İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Çocuk Cinsiyeti
Fiyat
Garanti Süresi
Model
Taşıma Kapasitesi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Chicco Polly Mama Sandalyesi

" araması için 19 sonuç listeleniyor

Fonksiyonel Chicco Polly Mama Sandalyesi Modelleri Trendyol'da!

Bebeklerin genellikle 6. aydan sonra ek gıdaya geçmeleri ile yeme içme serüvenleri başlar. Yemekle ilgili ilk alışkanlıklarını kazandıkları bu dönemde ileriye dönük çoğu hareketleri oturmuş olur. Bu sürecin rahat atlatılması hem bebeğe öz güven kazandırır hem de aileyi rahat ettirir. Geçmişten günümüze birçok markanın üretim yaptığı alanda, Chicco ilklere imza atarak ürettiği mama sandalyeleri ile piyasada yerini alır. Bebeklerin dünyası için özenle tasarlanan ve her detayı ince ince düşünülerek üretilen Chicco Polly mama sandalyesi ek gıdaya geçiş sürecinde ve sonrasında en büyük yardımcınız olur. Ailelerin en çok tercih ettiği bu ürün doğru kullanımlarda oldukça uzun süre bebeğe eşlik eder. Kaliteli olmasının yanı sıra aynı zamanda bebeğin gelişimine ayak uyduracak yapıda üretilmiş olması en önemli faktörlerden biridir. Markanın önceliği bebeklerin rahatı ve sağlığı olduğu için her bir materyali özenle üretilir. Chicco Polly mama sandalyesi minderinden koltuğuna, tepsisinden emniyet kemerine kadar her detayı ustaca tasarlanır. Konforun yanında güvenliğin de ön planda tutulduğu bu sandalyelerde bebekleriniz otururken aklınız onlarda kalmadan rahat edebilirsiniz. Bebekleriniz gıdaları özgürce keşfettiği bu alanda doğru ürünü seçmek oldukça önemlidir. Markanın işlevselliği fazla olan ürünleri çocuğunuz büyüdükçe onun gelişen dünyasına ayak uydurur. Bebeğinize konforlu ve güvenli bir ek gıdaya gıda geçiş süreci yaşatmak istiyorsanız markanın tüm çeşitlerine Trendyol'dan ulaşabilirsiniz.

Güvenlik ve Konfor Sağlayan Chicco Polly Mama Sandalyesi

Güvenlik ve Konfor Sağlayan Chicco Polly Mama Sandalyesi

Doğru mama sandalyesini almak için birçok detaya dikkat edilmesi gerekir. Söz konusu bebekler olunca seçim yapılırken daha özenli davranılması gerekir. Uzun süre vakit geçireceği bu ürün vücut şekline uygun olarak seçilmelidir. Bebeklerin besinlere dahi tutumunu etkileyecek bu dönemi en sorunsuz şekilde atlatabilmesi için rahat etmesi oldukça önemlidir. Bebekleri uzun süre dik oturmak yoracağı için Chicco Polly bebek mama sandalyesi vücutlarını doğru şekilde destekleyerek bebeğinize konfor sağlar. Gelişim süreci bebekten bebeğe değişiklik gösterse de genellikle 36 aya kadar rahat kullanabileceğiniz şekilde tasarlanır. Marka kaliteli ve sağlam ürünler üretmesinin yanı sıra bebeğinizin gelişimine uyum sağlayan ürünler tasarlar. Chicco Polly mama sandalyesi özellikleri arasında en önemlisi çocuğun yaşıyla beraber değişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte olmasıdır. Ayak desteği ile sırt kısmı bebeğinizin artan kilosuna ve boy uzunluğuna göre ayarlanabilir şekilde üretilir. Aynı zamanda yatan sırt kısmı sayesinde yemekten sonra dinlenme ya da oyun gibi aktivitelerde bebeğiniz sandalyede oturmaya devam edebilir. Yüksekliği ayarlanabilir özellikte olması ile her masaya uyum sağlar. Bu sayede yemek yemek yediğiniz yerlerde hep beraber vakit geçirerek çocuğunuzun sosyalleşmesine de katkı sağlamış olursunuz. Chicco Polly mama sandalyesi kullananlar yorumlarında katlanabilir özelliğinden çok memnun olduklarını bu sayede çok fazla yer kaplamadığını belirtirler. Bu sayede mutfaktan başka bir ortama taşımak oldukça rahat ve kolay olur. Portatif özellikli olanlar tekerlekleri sayesinde istenilen yere rahatlıkla götürebilirsiniz. Mama sandalyesi alırken konfor kadar önemli olan bir diğer husus ise güvenliktir. Özellikle hareketli ve keşfetmeyi seven bir çocuğunuz varsa bu detay sizin için daha önemli bir hal alır. Chicco Polly mama sandalyesi emniyet kemeri özelliği ile bebeğin öğünleri güvenli bir şekilde yemesini sağlar. İşlerinizi yaparken dahi emniyet kemerini takarak çocuğunuzu güvenle bırakabilir, oyalanmasını sağlayabilirsiniz. Kemerin boy ayarlanma özelliği ile çocuğun rahat edeceği şekilde ayarlayabilirsiniz. Markanın her detayı için özenle çalışılmış sandalyelerine Trendyol'dan ulaşabilir, Chicco Polly mama sandalyesi online satış yöntemi ile kolayca sahip olabilirsiniz.

İşlevsel Chicco Polly Mama Sandalyesi Modelleri

İşlevsel Chicco Polly Mama Sandalyesi Modelleri

Ebeveynlere büyük kolaylık sağlayan Chicco Polly mama sandalyesi modelleri pek çok özellikle donatılmış şekilde üretilir. Marka dünyada ilk kez bebekler için ayarlanabilir sırtlık özelliği sunan mama sandalyesini üretir. Bu sayede büyüdükçe rahat edebilmesi sağlanır. Üstün özellikteki diğer materyalleri de hassas ciltleri göz önünde bulundurularak üretilir. Chicco Polly mama sandalyesi kılıfı terletmez özelliği ile nefes alabilen kumaş türünden üretilir. Temizlenmesi oldukça kolay bu ürün ağır olmayan lekeleri tutmaz hızlıca temizlenir. Kullanılan dolgu malzemesi, sağlıklı ve antibakteriyel özellikli thermo silikon vatka elyaf olup kumaşı ise %100 mikrofiber PES kumaştırır. Kumaşın dokumasımda kullanılan iplik nedeniyle hava geçirgenliği yüksek özelliktedir. Yıkayınca solmayan bu kumaş oldukça dayanıklı yumuşak bir yapıya sahiptir. Markanın ürettiği ürünler temizlenmesi oldukça kolay parçalar içerir. Chicco Polly çift kılıflı mama sandalyesi sayesinde kılıfı yıkadıktan sonra kurumasını beklemeden diğerini kullanabilirsiniz. Mama sandalyesi tepsisi temizliğe en çok maruz kalan parçadır. Çocuğun sürekli temas ettiği bu yüzeyin temiz ve hijyenik olması oldukça önemlidir. Chicco Polly mama sandalyesi tepsisi kolayca çıkarılabilir ve aynı zamanda bulaşık makinesinde yıkanabilir özellikte üretilir. 4 farklı pozisyonda kullanılan sırt kısmı ile uyumlu tepsi her pozisyonda da rahat kullanım sağlar. Ekstra birde şeffaf tepsisi bulunan sandalyenin tepsisini yıkamadığınız durumlarda hemen yedek olanı kullanabilirsiniz. Oldukça geniş tepsisi sayesinde öğünlerde kullanması gereken materyalleri rahatlıkla önüne koyabilirsiniz. Ayrıca yemek dışındaki aktivitelerinde oyuncaklarını, boyuma ya da resim kitaplarını da rahatlıkla sığdırabilir. Torunları olanlar için ideal bir hediye olan bu ürünler evlatlarınızı büyük bir yükten kurtararak mutlu eder. Çok fonksiyonlu sandalyeleri kullanan müşterilerin Chicco Polly mama sandalyesi tavsiye ya da önerilerini değerlendirerek Trendyol'dan kolayca satın alabilirsiniz.

Bütçe Dostu Chicco Polly Mama Sandalyeleri

Bütçe Dostu Chicco Polly Mama Sandalyeleri

Marka içerdiği çeşitlilik sayesinde birbirinden farklı bütçeler için uygun seçenekler sunar. Bu sayede ideal mama sandalyesine ideal fiyatlar üzerinden sahip olabilirsiniz. Özelliklerine göre fiyat aralığı değişen bu ürünlerin fiyatı marka tarafından belirlenir. Uzun süre kullanılacağı için kaliteli performans ürünleri tercih etmek ekonomik açıdan sizi rahatlatır. Çocuğunuz büyüdükçe kullanmakta zorlanacağı ya da çabuk kırılan sandalyeleri her yıl yenilemek bütçenizi oldukça zorlar. Chicco Polly mama sandalyesi indirim günlerini takip ederek markanın üstün özellikli ürünlerine daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun Chicco Polly mama sandalyesi fiyat aralığı geniş bir skalaya sahiptir. Bebeğinizin en temel ihtiyaçlarından birini gidermeyi öğrendiği ve motor becerilerini geliştirdiği bu dönemde tercih ettiğiniz ürüne özen göstermeniz gerekir. Chicco Polly mama sandalyesi yorum kısmında görüşlerini belirten müşteriler, bebeklerinin yemek yerken kendilerini güvende hissettiklerinden ve keyifli vakitler geçirdiklerinden bahseder. Kompakt özellikli ya da tekerlekli ürünleri tercih ederek hem yerden tasarruf edebilir hem de bulunduğunuz ortama sandalyeyi kolayca taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda oyuncaklı olan çeşitleri tercih edip yemek yeme islemini eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bebeklerin hassas ciltleri, gelişim evreleri gibi birçok hususa dikkat ederek üretim yapan firma ürünlerinin her bir parçasında kaliteden ödün vermez. Chicco Polly mama sandalyesi yedek parçaları olduğu için temizleme esnasında ya da kırılma, kaybolma gibi durumlarda herhangi bir zorluk yaşamazsınız. Çocuğunuzun düzenli yemek yeme alışkanlığını kazanması ve yemeğini kontrollü bir şekilde yemesi için ideal şekilde tasarlanmış markanın tüm ürünlerine Trendyol'dan ulaşabilirsiniz. Böylece dilediğiniz zaman Chicco Polly mama sandalyesi satın alabilirsiniz.