Cilt Tipi
Fiyat
SPF
Kullanma Amacı
Fiyat Geçmişi
Görünüm
Hacim
İçerik
Ek Özellik
Form
Özellik
Tip
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Celenes Güneş Kremi

" araması için 90 sonuç listeleniyor

Yüksek Koruyucu Celenes Güneş Kremi Çeşitleri Trendyol'da!

Yaz mevsiminin başlamasıyla birlikte koruyucular, çok aranan ürünler haline gelir. Zararlı ışınlarından koruma sağlayan Celenes güneş kremi çeşitleri sayesinde cildiniz, yüksek oranda güvende olur. Ürünler, birçok özelliği sayesinde geniş bir yelpazeye sahiptir. Yüksek koruyucu özellikleri nedeniyle etkilidir. Bunları satın alırken uygun ürünü seçmeniz gerekir. Yağlı cilde sahip olanlar için farklı ürünler bulunur. Bu özellikleri göz önünde bulundurarak cildinizin yapısına uygun özelliklere sahip bir losyonu seçmeniz gerekir. Ürünler arasında çocuklar için uygun özelliklere sahip çeşitler de bulunur. Çocuklara özel olarak yapılan seçenekler, onların sağlığını önemli ölçüde korur. Celenes Dry Touch güneş kremi, deniz ve havuz gibi etkenlere bağlı olarak ortaya çıkan olumsuzlukları giderir. Islak vücut, ışınlarla temas ettiğinde yanıklar görülebilir. Bu noktada kullanılan ürün, cilt için yüksek düzeyde koruma sağlar. Losyonlar, yapısına göre yaz ve kış sürekli kullanılması gereken ürünlerdir. Hassas cilde sahip kişiler için bile günlük kullanım fonksiyonu olan bir ürünü seçebilirsiniz. Ürünler, hava koşullarının tahriş ve hasarına neden olmasını engelleyerek yüksek düzeyde koruma sağlar. Kremler, yoğun kullanılması gereken yaz mevsiminde denize veya havuza girmeden önce ara ara uygulanmalıdır. Zararlı ışınlar ile çok fazla temas eden deride hassasiyeti minimuma indirir. Celenes sprey güneş kremi çeşitleri, tüm cilt tiplerine uygun içerik ve özelliklerle üretilir. Trendyol üzerinden Celenes güneş kremi kampanya ve indirimlerinden yararlanarak bütçenize uygun bir alışveriş yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Farklı İçerikleri ile Celenes Güneş Kremi Modelleri

Farklı İçerikleri ile Celenes Güneş Kremi Modelleri

Güneş kremi Celenes, UV ışınlarının ciltte emilimini azaltmaya yardımcı olan ürünlerdir. Bu ürünleri kullanmadan cildi UV ışınlarına maruz bırakmak; ciddi renk değişikliği, kızarıklık ve tahriş gibi sorunlarına neden olabilir. Yüksek SPF'li Celenes içerikleri, koruyucu faktörü 50 veya fazla olan ürünlerdir. Faktör 50, yüksek koruma seviyesi ile tercih edilen ürünlerden biridir. Cilt tipinize göre bu çeşitler arasından seçimde bulunabilirsiniz. Ürün seçerken cildinizin doku özelliklerini göz önünde bulundurmalı ve buna göre bir seçim yapmalısınız. Celenes Herbal güneş kremi modelleri sayesinde yılın her döneminde zararlı ışınlardan korunursunuz. Lekelere yatkın bir tene sahipseniz her mevsim koruyucu kullanmaya devam ederek cildinizin dokusunu iyileştirebilirsiniz. Beyaz ve hassas bir cilde sahipseniz de kızarıklık ve renk değişikliğine yatkın olabilirsiniz. Bu cilt tiplerine uygun özelliklere sahip son derece koruyucu bir ürün kullanılarak hassasiyet, minimuma indirilebilir. Marka sayesinde bu özelliklere sahip bir ürünü tercih edebilirsiniz. Hassas ciltler için tasarlanmış ürünler, kızarıklık ve tahrişi önleyebilir. Celenes vücut güneş kremi ; gün boyunca hava koşulları değiştiğinde rüzgara, güneşe, aşırı kulak tıkaçlarına ve benzeri olaylara karşı üst düzeyde koruma sağlar. Celenes losyonları, yetişkinler kadar çocuklar ve bebekler için de özel olarak formüle edilir. Celenes çocuk güneş kremi, miniklerin cildinin hassas dokusu göz önüne alınarak üretilir. Bebeğin veya çocuğun cildinin dokusuna uygun kremlere öncelik verilmelidir. Güneş ışığına maruz kaldıktan sonra yatıştırıcı bir ürün kullanarak cilt üzerindeki kızarıklığı minimuma indirebilirsiniz. Celenes güneş kremleri, değişik koruma faktörleri sayesinde farklı cilt tiplerine uygundur. Koruma faktörleri sayesinde büyük faydalar elde edebilirsiniz. Genel olarak Celenes kremleri, her 3 saatte bir yenilenmelidir. Her üç saatte bir düzenli olarak yenilenmediği takdirde deri üzerinde kızarıklık oluşabilir. Bu ürünler, bronzlaşma sonrasında da ciltte oluşabilecek tahriş ve kızarıklıkları minimuma indirmek için kullanılabilir. Markanın güneş kremleri, ağırlıklarına göre farklı boy ve miktarlarda müşterilere sunulur. Celenes güneş kremi 150 ml ağırlığında tasarlandığında her yere çantanızda rahatlıkla taşınabilir. Celenes güneş kremi online satışının yapıldığı Trendyol üzerinden tüm ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bütçe Dostu Celenes Güneş Kremi Fiyatları

Bütçe Dostu Celenes Güneş Kremi Fiyatları

Güçlü UV ışınları, dik açılarla çarptığında cilt lekelerine ve tahrişe neden olabilir. Celenes ürünlerinin fiyatları, boyut ve içerik gibi faktörlere bağlı olarak geniş bir aralıkta karşınıza çıkabilir. SPF içeriğinin ne kadar yüksek olduğuna göre de değişir. SPF’nin genellikle yüksek olması, büyük beğeni toplar. Yüksek Celenes koruyucu SPF'lerin fiyatları, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Set şeklinde satılan güneşten koruyucular arasında losyon ve yağ ​​çeşitleri bulunur. Güneş koruyucunuzdan iyi şekilde yararlanmak için tüm kiti birlikte kullanmanız gerekebilir. Celenes yüz güneş kremi, farklı fiyat seçenekleri ile bulunabilir. Yüz, dışarıda vakit geçirirken korunmasız kalan bölgelerden biridir. Bu nedenle yüz için tasarlanan ürünlerde yüksek koruyucu içeriklere yer verilir. Bu özellikleri göz önünde bulundurarak deri yapınız için iyi ürünü seçebilirsiniz. Çocuk ürünleri ise uygun fiyata alabileceğiniz çeşitler arasında yer alır. Ürünler; ten dokusu, rengi, boyut ve ürünün içerdiği bileşenlere göre farklı fiyat seçenekleri ile müşterilere sunulur. Güneş koruyucu faktörünün yüksek olması da fiyat aralığını artırabilir veya azaltabilir. Celenes güneş kremi kullananlar, bütçelerine uygun seçeneği belirleyebilir. SPF 50 korumalı losyonlar, faktör özelliğine göre farklı fiyat aralıklarında mevcuttur. Fiyatları değiştiren etmenlerden biri de ambalajlardır. Bu ürünler, sprey veya losyon kullanım şekilleri ile sunulur. Sprey formdaki çeşitler, püskürtülerek uygulandığı için kullanım kolaylığı sağlar. Hassas tene uygun özelliklere sahip kremler ve losyonlar ise çeşitli fiyatlarda mevcuttur. Bu çeşitlerin içeriği de değişiklik gösterir. Tamamen müşterinin isteklerine karşılık üretilir. Celenes güneş kremi fiyat seçeneklerini inceleyerek bütçenize uygun olan seçimi yapabilirsiniz. Ayrıca Trendyol üzerinden Celenes güneş kremi indirim olanaklarından da yararlanabilirsiniz.

Sağlıklı Celenes Güneş Kremi Faydaları

Sağlıklı Celenes Güneş Kremi Faydaları

Celenes güneş kremi satın alırken önemli unsurlardan biri, uygun ürünü seçmek olur. Celenes 50 faktörlü güneş kremi, kuru ciltler için özel olarak hazırlanan formülü sayesinde yüksek düzeyde koruma vadeden bileşenler içerir. Yağlı bir cilde sahipseniz bu kriterlere uygun bir ürün, cildinize yönelik olabilir. Karma bir cilde sahipseniz de markanın uygun özelliklere sahip losyonlarından faydalanabilirsiniz. Yetişkinler ve çocuklar için de farklı içeriklere sahip seçenekler bulunur. Hassas bebeklerin derisine göre özel olarak hazırlanan özel kremler tercih edilmelidir. Celenes By Sweden güneş kremi, UV ışınlarının cildinize zarar vermesini önler. Deriye zarar vermeden cildinizin bronzlaşması için kullanılan bir koruyucudur. Bunlar sayesinde yanma olmadan sağlıklı ve bronz bir cilde kavuşabilirsiniz. Güneş kremleri, 15 ila 50 kat koruma faktörlü olabilir. Cilt tipinize bağlı olarak 15, 30 veya 50 faktörlü bir ürünü seçebilirsiniz. Celenes renkli güneş kremi satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli özellik, cilt yapısıdır. Cilt yapısının hassasiyetine uygun özellik ve bileşenlere sahip bir içeriği seçmeniz gerekir. Bu kremler, ciltte oluşabilecek leke ve hassasiyet izlerini minimuma indirmek için kullanılması gereken ürünlerden biridir. Celenes güneş kremi yorum ve önerileri de farklı faktörleri ile yüksek koruma sağlayan kremlerden memnun kalındığını gösterir. SPF'li bir ürün cilt yapınıza uygunsa buna paralel olarak yüksek veya düşük faktörlü özellikerine de dikkat ederek seçim yapmanız gerekir. Kuru veya hassas bir cildiniz varsa son derece koruyucu bir ürünü veya losyonu kullanabilirsiniz. Hassas cilde sahip kişiler ise ürünü kullandıktan sonra kendilerini uzun süre güneşe maruz bırakmamaya özen göstermelidir. Celenes güneş kremi tavsiye ve önerilerine Trendyol üzerinden ulaşarak incelemeye başladığınızda doğru seçimi yapmanın sonucunda keyifli bir alışveriş süreci geçirebilirsiniz.