İlgili Kategoriler
Marka
Tip
Fiyat
Kullanım
Temizlik Fırçası
Fiyat Geçmişi
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Renk
Otomatik Kapanma
Web Color
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Braun Silk Epil 9

" araması için 40 sonuç listeleniyor

Braun Silkepil 9

Pürüzsüz Bir Cildin Adresi Braun Silkepil 9 Epilatör

Günümüzde artık yaygınlaşan epilasyon aleti kullanımına yeni bir sayfa da Braun Silk Epil 9 ile açılıyor. Max Braun tarafından 1921 yılında kurulan bu marka ilk olarak radyo setleri için parçalar üretmekle işe başlasa da daha sonradan en çok ses getiren tasarımını piyasaya sürer: Bir tıraş makinesi. İlerleyen yıllarda ise kişisel bakım alanında bir dünya lideri olma noktasına kadar ilerler. Genellikle kullanıcıların ve de alıcıların ihtiyaçlarına göre tasarlanmakta olan bu dev kişisel bakım ürünleri sektörde oldukça sık göreceğiniz markalardan. Zamanın en önemli kurtarıcısı olarak epilasyon cihazları ve teknolojileri sayesinde artık her an her yerde taşınabilen ve istediğiniz an erişebileceğiniz epilasyon aletleri sizinle birlikte. Herhangi bir salona gitmek yerine oldukça kısa sürede tamamlayacağınız bu işlem sayesinde artık gündelik hayata daha bir hazır olacağınızı söyleyebiliriz. Ayrıca epilasyonun en önemli özelliği de diğer yöntemlerden ziyade tüm kadınlar ve tüm cilt tipleri söz konusu olduğunda herkese uygun bir tüy alma yöntemi oluşudur. Herhangi bir alerjik etki yaratmaz ve de cildinize yine en uygun temizleme yöntemleriyle de çeşitli başlıklarla birlikte bakım yapabilirisiniz. İçerisinde sadece epilasyon başlıkları değil yüz temizliği yapmanız için de başlıklar bulunmaktadır. Neredeyse 4 haftaya kadar pürüzsüze yakın mükemmel bir cilt ile tanışabilirsiniz, düzenli kullanım ile birleşince de acı hissiyatının azalması da söz konusu. Braun Silk Epil 9 epilasyon aleti acıya karşı oluşabilecek rahatsızlıkları azaltmak içinde bir masaj aksesuarına sahiptir. İşte bu yüzden düzenli olarak kullanımda epilasyon bu masaj tekniği sayesinde neredeyse acısız hale gelir ki bu da epilasyon yöntemlerini ve cihazları düşünüldüğünden oldukça önemli bir özellik olarak ön plana çıkar. En önemlisi de belki de tek bir hareketle, komplike olmayan hareketlerle bu pürüzsüzlüğün tadına varıyor olmanız. Esas önemli olan ve öncelikli nokta hayat akışı içerisinde sizi bu akıştan alıkoymayacak teknolojiler Braun Silk Epil 9 epilatör ile gün yüzüne çıkıyor. MicroGrip Cımbız teknolojisi sayesinde çok geniş bir cımbız sistemine sahiptir. En büyük sorun epilasyon işleminde kesinlikle kısa tüylerdir, bu kısa tüylerin alınması ve cımbızların onları es geçmeden taraması zordur ancak işte tam olarak bu noktada ise Braun Silk Epil 9 kullanımı ile 4 kata kadar olan kısa tüylerin deriden uzaklaştırılması oldukça mümkün. Neredeyse 0,5 mm boyundaki tüylerden bahsediyoruz.

Kullanım Kolaylığı için Braun Silk Epil 9

Uzun ve düzenli kullanım sayesinde de etkilerini oldukça iyi bir şekilde gözlemleyebileceksiniz. Dahası uzun kullanım sayesinde artık siz de yeni oluşan ve çıkan tüylerin daha ince yapıda ve daha az fark edilir olması gibi bir özellik kazandırır. Daha geç büyüme ve uzama da gözlemlenen bir diğer özelliktir. Braun Silk Epil 9 kullananlar açısından herhangi bir sakınca bulunmadığını sizler de çeşitli sitelerden gözlemleyebileceksiniz. Çünkü oldukça kullanışlı başlıkları ile fiyat performans açısından etkileyici bir iş çıkartır. Merak edilecek bir şey olarak Braun Silk Epil 9 özellikleri konusunda aydınlatıcı bilgiler vermek gerekirse; ilk göze çarpan özellik; oldukça yüksek performans sunan teknik özellikler. Bu teknik özellikler sayesinde de oldukça yaratıcı aynı zamanda kullanıcı odaklı pratik ürünler üretilir. Genellikle insanların zamanlarının değerli olması nedeniyle de bu son zamanlarda kullanım rahatlığı ve pratikliği olan ürünler tercih edilir. Bu sayede de daha az zaman kaybı ile insanlar gündelik faaliyetlerini gerçekleştirirler. Braun Silk Epil 9 serisi ile de istenmeyen tüylerin cildinizden uzaklaşması için çok uzun vakitler geçirmemiş olursunuz. Birçok özelliği bir arada barındırması sebebiyle de alanında öncüdür. Akıllı ilk epilasyon makinesi olması da birçok teknolojiyi aynı zamanda barındırması gibi özellikler kazandırır. Braun Silk Epil 9 nasıl kullanılır konusuna değinmekte fayda var. Öncelikle üretimi de kullanım kolaylığı sağlaması sebebiyledir. Bu sayede de size zor bir kullanım vadetmez. Size pratiklik ve de kullanım kolaylığını bir arada sunması daha çok farklı başlıkları bünyesinde barındırması ve de geliştirilmiş olan teknolojilerin eseridir. Braun Silk Epil 9 Senso Smart tamamen teknolojinin uzman ve de braun ailesinin yeni jenerasyon ürünlerindendir. Dünyanın ilk akıllı epilatörü olarak adlandırabileceğimiz epilatör bünyesinde Senso Smart teknolojisi barındırır. Doğru ve insan cildine uygun miktarda basınç ile epilasyonunuzu yönlendiriyorsunuz ve de sonucunda ise akıllı sensör daha fazla kılın alınmasını sağlıyor. Özellikle Senso Smart teknolojisi ile kullanımınız daha da pratikleşir. Sizin uygulamak zorunda olmayacağınız bir basınç sistemidir bu sistem. Gerekli ve uygun basınç sayesinde de daha çok kıl taranır. Bu da hem zaman kaybını hem de boşuna elektrik ve basınç israfını önler. Daha da önemlisi şarjınızın tükenmemesi için de önemli bir teknolojidir.

Her Bölgeye Uygun Başlık Seçenekleri

Farklı bölgelere uygun olan başlıklar sayesinde de kullanıcıların memnun edilmesi sağlanır. Başlıkların yüzey genişliği de her başlık için farklıdır çünkü daha çok yüzey düşünülerek tasarlanmıştır. Mesela bacak başlığı geniştir bu sayede yüzey alanı geniş olan bu bölgeyi kısa sürede bitirmeniz mümkün ki zaten yüzey de girintili çıkıntılı olmadığında başlığın yüzeylere adapte olması sorunu yaşanmaz. Kol altı bölgesi için bulunan başlık ayrıca küçük, dar ve özeldir çünkü bu yüzey hem daha hassas hem de daha girintili çıkıntılı. En kısa sürede ve en etkili şekilde tüylerin alınması için Braun Silk Epil 9 başlık konusunda farklılık göstermektedir. Bu başlık farklılıkları genel olarak yüzeylerden yüzeylere göre değişebilmektedir. Özellikle bedeninizdeki girintiler ve çıkıntıların epilatör tarafından algılanmasını sağlayan başlıklar bulunmaktadır. Vücut hatlarına uygun düzgün bir biçimde uyum için döner başlıklardan yararlanabilirsiniz. Braun Silk Epil 9 cımbız başlık sayesinde en kör noktalardaki istenmeyen tüylere kadar ulaşabilecektir. Bu sayede de sizin için problem olabilecek kısa tüylere anında ulaşabilir ve yüzeyden temizleyebilirsiniz. Ayrıca epilatör sahip olduğu akıllı ışık sayesinde de en küçük ve ince tüyleri dahi görebilmenizi sağlar. Braun Silk Epil 9 başlıkların kullanımı konusu söz konusu olunca da size zorluk çıkaracak şekilde tasarlanmamış, başlıkların çıkarılması ve takılması bilakis oldukça kolaydır. Hazneye yerleştirmeniz sonucunda kendiliğinden hazneye oturtulur. Braun Silk Epil 9 yüz başlığı ile de yüzünüzde bile bulunan çok ince ve küçük boyutlardaki kıllara anında ulaşabilir ve de onları yüzünüzden uzaklaştırabilirsiniz. Yüzler oldukça hassas bölgeler olduklarından dolayı da hemen hemen hiç hasar bırakmadan bu işlemi yapar. Braun Silk Epil 9 tıraş başlığı sayesinde de kırpma adını verdiğimiz işlem yapılır. Bu işlem daha çok uzun kılların daha acısız bir şekilde uzaklaştırılması için yapılır. Ek bir malzemeye veyahut tıraş makinesine gerek duymaksızın bu başlık ile de uzun kılları daha kısa kıllara dönüştürebilirsiniz. Braun Silk Epil 9 set tüm başlıklarıyla beraber sizin kullanımınıza sunulduğundan dolayı da satın aldığınız takdirde her çeşit başlığı bir arada kullanma imkanını bir arada elde edersiniz.

Kişisel Bakımınızın Bir Parçası Olabilecek Eşsiz Başlıklar

Ayrıca bir de Braun Silk Epil 9 güzellik seti olarak kullanılması sonucunda da cilt gözle görülür bir şekilde güzelleşir. Derin bir cilt eksfoliasyonu ile normal bir fırçaya göre ciltteki ölü derileri ortadan kaldırır. Ayrıca en önemli sorun olan kıl dönmesi ve batık problemine karşılık olarak masaj ve de temizleme fonksiyonları sayesinde bu durumların azalmasında etkilidir. Braun Silk Epil 9 yüz temizleme işleminde de size yardımcı olmaktadır. Özellikle de ciltte oluşabilecek hasarlara kuruluk ve de kızarıklıklara karşı bakım yapmak şarttır. Dolayısıyla satın almış olduğunuz epilasyon aleti ile de sadece yüzünüzü istemediğiniz tüylerden arındırmış olmaz ayrıca da çeşitli başlıklarla cilt bakımı yapabilirsiniz. Alanında öncü olan Braun ürünleri teme olarak kişisel bakı üzerinde yoğunlaşmakta ve müşterilerine daha çok bu sektörün lideri olarak hizmet etmektedir. Dolayısıyla da cilt sağlığı ve vücut sağlığı söz konusu olduğunda size en doğru ürünleri üretme konusunda hizmet verecektir. Vücut sağlığı söz konusu olduğunda da size en doğru miktarda ve özende bakımı sağlayacak başlıkları epilasyon cihazında bulunmaktadır. Braun Silk Epil 9 skinspa Vücut Eksfoliasyon Fırçaları, Tüy Alma Başlığını birlikte bulunduran bir settir. Setin içerisinde ayrıca derin masaj özelliği sağlayan başlıklarda bulunmaktadır. 12 ek parçası bulunan bu set oldukça farklı özellikten parçaları bir arada içeriyor ayrıca da vücudunuzun ihtiyacı olan gerekli kişisel bakımı da son teknoloji başlıklar sayesinde cilt bakım rutininize ortak edebilirsiniz. Derin masaj sistemi ile de özellikle hassas olan boyun bel ve omuz bölgelerinde kullanabilirsiniz. Başlıklar sizi ağrılarınızdan uzaklaştırıp daha dingin bir duygu haline sokabilir bu sayede de gevşeyebilirsiniz. Zamanınızı almayacağı için de isterseniz banyoda bile kullanabilirsiniz. Yüksek performans sağlaması için başlıklar genel olarak üçgen şeklinde fırça kıllarına sahiptir. Bu fırça ek parçası da daha iyi eksfoliasyon yapmanızı sağlar. Kullanmak istediğiniz cilt ürünleri özellikle jel, köpük, peeling şeklindeki ürünler daha etkili bir şekilde cildinizle temasta bulunur. Sonik peeling başlığı ile de dakikada 3000 mikro titreşim ile cildinize kullanacağınız ürünün etkisini maksimuma çıkarır. Yaklaşık olarak fırçalarda 10.000 ince sert kıl ile de cildinizde bulunan ölü hücrelerden arınmış aynı zamanda da tazelenmiş olursunuz.

Ekstra Hassas Bir Epilasyon İçin Islak Yüzeyi Tercih Edin

Hem ıslak yüzeylerde hem de kuru yüzeylerde yüksek performansla çalışabilen başlıklar sayesinde duşta bile epilasyon işlemini yapabilirsiniz. Özellikle de bu ikili çalışma teknolojisi sayesinde birçok şeyi aynı anda yaparak büyük bir zaman tasarrufu elde edebilirsiniz. Braun Silk Epil 9 ıslak kuru şeklinde kullanım seçeneği sunduğundan ötürü de epilasyon kolaylığı da sağlar. Braun Silk Epil 9 flex modeli adından da biraz anlaşılacağı üzere oynar bir başlığa sahiptir. Bu başlık hemen hemen tüm vücut kıvrımlarına girebildiği için de kullanım kolaylığı açısından oldukça pratik. Tüm yüzünüzün, kol veya bacağınızın epilatör yardımıyla taranması işlemi için tek yapmanız gereken şey hafifçe elinizi oynatmanız. Bu sayede de rahatça her bölgeye girecek olduğundan dolayı ekstra başlık değiştirmeye gerek yok. Tabi ki kişisel bakım için masaj ve temizlik başlıklarıda, satın aldığınız takdirde size verilecek başlıklardan. Bu eşsiz ve yüksek teknoloji başlıklar sayesinde de hem epilasyonun hem de cilt bakımının en etkili yolları ile tanışacaksınız. Braun Silk Epil 9 flex fiyat ve performans açısından size sunduğu tüm her şeyle birlikte değerlendirildiğinde tam bir tasarım ürünü diyebiliriz. Estetik açıdan da özellikle başlık kısmı ve geri kalan ek başlıkları bütünlük içerisinde. Braun Silk Epil 9 flex kullananlar ürünün daha çok kullanım kolaylığı üzerinde hemfikir olmaktadırlar. Kullanıcılar genel olarak ışık sistemini, başlıkların kıvraklığını, temizleme aparatları ile basınç oluşturan teknolojiyi beğenmekte ve onaylamaktadırlar. Büyük bir kullanım rahatlığı ve pratikliği arayan kullanıcılar daha çok ürünlerin bu noktada onlara zaman ve enerji tasarrufu sunmalarını ister. Bu sayede de kullanıcılar bu durumları gözeterek alışveriş yaparlar. Braun Silk Epil 9 yorum içerikleri konusunda da her kesimden farklı geri dönüşler almakta. Genel olarak kullanıcılar başlıkların çeşitli olmasını ve de temizleme başlıklarının da epilasyon aletiyle birlikte olmasından memnunular. Işık ile de daha net bir şekilde tüylerin yeri ve boyutu gözlemlenmekte ve tıraş başlıklarıyla da tüy boyunda ayarlamalar yapılmaktadır. Bu sayede de yüzeydeki girintili çıkıntılı alanlar keşfedilerek daha özenli bir epilasyon deneyimi yaşayabilirsiniz. Sadece epilasyon deneyimi değil aynı zamanda yüz bakımı, kişisel bakım ve de masaj yapabileceğiniz başlıklarla da birlikte satın alımı tamamladığınız için daha keyifli bir deneyim yaşıyorsunuz. Hassas bölgeler için de kullanım şeklinizi seçerek akıllı epilatör kullanımı yardımıyla basınç seviyesini ayarlayabilirsiniz.

Braun Silk Epil 9 Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Epilasyon hayatlarımızın vazgeçilmezi haline geldiğinden ayrıca da bir temel ihtiyaç. Aynı zamanda da hayatlarımızı kolaylaştırmakta, büyük bir zaman tasarruf sağlamakta. Çeşitli şekillerde bulunan epilatör serisinin en önemli özelliği alanında ilk akıllı epilatör olarak piyasaya sürülmüş ve halihazırda satışta olmasıdır. Birçok kullanım farklılığı bulunduğu içinde özellikleri çeşitlenmekte. Sadece epilatör olarak değil kişisel bakımınızın da bir parçası olan bu alet sayesinde yüz temizleme işlemini de başkaca bir alete gerek kalmadan gerçekleştirebiliyorsunuz. Oldukça sık kıllı başlıklar; yüzünüzün ölü derilerden de arınmasını sağlar. Çeşitli başlıkları sayesinde de birçok fonksiyonel özelliği bir arada bulundurur. Braun Silk Epil 9 modelleri çeşitlenmekle beraber temelde epilasyon işlevini ve kişisel bakım ekstra başlıklarını bir arada bulundurur. Tüm modellerin bir arada bulunması da sizin seçim yapmanız açısından oldukça önemli. Braun Silk Epil 9 şarj süresi ile ilgili bir problem yaşama durumunuz olmayacaktır çünkü şarja taktığınız vakitte 4 saate varan bir kullanım sunar. Şarjlı kullanım süresi 50 dakika olmakla birlikte şarj süresi de 2 saattir. Braun Silk Epil 9 batarya hususunda da işinizi görme süresinden çok daha fazla süre kullanma imkânı sağlar. Kullanım rahatlığı açısından da batarya süresi, durumu bu tarz aletler için ve pratiklik için oldukça önemlidir. Hem bu sayede de zaman tasarrufu deneyimi sağlarsınız. Braun Silk Epil 9 şarj aleti; satın aldığınız vakit epilatörün çantasında bulunmaktadır. Şarj aleti ile de epilatörünüzü şarj edebilirsiniz ve de uzun süreler kullanabilirsiniz. Hem Geniş başlığı hem de MicroGrip cımbız teknolojisi ile de kısa sürede epilasyon işlemini sonlandırmanız mümkün. 40 adet cımbız sayesinde de en etkili şekilde tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Cımbızların tüyleri ıskalama şansı yoktur neredeyse. En geniş yüzeyleri bile en kısa sürede tamamlamanız söz konusu. Özellikle de bacak bölgesi uzun ve girintisiz olduğu için uzun sürmesi olası olsa da gene de epilatör sayesinde kısa sürede bu işlemi yapabilirsiniz. Zaman değerli ve de insanlar zamanın önemli olduğunu düşünüyorlar bu sayede de zamanlarını iyi yönetebilecekleri aletler kullanmayı tercih ederler. Üretici firmalarda bu tarz kullanım özelliklerini ve yüksek teknolojik ürünleri ürettiklerinden dolayı da fiyat açısından da yine müşteriye uygun bir fiyatlandırma politikası uygulanır. Makul ve uygun fiyatlandırmalarla da satışa sunulan birbirinden farklı Braun Silk Epil 9 ürünlerini Trendyol sayfasında bulabilirsiniz.

Braun Silk Epil 9 Kaç Cımbızlıdır?

Braun Silk Epil 9 epilatör aleti, ağdanın yakalayamadığı en kısa tüyleri bile yakalamasını ve çıkarmasını sağlayan mikro kavramalı cımbız teknolojisi ile tasarlanır. Braun Silk Epil 9 epilatör cihazları %40 daha geniş ve% 40 daha uzun cımbızlara sahip bir tasarıma sahiptir. Bu bağlamda değerlendirildiğinde Braun Silk Epil 9’un toplam 40 cımbızı vardır. 40 Cımbız, kılları kökten çıkarmak için birlikte çalışır ve 4 haftaya kadar uzun süreli pürüzsüzlük sağlar. Cımbızlar, rahat ve verimli bir epilasyon deneyimi için vücut hatlarına uyum sağlayacak şekilde hazırlanır. İçeriğinde 40 cımbız bulunan Braun Silk Epil 9 epilatör cihazını alarak istediğiniz alanlarda kullanabilirsiniz.

Braun Silk Epil 9 Acıtıyor Mudur?

Braun Silk Epil 9 epilatörler özellikle epilasyon konusunda yeniyseniz başlangıçta acı hissedebilirsiniz. Cihaz, bazı rahatsızlıklara veya ağrılara neden olabilecek tüyleri kökten çıkarmak maksadı ile üretilir. Bununla birlikte epilatörün acıtıp acıtmama durumu, ağrı veya rahatsızlık seviyesi, ağrı eşiğine ve ağrıya duyarlılığına bağlı olarak kişiden kişiye değişebilir. Ayrıca epilatör cihazı kullanım sırasında ağrı ve rahatsızlığı en aza indirmek için tasarlanmış çeşitli özelliklerden oluşur. Cildi uyaran ve ağrı hissini azaltan yüksek frekanslı bir masaj sistemine sahip olması sayesinde kolayca istediğiniz bölgeye uygulayabilirsiniz. Ayrıca rahat bir epilasyon deneyimi için vücut hatlarına uyum sağlayabilen döner başlığı da kullanabilirsiniz.

Braun Silk Epil Hangi Bölgelerde Kullanılır?

Sahip olduğu özellikleri kapsamında Braun Silk Epil epilatörler vücudun çeşitli bölgelerinden tüyleri almak için kullanılabilir bir fonksiyondadır. Bacak bölgesinde istenmeyen kılları hızlı ve verimli bir şekilde çıkarmak, cildi pürüzsüzleştirmek için kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Braun Silk Epil cihazını koltuk altınızdaki kıllardan arınmak amacıyla da değerlendirebilirsiniz. Epilatörün küçük ve kompakt tasarımı, koltuk altı bölgesinde kılların alınmasını kolaylaştıracak bir özellik sunar. Aynı zamanda bikini çizgisindeki tüyleri almak amacıyla da tercih edebilirsiniz. Önkollar ve üst kollar dahil olmak üzere kollardaki tüyleri almak için de uygun bir tasarıma sahiptir.