placeholder
"

Çatı Kaplama Malzemesi

" araması için 130 sonuç listeleniyor
Onduline Çatı
KARGO BEDAVA
OndulineÇatı
149,90 TL
Sepete Git
Onduline Çatı 10 Adet 2000x1000
KARGO BEDAVA
OndulineÇatı 10 Adet 2000x1000
1.470 TL
Sepete Git

Çatı Kaplama Malzemeleri Trendyol'da!

Çatı kaplama malzemesi evlerin tavanında kaplama sağlamak ve yapım onarım amacıyla kullanılır. Hava koşullarına karşı çatı ve teras bölgesini korumak, çökmesini önlemek amacıyla kaplama ürünleri tercih edilir. Dayanıklı yapısı ve su geçirmez özellikleriyle uzun ömürlü bir yalıtım sağlar. Teras, ahır, ahşap ev, garaj, kamelya gibi pek çok alana ve yüzey tipine uygun ürünler satışa sunulur. Ahır çatı kaplama malzemeleri bu alanda bulunan hayvanların korunmasını sağlar. Kötü hava koşullarına karşı su geçirmez ve korumalı özellikteki malzemeler kullanılarak ahır kaplaması yapılır. Hafif malzemeler olan levhaları, alüminyum, elyaflı kaplama, polikarbon gibi farklı yüzeylere uygun materyaller kullanılarak kaplanır. Hafif çatı kaplama malzemeleri arasında yer alan Onduline modeller, uzmanlara gerek kalmaksızın da pratik bir uygulama sağlar. Basit onarımı ile güneş ışınlarından ve çeşitli hava koşullarından binayı korur. Şeffaf olanlar ise nefes aldıran yapısıyla esnek ve dirençli bir yapı gösterir. Sac çatı kaplama malzemeleri farklı ham maddelerden üretilir. Sandviç panel, shingle, boyalı trapez ve diğer malzemeler kullanılarak her alan için özel olarak üretilir. Ahşap evler için ahşap ev çatı kaplama malzemeleri ve diğer çeşitler tercih edilebilir. Evlerin estetik bir görünüme sahip olması ve koruma sağlamak amacıyla kullanılır. Trendyol’da yer alan yalıtım ürünlerini inceleyerek ev tipinize ve dekorasyonunuza uygun olanları satın alabilirsiniz.

Her Ev Tipine Uygun Malzeme Çeşitleri

Her Ev Tipine Uygun Malzeme Çeşitleri

Çatı kaplama malzeme çeşitleri içerisinde; sandviç, alüminyum, metal kiremit, PVC, Onduline, Shingle gibi kaplamalar bulunur. Farklı tipte evler için tasarlanan ürünleri kullanarak işlevsel bir yalıtım yapabilirsiniz. Plastik çatı kaplama malzemeleri, dış cephede kullanılan ve korozyonu önlemek ve ışık direnci sağlamak amacıyla tercih edilen bir üründür. PVC paneller, zorlu iklim koşullarına karşı bile dayanıklılığı ve direnci sayesinde koruma sağlar. Kırılmayan ve sararma yapmayan yapısıyla uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Beton, PVC, çelik, ahşap çatı kaplama malzemeleri çoğunlukla alçak ve yüksek eğilimli yerlerde tercih edilir. Binalarda, prefabrik evlerde, villa ve sosyal tesis alanlarında kullanılarak estetik bir görünüm sağlar. Kiremit paneller, doğal taşa sahip ham maddesi ile solmadan uzun süre kullanılabilir. Her renkte ve desende tercih edebileceğiniz metal kiremit panelleri farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Çatı kaplama malzemeleri ondüline modeller basınç ve sıcaklık gibi etkenlere karşı dirençli bir yapıya sahiptir. Pratik kullanımı ve tamirat kolaylığı ile herkesin kullanımına uygundur. Oluklu yapıya sahip Onduline modeller, hafif olduğu için uzman bilgisi gerektirmez. Tek katmanlı ve organik liflerden üretildiği için çürüme gibi durumlara karşı dayanıklıdır. Güneşten gelen ışınlara karşı kaplamada yer alan reçine tabakası koruma sağlar. Teras, villa, kamelya çatı, garaj kaplama malzemeleri her türlü alanda yalıtım sağlamak amacıyla kullanılır. Açık ve kapalı teras, balkon gibi bölgelerde yalıtım sağlayarak her mevsim avantajlı bir kullanım sunar. Dekoratif çatı kaplama malzemeleri farklı renklerde ve desenlerde üretilerek müşterilere sunulur. Her ihtiyaca uygun, uygun fiyatlı izolasyon ürünleri ve kaplamalar bulunur. Levha, kiremit, membran ve izolasyon örtülerini inceleyerek dayanıklı modelleri satın alabilirsiniz. Çatı kaplama malzemesi membran arka ve önde pratik uygulama sağlayan bir üründür. Membran malzeme uygun fiyatları ve plastik ham maddesi ile yalıtım sağlar. Soğuk havanın kışın içeri girmesini ve yazın güneş ışınlarından korunmayı sağlayarak müşterilerin beğenisini kazanır. Oluklu çatı kaplama malzemeleri, yağmur gibi hava koşullarına karşı suyun akışını bulmasını sağlar. Isı, sıcaklık, hava koşulu gibi pek çok etkene karşın dayanıklı ve dekoratif malzemeleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Dayanıklı ve Kullanışlı Yalıtım Malzemeleri

Dayanıklı ve Kullanışlı Yalıtım Malzemeleri

Su geçirmez çatı malzemesi esnek ve sağlam yapısıyla ahırda, evlerde, teraslarda, kamelyalarda ve daha pek çok alanda kullanıma uygundur. Yüksek ve düşük eğimli yerlerde, kamelya ve diğer alanlarda kullanabileceğiniz pek çok yapı yalıtım ürünleri yaz ve kış aylarında hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Yaz aylarında güneş ışınlarına karşı esnek yapısıyla koruma sağlarken, kış aylarında kar ve yağmur gibi etkenlerden su geçirmez yapısıyla çatınızı korur. Metal, alüminyum, karbon çatı kaplama malzemeleri su geçirmez özellikleri ve estetik görünümüyle evlerin görünümünde farklılık yaratır. Estetik desenleri ve renk seçenekleriyle her tarzdan insana hitap eder. Esnek çatı kaplama malzemeleri binalarda, prefabrik evlerde, hangarlar ve sosyal tesis alanlarında kullanılır. Şeffaf çatı kaplama malzemeleri görünümün birbiriyle uyumlu hale gelmesi ve bu alandaki görüntünün bozulmaması amacıyla tercih edilir. Sızdırmayan, esnek ve nefes aldıran şeffaf modeller havalandırma sağlar. Sundurma üstü kaplama malzemeleri genellikle ahşap binaların kaplanmasında kullanılır. Yapıların dış faktörlere karşı korunması amacıyla çeşitli desenler kullanılarak estetik görünümler elde edilir. Sundurma modeller, çatı üzerinde kolay bir kurulum sonrasında koruma sağlar. Teras, bahçe gibi pek çok açık alanda kullanılır ve avantajlar sunar. Villa, garaj ve diğer işyerlerinde kullanılan sundurmalar, şık ve estetik bir görünüm sağlar. Düz çatı kaplama malzemeleri, düz tavana sahip yapılarda tercih edilirken kubbeli ve yassı yapılar için farklı kaplamalar kullanılabilir. Rüzgar, kar, yağmur ve dolu gibi pek çok duruma karşın çatı örtme malzemeleri kullanılabilir. Bambu otu, levhalar, izolasyon kumlu kaplamalar, oluklu ve elyaflı yapılar tercih edilir. Trendyol’da yer alan yalıtım malzemelerini inceleyerek eviniz için uygun olanları satın alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Kaplama Malzemeleri

Uygun Fiyatlı Kaplama Malzemeleri

Her tipten eve uygun olarak üretilen yalıtım ürünleri, müşterilerin beğenisine sunulur. Çatı kaplama malzemeleri şıngıl modelleri sert, esnek ve dirençli yapısıyla kullanışlılık sağlar. Uzun ömürlü kullanımı ve estetik özellikleriyle her alan için uygundur. Ahşap, çelik ve yüksek eğimli binalarda ayrıca diğer kapalı bölgelerde kullanılabilir. Yaygın kullanımı ile avantajlar sağlayarak pek çok hava şartları için koruma sağlar. Çatı kaplama malzemeleri kiremit panelleriyle doğal bir kullanım sağlar. Estetik yapısı ve farklı iklim koşullarına uygun farklı renk alternatifleriyle müşterilerin beğenisini kazanır. Her ev dekorasyonuna ve tipine uygun modeller farklı tarzlara hitap eder. Veranda çatı kaplama malzemeleri balkon, teras ve veranda gibi alanlarda işlevsel bir yalıtım sağlar. Polikarbon yapıya sahip ürünler sera, veranda ve teras gibi pek çok alanda kullanıma uygundur. Hem görsellik hem de yalıtım sağlayan mahya bantları, membranlar izolasyon için kullanılır. Isı ve ses yalıtımı, kabarma veya kalkma gibi durumlara karşı önlem sağlamak amacıyla izolasyon ürünlerini kullanabilirsiniz. Her ihtiyaca uygun farklı büyüklüklerde tasarlanan ürünleri satın alabilirsiniz. Çeşitli ahşap, renk ve modelleri inceleyerek beğendiklerinizi evinizde kullanabilirsiniz. Boya ağırlıklarını ve dış cephe boyalarını inceleyerek dekorasyonunuza uygun olanları satın alabilirsiniz. Alüminyum kendinden boyalı doğal kiremitler, şıngıl kaplamalar, yeşil petekler, kedi evi izolasyon ürünleri ve daha fazlası müşterilerin beğenisini kazanır. Panel duvar dibi, kedi evi yalıtımı, köpek kulübesi, iç ve dış cephe malzemeleri farklı uzunluklarda ve adetlerde satışa sunulur. Polyester, poliüretan, elyaflı ve maket pek çok seçenek bulunur. Siz de ürünler hakkında Trendyol üzerinden bilgi alabilir, çatı kaplama malzemeleri fiyatları ve müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.