Fiyat
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Cam Tuğla

" araması için 27 sonuç listeleniyor
Işık Yapı Cam Tuğla (4 Adet)
Kargo Bedava

Işık YapıCam Tuğla (4 Adet)

(4)
750 TL
Sepete Git
Işık Yapı Cam Tuğla Artısı (10 Adet)

Işık YapıCam Tuğla Artısı (10 Adet)

(3)
190 TL
Sepete Git

Dekoratif Cam Tuğla Çeşitleri Trendyol'da!

Cam tuğla soda, silis ve kireç gibi materyallerden içi boş blok şeklinde üretilir. Tuğla, ev ve işyerlerinde kullanılmak üzere çeşitli tasarımlarda sunulur ve çeşitli boyutlarda üretilir. Ebat, yükseklik ve genişlik açısından geniş skalaya sahip bu seçenekler, genellikle şeffaf renkte ve kare şeklindedir. Mozaik, piramit ya da prizma motifli desenler, müşterilerin dekorasyonuna göre seçim yapmasını sağlar. Bu araçlar, iç dekorasyonda ayırıcı paravan olarak tercih edilebilir. Dilerseniz duvarlarda için tercih etmeniz mümkündür. Bu malzemelerin camdan imal edilmesi, ortamın dekorasyonunu tamamlar. Aynı zamanda aydınlatmaya da katkısı olur. Camın yansıması ile şeffaflığı sayesinde dışarıdan gelen ışık, direkt olarak içeriye yansır. Bu desenler, inşa edilen duvarlara modern bir görünüm kazandırır. Kullanıldığı yere göre çeşitli tasarım ve boyutlarda üretilen malzemeler, yaygın olarak banyolarda tercih edilir. İnşa edilecek duvarın büyüklüğüne göre kullanılan blok sayısı, farklılık gösterebilir. Cam bloğun boyutu, stili, tasarımı ve rengi müşterilerin beğenisine göre kişiselleştirilebilir. Malzemeler dikdörtgen, üçgen gibi modellerde üretilir. Böylelikle farklı örüntüler oluşturmanız mümkün olur. Mozaik desen, piramit ve prizma gibi desenlerde bulunan bu bloklar, estetik renk skalasına sahiptir. Cam tuğla renkleri turuncu, sarı, mor gibi farklı tonlarda tercih edilebilir. Farklı renk seçenekleri, duvar rengine uygun seçimler yapmanızı sağlar. Şeffaf cam tuğla, evlerinde dekor detayına önem verenler için idealdir. Çeşitli modellere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

İşlevsel Cam Tuğla Modelleri

İşlevsel Cam Tuğla Modelleri

Cam tuğla modelleri, genellikle silikattan yapılır. Silikat; kum, soda ve kireç taşı gibi doğal malzemelerin eritilmesiyle meydana gelir. Bu malzemelerin karışımı sayesinde ürünün dayanıklılığı büyük oranda artar Silikatın doğru şekilde eklenmesi, malzemelerin şeffaf görünmesine yardımcı olur. İnce cam tuğla modellerin içerisinde boşluklar ve çeşitli desenler bulunur. Bu sayede ürünler, dekoratif hale gelir. Kaliteli ve güvenilir yapı malzemesi olarak mozaik cam tuğla, özellikle restoran gibi alanlarda tercih edilir. İnşaat alanında tercih edilen malzemeler, sağladığı avantajlar sayesinde tercih edilir. Bu bloklar, şeffaf yapıları sayesinde ışığın geçmesine izin verir. Böylelikle malzemeler, iç mekanın doğal olarak aydınlanmasını sağlar. Aynı zamanda buzlu cam tuğla gibi ürünler, sıkı yapısı ile dayanıklı kullanım sunar. Bu malzemeler kolaylıkla temizlenebilir özelliktedir. Üzerinde toz tutmayan seçenekler, özellikle dış mekanlarda kullanılabilir. Ürünler, direkt olarak bir bez yardımıyla rahatça silinebilir. Dekoratif olmanın yanı sıra rahatlıkla temizlenebilen ürünler, müşterilerin pratik çözümlere ulaşmasını sağlar. Farklı ürün çeşitleri, ısı ve ses izolasyonunu sağlar. İç mekanda tercih edilen ürünler, kış aylarında ısı koruması sağlar. Dış mekanda kullanıldığında ise ses ve ısı izolasyonu gerçekleşir. İç mekanın estetiğine katkı sağlayan renkli cam tuğla çeşitleri, farklı alanlarda rahatlıkla kullanılır. Cam blok tasarımları, çeşitli renk ve desenlerde üretilebildiği gibi boyutları da farklılık gösterir. Modelden modele değişiklik gösteren cam blokların boyutları, genellikle 25 cm yüksekliğe sahiptir. Cam bloklar, hem iç hem de dış mekanlarda duvar inşa etmek için kullanılabilir. Odanın aydınlanması için çeşitli alternatifler sunan modeller, dekorasyon alanında avantaj sağlar. Banyo için tercih edilen malzemeler, duşakabin üzerinde estetik bir görünüm kazanır. Duşakabin için tasarlanan modeller, mahremiyete önem verir. İç bölümü buzlu şekilde gösteren seçenekleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Blurlu ya da ışık kırılımlı ürünler sayesinde görüntü engellenir. Bu sebeple ürünler, normal camlardan ayrılır. Farklı mekanlar için uygun olan tasarımlara yönelebilirsiniz. Seçeceğiniz ürün ile dekoratif ortam oluşturmanız oldukça kolay olur. Kendi amacınıza ve yaşam alanınıza hitap eden ürünleri Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Modern Dekorasyon İçin Cam Tuğla

Modern Dekorasyon İçin Cam Tuğla

Farklı tasarım seçenekleri sunan dekoratif cam tuğla ürünleri, özgür bir kullanım alanı sunar. Birçok marka, farklı desenlerde ve serilerde cam tuğlalar üretir. Ürünler, çeşitli alanlarda farklı tarzlarda kullanılır. Bu sayede müşteriler, kendi tarzına uygun dekorasyonları kolaylıkla yapabilir. Köşe cam tuğla desenleri arasında baklava, yıldız, buzlu ve baloncuklu gibi farklı tasarımlar bulunur. Ürünler, dayanıklı malzemelerden üretildiği için hem şıklığı hem de sağlamlığı bir arada sunar. Kalınlıkları ideal bir seviyededir. Sağlam şekilde üretilen tasarımlar, uzun ömürlü kullanım vaat eder. Söz konusu tasarımları ofis gibi resmi alanlarda tercih edebilirsiniz. Dilerseniz ev gibi rahat ortamlara uygun seçeneklere de ulaşabilirsiniz. Banyo dekorasyonu için uygun seçenekleri bulabilirsiniz. Cam tuğla dış cephe türleri, duşakabinlerin girişlerinde veya duvarları tamamen kaplayacak şekilde kullanılabilir. Bu kullanım alanları, pratik temizlik imkanı sunar. Sabun lekesi gibi oluşan problemleri anında yok edebilirsiniz. Hızlı şekilde silinebilen ürünler, banyolara temiz bir hava kazandırır. Turkuaz, beyaz ve mavi renklerde üretilen modeller, farklı alanların aydınlanmasını sağlar. Kapalı mekanlarda açık renkli modeller kullanılabilir. Bu seçenekler, sahip olduğu modern yapısı ile mekana görünüm olarak iyileştirme sunar. Cam blokların boyutları, stile ve tasarıma göre değişir. Standart ebatlarda üretilen cam blokların farklı ebatları, çeşitli alanlarda kullanımı mümkün kılar. Müşteriler, bu ürünleri tercih ederken kullanılan alanı göz önünde bulundurabilir. Cam olarak tasarlanan malzemeler, her zevke hitap etmesi ile popülerlik kazanır. Prizmatik desenli şeffaf cam bloklar, müşterilerin ilgisini çeker. Havuz veya bahçe gibi mekanlarda kullanılabilen modeller, farklı renk ve boyut seçenekleri ile müşterilerin uygulama alanını genişletir. Eviniz ya da işyeriniz için seçtiğiniz ürünleri kolay bir şekilde istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. Kaliteli malzemeleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Avantajlı Cam Tuğla Fiyat Aralıkları

Avantajlı Cam Tuğla Fiyat Aralıkları

Cam tuğla fiyat aralıkları, belirli özelliklere göre değişiklik gösterir. Tuğlaların üretim markası, malzemesi, ebatı ve çeşitli renk ile desenleri fiyatı etkiler. Büyük çaplı üretilen seçenekler, geniş alanların kolaylıkla döşenmesini sağlar. Küçük çaplı tasarımlar ise ince işçilik yapmanızı sağlar. Ürünlerin standart beyaz renklerin yanı sıra mor, turuncu, gri gibi renklerde fiyat değişikliği görülebilir. Yarım cam tuğla gibi farklı üretim süreçlerine sahip modeller, çeşitli fiyat aralıklarında müşterilere sunulur. Yarım olarak tasarlanan modeller, yuvarlak veya kare şekilde olur. Müşteriler, cam tuğla yorumları ve geri bildirimlerine göz atarak kendi amacına uygun ürünleri tercih edebilir. Ofislerde, özel alanlarda, bahçelerde havuzlarda ve evlerde paravan olarak bu ürünler tercih edilebilir. Kaliteli malzemelerden üretilen tasarımlar kare, dikdörtgen gibi farklı çeşit skalasına sahiptir. Geometrik şekiller ile istenilen yerde örüntüler oluşturulabilir. Oluşturulan örüntü ile birlikte estetik görünüm elde etmeniz mümkün olur. Örüntü sağlayan tasarımlar sayesinde uzun duvarları yenileyebilirsiniz. Isı ve ses yalıtımı sağlayan modeller, özellikle işletmeler tarafından tercih edilebilir. Dekoratif anlamda pratiklik sunan türlerin temizleme işlemleri oldukça basittir. Cam olarak dizayn edilen tasarımlar, bez yardımı ile rahatlıkla silinebilir. Toz ve kir tutmayan, kolaylıkla silinebilen ürünler sayesinde müşteriler hızlı şekilde temizlik yapar. Küçük karo olarak ya da büyük blok halinde üretilen türler, kişisel tercihlere göre seçilebilir. Karo tasarım, küçük alanlarda dekoratif olarak kullanılabilir. Büyük bloklar halinde satılan modeller, geniş alanlara uygulama kolaylığı sunar. Seçeceğiniz ürünler ile farklı mekanlara benzersiz bir atmosfer katabilirsiniz. Ortamın havasını değiştiren seçenekler ile birlikte estetik görünüme ulaşabilirsiniz. Böylelikle gelen misafirlerinizi kaliteli şekilde ağırlayabilirsiniz. Kişisel zevkinize ve kullanım amacınıza uygun olan ürünleri bulabilirsiniz. Kaliteli tasarımlara Trendyol’dan sahip olabilirsiniz.

Cam Tuğla Ne İşe Yarar?

Cam tuğla modelleri dekorasyon alanında sıklıkla tercih edilen ve rağbet gören ürünlerdir. Bu ürünler bulunduğu ortamı geniş göstermesiyle bilinir ve mekanlara son derece modern bir görünüm kazandırır. Bu cam tuğla modellerinin şeffaf ve renkli olmak üzere iki adet çeşidi mevcuttur. Tarzınıza ve mobilyalarınıza göre dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz. Ev ya da ofis gibi iç ortamlarda farklılık görmek isteyen tüm müşteriler bu ürünü gönül rahatlığıyla tercih edebilir. Cam tuğlalar dar alanları ferah ve geniş gösterme özelliğine sahip ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde küçük odalarınızı da büyük gösterebilirsiniz. Tüm cam tuğla modelleri modern form ve çizgiler kullanılarak özenli bir şekilde tasarlanarak müşteri beğenisine sunulur.

Cam Tuğla Nasıl Örülür?

Cam tuğla örme işini kendi başınıza yapmanız mümkün olmamakla birlikte cam tuğla örme aşamasında bu işi bilen ustalardan yardım almanız profesyonel bir sonuç almanıza yardımcı olur. İlk adım olarak cam tuğlaların birbirine tutunması için gerekli olan yapıştırıcı karışım hazırlanır. Sonrasında ise cam tuğlaların nizami bir şekilde dizilerek bu karışıma tutundurulması gerekir. Cam tuğlaların arasına bir aplikatör yerleştirilerek dayanıklılık düzeyi artırılır ve tuğlalar bu sayede devrilmeden kalabilir. Cam tuğlalara uygulanan karışım kuruyana kadar dokunmamanız sonucun güzel ve etkili olmasını sağlar. Cam tuğla örme sırasında tuğlaların düz bir şekilde alt alta gelmesi de estetik bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Cam tuğla arasından çıkan orantısız yapıştırıcıları dilerseniz elinizle düzeltebilirsiniz. Cam tuğlalar örüldükten ve kuruduktan sonra bir daha ayrılmamak üzere kaliteli bir şekilde sabitlenir.

Cam Tuğla Ne İle Yapıştırılır?

Cam tuğlaların birbirine etkili bir şekilde yapışması için son derece güçlü bir malzemeye ihtiyaç duyulur. Cam tuğlalar silikon yapıştırıcı yardımı ile birbirine sabitlenir. Silikon yapıştırıcı tercihinde kaliteli seçim yapmak cam tuğlaları uzun yıllar boyunca sağlam bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Cam tuğlaları yapıştırıcı ile buluşturduktan sonra kuruması için belirli bir zaman vermeniz gerekir. Silikon yapıştırıcı kuruyana kadar cam tuğlalar üzerinde hızlı bir şekilde düzenleme yapabilirsiniz. Bu silikon yapıştırıcılar isteğe bağlı olarak şeffaf ya da beyaz renklere sahip olabilir. Yapıştırıcı kuruyana kadar cam tuğlaları dilediğiniz gibi düz ya da asimetrik bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Yapıştırıcı görüntüsü cam tuğlaların estetik görünüme zarar vermeden performansını kaliteli bir şekilde sergiler. Kaliteli ve yüksek performanslı yapıştırıcı seçimi bu noktada son derece hayat kurtarıcı bir nitelik taşır.