Tutuculuk / Sertlik
Form
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Hacim
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Bonhair Wax

" araması için 80 sonuç listeleniyor
Bonhair Bon Haır Wax Heady Stylıng 150ml.

BonhairBon Haır Wax Heady Stylıng 150ml.

133 TL
Sepete Git
Bonhair Stling Wax 140 ml

BonhairStling Wax 140 ml

170,20 TL
Sepete Git
Bonhair Wax Prof Matt 140ml.

BonhairWax Prof Matt 140ml.

(2)
108,37 TL
Sepete Git
Bonhair Bon Haır Wax Matt 150ml

BonhairBon Haır Wax Matt 150ml

(4)
133 TL
Sepete Git
Bonhair Waxy Şekillendirici 150 ml

BonhairWaxy Şekillendirici 150 ml

(22)
Waxy Şekillendirici 150 ml
79,90 TL
Sepete Git

Kaliteli Bonhair Wax Modelleri Trendyol'da!

Saç kişinin kimliğini oluşturan önemli parçalar arasındadır. İlk izlenimi etkileyen saçın güzel ve bakımlı görünmesi imaj açısından çok önemlidir. Evden çıkmadan saçınıza ne kadar özen gösterirseniz gösterin gün içinde bozulabilir. Bonhair wax jöle sayesinde özenle yaptığınız saçlarınızı gün boyu aynı görünüm ile kullanabilirsiniz. Ürün seçerken dikkat edilmesi gereken tek özellik bu değildir. Bazı çeşitler verdikleri sertlik ve saç dibinin hava almamasından kaynaklı olarak dökülmeye sebep olabilir. Saçlarda dökülme ve zarar görmesi gibi istenmeyen sonuçlarla karşılaşmamak için doğal içeriklerden oluşan bir ürünü tercih etmek gerekir. Bonhair wax modelleri saçınızın iyi görünmesine yardımcı olurken aynı zamanda doğal içeriği ile bakım ihtiyacını karşılar. Saçınızın yapısı ve ihtiyacına göre model tercihinde bulunabilirsiniz. Ürünün etkisini iyi şekilde göstermesi için temiz saça uygulanması önemlidir. Ele bir miktar wax alınır. avuç içlerinde ısıtılarak saça eşit şekilde uygulanır ve istenilen şekil verilir. Az miktarda kullanırsanız gün içinde saçınıza yeniden şekil verebilme şansınız vardır. Yalnızca saç için değil aynı zamanda kaş için üretilmiş modelleri de bulunur. Uygulamanın öncesinde kaşları kalem ya da far ile doldurarak şekil vermek önemlidir. Fırçanın aynı yere iki kere sürülmemesi önemlidir. Aynı yere iki defa sürülürse kaşa sürülen boya dağılabilir ve istenmeyen bir görüntü ortaya çıkar. Aynı zamanda farklı formları da bulunur. Saçınıza ve kaşlarınıza şekil verirken kullanmak için Trendyol'dan Bonhair wax satın alabilirsiniz.

Görünümü Tamamlayan Bonhair Wax Modelleri

Görünümü Tamamlayan Bonhair Wax Modelleri

Bonhair wax kullananlar ürün ile saçlarını şekillendirir. tutar ve düzenler. Ürün; kuru. temiz saça uygulanarak görünümüzü tamamlar ve gün boyu taze bir görüntü sunar. Bonhair wax. hem erkek hem de kadın müşteriler tarafından kullanılabilen bir üründür. Kadınlar da saçlarına verdikleri çeşitli modellerde bu ürünü kullanır. Ürün ile saça onlarca modelde şekil verilebilir. Trend modellerden bir tanesi sıkıca yapılmış ve hiçbir saç telinin havada olmadığı at kuyruğudur. Gün içerisinde saçların aynı şekilde kalması ve doğal bir görüntüye sahip olması için Bonhair mat wax kullanılabilir. Ürün saça uygulandığında şekil verir ve telleri bir arada tutar. Mat ya da parlak olması ürünün formülündeki farklılıklardan kaynaklı olabilir. Mat çeşitler. parlak görüntüden hoşlanmayan müşterilere alternatif olarak sunulur. Mat wax sayesinde hem ürünün işlevinden faydalanır hem de parlamasına engel olabilirsiniz. Modellerin tutuş seviyeleri de birbirinden farklıdır. Sıkı ve kendini belli eden ürünlerden haz etmiyorsanız esnek tutuşa sahip ürünleri kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünün sunduğu esnek tutuş sayesinde saçlarınıza gün içinde yeniden şekil verebilirsiniz. Modeller birden fazla form ile müşterilere sunulur. Stick. jel ya da sprey formları bulunur. Stick formda sunulan ürünleri çantanızda taşıyabilir ve ihtiyacınız olan her yerde kullanabilirsiniz. Bununla beraber jel formlar. evden çıkmadan önce kullanmaya uygundur. Modeller farklı tutuş seviyelerine. kalınlığa ve parlaklığa göre birbirinden ayrılır. Saçınızı nasıl hayal ediyorsanız bu şekle uygun bir model tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde ürünlerden bazıları güçlü bir tutuş sunarken bazıları hafif bir tutuş ve doğal bir görünüm sağlar. Ürünü kullandıktan sonra gün sonunda saçları yıkamak oldukça önemlidir. Uzun süreli kullanıma uygun değildir. Ürünü çıkarmak için özel temizleyiciler ve şampuanlar kullanabilirsiniz. İçeriğindeki doğal yağlar sebebiyle saçı beslediği için Bonhair wax tavsiye edilir. Üzerinde bir bariyer ve koruyucu etki yaratması sebebiyle saçın kendi içeriğindeki yağları da muhafaza eder. Bu sebeple bakım yaparken aynı zamanda görünümüzü tamamlar. Fakat saç tipinize uygun türü ve miktarı seçmeniz önemlidir. Doğru ürün seçildiği takdirde saçlarınız için yararlıdır. Görünümüzün tamamlayıcısı saçlarınıza bakım yapan wax çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.

Saçınıza Bozulmayan Güzellik Katan Bonhair Wax

Saçınıza Bozulmayan Güzellik Katan Bonhair Wax

Herkes sabah hazırlandığı hali ile akşama kadar kalmak ister. Wax bu hayalinizi gerçekleştirmek için yardımcı olur. Bir kozmetik ürünü seçmeden önceki müşterilerin yorumlarını değerlendirmek önemlidir. Bonhair wax yorum kısmını değerlendirerek kendinize uygun ürünü bulabilirsiniz. Seçim yaparken değerlendirmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bunlardan ilki saçınızın hangi tipte olduğudur. Örneğin kalın tellere sahip olanlar güçlü tutuşlu bir saç şekillendirici tercih edebilir. İnce telli olanlar ise tercihlerini hafif ve nemlendirici etkili bir çeşitten yana kullanabilir. Tutuş seviyesi. oluşturmak istediğiniz stile göre de oldukça önemlidir. Doğal bir görünüm istiyorsanız tercihinizi hafif tutuşa sahip modellerden yana kullanabilirsiniz. Hayalinizdeki görünümün mat ya da parlak olmasına göre de modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Dikkat edilmesinde fayda olan bir diğer önemli nokta da modelin içeriğidir. Cildi hassas kişilerin alerjik reaksiyonlara mahal vermemek için waxı öncelikle küçük bir bölgede denemesi ardından kullanmaya başlaması önerilir. Ürünün kolay uygulanabilir olması da önem arz eder. Bu sayede sürülen bölgede kolayca dağılır ve rahat şekil verilir. Hassas kişiler kokuya da özellikle dikkat eder. Bazı çeşitlerde yoğun miktarda parfüm kullanılır. Temizliği de oldukça önemlidir. Su bazlı bir model tercih edilirse uygulanan bölge her gün yıkanmak zorunda değildir. Ağır yapılı modellerin ise her kullanımdan sonra gün sonunda yıkanarak temizlenmesi gerekir. Bonhair’in farklı modellerini kullanan müşterilerin yorumları ile ihtiyacınıza uygun wax çeşidini bulabilirsiniz. Seçim yaparken bu unsurları göz önünde bulundurabilirsiniz. Bonhair wax online satış imkanı sayesinde onlarca modeli Trendyol'dan inceleyebilir ve uygun olanı bulabilirsiniz.

Bütçe Dostu Bonhair Wax Fiyatları

Bütçe Dostu Bonhair Wax Fiyatları

Bonhair wax fiyatları ; model. form ve özelliklerine göre geniş bir fiyat yelpazesine sahiptir. Fiyat üzerinde belirleyici olan bazı etkenler bulunur. Bu etkenlerden önemli bir tanesi ürünün kalitesidir. Kaliteli bir ürün. gür ve sağlıklı saçlar anlamına gelebilir. Yüksek kaliteli modeller güçlü bir tutuş sağlarken saçlarınızın sağlığını da korur. Bir diğer etken ise markadır. Bonhair markasının tercih edilmesinin sebebi kaliteli ürünleri ve müşterilerinde sağladığı memnuniyettir. Bu nedenle Bonhair marka çeşitleri kullanmak müşteriler açısından avantajlı olabilir. Ürünün içeriği ve bileşenleri de fiyat üzerinde etkilidir. Saçının sağlığı düşünen müşteriler tercihini kaliteli içeriğe sahip modellerden yana kullanabilir. Tutuş gücü ve parlaklık seviyesi de fiyat üzerinde etkili olan unsurların arasındadır. Ürünün formu da fiyatı değiştirir. Bazı ürünler krem kutusu şeklinde ambalajlanır. evde kullanıma uygundur. Stick formları kullanması kolaydır ve gün içinde yenilenebilir. Her model farklı bir kullanım alanına hitap eder. Kaşlar için üretilenler ile saç kullanımı için olanlar birbirinden farklıdır. Ürünü kaşlarınız için tercih ediyorsanız fırçasına da dikkat etmeniz önerilir. Tek kullanımlık şekilde üretilen ürünler de bulunur. Bu modelleri çantanıza atıp gün içinde kullanabilir ya da deneme boyu olarak görebilirsiniz. Jel ve stick formlarının yanında pudra. krem ve sprey versiyonları bulunur. Bonhair wax kampanya dönemlerini takip ederek. aradığınız ürünü uygun fiyata satın alabilirsiniz. Bonhair wax indirim dönemlerinde tüm modeller bütçe dostu fiyatlar ile müşterilerine sunulur. Ürün fiyatları birden çok faktörün birleşiminden etkilenir. Wax seçerken bahsedilen hususları göz önüne alabilirsiniz. Trendyol sayesinde ihtiyacınızı karşılayacak ve isteklerinize uygun ürünlere uygun fiyat aralıklarında sahip olabilirsiniz.