İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Aksesuar Tipi
Fiyat
Materyal
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Braçol

" araması için 1839 sonuç listeleniyor

Braçol Modelleri ile Perdelerdeki Şıklık Trendyol'da!

Braçol, perde anlamına gelen Portekizce bir kelimedir. Braçol perdeler kumaştan yapılır ve evlerde odaları bölmek için kullanılır. Braçol perdeler aynı zamanda bir evin yaşam alanlarından yatak odalarını ayırmak için de kullanılabilir. Braçollü yatak odaları, braçolsüzlere göre daha fazla mahremiyete sahiptir ve daha çekici görünür. Günümüzde pek çok benzersiz braçol perde tasarımları mevcut ve bu da onları oldukça popüler hale getiriyor.

Braçol Perde Kullanımı!

Braçol Perde Kullanımı!

Kornişe takılan braçol ürünler evlerde birçok farklı şekilde kullanılıyor. Yatağı çarşaftan ayırmak için genellikle bir karyolaya bir braçol takılır. Ayrıca, yemek odasını veya oturma odasını ön kapıdan ayırmak için kapı perdesi olarak da yaygın olarak kullanılır. Ek olarak, bazı insanlar braçol modelleri perdelerini pencerelerinde veya açılır tavanlarında perdelik olarak kullanırlar.Perdelik, braçolleriyle aynı kumaşı kullanır, bu da onu iç mekan kullanımı için pratik ve konforlu hale getirir. Birçok kişi yatak odalarını şık ve rahat braçollerle dekore etmeyi tercih eder. Bracoller çeşitli kumaşlardan yapılabilir.Kullanılan kumaş türü braçol perdelerinizin görünümünü büyük ölçüde etkiler. Bu kumaşların piyasaya ilk sunulduğu 50 yıl öncesine kıyasla, günümüzde perde braçol için çeşitli pamuklu kumaş türleri mevcuttur. Hangi tür pamuklu kumaşın ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu seçmek, estetik tercihlerinize ve bütçe kısıtlamalarınıza dayalı kişisel bir karardır. Braçolleriniz için bazı yaygın pamuklu kumaş türleri arasında keten, şemsiye, düz renk, ekose ve geometrik desenler veya beyaz arka plan üzerinde yırtıcı kuş uçuşları içeren baskılar bulunur. Uygun braçol perdelerle herhangi bir alanı kolayca hoş bir inzivaya dönüştürebilirsiniz! Braçol fiyatları boy, ebat gibi faktörlere bağlı olarak oluşur. Tavan braçol, perdelerin temiz ve kuru kalmasına yardımcı olur, çünkü yıkanabilen veya makinede kurutulabilen çarşaflar (bunlar) olmadıkça çarşaflar ve kumaş arasında doğrudan temas yoktur. Bu nedenle evinizde uygun braçol perde ürünlerine sahip olmak, her zaman temiz ve düzenli görünümü sağlar.

Braçol Son Moda Popüler Perdeler!

Braçol Son Moda Popüler Perdeler!

Halat braçol perdeleri Türkiye’de popülerdir çünkü herhangi bir ev dekor stilini tamamlarlar. Ayrıca braçoller, tüm pencereyi çerçeveledikleri için her yaşam alanına şıklık katar. Ayrıca sadece ana paneli yıkamanız yeterli olduğundan braçol perdelerin temizlenmesi kolaydır.Dekoratif özelliklerinin yanı sıra braçol perdeler, doğrudan güneş ışığının evinize girmesini engellediği için evinizi sert güneş ışığından da yalıtabilir. Perde braçol modelleri günümüzde en çok tercih edilen ev dekorasyonu ürünleridir.Keten gardırobunuzu düzenlemek için genellikle yastık kılıfı ve runner ile satıldığı için takım halinde gri braçol satın alabilirsiniz.Mıknatıslı braçol perdeler bir evin yatak odası, yemek odası gibi alanlarını birbirinden veya pencere kenarlarından ayırmak için kullanılır. Bu sayede aktif duvar renkleri veya mobilyalar kullanırken odalar arasında görsel bir bariyer oluşmasını önleyebilirsiniz. Örneğin, oturma odanızda siyah mobilyalar kullanırsanız, braçollerinizle karartma etkisi yaratmadan sıkıcı görünecektir. Bu nedenle, yaşam alanınız için doğru top braçol tonunu seçmek önemlidir, böylece iç tasarım şemanızın estetik çekiciliğini azaltmak yerine zenginleştirir. Ayrıca, o alan için uygun bir çiçekli braçol perde stili seçmeden önce, evinizin her alanının ne kadar resmi veya gayri resmi görünmesini istediğinizi de düşünmelisiniz. Siyah braçol perdeler, ev sahiplerinin bir set tercihine göre genellikle 2'li setler halinde satılır.

En Güzel Braçol Perde Ürünler Trendyol’da

En Güzel Braçol Perde Ürünler Trendyol’da

Beyaz eşya ve mobilyalarla resmi olmayan bir tarzınız varsa, beyaz şantung gölgeler, küçük vurgular için beyaz keten yastıklar ve koşucular ile eşleştirildiğinde iç tasarım şemanızın görünümünü azaltmak yerine iyileştirecektir. Braçol satın al sizlere dekoratif bir estetik değer katar. Braçol çeşitleri günümüzde farklı model yapılarına sahiptir. Alternatif olarak, havadar duvar renklerini tamamlamak için havadar bir görünüm tercih ederseniz, saten vazolar gibi daha küçük vurgulu yastıklarla eşleştirilmiş hafif bir muslin perde iyi çalışır. Siz de Trendyol'dan bu ürünlere erişebilirsiniz.