Avantajlı Ürünler
Fiyat
Garanti Süresi
Araç Ampul Tipi
Ebatlar
Güç (Watt)
Fiyat Geçmişi
Renk
Araç Marka ve Model
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Cakar Modulu

" araması için 106 sonuç listeleniyor

Dikkat Çekici Çakar Modülü Çeşitleri Trendyol’da!

Ambulans, polis, itfaiye gibi araçlarda trafikte üstünlük sağlamak amacıyla kullanılan genellikle kırmızı ve mavi ışıklara çakar modülü denir. Hayati önem taşıyan bu araçlar, olay yerine erken gidemezse kötü sonuçlarla karşılaşılır. Bu yüzden trafikte ambulans, itfaiye ve polis aracı gibi araçlara yol verilmesi önemli bir konudur. Sis çakar modülü araçlarda LED lambalar ve LED ampullere bağlanarak uygulanır. Görüş alanının kısıtlı olduğu sisli havalarda kullanılır. Ürünleri küçük boyutları sayesinde her yere sığdırabilirsiniz. Ayrıca kolay montajı sayesinde sizi uğraştırmaz. F1 çakar modülü suya dayanıklıdır ve kaliteli ürünlerden yapıldığı için kolay kolay eskimez. Yağmurlu havalarda da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Modellerin kurulumu kolay olduğu için kullanım talimatı gerektirmez. Bir elektrikçi ya da araba tamircisi ürünü vakit kaybetmeden ve hızlı bir şekilde takar. Bu cihazlar araçta birden fazla yere monte edilebilir olmasıyla dikkat çeker. Fren çakar modülü, fren lambası için oldukça önemlidir. Trafikte yapılan tek bir hata çok büyük sonuçlara mal olur. Fren lambası da araba ve motor için çok önemlidir. Çakar modülü kumandalı seçeneği de mevcuttur. Uzaktan kumanda ile açma, kapama ve diğer modlara geçme özelliğine sahiptir. Ürünün uzaktan kumandası pil ile çalışır. Farklı modlara ve renklere sahip ürün seçeneklerini Trendyol’dan bulup sipariş verebilirsiniz.

Farklı Tasarımlarıyla Çakar Modülü Çeşitleri

Farklı Tasarımlarıyla Çakar Modülü Çeşitleri

Çakar modülleri aracınızın, motorunuzun ve bisikletinizin farklı yerlerine monte edilir. Bu durum araba ve motor için kapsamlı olsa da bisiklet için yalnızca stop çakar modülü uygulanır. Böylece bisikletinizde frene bastığınızda renkli çakar modülü harekete geçer. Özellikle sisli havalarda ve geceleri farların önemi anlaşılır. Aracınıza çakar lamba modülü alarak keyifli yolculuklar yaşayabilirsiniz. Birçok yere takılabilen modül seçeneklerinin aynı zamanda kullanımı kolaydır. Motosiklet çakar modülü üzerinde durulması gereken bir başka önemli üründür. Motosiklet kullanımı risklidir. Özellikle kasksız ve ekipmansız kullanımı sonucunda istenmeyen bazı sonuçlar doğurması olasıdır. Trafikte, daha büyük araçların motosikletleri fark edebilmesi amacıyla çakar modülleri kullanılır. Tır gibi büyük araçlar otomobilleri bile göremezken çakar modülleri kullanan motosiklet sürücüleri büyük bir avantaj yakalar. Bu yüzden her motosiklet sürücüsünün fren, sinyal ve park çakarı gibi ışık kaynaklarına sahip olması gerekir. Herhangi bir acil durumda polisin erken gelmesi oldukça önemlidir. Fakat özellikle İstanbul gibi kalabalık ve trafik sıkışıklığının çok olduğu şehirlerde polis araçları olay yerine gitmekte güçlük çeker. Polis çakar modülü de bu tarz durumların önüne geçmek amacıyla polis araçlarının tepesinde kırmızı ve mavi renkli olarak kullanılır. 4’lü çakar modülü şehir içinde veya otobanda aniden sağa çekmenizi gerektiren durumlarda kullanılır. Trafikte arabalar kadar motorlar da vardır. Bir arabaya göre daha fazla risk barındıran motorların eksik herhangi bir parçayla yola çıkması hem motor sürücüsü hem de diğer yolcuların can güvenliği açısından önem arz eden bir konudur. Çakar LED modülü hem arabalarda hem de motorlarda sıklıkla kullanılan ürünlerdendir. Bu ürünler uçak gibi seyahat araçlarının kanat ucu bölgesinde de kullanılır. Uçaklarda kullanılmasının amacı uçağın gökyüzünde görünürlüğünü artırmaktır. Uçak çakar modülü, gece uçuşlarında pilotların uçakları fark etmesini sağlar ve olası kazaları önler. Ayrıca denizde sığ yerlere ve kıyılara da koyulur. Böylelikle bu ürünlerin ne kadar çok kullanım alanı olduğunu görebilirsiniz. Özellikle fren, sinyal ve farlarda kullanımı sayesinde ailenizle birlikte daha güvenli yolculukların tadını çıkarabilirsiniz. Trafikte hayat kurtaran bu ürünleri Trendyol’da bularak detaylı şekilde inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Çakar Modülü Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Çakar Modülü Fiyatları

Herhangi bir şey satın alırken ilk düşünülen faktörlerden biri bütçedir. Uygun fiyatlı ürünler, cebinize zarar vermeden kaliteli kullanım sunar. 12 volt, 24 volt çakar modülü çokça tercih edilen ürünler arasındadır. Montajı ve kullanımı kolay olan ürünleri farklı renklerde tercih edebilirsiniz. Çakar modülü fiyatları kalitesi ile doğru oranda belirlenir. Suya dayanıklı olması özellikle motosiklet sürücüleri açısından önemli bir özelliktir. Motosikletler arabaya göre daha açık bir binektir. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bu ürünlere kolay şekilde sahip olabilirsiniz. Fazla miktarda para harcamadan aracınıza, dilediğiniz renkte ürünü satın alıp uygulayabilirsiniz. Genellikle mod çeşitliliğine göre fiyat değişikliği gösteren ürünleri Trendyol sayesinde bütçenize göre filtreleyip satın alabilirsiniz. Kırmızı, beyaz ve sarı renkler trafikte diğer araçlar tarafından fark edilebildiği için tercih edilen renkler arasındadır. Trafikte yapılmaması gerekenler dışında yapılması gereken şeyler de vardır. Araçların tüm ekipmanlarının eksiksiz olması bunlardan biridir. Arka fren çakar modülü önünüzdeki aracın frene bastığını, dolayısıyla kısa bir müddet sonra duracağını gösterir. Siz de bir sonraki hamlenizi önünüzdeki aracın bu parçalarını görüp daha dikkatli yapabilirsiniz. Selektör çakar modülü, yol istemek maksadıyla diğer araçlara yapılır. Acil bir işiniz varsa veya bir yere yetişmeye çalışıyorsanız selektör yapabilirsiniz. Sayısız farklı çeşitteki araç çakar modülü sayesinde trafikte işiniz kolaylaşır. Ayrıca renkli modellerle aracınıza kendi zevkinizi ve tarzınızı katabilirsiniz. Bu ürünlerin bir diğer avantajı çok modlu olabilmesidir. 6 modlu, 9 modlu, 12 modlu çakar modülü çeşitleri müşterilerin tercihlerinde başta yer alır. Ürünlerde en sık kullanılan mod hafızaya kaydedilerek aracı her çalıştırmada kaydedilen mod ile başlar. Dilerseniz modu kaydetmeden her çalıştırdığınızda farklı bir mod ile karşılaşabilirsiniz. Tarzınıza ve bütçenize uygun kullanışlı alternatifleri Trendyol’da kolayca bulabilirsiniz.

Birbirinden Renkli Çakar Modülü Modelleri

Birbirinden Renkli Çakar Modülü Modelleri

Sahip olunan aracı benimsemek için önce kişiselleştirmek gerekir. Çakar modülleri pek çok renkte satışa sunulur. İstediğiniz ve beğendiğiniz rengi aracınıza monte edebilirsiniz. Yüksek görünürlük ve farkındalık yaratan ürünler modülleri trafikte yaşanabilecek kazaları önler. Park çakar modülü, özellikle araba veya motor sürmeyi yeni öğrenen sürücüler için önlem niteliğindedir. Aracınız, duvara veya dubalara yakınlaştığında sesli ve güçlü bir ışıkla sizi uyarır. Böylelikle hem aracınızı hem de can güvenliğinizi korumayı hedefler. Xenon çakar modülü sarı renk far yerine beyaz renk far kullanmayı tercih eden sürücüler için uygundur. Güçlü ışıkları sayesinde karşıdan gelen araçlara uyarı niteliği taşır. Aynı zamanda gece sürüşlerinde hem çevreyi hem de yolu daha net görebilirsiniz. Sese duyarlı LED çakar modülü araçta çalan müziğin ritmine göre renk değiştirir. Ancak dilerseniz istediğiniz renkte sabit olarak da tutabilirsiniz. Aracında canlı ve enerjik bir görünüm sevenler için ideal olan ürünler uzun süreli kullanılır. Dayanıklılığıyla öne çıkan ürünler kolay kolay bozulmaz. Darbelere ve çarpmalara karşı dayanıklıdır. Tepe lambası çakar modülü genellikle polis, ambulans itfaiye ve makam araçları tarafından kullanılır. Bu araçların trafikteki farkındalığını artırmak için bu ürünler çok önemlidir. Bu araçlarda kullanılan ve her daim çalışır durumda olan sürekli çakar modülü hemen bozulmadığı ve kaliteli olduğu için gönül rahatlığı ile kullanılır. Polis, ambulans, itfaiye araçları işini şansa bırakamaz çünkü bu araçların gidecekleri konum hayati önem arz eder. Bu yüzden trafikte ambulans, polis veya itfaiye için tasarlanan seçeneklerin görüldüğü anda yol verilir. Çakar modülü modelleri renk, volt ve mod çokluğuna göre ayrılır. Birçok farklı çeşidi bulmak için Trendyol’un avantajlı özelliklerini kullanabilirsiniz.