İlgili Kategoriler
Başlık Sayısı
Burun ve Kulak Temizleme Başlığı
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Kullanım
Şarjlı Kullanım Süresi
Fiyat Geçmişi
Tıraş Bölgesi
Tip
Otomatik Kapanma
Renk
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Braun Erkek Bakım Seti

" araması için 15 sonuç listeleniyor

Braun Erkek Bakım Seti

Braun Erkek Bakım Seti

Braun Erkek Bakım Seti ile Üst Düzey Bakım

Erkek bakım ürünleri uzun yıllardır hayatımızda yer alıyorlar. Yakın döneme kadar oldukça kısıtlı bir üretim çeşitliliği bulunan bu bakım setleri son yıllarda çeşitlenmeye başladılar. Usturalar uzun bir dönem erkeklerin yüz bakımı için vazgeçilmezleri arasında yerini aldı. Usturalar yerini jiletlere bırakırken devam eden süreçte ise özellikle sanayi devriminin yaşanmasının ardından elektrikli tıraş ve bakım makineleri hayatımızda yerini aldı. Gelişen teknoloji ile birlikte ise tek bir makinenin birden fazla başlık kullanabilmesi başlıklardaki boyutların ayarlanabilmesi gibi teknolojiler de gelişti. Bu noktada özellikle günlük bakımına önem veren erkeklerin yüz bölgesine yapacakları bakımlar için vazgeçilmez haline gelen bakım setleri pek çok farklı marka tarafından üretilmektedir. Braun erkek bakım seti ise benzerlerinden çok daha geniş bir kullanım aralığını kullanıcılarına sunuyor. Sahip olduğu pek çok farklı başlık ile neredeyse her türlü bakım işlemi için vücut yapısına uygun kesim ve düzeltme işlemi yapma şansı sunuyor. Kullan at jiletlerin hem doğaya, hem de bütçeye olan zararının görülmesi ile birlikte kullanıcılar elektrikli tıraş ve bakım makinelerine rağbet etmeye başladılar. Bu noktada insanların karşısına çıkan en büyük sorunlardan biri ise bu makinelerin çok büyük ve kaba şekillere sahip olması ve kablolu olarak çalışmalarıydı. Devam eden süreçte ilk olarak şarj edilebilir bakım makineleri daha sonra ise ergonomik ve küçük boyutlara sahip makineler üretilmeye başlandı. Bu şekilde oldukça küçük boyutlara sahip ele uygun yapıda üretilmiş ve cilde herhangi bir zarar vermeyen bakım setleri piyasaya sürüldü. Şarj edilebilir ürünlerin yanı sıra daha küçük boyutlarda özellikle ev dışında acil durumlarda kullanılmak üzere bazı bakım ürünleri de firmalar tarafından üretilmektedir. Kullanıcıların bu ürünlerde aradıkları en önemli şey ise, birden fazla kesim uzunluğuna ayarlanabilir yapıda olmalarıdır. Bu şekilde saç veya sakalın bir bölümü kısa diğer bölümlerini ise uzun kesebilme özgürlüğü kullanıcıya verilmektedir. Son olarak bu ürünlerde yüksek bir su dayanıklılığı aranmaktadır. Özellikle banyoda ve ıslak yüzeylerde kullanıldığında nem veya ıslanmadan dolayı ürünün arızalanması en istenmeyen durumlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Braun erkek vücut bakım seti kullanıcıların aradığı tüm özellikleri sağlarken aynı zamanda çok konforlu ve rahat bir kesim işlemini kullanıcılarına sunuyor.

Braun Erkek Bakım Seti İçeriği

Braun Erkek Bakım Seti İçeriği

Erkek bakımı ürünleri son dönemde oldukça farklılaşmaya başladılar. Bu noktada her erkeğin sahip olması gereken bazı bakım ürünleri vardır. Kullanılan diğer ürünler farklı olsa da asıl seçimin önemli olan tıraş makinesi seçimidir. Bu ürünlerin başında Braun 3220, 3245, 3021, 3020 erkek bakım seti yer alıyor. Özellikle saç ve sakal kesme işlemlerini tek bir alet ile halletmeniz açısından oldukça büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Braun erkek bakım seti öneri veya tavsiyesi veren pek çok kişi bu özelliğinden özellikle bahsetmektedir. Erkek bakımının diğer bir vazgeçilmezi ise tıraş sonrası bakım setleri bu alanda pek çok firma çok farklı özelliklere sahip ürünler sunmaktadır. Ancak temel olarak erkeklerin bu ürünlerden talep ettiği özellik tıraş sonrası ciltte hissedilen yanmanın ortadan kaldırılması ve yine tıraş sırasında cilde verilen zararın onarılmasıdır. Bu alanda üretilen kremler aynı zamanda hoş kokuları ile de dikkat çekmeyi başarıyorlar. Aynı şekilde tıraş sonrasında güzel kokmak ve tıraş olunan bölgedeki gözeneklerin açılmasının sağlanması amacı ile tıraş sonrası losyonları da sıklıkla kullanılmaktadır. Diğer bakım ürünleri ise özellikle yaşlanma karşıtı olan kremler ve yüz temizleyiciler olarak ikiye ayrılabilir. Yaşlanma karşıtı olanlar ciltte yer alan kırışıklıkların veya benzeri şeylerin ortadan kaldırılması veya saç dökülmesinin azaltılması için kullanılmaktadır. Yüz temizleyiciler ise günlük yaşamın süresince yüzde biriken kir ve tozdan sizleri kurtararak gözeneklerinizin açılmasına yardımcı olmaktadır. Erkek bakım setlerinin vazgeçilmezleri arasında şampuanlar ve parfümler özel bir yere sahiptir. Günlük yaşamda erkekler en fazla saçları ve kokuları ile dikkat çekmektedir. Bundan dolayı her erkek, Braun tıraş makinesi ile saçlarını veya sakallarını kestikten sonra duşa girdiğinde kendisine en uygun olan şampuanı kullanmalıdır. Özellikle şampuanların kesinlikle saç yapısına uygun olarak seçilmesi gerekmektedir. Duş sonrasında deodorant ve parfümlerde erkeklerin günlük bakımlarının olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Yine de erkeklerin en önem verdikleri cilt bakım ürünleri tıraş ile ilgili olanlar olarak sıralanıyor. Tıraş öncesinde cildi ve sakalları yumuşatan ürünlerin kullanılması ile başlayan daha sonra kaliteli bir makine ile devam eden süreç uygun bir tıraş sonrası losyonu ile tamamlanıyor. Bu şekilde yapılan tıraş sonrasında herhangi bir kızarıklığa rastlanmazken çıkan sakalların daha düzgün ve sağlıklı olduğu da uzmanlar tarafından belirtiliyor.

Braun Erkek Bakım Seti Özellikleri ile Kendinizi Şımartma Fırsatı

Braun Erkek Bakım Seti Özellikleri ile Kendinizi Şımartma Fırsatı

Braun vücut bakım kiti uzun yıllardır insanların tıraş makineleri ile yaşadıkları sorunlara bir çözüm olarak üretildi. Bu noktada küçük görünen pek çok ayrıntıyı bünyesinde barındırarak kullanıcısına çok daha rahat bir tıraş imkânı sunuyor. İlk olarak son teknoloji ürünü olarak üretilen çok sağlam bıçakları sayesinde kullanım ömrü benzerlerine göre bir hayli uzundur. Bu bıçaklarda herhangi bir kırılma veya körelme yaşandığında tıraş olmak neredeyse imkânsız bir hale gelmektedir. Braun ise ürettiği bıçakların sağlamlığı sayesinde bu gibi durumların yaşanmasını önlemekte ve makinenin kullanım ömrünü benzerlerine göre oldukça uzatmaktadır. Diğer bir özelliği ise değiştirilebilir başlığı sayesinde kullanıcısına kısa orta veya uzun sakallarını şekillendirebilme imkânı sağlamasıdır. Kullanıcı yüzünün farklı bölgelerinde farklı sakal uzunlukları istediği takdirde çok rahat bir şekilde başlık değiştirerek istediği kesimi yapabilmektedir. Kısa kesim için 0.5 mm den 10 mm ye kadar uzunluk seçenekleri sunan makine istediğiniz uzunluğu ayarlamanızda size yardımcı oluyor. Daha uzun sakal tercih eden ancak sakalında düzeltme yapmak isteyenler için ise 20 mm ye kadar geniş seçim imkânı sunan başlıklara sahip. Braun marka erkek bakım seti aynı zamanda saç kesimi için de uygun başlıklara sahip. Çift taraflı ayarlanabilir başlıkları sayesinde saçınızı dilediğiniz uzunlukta kesenize imkân sağlamaktadır. Ayrıca güçlü yapısı ve sağlam bıçakları sayesinde kesim sırasında saçınızda herhangi bir kopma veya çekme yaşanmasının önüne geçilmektedir. Diğer bir özellik ise sakalların dış hatları olarak belirtilen sakalların üst kısmında yanaklarda istenmeyen kılların alınması için kullanılabilmektedir. İnce bıçaklı yapısı sayesinde istenmeyen bölgelerde yer alan en ince kılların dahi alınabilmesine imkân vermektedir. Son olarak ise değiştirilebilir başlıkları sayesinde burun ve kulak kılları rahatlıkla alınabilmektedir. Erkekler açısından en istenmeyen kıllar arasında yer alan burun ve kulak kıllarının alınması oldukça zahmetli olabilmektedir. Kimi zaman yakılarak kimi zaman ise ağda ile alınsa bile bu hem sağlık açısından tehlike oluştururken aynı zamanda kılların artmasına neden olabilmektedir. Bu noktada devreye giren Braun erkek saç bakım seti sahip olduğu başlıklar sayesinde rahatlıkla burun ve kulaktaki kılları alabilmektedir. Kılları kökten alması dolayısı ile kıllarda azalmayı sağlaması dolayısı ile büyük dikkat çekmektedir.

Braun Erkek Bakım Seti Yorumları

Braun Erkek Bakım Seti Yorumları

Günümüzde kişiler bir ürün almadan önce kullanıcı yorumlarına bir hayli dikkat ediyorlar. Ayrıca internette yer alan yorumlar o ürün hakkında kullanıcılara fikir vermektedir. Özellikle internet üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler ürünü almadan önce ürün hakkındaki yorumları okuyorlar. Braun erkek bakım seti kullananlar genellikle memnuniyetlerini belirtmek için yorumlar yapıyorlar. Bu noktada kullanıcıların en çok memnun kaldığı nokta ergonomik yapısı ile hem ele hem de başlıkları ile yüzün her bölümüne uygun yapıda olması. Özellikle yüz bölgesinde yer alan girinti ve çıkıntıların yanı sıra burun ve kulak bölgelerinde yer alan kılların alınmasına imkân sağlayan yapısı kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmektedir. Diğer bir önemli noktası ise kablosuz olması dolayısı ile istenilen yerde herhangi bir priz bulunmasa dahi rahatlıkla tıraşa imkân sağlamasıdır. Bu sayede ayna bulabildiğini her yerde rahatlıkla tıraş işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Hem profesyoneller, hem de evde kendi başına tıraş olanlar için oldukça yeterli bir alettir. Kullanıcıların belirttiği diğer bir unsur ise ürünün fiyatına göre oldukça yüksek bir performans sağlamasıdır. Farklı başlıkları sayesinde pek çok tıraş makinesinin yapabildiği işi tek başına yapabilmekte bu şekilde de kullanıcısını masraftan kurtarmaktadır. Erkek hediyelik eşyaları, son dönemde büyük değişiklik göstermeye başladı. Geçmişte kalem veya gömlek gibi hediyeler alınırken günümüzde ise daha çok elektronik eşyalar hediyelik olarak tercih ediliyor. Özellikle belli bir yaşın üzerinde olan erkekler için en çok tercih edilen hediyelik eşyaların başında ise erkek bakım setleri yer alıyor. Bu noktada hediyelik eşya arayanlara Braun erkek bakım seti tavsiye ediliyor. Kaliteli ve uzun ömürlü yapısı ile dikkat çekmesinin yanı sıra oldukça güzel görünümü ile de kullanıcısını mutlu etmeyi başarıyor. Kullan at jiletlerin veya kalitesiz elektrikli tıraş makinelerin ciltte yarattığı dezenformasyonları ortadan kaldıran ve cilde en uygun yapıda üretilen bu aletler kullanıcısının cilt sağlığını korumaya yardımcı oluyor. Kaliteli yapısının yanı sıra kullanıcısına sunduğu garantisi ile de ne kadar güvenilir bir alet olduğunu kanıtlıyor. Bir tam dolu bataryası ile yaklaşık 40 dakika kadar aralık vermeden kesim yapabilmesi sayesinde tek seferde istediğiniz tüm bölgeleri kesmenize yardımcı olmaktadır. Benzerlerine göre oldukça hızlı şekilde şarj edilebilmesi ve düşük şarjda bile üstün performans sağlaması ise kullanıcılarına sunduğu artılardan sadece birkaçıdır.

Braun Erkek Bakım Seti Kullanmanın Faydaları

Braun Erkek Bakım Seti Kullanmanın Faydaları

Erkekler için yüz ve cilt bakımı çok eski dönemlerden beri farklı şekillerde yapılmaktadır. Ancak bu bakımların ne kadar sağlıklı oldukları veya cilde ne gibi zararlar verdikleri her zaman tartışma konusu olmuşlardır. Özellikle sanayi devrimi sonrasında ortaya çıkan jiletler hem her cilt yapısına uygun olmamaları, hem de en ufak hatalarda büyük kesiklere yol açabilmeleri dolayısı ile pekiyi bir üne sahip değillerdi. Aynı zamanda kulak ve burun kılları için kullanılan yakma veya ağda gibi bakım türleri de hem tehlikeli sonuçlara yol açabilmekte, hem de sağlık açısından sıkıntılı durumlar yaşanmasına neden olmaktaydı. Daha sonra kullan at jiletler ortaya çıktı. Tek kullanımlık olmaları dolayısıyla daha yüksek derecede hijyen sağlıyor olsalar da yine her cilt tipine uygun olmamaları hem de en ufak hatalarda ciltte kesiklere yol açabilmeleri en büyük sorunlarının başında geliyordu. Makine teknolojilerinin gelişmesi ile birlikte 1900’lü yılların ortalarına doğru motorlu tıraş makineleri hayatımıza girdi. Bu aletler her ne kadar kesme gibi sıkıntıların yaşanmasını önleseler de kıl köklerini çekme veya sıkıştırma sonucunda kullanıcısına acı verebiliyordu. Devam eden süreçte hem tek kullanımlık jiletlerde, hem de tıraş makinelerinde büyük değişim ve gelişmeler yaşandı. Son teknoloji ürünü olan Braun erkek bakım seti inceleme sonuçlarına göre yukarıda bahsedilen aksaklıkların hiç birini yaşatmadan kullanıcısına rahat bir tıraş sunmaktadır. İlk olarak keskin ve sağlam bıçakları sayesinde kıllarınızı keserken herhangi bir sıkışma veya çekme durumu yaşanmamaktadır. Bunun yanı sıra özel hazırlanmış bıçaklar her türlü tene uyum sağlayabilmektedir. Bunun yanı sıra herhangi bir kesilme veya yaralanma olayının önüne geçilmesi için özel önlemler alınmıştır. Kısaca bakıldığı zaman benzeri olan diğer tüm bakım ürünlerinin sahip olduğu eksileri ortadan kaldırmaktadır. Minimal yapısı sayesinde kullanıcısının hareket kabiliyetini oldukça artırırken aynı zamanda saklama alanı olarak da çok az yer kaplamaktadır. Benzerlerine göre oldukça sessiz çalışan bu alet size her ortamda rahatlıkla tıraş olma imkânı sağlıyor. Son olarak, şarj edilebilir yapıda olması büyük önem taşımaktadır. Bataryasının uzun ömürlü olması sayesinde yaklaşık olarak 40-45 dakikalık kesime imkân vermekte ve tam olarak şarj olması yaklaşık olarak 8 saat sürmektedir. Benzerlerine göre oldukça hızlı şarj olup uzun süre kesim yapabilmektedir.

Braun Erkek Bakım Seti Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Braun Erkek Bakım Seti Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Saç veya sakal kesimi için pek çok kişi Braun marka tıraş makinelerini tercih ediyor. Sahip olduğu en önemli özellik olan değiştirilebilir başlıklar göze çarpıyor. Pek çok farklı makinenin yapabileceği içi tek bir makinede toplayan bu başlıklar sayesinde neredeyse tüm tıraş işlemlerinizi tek bir makineyle yapma imkânı buluyorsunuz. Bu iş için özel olarak geliştirilen bıçakları sayesinde hem saç, hem de sakal kesimi için en uygun kesimi kullanıcısına sunuyor. Diğer bir dikkat çeken özelliği ise değiştirilebilen başlık sayesinde burun ve kulak kıllarını da alabilmesidir. Ayrıca yüksek pil kabiliyeti sayesinde tam dolu bir batarya ile yaklaşık 45 dakikalık kesintisiz bir tıraş sunuyor. Kişiler hem günlük kullanım amacı, hem de sevdiklerine hediye etmek için sıklıkla bu ürünü tercih ediyorlar. Bunun en büyük nedeni ise kullanışlı yapısı ile günlük hayatın zorlu süreci olan tıraşı çok rahat ve sağlıklı bir hale getirmesidir. Piyasada birkaç farklı çeşitte Braun marka tıraş makinesi bulmak mümkündür. Bu çeşitlerde genel olarak makine boyutunun yanı sıra kullanılan başlıkların boyutlarında ve sayılarında değişiklikler olmaktadır. Ancak yine de tüm çeşitler her türlü kullanımı destekleyecek özellikler ile donatılmış şekilde kullanıcıya sunulmaktadır. İnsanlar kişisel bakımlarını sağlayabilmek için çok yüksek meblağlar ödeyebilmektedir. Ancak her zaman çok pahalı olanın kaliteli veya işe yarar olacağı sonucu çıkmamaktadır. Özellikle alınacak ürünler cilt yapısı ile uyumsuz veya profesyoneller için üretilmiş olabilir. Bu noktada Braun erkek bakım seti kullanıcı yorumları genel kullanım için uygun olduğu belirtiliyor. Yorumlara göre günlük bakım açısından erkeklerin pek çok işlemini rahatlıkla karşılayabileceği söyleniyor. Siz de kendi bakımınız için Braun marka tıraş makinesi alabileceğiniz gibi sevdikleriniz için de hediye olarak tercih edebilirsiniz. Yorumlarda belirtildiği üzere tam bir fiyat performans ürünü olması dolayısıyla verilen paranın tam olarak karşılığını verdiğinden dolayı sıklıkla tercih ediliyor. Sağlamlığı sayesinde de benzerlerine göre çok uzun bir kullanım ömrü sunmaktadır. Siz de ihtiyacınız olan erkek bakım ürünlerini veya diğer ihtiyaçlarınızı kullanıcı yorumları ve puanlaması ile bezenmiş olarak internet üzerinde bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünleri Trendyol sitesinden rahatlıkla bulabilir bunun yanı sıra pek çok farklı ürünü dilediğiniz gibi sıralayarak sizin için en uygun olanını rahatlıkla alabilirsiniz.