İlgili Kategoriler
Fiyat
Renk
Materyal
Şekil
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Blackpink Kalemlik

" araması için 20 sonuç listeleniyor
HemenALbence Pembe Siyah Blackpink Kalemlik

HemenALbencePembe Siyah Blackpink Kalemlik

120,85 TL
Sepete Git

Baskılı Blackpink Kalemlik Çeşitleri Trendyol'da!

Bir müzik türü olan K-Pop’un gençler arasındaki şöhreti gün geçtikçe artar. K-Pop müzik denince, özellikle son dönemde akla gelen ilk isim olmayı başaran Güney Koreli kız grubu Blackpink, bütün dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahiptir. 2016 yılında kurulan ve 4 kadından oluşan Blackpink, dört yıllık kısa müzik serüvenlerinde ilklerle dolu birçok başarıya imza atar. Blackpink ilk olarak, Ddu-Du Ddu-Du adlı şarkısı ile YouTube’da 1.399.428.999 görüntülenme elde eder. Bu rekor ile diğer K-pop grupları arasında en çok izlenme oranına sahip olur. Grup üyeleri, diğer sosyal medya platformlarında da büyük bir ilgiyle takip edilerek her yerde çok sayıda takipçi kazanmayı başarır. Grubun en genç üyesi olan Lisa, Instagram’da 42 milyondan fazla takipçisiyle bu platformda en çok takip edilen kadın K-pop sanatçısı olma ünvanına sahiptir. Grup, ayrıca dünyaca ünlü Coachella Festivali’ne giden ilk kadın K-pop grubu ünvanını da alarak festivaldeki performansıyla adından uzun bir süre söz ettirmeyi başarır. Grup üyeleri, verdikleri röportajlarda, güzellikten daha fazlasını temsil etmek istediklerini ve bu yüzden grup ismini siyah pembe anlamına gelen Blackpink olarak seçtiklerini belirtir. Blackpink kalemlik online alışveriş imkanı ile sunulur. Trendyol üzerinden Blackpink kalemlik yorum ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.

Kullanışlı Blackpink Kalemlik Modelleri

Kullanışlı Blackpink Kalemlik Modelleri

Kalem kutuları, öğrencilerin olmazsa olmazıdır. Öğrenciler okula, kursa, etüde, özel derse, grup çalışmalarına, okul sonrası etkinliklere ve gittikleri her yere bu kutuları da beraberinde götürür. Öğrencinin her an yanında olacak kutuların, öğrencinin zevkine ve ilgi alanına göre seçilmiş olması, çalışma anında küçük mutluluklar yaratılması açısından çok önemlidir. İlkokula, ortaokula ve liseye giden çoğu öğrenci Blackpink fanıdır. Tüm şarkılarını defalarca dinlemiş olabilir. Sadece şarkı sözlerini değil, kliplerdeki dans figürlerini dahi ezberleyebilir. Her dinlenme molasında farklı bir Blackpink şarkısı dinleyen bu kitle için uygun kutular ise grubun üyelerinin olduğu modeller olur. Bu kutular, tüm seçenekleri ile her yaştan K-pop tutkunu öğrencinin sahip olmayı çok isteyeceği bir üründür. Tasarımlar, kaliteli kumaşları, kusursuz işçiliği ve dayanıklı fermuar yapısı sayesinde takılmadan, yırtılmadan ya da bozulmadan rahatlıkla kullanılabilir. Çok hafif yapısıyla taşınması oldukça kolay olan bez modellerin yanı sıra farklı seçenekler de sunulur. Fermuarını açmaya gerek kalmadan içini rahatlıkla görebileceğiniz şeffaf seçenekleri ile bu kutular, çalışma tempolarında ya da deneme sınavlarında zamanla yarışan öğrencilerin aradığı eşyayı kolayca bulmasına olanak sağlayarak, zaman kayıplarının önüne geçer. Blackpink bez kalemlik ayrıca sağlıklı kumaşlarla üretilir. Modellerin hiçbirinde sağlığa zararlı herhangi bir kimyasal ya da boya bulunmaz. Sizin de Blackpink’i çok seven bir çocuğunuz varsa, okulların açıldığı bu dönemde ona hoş bir sürpriz yapabilir, birbirinden güzel Blackpink kalemlik seçeneklerinden birini çocuğunuza hediye edebilirsiniz. Bu gruba hayran çocuğunuz için bu hediyenin önemi, ürünün maddi değerinden çok daha fazla olabilir. Çocuğunuzun kullanmaya kıyamayacağı, özenle çantasında taşıyacağı bu kutular, dayanıklı yapıları sayesinde değerli bir hatıra olarak da yıllar boyu saklanabilir. Blackpink tasarımlı kalem kutuları, öğrenci dostlarınız ya da K-pop tutkunu tanıdıklarınız için de çok yaratıcı ve işlevsel bir hediye alternatifidir. Blackpink kalemlik indirimlerini takip edebilir ve cazip fiyatlarla bu ürünleri satın alabilirsiniz.

Dikkat Çekici Blackpink Kalemlik Seçenekleri

Dikkat Çekici Blackpink Kalemlik Seçenekleri

Blackpink, özellikle kız öğrenciler arasında çok büyük bir şöhrete sahiptir. Öğrenciler, onların videolarını hiç sıkılmadan defalarca izler, onlar gibi dans etmeye çalışır, odalarına Blackpink temalı posterler asar ve bu tarz ürünleri kullanır. Güney Koreli bir genç kız grubu olarak yola çıkıp yalnızca dört yıl içerisinde böylesine büyük bir şöhrete kavuşan grup, çeşitli eşyaların üzerini süsler. Grubun fanları, üzerinde Blackpink tasarımlarının ya da grup üyelerinden Jisoo, Jennie, Lisa ve Rosé’un bulunduğu kalemlikleri severek kullanır. Blackpink figürlü kalemlikler ile çalışma masalarını, kitaplıklarını ya da okul sıralarını zevkleri ve ilgi alanları doğrultusunda düzenleyebilir. Blackpink hologram kalemlik modellerini her daim yanlarında taşıyabilmenin keyfini çıkarır. Öğrenciler için bu tarz ürünlerin önemi büyüktür. Çalışma anında kullanmaları gereken kalemlerini koyabilecekleri ürünlerin, onların karakterini ve ilgi alanlarını yansıtmasını isterler. Özelleştirilmiş kırtasiye ürünleri, çocuklarınızın çalışma ortamını tekdüzelikten kurtararak çok daha eğlenceli bir hale büründürür. Öğrenciler, her an yanlarında taşıyacakları kutuları kişisel zevklerine ve ilgi alanlarına göre seçmekten bu sebeple oldukça hoşlanırlar. Bu bilinçle üretilen Blackpink deri kalemlik modelleri, çeşit çeşit tasarımları ile hem öğrencilerin çalışma alanını düzenler hem de hayranı oldukları müzik grubunun üyeleriyle bezeli kalemliklerini daha özenle kullanmalarını sağlar. Öğrencilerin kırtasiye ürünlerini kolayca kaybedebildikleri ya da özensiz kullandıkları görülebilir. Onlara çok değer verecekleri bir kalemlik hediye etmek, sizi bir sonraki ay yeni bir kalemlik alma masrafından da kurtulmanızı sağlayabilir. Blackpink amblemli, grup üyelerinin fotoğrafının basılı olduğu, pembe ve siyah renklere sahip birbirinden ilginç kalemlikler, grubun hayranı öğrencileri çok mutlu eder. Şarkılarına, danslarına, şovlarına ve üyelerine hayranlık duydukları müzik grubunun kalemliğini çalışma masalarında görmek, çocuklarınızın o çalışma masasına daha istekli oturmalarına katkı sağlar. Blackpink kalemlik tavsiyeleri ışığında ürünler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Blackpink kalemlik kullananların tavsiyelerini ve birbirinden ilginç tasarımları Trendyol üzerinden kolayca inceleyebilirsiniz.

Avantajlı Blackpink Kalemlik Fiyatları

Avantajlı Blackpink Kalemlik Fiyatları

Öğrencilere, gün içinde, masa başında ödevlerini yapmak ve derslerini tekrar etmek için çok güçlü bir motivasyon sağlayan Blackpink şeffaf kalemlik modelleri, çantada da kolaylıkla taşınabilen yapıları ile çocuklarınızın kalemliklerini okula götürmelerini ve sıralarında rahatlıkla kullanabilmelerini sağlar. Blackpink kalemlik modelleri orijinal tasarımları, işlevsel özellikleri ve eğlenceli seçenekleri ile hem çalışma alanlarının düzenli olmasına hem de çocuğunuzun kendine özgü bir alanda çalışabilmesine yardımcı olur. Blackpink kalemlik fiyatları da bu özelliklere göre belirlenir. Rengarenk, çeşit çeşit onlarca kalemin bir arada ve düzenli bir şekilde durmasına yardımcı olan ürünler, aynı zamanda çocuklarınızın çalışma masalarına renk ve hareket katarak ortamın tekdüzeliğini ortadan kaldırır. Çocuklarınıza ilgi alanlarıyla kişiselleştirilmiş bir masada, derslerini layığıyla çalışmak kalır. Düşme ve çarpmaya da oldukça dayanıklı olan bu ürünler, kırılma ya da çatlama gibi sorunlar yaşamadan uzun yıllar boyunca ilk günkü görünümüyle kullanılabilir. Bu tasarımlar, çocuklarınızın kalemleri için bir kırtasiye ürünü olduğu kadar eğlenceli görünümüyle onları yansıtan ve ileride anı olarak saklayabilecekleri bir hatıra nesnesidir. Sizin de Blackpink’i çok seven bir çocuğunuz varsa, ona hoş bir sürpriz yapabilir birbirinden güzel Blackpink bölmeli kalemlik seçeneklerinden birini çocuğunuza hediye edebilirsiniz. Çocuğunuzun kullanmaya kıyamayacağı, özenle çantasında taşıyacağı bu kutuları ayrıca öğrenci dostlarınız ya da K-pop tutkunu tanıdıklarınız için de çok yaratıcı ve işlevsel bir hediye alternatifi olur. Şık tasarımlarıyla olduğu kadar sağladığı kullanım kolaylığı ile de çok sevilen bu kalemlikler ile çocuklarınız kalemlerini, silgilerini ve kalem tıraşlarını kaybetmeden düzenli bir şekilde saklayabilir, böylece sizi ekstra kırtasiye masrafından kurtarabilir. Trendyol üzerinden çocuklarınızın hem çok severek kullanacakları hem de masalarının ve çantalarının devamlı düzenli olmasını sağlayan Blackpink kalemlik satın alabilirsiniz.

Blackpink Kalemlik Nereden Alınır?

Blackpink kalemlikler, genellikle grup üyelerinin resimleri ya da logoları ile süslenmiş siyah veya pembe renkte olabilir. Kalemlikler, farklı boyutlarda ve şekillerde mevcut olabilir. Aynı zamanda farklı bölme sayıları da bulunabilir. Bazı modeller; kapağındaki fermuarlı bölmeler sayesinde küçük malzemelerin düzenli bir şekilde saklanmasını sağlar. Blackpink kalemlikler, hayranlar için grupla ilgili bir koleksiyon parçası olarak da değerli kabul edilebilir. Aynı zamanda Blackpink hayranları için bir hediye seçeneği olarak da düşünülebilir. Bu açıdan çok amaçlı ürünler olarak dahi değerlendirilebilir. Kaliteli kalemlik çeşitlerini Trendyol’un avantajlı fiyatlarıyla kolayca satın alabilirsiniz

Blackpink Kalemlik Farklı Renklerde Mevcut Mudur?

Blackpink kalemlikler, genellikle söz konusu grubun üyelerine ait resimler ya da logolar ile süslenir. Dolayısıyla modellerin büyük bir kısmı siyah ve pembe renklerde dizayn edilir. Ancak renk seçenekleri, markanın ürün yelpazesine ve ürünlerin çeşitliliğine bağlı olarak farklılık gösterebilir. Söz konusu tasarımlar arasında farklı seçeneklere de denk gelmek mümkündür. Aynı zamanda desenli modeller de her dönem dikkat çekmeyi başarır. Tek renk ya da çok tonlu tasarımlar, farklı zevklere hitap edebilecek şekilde üretilir.

Blackpink Kalemlik İçine Neler Konulabilir?

Blackpink kalem modelleri; silgi, kurşun kalem, tükenmez kalem, not kâğıdı, USB bellek, fosforlu kalem ve diğer küçük kırtasiye malzemelerinin saklanması için kullanılabilir. Kalemlikler; genellikle siyah veya pembe renklerde dizayn edilir. Aynı zamanda grup üyelerinin resimleri ya da logoları ile süslenir. Söz konusu ürünler; özellikle okul, ev veya ofis gibi herhangi bir ortamda kullanıma uygundur. Bazı modeller; kalem silgi ve diğer malzemeler için ayrı bölmelere ya da klipslere sahip olabilir. Bu durum, kırtasiye malzemelerinin düzenli bir şekilde saklanmasını sağlar. Bazı modeller de kapakları fermuarlı bölmelerle donatılır. Bu bölmeler; kalem ya da silgi gibi küçük malzemelerin düzenli bir şekilde saklanmasını sağlar.