"

Cam Biblo

" araması için 8211 sonuç listeleniyor

Dikkat Çekici Cam Biblo Çeşitleri Trendyol’da!

Ev veya iş alanlarında kullanılan birçok dekor eşyası hem bireylerin hem ortamların enerjisini yükseltir. Çeşitli malzemelerden ve desenlerden oluşturulan cam biblo süs eşyaları, ortama bir tarz kazandırır. Tablo, fanus, vazo, şişe gibi farklı alanlarda cam biblo hediyelik ürünleri bulunur. Bunların arasında beğeni toplayan cam biblolar, kristal çiçekler gibi dekor ürünleri zamansız parçalar arasında yer alır. Evin her köşesine uyum sağlayan kristal biblo modelleri her renkte ve şekilde dekor edilebilir. Özellikle form açısından küre model ürünler, bulunduğu ortama fazlasıyla şık ve modern bir görünüm katar. Camdan muhteşem biblolar seçerek önemli günlerde iş arkadaşlarınıza ya da ailenize güzel bir hediye olarak değerlendirebilirsiniz.

Göz Alıcı Renkleriyle Cam Figür Modelleri

Göz Alıcı Renkleriyle Cam Figür Modelleri

İnsanların ilgi alanlarına ve beğenilerine göre şekillenen cam biblo modelleri herkese hitap eder. Çeşitli zevklere ve tarzlara göre üretilen bu ürünler hayvan, meyve, mumluk veya dini figürler gibi kategorilerle tasarlanır. Hayvan şekillerinden oluşan cam biblo hayvan modelleri yoğun talep gören modellerdir. Kuş, kelebek, at, fil gibi birçok hayvan figürü bulabilirsiniz. Yaşanılan ortamları dekore ederken özellikle kedi gibi süs eşyaları sıcak ve sevimli bir atmosfer elde edilmesini sağlar. Bu ürünler arasında cam kuğu biblo çeşitleri kült modeller olarak öne çıkar. Vintage cam biblo ürünleri yıllar geçtikten sonra bile değer kaybetmediği için zamansız parçalar arasında yer alır. Herkesin severek masalara, sehpalara yerleştirdiği Atatürk figürleri, aynı zamanda güzel bir hediye alternatifidir. Berrak, parlak görünümde olan kristal süsler, ışıldayan yapısıyla göz dolduran ürünlerdir. Trendyol’da bulacağınız cam küre, kedi, balık, Atatürk, semazen, fanus biblo tasarımları hem ofislere hem de evlere uygun alternatiflere sahiptir. Çarpıcı renkleri ve modern tasarımlarıyla dikkat çeken modeller arasında zevkinize uygun seçimler yapabilirsiniz.

Etkileyici Kristal Obje Tasarımları

Etkileyici Kristal Obje Tasarımları

Herkesin kendine göre bir kristal biblo bulabileceği çeşitlilikte ürün yelpazesi vardır. Hayvan, çiçek, meyve figürlerinden oluşan çeşitli ürünler farklı renklerde tasarlanarak müşterilere hitap eder. Bunların arasında çok bilinen cam kuş biblo tasarımı vitrinlerde beğeni toplar. Aynı şekilde cam melek biblo tasarımı zamansız parçalar arasında bulunur. Kullanım amacına yönelik farklı formlardaki ürünleri inceleyebilirsiniz. Değişik tasarımlar arasında bulunan üfleme cam biblo farklı tarzıyla her kesimden müşteriyi etkilemeyi başarır. Hediyelik modeller arasında bulunan cam Mevlana biblo figürleri, hem manevi ambiyans taşır hem de görsel açıdan etkileyici alternatifler arasındadır. Cam horoz, meyve, kristal biblo ürünleri ince detaylı el işçilikleri ile koleksiyonerlerin gözdesidir. Birçok renkle hareketlendirilen ve modern tasarımlara sahip olan cam fil biblo benzeri tüm ürünleri Trendyol avantajlarından faydalanıp üçlü, yedili ya da tekli olarak farklı boyutlarda temin edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Dekoratif Cam Objeler

Uygun Fiyatlı Dekoratif Cam Objeler

Büyük emek gerektiren ve usta bir el işçiliği ile üretilen cam biblo fiyatları bütçe dostudur. Bu objeler figürlerine göre hem klasik hem modern konseptlere uygun kullanışlı ürünlerdir. Cam nar biblo modelleri bereketi simgelediği için ev ya da ofisler için ideal hediyelerden biridir. Etkileyici tasarımlarıyla cam at biblo tasarımları Babalar Günü için tercih edilebilir. Ev hediyesi olarak değerlendirilen cam elma biblo tasarımlarını tekli veya farklı boyutlardaki üçlü setler halinde satın alabilirsiniz. Çarpıcı renkleriyle göz dolduran cam kelebek biblo modelleri, küçükten büyüğe her yaştan müşteriye hitap eder. Vitrinlere bu dekor ürünleri arasında bulunan cam geyik biblo gibi tarz figürler yerleştirilerek hem hesaplı hem de ilgi çekici dekorasyonlar oluşturulabilir. Kristal, renkli ya da renksiz cam biblolar ve fiyatları için Trendyol'dan inceleme yapabilir, güvenli ödeme yöntemlerini kullanarak sipariş verebilirsiniz.