placeholder
"

Modül Led

" araması için 2352 sonuç listeleniyor

Kusursuz Işık Manzaraları İçin Modül Led Modelleri

“Modül LED nedir?” sorusu; tabela, vitrin, gergi tavan aydınlatması ve araç içi aydınlatma olarak tercih edilen dekoratif bir ışık çeşididir, şeklinde yanıtlanabilir. Modül LED su, toz ve neme karşı dirençli olarak üretilir. Üç adet LED çipinin 3,4 volt güçle teknik olarak bağlanması ve 12 voltluk enerji üretmesi ile meydana gelir. Tekli ve 3’lü modül LED çeşitleri bulunur. Tekli modül LED; 1.5 Watt tekli lens 24,20 ve 12 Volt olarak farklı alternatiflere sahiptir. Aynı zamanda reklamcı modülü olarak da bilinir. Modül LED mavi, kırmızı, beyaz, pembe, renkli, yeşil renklerde üretilir. Bir pakette 10 adet ve 5*3 cm ölçülerindedir. Set halinde farklı çeşitleri bulunur. Dekoratif aydınlatma, oto aydınlatma, duvar boyama ve eşya aydınlatma seçeneklerinde kullanılır. Aydınlatma özelliği sayesinde 5-8 metreye kadar ışık verir. Geniş açı ışık yayılmasını sağlayan yapısı vardır. Modül içinde yer alan alüminyum tabaka ısınmaya karşı koruma sağlar. Böylece aydınlatma sırasında risk oluşturmaz. Su geçirmediği için dış alanlarda da güvenle kullanılabilir. 3’lü modül LED, 15*70 mm ölçülerinde üretilir. Işık şiddeti her bir adet için 100 Lm/ adettir. Işık açısı 160 derece, gücü 1.2 W/adet ve beyaz renk özelliklerine sahiptir. Farklı alternatifte renk ve modül seçenekleri bulunur.

Modül LED Çeşitleri

Modül LED Çeşitleri

Modül LED çeşitleri, kullanmak istediğiniz alana ve yaratmak istediğiniz ambiyansa göre tercih edebileceğiniz ürünlerdir. 12v, 24v, 220v modül LED 2 Watt enerjiyle 20’li adet halinde satılır. 12v parlak beyaz ışıklı olarak dar alanlarda ideal bir aydınlatma sağlar. Bir pakette 100 adet bulunur. 3M termal bant sayesinde su geçirmez yapıdadır. 24v modül 1.2 Watt enerjiyle çalışır. Kırmızı ve mavi renklerindedir. Animasyonlu çakar modül olarak bilinir. Farklı renk seçenekleriyle üretilir. Bir diğer çakar modül de fren stop lambası için kullanılır. Araçlarda frene basıldığında uyarı vermesi amacıyla yanar. Özel olarak üretilen bir çeşittir ve sadece LED ampul ile çalışır. Markası farklı olan araçlarda da kullanılabilir. Montajı kolay ve pratiktir. Modül LED gün ışığı; çalışma masası, vitrin, dolap içi ve tezgah aydınlatması için tercih edilir. Ürünü fişe takıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 5 adet modülden oluşur. Çift taraflı bantlı olması sayesinde istediğiniz yere kolayca monte edebilirsiniz. Ekstra bağlantı yapmanıza gerek kalmaz. Nem ve buhara karşı dayanıklı olarak üretilir. Açma kapatma anahtarı ile pratik bir kullanım sağlar. Gün ışığı özelliği göz yormaz ve dekoratif olarak da güzel görünmesini sağladığı için avantajlıdır. Modül LED akvaryum hazır olarak 10’lu şekilde satışa sunulur. Akvaryum ve panolarda kullanılabilecek özelliklerde üretilir. LED modüllerin arkasında çift taraflı ve kuvvetli köpük bant bulunur. Montajdan önce yapıştırılacağı yüzeyin kuru ve temiz olması sağlanmalıdır. Bu sayede uzun süre dayanıklı olarak kullanılabilir. Farklı birçok parçadan meydana geldiği için istediğiniz şekilde konumlandırmanız mümkün olur. Suya dayanıklı riskli alanlarda güvenle kullanılabilir. Beyaz renkli ışık haricinde mavi renkli olarak da tercih edilebilir. 2 metre uzunluğunda kablosu bulunur. Mini modül LED, akvaryum aydınlatması olarak kullanılan bir diğer alternatiftir. Bir pakette 3m ve 10 adet mini LED bulunur. Her modül 6 cm*13 mm boyutlarındadır. Toplam 7,2 Watt gücündedir. IP 65 koruma sınıfındadır ve buhara karşı dayanıklıdır. Akvaryumun en uygun şekilde aydınlatılması için birçok farklı çeşitte seçenek arasından birini tercih edebilirsiniz.

Modül LED Ölçüleri

Modül LED Ölçüleri

Modül LED 1.5 m, 2 m, 2.6 m, 3 m ve 5 metre gibi farklı ölçülerde alternatiflere sahiptir. Kullanacağınız alanın ölçülerini hesaplayarak sipariş vermeniz önemlidir. Bazı modül LED çeşitleri belirtilen ölçülere göre kesilerek gönderilebilir. Bu sayede ihtiyacınızı karşılamak için gereken miktarda ışığa sahip olabilirsiniz. Aydınlatma ve dekoratif olarak kullanılabilen bu ışıklar farklı görünümde ve renklerde üretilir. Modül LED rgb; 12v ve 1,5W toplam 10 adettir. 1 metre kablosu bulunur. Boyutları 5*3 cm ve 160 derece ışık açısına sahiptir. A+++ plus enerji tüketimi sağlar. Çift taraflı bant ile uygulama yapılabilir. Bunun için uygulama yapacağınız alanı net olarak belirlemeniz gerekir. Çift taraflı bant bir defa yapıştırıldığında yerinden oynatılırsa sağlam ve dayanıklılığı gider. Böyle bir durumda vida ile montaj yaparak kullanabilirsiniz. Modül LED 1.5 w, 3 Watt, 6w tekli, 3’lü ve 10’lu olarak paketler halinde bulunur. Mavi, kırmızı, sarı, beyaz, pembe gibi renk seçeneklere sahiptir. Tabelalarda, evde, iş yerinde ve arabalarda kullanılabilen çeşitlerdedir. Genelde yapışkanlı olarak üretildikleri için profesyonel yardım almanıza gerek olmadan montajını yapabilirsiniz. Çocuk odalarında farklı bir alan yaratmak ve geceleri ışık olarak kullanmak için tercih edebilirsiniz. Çocuğunuzun sevdiği renkte duvarlarını, yatağının çevresini veya çalışma alanını kaplayabilirsiniz. Mutfak dolaplarının altına ve gardıropların içine yerleştirilebilir. Ampuller uzun süre dayanabilir özellikte olduğu için pratik bir kullanım sağlar. Modül LED fiyat seçenekleri tekli veya daha fazla alımlarda değişmektedir. Bazı ürünlerde 100‘den fazla alım yapıldığında fiyat üzerinden indirim de yapılabilir. Şerit LED modül çeşitlerini yapıştırdıktan sonra uzaktan telefonunuzla müdahale etme şansınız bulunur. Bunun için bluetooth LED kontrol modülüne sahip olmanız yeterlidir. Telefon veya tabletinize uygulamayı indirdikten sonra bluetooth ile bağlantı sağlayarak ışıkların renklerini değiştirebilirsiniz. Uzaktan ışıklara müdahale edebilirsiniz. Özel günlerde istediğiniz ortamı yaratabilmek için bu modülleri deneyebilirsiniz.

Modül LED Alternatifleri Trendyol’da

Modül LED Alternatifleri Trendyol’da

Modül LED alternatiflerinin hepsini Trendyol’da inceleme şansınız bulunur. Modül LED mercekli, lensli, enjeksiyonlu olarak üretilir. Kullanım amacına uygun olanı tercih ederek satın alabilirsiniz. Enjeksiyonlu olan modüller tabelalarda, aydınlatmalarda ve kutu harf gibi sistemlerde kullanılır. Enjeksiyon sistemine sahip olması sayesinde dış ortamlarda güvenle tercih edebilirsiniz. Yeşil, kırmızı, mavi ve sarı alternatifleri bulunur. 160 derece açı ile ışık veren bir mekanizması vardır. Mercekli olan modül, 20 adet ve 8.5 cm*1.5 mm ölçülerindedir. Çift taraflı bant ile kolaylıkla monte edilebilir. 3 çipli modül LED, beyaz renkli ve 20 adet olarak satılan bir üründür. Aynı zamanda CE ve RHOS sertifikalarına sahiptir. IP 67 su geçirmez özelliği vardır ve 12 V ışıkla çalışır. Uzun çalışma ömrü ve paslanmaz gövdesi ile kullanışlıdır. Bir defa aldıktan sonra güvenle kullanabilirsiniz. Işın açısı 120 derece olarak belirlenir. PVC ve epoksi gövde ile tasarlanır. Aydınlatma olarak farklı şekillerde değerlendirilmesi mümkündür. Paket içeriğinde 5 veya 10 adetten oluşan modüller bulunabilir. Modül LED sayesinde ortamın havasını değiştirmeniz veya tabelanızı daha renkli yapabilmeniz mümkün olur. Hem içerde hem de dışarıda kullanabileceğiniz farklı özelliklerde üretilen çeşitleri vardır. Bahçenizi aydınlatmak, gece lambası olarak kullanmak, tavan aydınlatmasında istediğiniz görüntüyü sağlamak veya dekoratif ve aydınlatma amacıyla evinizde tercih edebilirsiniz. Basit bir aparatla mobil cihazlarınızla bağlantı sağlayarak ışıklarınızı kontrol edebilirsiniz. Trendyol’da istediğiniz ürünleri tek tek inceleyerek sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz oluşturulduktan sonra ürün kısa sürede adresinize ulaştırılır. Siz de modül LED montajını yapıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Alışverişinizi Trendyol’dan yaparak avantajlarından faydalanırsınız. Bir tıkla aradığınız ürüne ulaşmanın konforunu yaşarsınız.