placeholder
"

Blackpink Kalemlik

" araması için 41 sonuç listeleniyor
şahane parti Blackpink Temalı Şeffaf Kalemlik
şahane partiBlackpink Temalı Şeffaf Kalemlik
54 TL
Sepete Git
EFBUTİK Blackpink Bez Kalemlik Cüzdan
Ef ButikBlackpink Bez Kalemlik Cüzdan
22,99 TL
Sepete Git

Blackpink Kalemlik

Blackpink Kalemlik

Bir müzik türü olan K-Pop’un gençler arasındaki şöhreti gün geçtikçe artmaktadır. K-Pop müzik denince, özellikle son dönemde akla gelen ilk isim olmayı başaran Güney Koreli kız grubu Blackpink, bütün dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahiptir. 2016 yılında kurulan ve 4 kadından oluşan Blackpink, dört yıllık kısa müzik serüvenlerinde ilklerle dolu birçok başarıya imza atmıştır. Blackpink ilk olarak, 'Ddu-Du Ddu-Du' adlı şarkısı ile YouTube’da 1.399.428.999 görüntülenme elde etmiş, bu rekor sayı ile diğer K-pop grupları arasında en çok izlenme oranına kavuşmuştur. Grup üyeleri, diğer sosyal medya platformlarında da büyük bir ilgiyle takip edilerek, her yerde çok sayıda takipçi kazanmayı başarmıştır. Blackpink’in en genç üyesi olan Lisa, Instagram’da 42 milyondan fazla takipçisiyle bu platformda en çok takip edilen kadın K-pop sanatçısı olma ünvanına sahiptir. Grup, ayrıca dünyaca ünlü Coachella Festivali’ne giden ilk kadın K-pop grubu ünvanını da almış, festivaldeki performansıyla adından uzun bir süre söz ettirmeyi başarmıştır. Grup üyeleri, verdikleri röportajlarda, güzellikten daha fazlasını temsil etmek istediklerini ve bu yüzden grup ismini siyah pembe anlamına gelen BlackPink olarak seçtiklerini belirtmişlerdir.

Bugün, Blackpink, Türkiye’de özellikle kız öğrenciler arasında çok büyük bir şöhrete sahiptir. Blackpink hayranı öğrenciler, onların videolarını hiç sıkılmadan defalarca izler, onlar gibi dans etmeye çalışır, odalarına Blackpink posterleri asar, Blackpink temalı tüm ürünlere ise bayılırlar. Güney Koreli bir genç kız grubu olarak yola çıkıp, yalnızca dört yıl içerisinde böylesine büyük bir şöhrete kavuşan Blackpink efsanesi, bugün çeşitli objelerin, posterlerin, kıyafetlerin, defterlerin hatta kalemliklerin bile üzerini süsler. Blackpink fanları, üzerinde Blackpink tasarımlarının ya da grup üyelerinden Jisoo, Jennie, Lisa ve Rosé’un bulunduğu kalemlikleri ve kalem kutularını severek kullanarak, Blackpink figürlü kalemlikler ile çalışma masalarını, kitaplıklarını ya da okul sıralarını zevkleri ve ilgi alanları doğrultusunda düzenleyebilmenin, Blackpink kalem kutularını her daim yanlarında taşıyabilmenin keyfini çıkarırlar. Birbirinden ilginç tasarımlara sahip Blackpink kalemlik ve Blackpink kalem kutusu seçeneklerine siz de Trendyol üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Blackpink Kalemlikleri Çok Şık

Öğrenciler için kalemlerin ve kalemliklerin önemi büyüktür. Çalışma anında kullanmaları gereken kalemlerini koyabilecekleri kalemliklerin, onların karakterini ve ilgi alanlarını yansıtmasını isterler. Özelleştirilmiş kırtasiye ürünleri, çocuklarınızın çalışma ortamını tekdüzelikten kurtararak, çok daha eğlenceli bir hale büründürür. Öğrenciler, 7/24 yanlarında taşıyacakları kalemlik ve kalem kutularını kişisel zevklerine ve ilgi alanlarına göre seçmekten bu sebeple oldukça hoşlanırlar. Bu bilinçle üretilen Blackpink kalemlik modelleri, çeşit çeşit tasarımları ile hem öğrencilerin çalışma alanını düzenler, hem de hayranı oldukları müzik grubunun üyeleriyle bezeli kalemliklerini daha özenle kullanmalarını sağlar. Öğrencilerin kırtasiye ürünlerini kolayca kaybedebildikleri ya da özensiz kullandıkları günümüzde, onlara çok değer verecekleri bir kalemlik hediye etmek, sizi bir sonraki ay yeni bir kalemlik alma masrafından da kurtaracaktır. Blackpink amblemli, grup üyelerinin fotoğrafının basılı olduğu, pembe ve siyah renklere sahip birbirinden ilginç kalemlikler, Blackpink hayranı öğrencileri çok mutlu eder. Şarkılarına, danslarına, şovlarına ve üyelerine hayranlık duydukları müzik grubunun kalemliğini çalışma masalarında görmek, çocuklarınızın o çalışma masasına daha istekli oturmalarına katkı sağlar.

Öğrencilere, gün içinde, masa başında ödevlerini yapmak ve derslerini tekrar etmek için çok güçlü bir motivasyon sağlayacak olan Blackpink bez kalemlik ve Blackpink kalemlik şeffaf modelleri, çantada da kolaylıkla taşınabilen yapıları ile çocuklarınızın kalemliklerini okula götürmelerini ve sıralarında rahatlıkla kullanabilmelerini sağlar. Blackpink kalemlik modelleri orijinal tasarımları, işlevsel özellikleri ve eğlenceli seçenekleri ile hem çalışma alanlarının düzenli olmasına, hem de çocuğunuzun kendine özgü bir alanda çalışabilmesine yardımcı olur. Rengarenk, çeşit çeşit onlarca kalemin bir arada, düzenli bir şekilde durmasına yardımcı olan Blackpink kalemlikleri, aynı zamanda, çocuklarınızın çalışma masalarına renk ve hareket katarak ortamın tekdüzeliğini ortadan kaldırır. Çocuklarınıza ilgi alanlarıyla kişiselleştirilmiş bir masada, derslerini layığıyla çalışmak kalır. Düşme ve çarpmaya da oldukça dayanıklı olan bu kalemlikler, kırılma ya da çatlama gibi sorunlar yaşamadan uzun yıllar boyunca ilk günkü görünümüyle kullanılabilir. Blackpink kalemlik modelleri, çocuklarınızın kalemleri için bir kırtasiye ürünü olduğu kadar eğlenceli görünümüyle onları yansıtan ve ileride anı olarak saklayabilecekleri bir hatıra nesnesidir.

Blackpink Kalem Kutuları Çok Kullanışlı

Kalem kutuları, öğrencilerin olmazsa olmazıdır. Öğrenciler, okula, kursa, etüde, özel derse, grup çalışmalarına, okul sonrası etkinliklere, kısacası gittikleri her yere kalem kutularını da beraberinde götürür. Öğrencinin her an yanında olacak kalem kutularının, öğrencinin zevkine ve ilgi alanına göre seçilmiş olması, çalışma anında küçük mutluluklar yaratılması açısından çok önemlidir. İlkokula, ortaokula ve liseye giden çoğu öğrenci tam bir Blackpink fanıdır. Tüm şarkılarını defalarca dinlemiş, sadece şarkı sözlerini değil, kliplerdeki dans figürlerini dahi ezberlemiş, her dinlenme molasında farklı bir Blackpink şarkısı dinleyen bu kitle için en uygun kalem kutusu ise şüphesiz Blackpink kalem kutusu modelleri olacaktır. Blackpink kalem kutuları, tüm seçenekleri ile her yaştan K-pop tutkunu öğrencinin sahip olmayı çok isteyeceği bir üründür. Blackpink kalem kutuları, kaliteli kumaşları, kusursuz işçiliği ve dayanıklı fermuar yapısı sayesinde takılmadan, yırtılmadan ya da bozulmadan rahatlıkla kullanılabilir. Çok hafif yapısıyla taşınması oldukça kolay olan bez modelleri, fermuarını açmaya gerek kalmadan içini rahatlıkla görebileceğiniz şeffaf seçenekleri ile Blackpink kalem kutuları, çalışma tempolarında ya da deneme sınavlarında zamanla yarışan öğrencilerin aradığı kalemi kolayca bulmasına olanak sağlar, zaman kayıplarının önüne geçer. Blackpink bez kalemlik ayrıca sağlıklı kumaşlarla üretilir, kalem kutusu modellerinin hiçbirinde sağlığa zararlı herhangi bir kimyasal ya da boya bulunmaz.

Sizin de Blackpink’i çok seven bir çocuğunuz varsa, okulların açıldığı bu dönemde ona hoş bir sürpriz yapabilir, birbirinden güzel Blackpink kalemlik veya Blackpink kalem kutusu seçeneklerinden birini çocuğunuza hediye edebilirsiniz. Blackpink hayranı çocuğunuz için bu hediyenin öneminin, kalem kutusunun maddi değerinden çok daha fazla olacağına emin olabilirsiniz. Çocuğunuzun kullanmaya kıyamayacağı, özenle çantasında taşıyacağı bu kalem kutuları, dayanıklı yapıları sayesinde değerli bir hatıra olarak da yıllar boyu saklanabilir. Blackpink tasarımlı kalem kutusu ve kalemlik modelleri, öğrenci dostlarınız ya da K-pop tutkunu tanıdıklarınız için de çok yaratıcı ve işlevsel bir hediye alternatifidir.

Blackpink Kalemlikleri Trendyol’da

Sizin de Blackpink’i çok seven bir çocuğunuz varsa, ona hoş bir sürpriz yapabilir birbirinden güzel Blackpink kalemlik veya Blackpink kalem kutusu seçeneklerinden birini çocuğunuza hediye edebilirsiniz. Çocuğunuzun kullanmaya kıyamayacağı, özenle çantasında taşıyacağı bu kalem kutuları ayrıca öğrenci dostlarınız ya da K-pop tutkunu tanıdıklarınız için de çok yaratıcı ve işlevsel bir hediye alternatifi olacaktır. Şık tasarımlarıyla olduğu kadar sağladığı kullanım kolaylığı ile de çok sevilen bu kalemlikler ile çocuklarınız kalemlerini, silgilerini ve kalem tıraşlarını kaybetmeden düzenli bir şekilde saklayabilir, böylece sizi ekstra kırtasiye masrafından kurtarmış olur. Çocuklarınızın hem çok severek kullanacakları, hem de masalarının ve çantalarının devamlı düzenli olmasını sağlayacak Blackpink kalemlik ve kalem kutusu seçeneklerine ulaşabilmek için siz de hemen Trendyol’u ziyaret edebilir, beğendiğiniz modele güvenli ve hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.