"

Borik Asit

" araması için 93 sonuç listeleniyor

Kaliteli Borik Asit Ürünleri Trendyol'da!

Teknolojik gelişmeler ile beraber gündelik hayata çeşitli kimyasallar girer. İnsan hayatına yararlı olan, günlük yaşamı kolaylaştıran bu kimyasallar arasından borik asit seçeneği öne çıkar. Ürün, oldukça geniş kullanım alanına sahiptir. Böceklere karşı korunmadan cilt bakımına kadar sunduğu geniş kullanım yelpazesi sonucunda insan hayatının olmazsa olmazları arasında yerini alır. Temizlik açısından sunduğu kolaylık sayesinde ev hanımlarından deterjan şirketlerine kadar hijyen konusunda hassasiyet gösteren kişiler tarafından büyük beğeni toplar. Suda çözünen bir yapıya sahiptir. Kolay çözünen yapısı sayesinde oldukça kolay bir şekilde kullanılır. Kullanım açısından sunduğu rahatlık ürününü tercih edilirliğini olumlu yönde etkiler. Siz de borik asit kapsül seçeneği gibi çeşitleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Hijyenik Borik Asit Formları

Hijyenik Borik Asit Formları

Borik asit toz bir yapıda müşteriler sunulur. Toz yapısının yanı sıra kapsül olarak da üretilen ürün, oldukça geniş kullanım alanına sahiptir. Hijyen açısından sunduğu kolaylık ürünün temizlik sektöründe sıklıkla tercih edilmesinde büyük katkı payına sahiptir. Koku giderici bir etki sunar. Bu özelliği sonucunda ayakkabılarda rahatlıkla kullanılır. Aynı zamanda çeşitli mantar rahatsızlıklarının tedavi edilmesine olanak tanır. Borik asit fitil ciltte görülen çeşitli hassasiyetlerin giderilmesine yardımcı olur. Kızarıklık, tahriş gibi çeşitli rahatsızlıkların tedavi edilmesinde oldukça büyük katkı sağlar. Aynı zamanda ürün, akne izlerinin giderilmesine de oldukça etkilidir. Yoğunlaşmış borik asit leke çıkarıcı etkisi sayesinde temizlik vaktini kısaltarak kolaylık sağlar. Zorlu ve inatçı yağ, kir ve toz kalıntılarının pratik bir şekilde temizlenmesine olanak tanır. Kısa sürede etkili sonuca ulaşma imkanı sunar. Borik asit böcek ilacı çeşitli haşere ve böceklere karşı maksimum seviyede koruma sunar. Haşerelerin vereceği zararın önüne geçer. Siz de Trendyol’dan oldukça geniş kullanım alanına sahip olan ürün çeşitlerini inceleyerek borik asit satın alabilirsiniz.

Kullanışlı Borik Asit Çeşitleri

Kullanışlı Borik Asit Çeşitleri

Oldukça kullanışlı bir yapıya sahip olan borik asit solüsyonu doğal bir antibakteriyeldir. Çeşitli mantar enfeksiyonlarında kısa sürede etkili sonuca ulaşma olanağı tanır. İnsan sağlığının korunmasında oldukça etkilidir. Egzama gibi çeşitli sağlık sorunlarında sıklıkla tercih edilir. Aynı zamanda ürün tahtakurusu, karınca, termit, uğur böceği, güve, gümüşçün ve diğer parazitlerin ev ortamından uzaklaştırılmasına yardımcı olur. Çeşitli haşereler ile mücadelenin anahtarlarıdır. Kısa sürede etkili sonuç verir kolaylık sağlar. Borik asit kullananlar üründen oldukça memnundurlar. Ürünler çeşitli cilt problemlerinin giderilmesinde de oldukça büyük rol oynar. Sivilce, akne gibi değişik yapıdaki cilt sorunlarının kısa sürede tedavi edilmesine yardımcı olur. Oluşan bakterilerin temizlenmesine katkı sağlar. Siz de sivilce, akne gibi cilt sorunları yaşıyorsanız bu ürünleri inceleyerek doktorunuza danışıp kullanıma başlayabilirsiniz.

Bütçe Dostu Borik Asit Seçenekleri

Bütçe Dostu Borik Asit Seçenekleri

Borik asit göz damlası göz de oluşan çeşitli baterilerin temizlenmesinde oldukça etkilidir. Hızlı bir şekilde sağlıklı gözlere ulaşma olanağı tanır. Göz kızarıklığı gibi çeşitli şikayetlerin giderilmesine yardımcı olur. Ürün çamaşır ve bulaşık makinesinde rahat bir şekilde kullanılır. Çamaşırlarda görülen lekelerin kolay bir şekilde temizlenmesine olanak tanır. Ön yıkama gibi zahmet gerektiren çeşitli işlemlere gerek duyulmaz. Bu özelliği sayesinde her evin vazgeçilmez ihtiyaçları arasında yer alır. Tuvalet temizliğinde de yüksek seviyede hijyen sunar. Efor harcamadan, kolay bir şekilde temiz ve hijyenik tuvaletlere kavuşma olanağı tanır. Borik asit fiyat aralığı ürün özellikleri göz önünde bulundurularak belirlenir. Siz de pek çok evin vazgeçilmez ihtiyaçları arasında bulunan bu ürünü ve çeşitlerini Trendyol’dan inceleyebilirsiniz. İhtiyacınıza ve bütçenize göre keyifli bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.