması öneriliyor. Saçlarınız için özel olarak üretilen bu tarağı başka bölgelerinizde kullanmamanız sağlığınız açısından önemli bir nokta oluyor. Cihaz çalışırken elinizle temas etmemeye özen göstermelisiniz. Oldukça güvenli bir şekilde dizayn edilen bu ürünler, elektrik çarpma riskini ortadan kaldırıyor. Her yaş grubundan kullanıcıya hitap ediyor. Cihazı temizlemeniz gerektiğinde, pil değişim ihtiyacında ve yok etme işlemlerinde farklı renklerde LED ışıklar devreye giriyor. Bu ışıklar, sizlerin doğru bakımı yapmanıza yardımcı oluyor. Büyüteç ve diş temizleme fırçası bulunan modeller, kolay bir kullanımı beraberinde getiriyor. Derinizi yakma, tahriş etme gibi sorunlar oluşturmuyor. Masaj etkisiyle sizleri rahatlatıyor. Gri, yeşil, pembe, beyaz ve diğer renk tonlarıyla farklı zevklere hitap ediyor. Kompakt tasarımı, alandan tasarruf ederek saklamanıza imkan tanıyor. Deriniz üzerinde nazik bir şekilde çalışıyor. Herhangi bir kimyasala ihtiyaç duymuyor. Kavrayış kolaylığı sağlayan sapı, cihazın elinizden kayıp düşmesini önlüyor. Tek bir hareket ile sistemi aktif hale getirebiliyorsunuz. Metal dişlerde yakalanan bitler anında yok ediliyor. Farklı güç düğmeleri ile yüksek performans sergiliyor. Sahip olduğu LED ışıklar, derinizin daha iyi görülmesine yardımcı oluyor. Bu sayede, maksimum verim elde ediliyor. Elektronik bit tarağı fiyat aralıklarının modeller arasında değişkenlik göstermesiyle birlikte bütçe dostu olmasıyla da kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Bit Tarağı ve Pire Tarağı ile Tüm Aile Üyelerinizi Koruyun

Metal, çelik, demir, elektronik, tahta bit tarağı ve diğer modeller; sizlerin sağlığını koruma altına alırken pire tarağı aile üyeleriniz içerisinde yer alan evcil hayvanlarınızın temizliği konusunda önemli bir rol oynuyor. Özellikle kedi ve köpek dostlarınızın oldukça sık maruz kaldığı pirelenme sorunu, pire tarakları ile çözüme kavuşuyor. Pire tarağı ne işe yarar sorusu, patili dostlarınızın tüylerinde yer alan zararlı canlıları uzaklaştırmak olarak cevaplandırılıyor. Kolay tarama işlemi sayesinde pireleri vücutlarından dökebilirsiniz. Bu işlem sırasında aşırı baskı uygulamamaya dikkat etmeniz gerekiyor. Evcil hayvanınızın derisine zarar vermemelisiniz. Sık dişleri sayesinde ince tozları da tüylerinden uzaklaştıran metal pire tarağı, ergonomik tasarımlarıyla beğenileri kazanıyor. Avuç içine rahatlıkla alınıp kullanılabiliyor. Pire teşhisi ve kontrolünde en çok kullanılan ürünler arasında yer alıyor. Sadece pireleri değil yumurtalarını da uzaklaştırıyor. Böylece, çoğalıp yayılmalarının önüne geçiyor. Hassas diş uçları, kusursuz işler başarıyor. Kedi ve köpeklerinizin derisine zarar vermiyor. Canlarını acıtmadan masaj hissi uyandırarak görevini yerine getiriyor. Sağlam yapısıyla ön plana çıkan metal modeller; kırılma, kopma ve benzeri problemleri ortadan kaldırıyor. Uzun süreli bir kullanım imkanı sağlıyor. Sağlıklı ve mutlu olan patili dostlarınız, kaşıntılı günlerini geride bırakıyor. Sizlerin de endişelenmesine gerek kalmıyor. Evcil hayvan sahiplerinin her zaman evlerinde bulundurması gereken bu ürünler, belirli zaman aralıklarında kontrol için de kullanılabiliyor. Bu sayede, onların bakımlarını güvenli bir şekilde yapabiliyorsunuz. Pirelenme durumu fark edildiği andan itibaren müdahale edilmesi gereken bir durum oluyor. Aksi takdirde, istenmeyen olumsuz sonuçlar doğurabiliyor. Özellikle yavru kedi ve köpeklerin metabolizmasını düşürüyor ve hayatlarını tehlikeye atıyor. Bu sebeple, onların bakımına özenle dikkat etmeniz gerekiyor. Bu ürünleri, günlük düzenli olarak kullanıldığınızda herhangi bir sorun kalmıyor. Tüm pireleri kolayca uzaklaştırabiliyorsunuz. Uzun tarak dişleri, her kullanım alanına uyum sağlıyor. Pilli modelleri ile kullanıcıların dikkatini çekiyor. Tararken yok eden pilli pire tarakları, her evcil hayvan için kullanılabiliyor. Basit yapısı, pratik bir uygulamayı beraberinde getiriyor. Gelişmiş teknolojisi sayesinde en küçük boyutlardaki pireleri bile algılıyor. Küçük boyutlarda gönderdiği elektrik dalgaları ile pireleri yok ediyor. Bu esnada, evcil hayvanlarınıza herhangi bir zarar vermiyor. Acıma, yanma ve ağrı gibi durumlar oluşturmuyor. Kullanımı sırasında kimyasal ürünlere ihtiyaç duymuyor. Sık ve ince dişleriyle evcil hayvanlarınızın tüy görünümünü de iyileştiriyor. Bütçe dostu pire tarağı fiyatı ve birbirinden kullanışlı ürünlere Trendyol üzerinden sahip olabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Bit Tarağı Modelleri Sizleri Bekliyor

Trendyol’un sizlere sunduğu onlarca farklı model içerisinden ihtiyacınız olan bit tarağını hızlıca bulabilirsiniz. Çelik materyalden plastiğe kadar farklı yapılarıyla sizlere sunuluyor. İşlevsel özelliklerle donatılan bu ürünler, etkili sonuçları beraberinde getiriyor. Vakumlu bit tarağı, sıra dışı tasarımıyla dikkatleri çekiyor. Yakaladığı bitleri vakumlayarak haznesine alan bu ürünler, yayılmalarının önüne geçmiş oluyor. Elektrikle çalışmasının yanı sıra güvenliğinizden ödün vermiyor. Kemik bit tarağı ise sadelikten ödün vermeyenler için ideal ve kullanışlı bir model oluyor. Oldukça sık bir şekilde dizayn edilen diş yapısı, yumurtalar üzerinde de etkili oluyor. Saçlarınızda bulunan tüm zararlı maddeleri tarama sırasında çekip alıyor. Mikro kanallı dişleriyle yok etme işleminde başarılı oluyor. Derinizi çizmiyor ve zarar görmesini engelliyor. Plastik bit tarağı hafifliğiyle ön plana çıkan bir model oluyor. Uzun süreli seanslarda sizleri yormuyor. Kolay bir şekilde hareket ettirebiliyor. Saçlarınızı tararken canınızı acıtmıyor. Kökten uca temizlikte etkin bir rol oynuyor. Bu ürünlerin kullanımı birkaç basit adım takip edilerek gerçekleştirilir. Öncelikle saçlarınızın kuru olduğundan emin olmanız gerekiyor. Karışık olan saçlarda canınızın yanmaması için önceden normal bir tarakla taramanız tavsiye ediliyor. Uygulama yapacağınız bölgeyi küçük bölümlere ayırmalısınız. Akabinde tarağınızı bu küçük bölümlerden sırasıyla geçirmelisiniz. Her tarayışınızda üzerini kontrol etmelisiniz. Beyaz bir kağıt üzerine tutup yakalanan bit ve yumurtaları daha net görebilirsiniz. Temizlediğiniz bölümleri diğerlerinden ayrı tutmanız gerekiyor. Olası yayılmaları önlemek için dikkatli olmalısınız. Tarağınızı belirli aralıklarla temizlemeniz her tarayışınızda yüksek performans elde etmenizde önemli bir rol oynuyor. Dilerseniz akan suya tutarak dişleri özenle temizleyebilirsiniz. Bu işlemleri her gün yapmanız öneriliyor. Böylece, daha etkili ve hızlı sonuçlar alabiliyorsunuz. Günlük kullanımın ardından sıcak suda sterilize etmeniz sağlığınız açısından önemli bir adım oluyor. Bitlenme sorunundan bu basit adımlar ile kurtulduktan sonra belirli aralıklarla taramanız tavsiye ediliyor. Bu ürünler, kontrol işlemleri için de sizlere yardımcı oluyor. Herhangi bir kimyasal kullanmadan sadece tarayarak bu sorundan kurtulmanızı sağlıyor. Zengin ürün çeşitliliğiyle her kullanıcı tipine hitap ediyor. Estetik görünümleriyle göz dolduruyor. Canlı renkleri, küçük çocukların ilgisini çekiyor. Keyifli ve konforlu bir kullanımı da beraberinde getiriyor. Trendyol, uygun fiyatlı birçok ürünü sizlerin hizmetine sunuyor. Bit tarağı ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız Trendyol ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Size özel fırsatlardan hemen yararlanabilmek için şimdi sayfaya göz atabilirsiniz.